Založ si blog

Pandémia neočkovaných: Je to Propaganda-Lož! Ako nenaletieť diktátu korony!

(Zázrak: Moje nové clanky takmer nik„nečíta“, ale priemer mi stale stupa!)..V Rakúsku a Nemecku bol zavedený pojem: Pandémia nezaočkovaných.  Ľudia, ktorí nemajú vedomosti a ktorým chýba aspoň základné poznanie z genetiky, biochémie, virológie veľmi rýchlo uveria autoritám čokoľvek. Preto nedokážu sami realizovať o čo v skutočnosti ide politike pri tzv. korona-kríze.

V tomto konkrétnom prípade sa týmto trikom a či podvodom má zosilniť tlak (vydieranie) tých, ktorí odmietajú očkovanie proti korone. Okrem toho to slúži ďalšiemu prehĺbeniu rozdelenia spoločnosti, a to je už naozaj potom diabolský úmysel. Lebo niečo také môže (a aj bude) roztrhať priateľstvá a či dokonca narušiť rodinné súdržnosti, skrátka ide o úmysel poštvať tých „dobrých“ (zaočkovaných) proti tým „zlým“ (nezaočkovaným).

O tzv. pandémii nezaočkovaných už hovoria aj viacerí rakúski a nemeckí politici a následne to potom šíria mainstream médiá.

 

V  Rakúsku propaguje toto lacné klamstvo napr. ministerka poľnohospodárstva Elisabeth Köstinger. Vyjadrila sa tak o.i. pre Oe24.TV.

V Nemecku to isté hovorí ministerka justície Christine Lambrecht.

Klamstvo tejto výpovede spočíva v nasledovnom fakte a či triku, o ktorom verejnosť nič nevie:

Po dobu štyridsať dní po očkovaní platia očkovaní ako nezaočkovaní a až potom sú oficiálne vedení ako očkovaní. Tí z očkovaných,  ktorí počas štyridsať dní po obdržaní vakcíny dostanú koronu, sú označovaní za koronou postihnutých nezaočkovaných, a tak„pomáhajú“  vytvoriť bájku o pandémii nezaočkovaných.

 

Trik (klamstvo) s pandémiou nezaočkovaných vyšiel najavo v Kalifornii. Tam očkovaných po strate ochrany poskytovanej vakcínou, keď potom dostali koronu zaradili do počtov nezaočkovaných, a tak sa „vyrobila“ pandémia nezaočkovaných.

V Rakúsku použili tú istú metódu. Rakúska AGES  (Agentur für Gesundheit und Ernährungssicherheit) definovala na svojej webovej stránke (31. augusta) dĺžku trvania ochrany vakcín proti korone. V  príslušnom texte nemožno nájsť nič, čo by poukazovalo na použitie zmieneného triku.

Napriek tomu bol použitý, lebo ak niekto nazrie do webcache agentúry AGES, tak objaví inú verziu a síce z 3. augusta. A skutočne, v tejto je „priznané“, že všetci očkovaní, ktorí boli zaočkovaní vakcínami BionTech-Pfizer, Moderna, AstraZeneca od okamihu prvej dávky až do doby 7 dní po druhej dávke (to je až 40 dní) sú považovaní ako nezaočkovaní a preto sú (podvodne) zaradení do nesprávnej kategórie.

Tým sa ale úmyselne zatajuje, že ak sa v tom čase (40 dní) nakazia koronou a sú liečení, prípadne sú ošetrovaní na JIS-ke a či dokonca zomrú, tak že to v skutočnosti boli očkovaní a nie nezaočkovaní!

Je to podvod non plus ultra a zároveň názorný príklad toho, ako sa v „prípade potreby“ manipulujú štatistiky!

—————————

Mimochodom, o manipulácii  štatistík (aj v médiách a aj samotnými médiami) mám mnoho poznatkov – ich výskumu a analýze sa dlhodobo venuje istý spriatelený rakúsky žurnalista.

———     —————————————–             ——————————————————————–

Poznanie má veľkú moc a len ak ho ľudia budú mať, tak nepodlahnú diktátu korona diktatúry

Dnešná doba je charakteristická tým, že veľká väčšina ľudstva žije povrchný konzumistický život. Imperatív tohto totálne dekadentného času znie: Mať a vlastniť čo najviac toho, čo ti budú iní závidieť a za čo ťa budú iní obdivovať – kariéra, peniaze, drahé auto, exotická dovolenka, luxusný dom, atď.

To všetko sú atribúty toho, čo veľký Erich Fromm vo svojej skvelej knihe Mať či Byť? označil za zavrhnutiahodné, úpadkové a ničiace ušľachtilé atribúty, ako poznávanie, pozorovanie, ľudskosť, krása, súcit, ochota nezištne pomôcť a pod.

V súčasnosti čoraz viac ľudí podlieha ošiaľu „Mať“ a z ich života sa úplne vytratilo, prípadne vytráca Frommove „Byť“.

Ľudia síce pozorujú a sledujú, ale takmer výlučne len to, čo súvisí  s „Mať“. Ich záujem o skutočné poznanie a o rozsiahle vedomosti týkajúce sa kategórie „Byť“ sú mizivé alebo vôbec žiadne.

Preto sú veľmi ľahko manipulovaťeľní a ovládateľní demagogickými politikmi, ich médiami a ich vedcami.

Kto sám nevie, ten verí špecialistom všetko a dôveruje im vo všetkom. Kto nemá vedomosti, nevie analyzovať ani reflektovať a chýba mu vlastná mienka.

