Založ si blog

Odkaz prof. Bhakdiho: Preboha, len v žiadnom prípade neberte 2. dávku vakcíny

Už som publikoval vo viacerých médiách niekoľko článkov o nemeckom nesystémovom skvelom virológovi profesorovi Sucharitovi Bhakdim, ktorý má za sebou mnohoročnú výskumnú činnosť ako mikrobiológ a virológ.

Hovorí veľmi nepríjemné pravdy o celosvetovom ošiale s koronou a o ešte väčšom celosvetovom ošiale očkovania proti nej.

Je aj publicistom  a expertom svetového mena a o to väčšiu váhu majú jeho odborné výpovede.

Od roku 1982 do roku 1990 bol profesorom medicínskej mikrobiológie na Justus-Liebig-Universität Giessen. Potom bol až do roku 2012 riaditeľom Inštitútu pre medicínsku mikrobiológiu v Mainzi.

Zhodou okolností bol 22 rokov v tom istom meste – v Mainzi – kde bola v Gatesovej farma firme BionTech narýchlo vyvinutá vakcína proti korone.

A len málokto na svete – ako práve Sacharit Bhakdi – má toľko znalostí o  pochybných vakcínach a o veľkom nebezpečí ich preskúmaných i o oficiálne nezistených negatívnych účinkoch.

Robí všetko čo je v jeho silách, aby verejnosť o tom informoval. V Nemecku už ale takmer nedostáva žiadny mediálny priestor, lebo je tvrdým kritikom systémovej korona politiky i vakcín proti Covidu. O to viac má ale mediálny priestor v Rakúsku.

Teraz uvediem jeho nedávny, zatiaľ posledný odkaz a či veľmi naliehavé varovanie pre všetkých nás.

Bhakdi ho začína imperatívom:

„Nehmen Sie auf keinen Fall die zweite Impfung in Anspruch!

V žiadnom prípade si nedajte nanútiť druhú dávku očkovania!

Ak ste sa už ale dali očkovať prvou dávkou a nestalo sa vám nič, tak ďakujete za to Bohu.

Ale v žiadnom prípade sa už nenechajte očkovať druhou dávkou. Potom je už nebezpečie skutočne veľké. Killer-lymfocyty (zabíjačské bunky) atakujú organizmus a cievy môžu strácať nepriepustnosť a lymfatické uzliny môžu začať puchnúť.

Môžu vznikať autoimúnne ochorenia – a orgnizmus začne napádať sám seba.

V tejto fáze sa začne komplementový systém (časť imunitného systému) správať takpovediac divoko a nekontrolovane a „útočí“ na cievy. Zároveň je extrémne postihnutý lymfatický systém. Je to tak akoby zúrila veľká bitva v lymfatických uzlinách.“

Podľa Bhakdiho je práve tento efekt dôvodom nebezpečne ťažkých negatívnych účinkoch po druhej dávke očkovania. A po prípadných ďalších dávkach, to bude ešte horšie.

 

Politici a vedci sú plne zodpovední za Kolektívnú Korona Psychózu! Viac ako 30 000 Samovrážd. .. .. USAvojakov

21.09.2021

A šup ho! Opat mi vyrazili moj (Posledny)clanok z titulky! Prispievam uz desatrocia do roznych SR medii, ale nikto ma necenzuroval, ani za Meciara, Dzurindu ci za Fica. Ani tu dlho nic! Este ani za p.Nitona nic! Az teraz sa to zosypalo. Zrejme som na nejakom ciernom indexe!!! Takze som na Pravde najcenzurovanejsi autor. Ani len v SME a DennikuN, ked som tam uz davnejsie prispieval – som nebol [...]

Záhada v Rakúsku: Množia sa nečakané úmrtia ľudí, ktorí boli ešte plní života!

19.09.2021

(Cenzurovanie mojej osoby zosilnieva! Opat bol brutalne vcera dalsi moj clanok stiahnuty(kde pisem len pravdu, ktora ma byt na vyssi prikaz umlcana) uz za 2 hodiny z titulky. Je to uz 8. krat v kratkom case. Ludia bdite – hovorieval J. Fučík. A vy budete bdiet, ked si precitate moje clanky (patria k mojim najlepsim), ktore mi cenzura stiahla z titulky a tak vyrobila z nich malo citane [...]

Covid-pas a digitalizácia človeka=koniec slobody! Tehotná rakúska speváčka odmietla očkovanie a stratila prácu

18.09.2021

Kanaďan Michel Chossudovsky je ruského pôvodu (otec Jevgenij sa narodil v Rusku) a je veľkým prívržencom Donalda Trumpa. Je profesorom ekonomiky a expertom pre globalizáciu. Má vlastný internetový portál globalresearch.ca, ktorý je v oblasti tém globalizácie najčítanejším. O. i. dlhodobo analyzuje vyplyv korona pandémie na globalizáciu. Podľa neho v súčasnosti ľudstvo [...]

škola, banska bystrica

Asistentov majú školám prideľovať inak. Nebude ich však dosť

23.09.2021 06:30

Školy by potrebovali aj viac digitálnych koordinátorov.

súd Pezinok Kuciak  pojednávanie spis

Marušiak: Komisia nevyrieši dôveru v právny štát

23.09.2021 06:20

Obnova dôvery v právny štát je politická úloha, ktorú nevyrieši žiadna komisia. Je to dlhodobá záležitosť, hovorí politológ SAV Juraj Marušiak.

Vakcína / Covid / Koronavírus /

ONLINE: Tretiu dávku odporučili v USA seniorom a rizikovým, mladším zatiaľ nie

23.09.2021 06:00

Poradný výbor nezávislých expertov FDA odmietol pôvodný návrh Pfizeru odporúčať tretiu dávku vakcíny pre všetkých ľudí vo veku 16 a viac rokov.

MHD / Košice /

V Košiciach nepríde na zastávku až 120 autobusov denne

23.09.2021 06:00

Autobusy sú preplnené, ľudia sa hnevajú. Magistrát hľadá spôsoby na to, ako vyriešiť výpadok vodičov a strojov v dopravnom podniku. Odporúča nábor nových šoférov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,302
Celková čítanosť: 8693806x
Priemerná čítanosť článkov: 6677x

Autor blogu

Kategórie