Založ si blog

7 dní po C-očkovaní má 3 z 5 krvné zrazeniny! I Švédi pochovajú koronu ako už Dáni

Zamlčané: Už Počas 4 až 7 dní po Covid-očkovaní dostanú 3 z 5 osôb krvné zrazeniny.   Lekár Charles Hoffe z Lyttonu v Britskej Kolumbii oznámil v apríli Dr. Bonnie Henry, zdravotnej poverenkyni vlády Britskej Kolumbie, že už odmieta očkovať svojich pacientov vakcínami proti Covidu na základe extrémne zlých skúseností. Jeho pacienti trpeli po zaočkovaní mRNA vakcínami proti Covidu-19 na negatívne sprievodné účinky.

Jeden z jeho pacientov po očkovaní zomrel a u ďalších šesť sa prejavili neželané vedľajšie účinky. Oznámil jej aj to, že v Lyttone nikto na Covid neochorel a že vakcíny spôsobili len škody. Tiež vyjadril presvedčenie, že samotné vakcíny sú oveľa nebezpečnejšie ako Covid.

To bola ale veľká opovážlivosť, akú vládny systém, ktorý stanovil a vyhlásil svoju korona politiku na princípe diktátorských právomocí a na zastrašovaní ľudí možnou a pravdepodobnou smrťou, ak sa nedajú očkovať, musí rozhodne potrestať.

Hoffe bol veľmi rýchlo lokálnym Zdravotným úradom obvinený  z toho, že vyvoláva u ľudí nedôveru voči vakcínam a že ak neprestane byť v tom smere aktívny, tak že jeho „podvratna činnosť“ bude oznamená Kanadskej Lekárskej komore.

Nedal sa však zastrašiť a sám začal skúmať:

a, Spike-proteín, ktorý je vo vakcínach proti Covidu môže spôsobiť početné miniatúrne krvné zrazeniny, lebo tento proteín sa „zapichne“ do bunkovných stien tzv. endotelovej vrstvy v cievach. To je potom príčinou toho, že krv v takých cievach neprúdi rovnomerne „hladko“, ale „vírivo“, lebo v nich vyčnievajú „pichliačové časti“ a môžu sa preto tvoriť krvné zrazeniny.

b, každého zo svojich zaočkovaných pacientov podrobil D-Dimer-testu, aby zistil prípadné  vytváranie krvných zrazenín  počas štyroch až siedmych dní od zaočkovania proti Covidu. Až u 62 percent z nich sa krvné zrazeniny vytvorili.

Podľa Hoffeho sú v takom prípade dôsledky z toho veľmi nebezpečné a s každým ďalším zaočkovaním proti Covidu čoraz nebezpečnejšie, lebo kapiláry budú poškodzované čoraz vo väčšej miere.

Štátne Zdravotné úrady mu oznámili, že sa nesmie vyjadrovať negatívne o vakcínach proti Covidu.

Dr. Charles Hoffe to napriek tomu urobil, hoci riskoval, že mu Lekárska komora odoberie povolenie vykonávať lekárske povolanie. Zatiaľ ešte nedostal od nej žiadnu reakciu.

—————————-

Po Dánsku „pochová“ koronu aj Švédsko

Dánsko „pochovalo“ korona pandémiu 11. septembra a od tohto dňa je Covid-19 oficiálne pokladaný len za nebezpečnú infekciu ohrozujúcu zdravie (podobne ako chrípka s ťažkým priebehom ochorenia), ale nie je už vyhlasovaný za kritické zdravotné ohrozenie spoločnosti.

  1. septembra bude Švédsko nasledovať Dánsko a tiež zruší všetky korona opatrenia. Od tohto dňa budú vzhľadom na Covid platiť jedine dve odporúčania a nie nariadenia:

Dodržiavanie hygieny (ako pravidelné umývanie rúk) a dbať na odstup.

Ešte pripomeniem, že v súvislosti s Covidom neboli vo Švédsku vyhlásené nikdy žiadne lockdowny a ani povinné nosenie rúšok a tiež neboli zatvorené školy.

A aká je bilancia korona politiky severských krajín  Dánska a Švédska v porovnaní s germánskymi krajinami Rakúsko a Nemecko?

Táto bilancia je pre Germánov priam zničujúco negatívna:

V  oboch krajinách boli dôsledkom, ktorý vyplynul z ich nezmyselnej a totálne kontraproduktívnej korona politiky obrovské kolaterálne škody a vyplynuli z nej aj dlhodobé negatívne následky pre ekonomiku, i pre celú spoločnosť, ktorá je rozpoltená a rozoštvaná takou mierou, ako od vojny nikdy dosiaľ.