A práve takých ľudí potrebujú „Gatesovia“, Brusel, Merkel s jej utečeneckou politikou, a samozrejme aj tí, ktorí využívajú a zhneužívajú fenomén korony a tí, ktorí na ňom zarábajú miliardy a či milióny,…..

Aj nemecký virológ Sucharit Bhakdi a ďalší jemu podobní, ktorí plávajú proti mohutnému prúdu tvorenému  tými, ktorí chcú očkovať proti korone celé ľudstvo, a to viacnásobne, robia neúnavne a odvážne osvetu.

Profesor Bhakdi tvrdí, že ľudia vedia čoraz menej a že im chýbajú dobré všeobecné vedomosti. Takmer každý je upriamený bezprostredne len na svoj odbor.

Podľa neho nezávislá veda takmer prestala existovať.

Má plnú pravdu – vedcov si možno kupovať, práve  tak ako aj žurnalistov a tí potom produkujú to, na čo boli kúpení.

Bhakdi hovorí aj to, že keď mnohí vedci-lekári za peniaze odhodia a zapredajú svoju najsvätejšiu povinnosť – dodržiavať vždy medicínsku etiku, tak potom je to najvyššia povinnosť tých, ktorí tak neurobili, proti tomu bojovať.

—————-   ——————————————————————————–
Moja nikým neohrozena štatistika, ktorá hovorí, ze som tu najunikatnejsi bloger, nikde inde nemam taky „skvely uspech“:

 

Písem totiz uz len same „prepadáky“ – velka vacsina z nich je medzi 1000x – 2000x

Posledny blog bol už 64. „prepadák“ v rade po sebe, ked som mal ovela nizsiu citanost ako je moj vysoky priemer: 6644x

Ten pocas tychto „mizernych prepadákov“ ale sustavne narastal, a to z  6358x na 6644x

 

To znamena – priemerna citanost sa mi zvysila takmer o 300x 

Normaleweise ist dies ein Ding der Unm……….t

 

Takze som Zazrak Non Plus Ultra  – Sono Bellissimo – Maxissimo!  Ci deve ridere sopra – perche mi piace ridere!

Im Herzen bin ich nämlich ein Italiener – und im Denken ein Deutscher

Politici a vedci sú plne zodpovední za Kolektívnú Korona Psychózu! Viac ako 30 000 Samovrážd. .. .. USAvojakov

21.09.2021

A šup ho! Opat mi vyrazili moj (Posledny)clanok z titulky! Prispievam uz desatrocia do roznych SR medii, ale nikto ma necenzuroval, ani za Meciara, Dzurindu ci za Fica. Ani tu dlho nic! Este ani za p.Nitona nic! Az teraz sa to zosypalo. Zrejme som na nejakom ciernom indexe!!! Takze som na Pravde najcenzurovanejsi autor. Ani len v SME a DennikuN, ked som tam uz davnejsie prispieval – som nebol [...]

Záhada v Rakúsku: Množia sa nečakané úmrtia ľudí, ktorí boli ešte plní života!

19.09.2021

(Cenzurovanie mojej osoby zosilnieva! Opat bol brutalne vcera dalsi moj clanok stiahnuty(kde pisem len pravdu, ktora ma byt na vyssi prikaz umlcana) uz za 2 hodiny z titulky. Je to uz 8. krat v kratkom case. Ludia bdite – hovorieval J. Fučík. A vy budete bdiet, ked si precitate moje clanky (patria k mojim najlepsim), ktore mi cenzura stiahla z titulky a tak vyrobila z nich malo citane [...]

Covid-pas a digitalizácia človeka=koniec slobody! Tehotná rakúska speváčka odmietla očkovanie a stratila prácu

18.09.2021

Kanaďan Michel Chossudovsky je ruského pôvodu (otec Jevgenij sa narodil v Rusku) a je veľkým prívržencom Donalda Trumpa. Je profesorom ekonomiky a expertom pre globalizáciu. Má vlastný internetový portál globalresearch.ca, ktorý je v oblasti tém globalizácie najčítanejším. O. i. dlhodobo analyzuje vyplyv korona pandémie na globalizáciu. Podľa neho v súčasnosti ľudstvo [...]

Mali / Afrika / Junta / Prevrat / Vlajka / Zástava /

Tisíce ľudí demonštrovali v hlavnom meste Mali na podporu vládnucej junty a proti Francúzsku

23.09.2021 07:00

K protestu došlo v čase, keď dočasný prezident a vojenský veliteľ Assimi Goita čelí výzvam, aby odmietol potenciálnu spoluprácu so súkromnou ruskou bezpečnostnou firmou Vagner.

škola, banska bystrica

Asistentov majú školám prideľovať inak. Nebude ich však dosť

23.09.2021 06:30

Školy by potrebovali aj viac digitálnych koordinátorov.

súd Pezinok Kuciak  pojednávanie spis

Marušiak: Komisia nevyrieši dôveru v právny štát

23.09.2021 06:20

Obnova dôvery v právny štát je politická úloha, ktorú nevyrieši žiadna komisia. Je to dlhodobá záležitosť, hovorí politológ SAV Juraj Marušiak.

Vakcína / Covid / Koronavírus /

ONLINE: Tretiu dávku odporučili v USA seniorom a rizikovým, mladším zatiaľ nie

23.09.2021 06:00, aktualizované: 07:26

Poradný výbor nezávislých expertov FDA odmietol pôvodný návrh Pfizeru odporúčať tretiu dávku vakcíny pre všetkých ľudí vo veku 16 a viac rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,302
Celková čítanosť: 8693919x
Priemerná čítanosť článkov: 6677x

Autor blogu

Kategórie