Založ si blog

T-bunky, nie antitelieska: Hlavná zbraňImunSyst. ! UprednostniťOčkovaných jeNezmysel

(Ďalši„nebezpečný“článok o korone z vcera mi PoDlhejPoradeZmizol z titulky! Som tu Najcenzurovanejsi “Nepríjemnú“ PravduOznamujuciAutor!)..Nie antitelieska sú rozhodujúce v boji imunitného systému proti korone, ako sa to veľmi často uvádza. Takmer všetky štúdie skúmajúce imunitu organizmu po prekonaní korona infekcie (a všetky, ktoré robili prosystémoví virológovia) sa zameriavajú len na antitelieska.

Podľa prívržencov očkovania a predovšetkým podľa producentov antikorona vakcín ich množstvo rapídne klesá a preto je vakcínovanie nevyhnutné. Ale nesystémoví virológovia typu profesora Sucharita Bhakdiho vedia niečo iné.

Tí tvrdia, že pre tento dôvod nie je postihnutý organizmus  vôbec menej chránený. A to preto, lebo antitelieska nie sú najúdernejšou zbraňou imunitného systému v boji s koronou. Rozhodujúcim faktorom pre dlhodobú imunitu sú „pamäťové“ bunky,   v odbornom žargóne známe ako T-bunky.

Profesor Bhakdi označuje antitelieska len za slabých a neveľmi spoľahlivých obrancov voči nebezpečným votrelcom, ktorí vnikli do nášho organizmu. Tvoria takpovediac prvú obrannú líniu nášho tela v boji s infekčnými vírmi. Neraz sa celkom vytratia, keď nie sú už potrebné.

Dôležitú a skutočnú obranu proti vírom nám ale zabezpečujú skvelí a robustní obrancovia nášho tela – lymfocyty, medzi ktorými sa nachádzajú aj „pamäťové“ bunky.

Ako preukázala dôležitá rozsiahla  štúdia Science Immunology, tak tieto bunky boli ešte aj osem mesiacov po infikovaní sa koronou v plnom počte v organizme. „Pamäťové“ bunky si zapamätajú veľmi dobre kontakt s každým vírom a teda aj s Covidom a síce na veľmi dlhý čas.

V Nemecku bolo analyzovaných 185 vzoriek krvi z rokov 2007 – 2019 na to ako budú reagovať na Covid-19.

Viac ako dve tretiny z nich ukázali okamžitú reakciu. To znamená, že ľudia, ktorým patrili, už museli prísť do kontaktu s koronou – korona teda existovala už pred rokom 2019.

To sú nové fakty a či fakty, ktoré prívrženci očkovania jednoducho nezohľadnili, lebo oficiálne priznanie, že v zdravom organizme s nenarušeným imunitným systémom existuje dlhodobá imunita, to výrazne oslabuje argumenty pre očkovanie!

 

————————      

Prof. med. Martin Kulldorf: Uprednostňovanie očkovaných je nezmysel – fakty hovoria niečo iné     

 

Americký epidemiológ a profesor Harvard-University Martin Kulldorf, rodák zo Švédska kritizuje, že je celkom nezmyselné a neetické uprednostňovať a privilegovať  očkovaných, lebo fakty analýz a výskumov potvrdili opak.

Kullendorf nie je len obyčajný, rádový epidemiológ, ale je uznávaný a renomovaný expert v USA. O.i. spolupracoval v Spolkovom výbore USA pre bezpečnosť vakcín a rozhodne nie je odporcom očkovania vo všeobecnosti.

 

1.septembra vydal vyhlásenie ohľadne očkovania proti Covidu, kde oznámil, že tak robí na základe svojej analýzy najnovšej izraelskej štúdie urobenej so 670 000 osobami. Štúdia skúmala účinnosť vakcín v porovnaní s prirodzenou imunitou po infekcii koronou.

Kulldorf tvrdí, že experti na základe tejto štúdie zistili, že prirodzená imunita umožňuje dlhšie trvajúcu, lepšiu a spoľahlivejšiu ochranu pred infekciami a symptomatickými ochoreniami, ktoré boli zapríčinené Delta variantou zo SARS-CoV-2, ako ju majú tí, ktorí dostali dve dávky BionTech-Pfizer-vakcíny.

Výsledky štúdie preukázali, že zaočkované osoby boli vystavené 27 násobne vyššiemu riziku nakazenia sa symptomatickou korona infekciou, ako ho majú tí, ktorí už boli z korony vyliečení.

