Založ si blog

1, Médiá a globalisti kryjú lži farmafiriem! 2, Účinok„skvelých“vakcín padá prudko!

Môj podla cenzúry„škodlivý antidemokratický“, o NegatívachVakcínovaniaPravduhovoriaci a týmajFicaPodporujúci Posledný blog bol z titulky i 1. miesta rebricka Zlikvidovaný. Ale vďaka relatívne dlhotrvajucej demokratickej odvahe adminov až po 14. hodinach. Gratulujem. Až potom prišiel neúprosný finálny rozkaz. Odporovať mu – za to by sa platila privysoka cena. Viem veľmi dobre, ako to chodí v redakciách mainstreamu, či v SR alebo v Nemecku i Francuzsku. Poznám tam velmi mnoho redaktorov.

Čítajte ma všetci, kto milujete moju neúprosnú SKUTOČNÚ pravdu. Sucharit je fascinujúci človek a jedinečný expert. Kto ho osobne pozná a s nim hovoril, má právo a povinnosť kričať o ňom do sveta! V jeho Mainzi som bol často……….Kto sa ho bojí, ten sa bojí JehoPravdy.

Umlčať ma nemožno – moje publikacie su na roznych portaloch a v roznych novinach vo viacerych jazykoch  a rozsiruje ich viacero mojich spolupracovníkov. Dokonca aj niekoľki mainstreamovi redaktori to robia utajene a rafinovane, atď. v tomto smere som absolutne privilegovaný, lebo mám niečo, čo iní…………..

Mimochodom, som bez vakcíny a o.i aj preto budem veľmi dlho žiť!

Opäť sa potvrdilo. Som tu najdiskriminovnejší autor, v krátkom čase už 4. cenzorske vyrazenie z titulky i z rebricka. A to po 6. rokoch mojej velmi zasluznej publicistiky, tu v Pravde

——————————————-

Systémové médiá a globalisti nás klamú a kryjú „zvrhlosti“  farma firiem    

Tento fenomén sa od čias tzv. contergánového škandálu spred viac ako 60 rokov čoraz viac zintenzívňoval a v našom už globálnom svete nadobudol už hrozivé rozmery.

Len krátko pripomeniem veľkú tragédiu tohto ľudí smrtiaceho a ľudí znetvorujúceho farmaceutického škandálu.

Médiami a farmáciou vychválený nový medikament contergan prišiel na trh v Nemecku v roku 1957 ako upokojujúci liek a bol vyslovene odporúčaný najmä tehotným ženám, ktoré mávali typické raňajšie, veľmi nepríjemné pocity nevoľnosti. Bol propagovaný ako veľmi účinný a absolútnme istý – bez akýchkoľvek sprievodných negatívnych účinkov.

Hoci bol drahý, bolo z neho predaných mnoho miliónov tabletiek. Spôsobil však smrť mnoho tisíc plodov v maternici a mnoho tisíc detí prišlo na svet katastrofálne znetvorených na celý život.

Trvalo však 5 rokov, kým sa odhalilo, že to všetko má na svedomí farmácia, ktorá si nedala najmenšiu námahu zisťovať vedľajšie účinky „zázračného“ contergánu. To by boli predsa „zbytočne“ vyhodené peniaze  a znižovali by zisk.

V tejto súvislosti uvediem, že nemecký právnik Dr. Reiner Fuellmich vyhlásil, že americké CDC (Centers for Disease Control)  vedeli veľmi dobre už celé mesiace pred núdzovým povolením nasadenia vakcín proti Covidu o ich nebezpečných sprievodných účinkoch.

Povedal, že z juristického pohľadu na tento fakt je možný len jediný uzáver:

„Mocní tohto sveta škodia ľuďom úmyseľne a zákerne.“

Problém podľa neho je v tom, že väčšina ľudí to nevníma, lebo politici a médiá ich dostanú takpovediac pod masovú hypnózu.

Fuellmich odhaduje, že asi tretina ľudí pod vplyvom takej hypnózy odmieta akékoľvek racionálne protiargumenty, okolo 40 percent sa nevie rozhodnúť, ale väčšina z nich napokon tiež uverí mocným a len zvyšných 20 až 30 percent vie, aká hra sa tu s ľuďmi hrá.

Američan Patrick Henningsen, nezávislý žurnalista a autor vidí obrovský problém v tom, že farma-koncerny mohli v posledných desaťročiach robiť doslova to čo len chceli a médiá sa stali ich hlásnymi trúbami a profesionálnymi propagátormi,

V súčasnosti tvoria systémové médiá, politika a farmacutické koncerny akýsi trojzáprah, ktorý určuje a diktuje ľuďom všetko a degraduje ich len na závislé, bezmocné a neslobodné indivíduá.

————————————————–         ————————————-

Nová štúdia dokazuje: Účinok prechválených, „revolučne skvelých“ vakcín prudko klesá!

Len nedávno bola Pfizer-vakcína proti Covidu v USA oficiálne pripustená (jej núdzové pripustenie bolo zrušené), a tak sa stala vakcínou pre všetkých bez obmedzenia.

