Založ si blog

Ale toto? Afganistan menej Covid mŕtvol ako Izrael! Taliban zakáže vakcíny, ešte menej bude

(Dole: Taliban už zakázal očkovanie proti korone v provincii Paktia).. Je Alah mocnejší ako Jahve? Lebo Afganistan je oveľa lepšie na tom svojou, z pohľadu systémových etablovaných západných virológov, katastrofálnou korona politikou, ako napríklad Izrael, ktorý bol ešte donedávna príkladom optimálnej korona politiky.

Ako nám vysvetlia naši „skvelí“ prosystémoví virológovia ale nasledovný paradox:

Podľa Dashbordu WHO bolo v Afganistane dosiaľ využitých okolo dvoch miliónov očkovacích dávok. Pritom Afganistan má viac ako 37 miliónov obyvateľov.

Dvoma dávkami vakcín proti korone sú tam zaočkované len asi dve percentá obyvateľstva. Na koronu v Afganistane dosiaľ zomrelo 7031 ľudí.

To je približne toľko, ako v Izraeli, hoci ten má oveľa menej obyvateľov ako Afganistan.

V Izraeli bolo registrovaných dosiaľ 6701 korona mŕtvych, pričom Izrael má len 9 miliónov obyvateľov  a zaočkovaných kompletne bolo až 60 percent.

Tento problematický paradox je klasickou lekárskou virológiou fakticky nevyriešiteľný, lebo tá tvrdí, že čím vyššie percento občanov štátu je očkovaných proti korone, tým menej bude úmrtí na Covid.

V prípade porovnania Afganistanu a Izraela to však neplatí.

Možno tento paradox ešte nasledovne zvýrazniť:

Takmer „neočkovaný Afganistan“ je na tom oveľa lepšie ako nadpriemerne dobre „očkovaný Izrael“.

Na jeden milión Afgáncov pripadá 191 korona mŕtvych

Na jeden milión Izraelcov prípadá 744 korona mŕtvych

 

To samozrejme jednoznačne o niečom svedčí    Ale Západ a jeho systémoví virológovia k tomu mlčia !

——————————-     ——————————————————————————————————

Taliban už zakázal očkovanie proti korone v provincii Paktia

 

Keď bude vymenovaná v Kabule nová vláda Talibanu, tak  sa pripravuje vyhlásenie zákazu očkovania proti korone v celom Afganistane.

Dôvod je z pohľadu islamu veľmi jednoduchý a samozrejmý. Všetky očkovacie látky proti Covidu nie sú z pohľadu moslimov a predovšetkým z pohľadu konzervatívnych a radikálnych moslimov halal. To znamená, že nie sú „čisté“ a preto nie sú konformné s Koránom.

Halal nie sú preto, lebo podľa vyjadrení moslimských virológov tieto vakcíny obsahujú aj želatínu zhotovenú z bravčového mäsa, a to je podľa Koránu nečisté a preto jeho užívanie prísne zakazuje.

Ale v Afganistane aj predtým – bez Talibanu – vládlo všeobecné odmietanie vakcín proti korone a len nepatrná časť jeho obyvateľstva sa dala prvý raz očkovať, aj to len pod nátlakom Západu.

Nie však v oblastiach, kde vládol Taliban.

 

Politici a vedci sú plne zodpovední za Kolektívnú Korona Psychózu! Viac ako 30 000 Samovrážd. .. .. USAvojakov

21.09.2021

A šup ho! Opat mi vyrazili moj (Posledny)clanok z titulky! Prispievam uz desatrocia do roznych SR medii, ale nikto ma necenzuroval, ani za Meciara, Dzurindu ci za Fica. Ani tu dlho nic! Este ani za p.Nitona nic! Az teraz sa to zosypalo. Zrejme som na nejakom ciernom indexe!!! Takze som na Pravde najcenzurovanejsi autor. Ani len v SME a DennikuN, ked som tam uz davnejsie prispieval – som nebol [...]

Záhada v Rakúsku: Množia sa nečakané úmrtia ľudí, ktorí boli ešte plní života!

19.09.2021

(Cenzurovanie mojej osoby zosilnieva! Opat bol brutalne vcera dalsi moj clanok stiahnuty(kde pisem len pravdu, ktora ma byt na vyssi prikaz umlcana) uz za 2 hodiny z titulky. Je to uz 8. krat v kratkom case. Ludia bdite – hovorieval J. Fučík. A vy budete bdiet, ked si precitate moje clanky (patria k mojim najlepsim), ktore mi cenzura stiahla z titulky a tak vyrobila z nich malo citane [...]

Covid-pas a digitalizácia človeka=koniec slobody! Tehotná rakúska speváčka odmietla očkovanie a stratila prácu

18.09.2021

Kanaďan Michel Chossudovsky je ruského pôvodu (otec Jevgenij sa narodil v Rusku) a je veľkým prívržencom Donalda Trumpa. Je profesorom ekonomiky a expertom pre globalizáciu. Má vlastný internetový portál globalresearch.ca, ktorý je v oblasti tém globalizácie najčítanejším. O. i. dlhodobo analyzuje vyplyv korona pandémie na globalizáciu. Podľa neho v súčasnosti ľudstvo [...]

Mali / Afrika / Junta / Prevrat / Vlajka / Zástava /

Tisíce ľudí demonštrovali v hlavnom meste Mali na podporu vládnucej junty a proti Francúzsku

23.09.2021 07:00

K protestu došlo v čase, keď dočasný prezident a vojenský veliteľ Assimi Goita čelí výzvam, aby odmietol potenciálnu spoluprácu so súkromnou ruskou bezpečnostnou firmou Vagner.

škola, banska bystrica

Asistentov majú školám prideľovať inak. Nebude ich však dosť

23.09.2021 06:30

Školy by potrebovali aj viac digitálnych koordinátorov.

súd Pezinok Kuciak  pojednávanie spis

Marušiak: Komisia nevyrieši dôveru v právny štát

23.09.2021 06:20

Obnova dôvery v právny štát je politická úloha, ktorú nevyrieši žiadna komisia. Je to dlhodobá záležitosť, hovorí politológ SAV Juraj Marušiak.

Vakcína / Covid / Koronavírus /

ONLINE: Tretiu dávku odporučili v USA seniorom a rizikovým, mladším zatiaľ nie

23.09.2021 06:00

Poradný výbor nezávislých expertov FDA odmietol pôvodný návrh Pfizeru odporúčať tretiu dávku vakcíny pre všetkých ľudí vo veku 16 a viac rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,302
Celková čítanosť: 8693819x
Priemerná čítanosť článkov: 6677x

Autor blogu

Kategórie