To všetko nemecký i rakúsky mainstream  ale zamlčuje.

————————–

Kedi našy „premudry“ polytycy  a ešče „múdreišy“ vyrologovya 

napodobnia tychto skutocne mudrych severanov

ktorí nepodlahli pre hlupákov magickému VZORCU Korony?????????  

 

Vzorec korony je jednouchy, ale veľmi zákerný a masy mu  rýchlo podľahli….

 

 

————————–     —

Štatistika, ktorá sa skvie a žiari výnimočnosťou ako nedosiahnuteľná hviezda:

 

V  každom mojom vynikajúcom blogu zo 70 po sebe som sa tu totalne „prepadol“ totalne hlboko pod moj vysoky priemer, ktory  napriek týmto „prepadakom“ neustale  stupa – je už 6657x

Racionalne tato iracionalita znamena, že kazdy zo 70 by  mal mat citanost okolo 6600x   – su ale vsetky medzi 630 a 2000 – a len niekolko o nieco cez 2000 !!!!

Takze v com to asi tak bude len – tato „ungewoehnliche Besonderheit, bzw. Raritaet“, akou to nevynika okrem mna nikto !!!

Politici a vedci sú plne zodpovední za Kolektívnú Korona Psychózu! Viac ako 30 000 Samovrážd. .. .. USAvojakov

21.09.2021

A šup ho! Opat mi vyrazili moj (Posledny)clanok z titulky! Prispievam uz desatrocia do roznych SR medii, ale nikto ma necenzuroval, ani za Meciara, Dzurindu ci za Fica. Ani tu dlho nic! Este ani za p.Nitona nic! Az teraz sa to zosypalo. Zrejme som na nejakom ciernom indexe!!! Takze som na Pravde najcenzurovanejsi autor. Ani len v SME a DennikuN, ked som tam uz davnejsie prispieval – som nebol [...]

Záhada v Rakúsku: Množia sa nečakané úmrtia ľudí, ktorí boli ešte plní života!

19.09.2021

(Cenzurovanie mojej osoby zosilnieva! Opat bol brutalne vcera dalsi moj clanok stiahnuty(kde pisem len pravdu, ktora ma byt na vyssi prikaz umlcana) uz za 2 hodiny z titulky. Je to uz 8. krat v kratkom case. Ludia bdite – hovorieval J. Fučík. A vy budete bdiet, ked si precitate moje clanky (patria k mojim najlepsim), ktore mi cenzura stiahla z titulky a tak vyrobila z nich malo citane [...]

Covid-pas a digitalizácia človeka=koniec slobody! Tehotná rakúska speváčka odmietla očkovanie a stratila prácu

18.09.2021

Kanaďan Michel Chossudovsky je ruského pôvodu (otec Jevgenij sa narodil v Rusku) a je veľkým prívržencom Donalda Trumpa. Je profesorom ekonomiky a expertom pre globalizáciu. Má vlastný internetový portál globalresearch.ca, ktorý je v oblasti tém globalizácie najčítanejším. O. i. dlhodobo analyzuje vyplyv korona pandémie na globalizáciu. Podľa neho v súčasnosti ľudstvo [...]

Mali / Afrika / Junta / Prevrat / Vlajka / Zástava /

Tisíce ľudí demonštrovali v hlavnom meste Mali na podporu vládnucej junty a proti Francúzsku

23.09.2021 07:00

K protestu došlo v čase, keď dočasný prezident a vojenský veliteľ Assimi Goita čelí výzvam, aby odmietol potenciálnu spoluprácu so súkromnou ruskou bezpečnostnou firmou Vagner.

škola, banska bystrica

Asistentov majú školám prideľovať inak. Nebude ich však dosť

23.09.2021 06:30

Školy by potrebovali aj viac digitálnych koordinátorov.

súd Pezinok Kuciak  pojednávanie spis

Marušiak: Komisia nevyrieši dôveru v právny štát

23.09.2021 06:20

Obnova dôvery v právny štát je politická úloha, ktorú nevyrieši žiadna komisia. Je to dlhodobá záležitosť, hovorí politológ SAV Juraj Marušiak.

Vakcína / Covid / Koronavírus /

ONLINE: Tretiu dávku odporučili v USA seniorom a rizikovým, mladším zatiaľ nie

23.09.2021 06:00, aktualizované: 07:26

Poradný výbor nezávislých expertov FDA odmietol pôvodný návrh Pfizeru odporúčať tretiu dávku vakcíny pre všetkých ľudí vo veku 16 a viac rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,302
Celková čítanosť: 8693864x
Priemerná čítanosť článkov: 6677x

Autor blogu

Kategórie