Veľmi trápne pre Pfizer a Modernu je ale teraz zverejnenie najnovšej USA štúdie, ktorá jednoznačne preukázala, že účinnosť ich Covid-vakcín od objavenia sa Delta-varianty extrémne klesla a síce z 91 percent na 66 percent.

Pritom možno, pochopiteľne, očakávať ďalší pokles ich účinnosti. Napriek všetkému sa týmito vakcínami očkuje „veselo“ ďalej a široká verejnosť  o štúdii z veľkej časti nevie vôbec nič.

Pfizer ani Moderna sa zatiaľ k tomu nijako nevyjadrili. Veď prečo aj? Biznis beží veľmi dobre aj naďalej!

Účastníkmi štúdie bolo niekoľko tisíc pracovníkov Zdravotných centier a nemocníc v šiestich spolkových štátoch USA.

Výsledky štúdie sú zaregistrované v CDC (Centers for Disease Control and prevention).

Autori štúdie však varujú a upozorňujú na to, že je pravdepodobné, že toto rýchle zníženie účinnosti vakcín nie je spôsobené len v dôsledku objavenia sa Delta-varianty, ale že ide o to, že tieto „proti-korona-vakcíny“ principiálne rýchlo strácajú svoju účinnosť.

Bol to úmysel ich producentov ich tak „nastaviť“, aby nás mohli preparovať stále ďalšími svojimi novými variantami vakcín proti korone, a tak znásobovať svoje enormné zisky?

Politici a vedci sú plne zodpovední za Kolektívnú Korona Psychózu! Viac ako 30 000 Samovrážd. .. .. USAvojakov

21.09.2021

A šup ho! Opat mi vyrazili moj (Posledny)clanok z titulky! Prispievam uz desatrocia do roznych SR medii, ale nikto ma necenzuroval, ani za Meciara, Dzurindu ci za Fica. Ani tu dlho nic! Este ani za p.Nitona nic! Az teraz sa to zosypalo. Zrejme som na nejakom ciernom indexe!!! Takze som na Pravde najcenzurovanejsi autor. Ani len v SME a DennikuN, ked som tam uz davnejsie prispieval – som nebol [...]

Záhada v Rakúsku: Množia sa nečakané úmrtia ľudí, ktorí boli ešte plní života!

19.09.2021

(Cenzurovanie mojej osoby zosilnieva! Opat bol brutalne vcera dalsi moj clanok stiahnuty(kde pisem len pravdu, ktora ma byt na vyssi prikaz umlcana) uz za 2 hodiny z titulky. Je to uz 8. krat v kratkom case. Ludia bdite – hovorieval J. Fučík. A vy budete bdiet, ked si precitate moje clanky (patria k mojim najlepsim), ktore mi cenzura stiahla z titulky a tak vyrobila z nich malo citane [...]

Covid-pas a digitalizácia človeka=koniec slobody! Tehotná rakúska speváčka odmietla očkovanie a stratila prácu

18.09.2021

Kanaďan Michel Chossudovsky je ruského pôvodu (otec Jevgenij sa narodil v Rusku) a je veľkým prívržencom Donalda Trumpa. Je profesorom ekonomiky a expertom pre globalizáciu. Má vlastný internetový portál globalresearch.ca, ktorý je v oblasti tém globalizácie najčítanejším. O. i. dlhodobo analyzuje vyplyv korona pandémie na globalizáciu. Podľa neho v súčasnosti ľudstvo [...]

Mali / Afrika / Junta / Prevrat / Vlajka / Zástava /

Tisíce ľudí demonštrovali v hlavnom meste Mali na podporu vládnucej junty a proti Francúzsku

23.09.2021 07:00

K protestu došlo v čase, keď dočasný prezident a vojenský veliteľ Assimi Goita čelí výzvam, aby odmietol potenciálnu spoluprácu so súkromnou ruskou bezpečnostnou firmou Vagner.

škola, banska bystrica

Asistentov majú školám prideľovať inak. Nebude ich však dosť

23.09.2021 06:30

Školy by potrebovali aj viac digitálnych koordinátorov.

súd Pezinok Kuciak  pojednávanie spis

Marušiak: Komisia nevyrieši dôveru v právny štát

23.09.2021 06:20

Obnova dôvery v právny štát je politická úloha, ktorú nevyrieši žiadna komisia. Je to dlhodobá záležitosť, hovorí politológ SAV Juraj Marušiak.

Vakcína / Covid / Koronavírus /

ONLINE: Tretiu dávku odporučili v USA seniorom a rizikovým, mladším zatiaľ nie

23.09.2021 06:00

Poradný výbor nezávislých expertov FDA odmietol pôvodný návrh Pfizeru odporúčať tretiu dávku vakcíny pre všetkých ľudí vo veku 16 a viac rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,302
Celková čítanosť: 8693807x
Priemerná čítanosť článkov: 6677x

Autor blogu

Kategórie