 

 

————————————–

Moja „úpenlivo plačúca“ štatistika:

 

Včera som napisal dalsi skvely blog – len pravdy o korone. Chudak – klal niekomu oči, v ydrzal tam hrdinsky niekolko malo hodin – dostal sa aj hore do rebricka. Potom opat prisiel rozkaz ho z titulky vysmarit. Zurnalisticka Cenzura koronova v  SR  exploduje – pravdy treba spalit na hranici……

J e to v kratkom case uz clanok cislo 7  co mi vyrazili z titulky  – aj to je tu moj dalsi vynimocny rekord.

Dnes nasleduje clanok 8

 

Aj castym stahovanim mojich clankov z titulky sa mi tu vyrabaju moje už doslova povestné a dobre známe „PREPADÁKY“ – ktoré mi ale zv ysuju priemrnu citanost, čo je  fenomen aus dem „Wunderland“ der „gôttlichen Wunder“ – molto meraviglioso – moltissimo, Meravigliosa é questa cosa

Politici a vedci sú plne zodpovední za Kolektívnú Korona Psychózu! Viac ako 30 000 Samovrážd. .. .. USAvojakov

21.09.2021

A šup ho! Opat mi vyrazili moj (Posledny)clanok z titulky! Prispievam uz desatrocia do roznych SR medii, ale nikto ma necenzuroval, ani za Meciara, Dzurindu ci za Fica. Ani tu dlho nic! Este ani za p.Nitona nic! Az teraz sa to zosypalo. Zrejme som na nejakom ciernom indexe!!! Takze som na Pravde najcenzurovanejsi autor. Ani len v SME a DennikuN, ked som tam uz davnejsie prispieval – som nebol [...]

Záhada v Rakúsku: Množia sa nečakané úmrtia ľudí, ktorí boli ešte plní života!

19.09.2021

(Cenzurovanie mojej osoby zosilnieva! Opat bol brutalne vcera dalsi moj clanok stiahnuty(kde pisem len pravdu, ktora ma byt na vyssi prikaz umlcana) uz za 2 hodiny z titulky. Je to uz 8. krat v kratkom case. Ludia bdite – hovorieval J. Fučík. A vy budete bdiet, ked si precitate moje clanky (patria k mojim najlepsim), ktore mi cenzura stiahla z titulky a tak vyrobila z nich malo citane [...]

Covid-pas a digitalizácia človeka=koniec slobody! Tehotná rakúska speváčka odmietla očkovanie a stratila prácu

18.09.2021

Kanaďan Michel Chossudovsky je ruského pôvodu (otec Jevgenij sa narodil v Rusku) a je veľkým prívržencom Donalda Trumpa. Je profesorom ekonomiky a expertom pre globalizáciu. Má vlastný internetový portál globalresearch.ca, ktorý je v oblasti tém globalizácie najčítanejším. O. i. dlhodobo analyzuje vyplyv korona pandémie na globalizáciu. Podľa neho v súčasnosti ľudstvo [...]

škola, banska bystrica

Asistentov majú školám prideľovať inak. Nebude ich však dosť

23.09.2021 06:30

Školy by potrebovali aj viac digitálnych koordinátorov.

súd Pezinok Kuciak  pojednávanie spis

Marušiak: Komisia nevyrieši dôveru v právny štát

23.09.2021 06:20

Obnova dôvery v právny štát je politická úloha, ktorú nevyrieši žiadna komisia. Je to dlhodobá záležitosť, hovorí politológ SAV Juraj Marušiak.

Vakcína / Covid / Koronavírus /

ONLINE: Tretiu dávku odporučili v USA seniorom a rizikovým, mladším zatiaľ nie

23.09.2021 06:00

Poradný výbor nezávislých expertov FDA odmietol pôvodný návrh Pfizeru odporúčať tretiu dávku vakcíny pre všetkých ľudí vo veku 16 a viac rokov.

MHD / Košice /

V Košiciach nepríde na zastávku až 120 autobusov denne

23.09.2021 06:00

Autobusy sú preplnené, ľudia sa hnevajú. Magistrát hľadá spôsoby na to, ako vyriešiť výpadok vodičov a strojov v dopravnom podniku. Odporúča nábor nových šoférov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,302
Celková čítanosť: 8693799x
Priemerná čítanosť článkov: 6677x

Autor blogu

Kategórie