Založ si blog

Aktuality. sk klamali vo svojom článku o nemeckých popieračoch očkovania!

Už len titulok tohto článku z 31.7. je klamstvo: „Nemeckí popierači očkovania vyjdú do ulíc. Polícia im protesty zakázala“

Obrovské Hnutie Querdenker, ktorých článok lživo nazýva popieračmi očkovania, nimi však vôbec nie sú. Títo ľudia odvážne a plným právom, ktoré im zaručuje demokracia (tá ale  už v Nemecku má veľké trhliny) demonštrujú proti korona politike vlády, proti jej mnohým  nezmyselným korona opatreniam a proti lockdownom, ktoré ničia existencie. Nikdy ale nepopierali očkovanie ako také, aj keď medzi nimi sú mnohí, ktorí sa nechcú očkovať. Tých je ale v Nemecku obrovské množstvo, a to vo všetkých vrstvách obyvateľstva – veľmi mnoho aj medzi lekármi a zdravotníkmi.

Aj ďalšia výpoveď je lož – protesty nezakázala polícia, ale hanebným nedemokratickým spôsobom justícia.

Klamstvom je aj tvrdenie Aktualít, že členovia tohto hnutia nenávidia očkovanie i novinárov. Len odmietajú novinárov mainstreamu, lebo tí ich pravidelne a dlhodobo očierňujú a robia z nich rozbíjačov a škodcov spoločnosti.

Paušálne tvrdiť, že nenávidia očkovanie je tiež lož, lebo medzi nimi sú aj takí, ktorí sa dali očkovať, ale odmietajú opatrenia.

A nesprávna je aj výpoveď Aktualít, že hnutie je už pomerne masové, lebo ono je už dávno masové a v súčasnosti je už extrémne masové. Veď v každom nemeckom veľkomeste – je ich 80 – sa pravidelne konajú veľké demonštrácie hnutia. Uvediem tu len Stuttgart, kde sa hnutie označuje ako „Querdenker – 711 – Stuttgart“ a jeho členovia o sebe vyhlasujú, že sú mierovým, mimostraníckym a slobodu vyznávajúcim hnutím.  Preto nie sú žiadnymi nenávistníkmi, ako luhajú slovenské Aktuality. V tomto prípade sú to práve oni, ktorí zažívajú nenávisť mnohých politikov.

Len samotné stuttgartské hnutie má 100 000 členov a ich počet neustále rastie!!!

 

Cez víkend sa konalo v Nemecku viac ako 20 masových demonštrácií hnutia Querdenker, hoci všetky boli súdne zakázané. Najviac účastníkov bolo  v Stuttgarte a Berlíne. Proti nim bolo nasadených asi do 3000 policajtov, z ktorých nejeden sympatizuje s hnutím.

Krátky úryvok o demonštráciách z mainstreamu:

Trotz des Verbots mehrerer Demonstrationen aus der „Querdenker“-Szene sind in Berlín Tausende Menschen auf die Straße gegangen. Dabei kam es am Sonntag mehrfach zu Auseinandersetzungen zwischen Protestierenden und der Polizei.

Preklad:

Napriek zákazu viacerých demonštrácií z Querdenker-spektra, prišli do ulíc Berlína tisícky ľudí. Pritom v nedeľu prišlo k viacnásobnym konfrontáciám medzi protestujúcimi a políciou.

Na záver dodám, že zdôvodnenie zákazu demonštrácii bolo nielen absurdné, ale bolo zároveň aj výsmechom nemeckej ústavy, ktorá zaručuje právo demonštrovania:

Keďže možno predpokladať, že demonštrujúci nebudú dodržiavať opatrenia, tak je demonštrácia zakázaná.

Na základe tohto by však mohol a dokonca i musel nemecký súd podobne vyhlásiť:

Keďže možno predpokladať, že prichádzajúci migranti budú kriminálni, tak im nie je dovolené vstúpiť do Nemecka.

V tom prípade by ale sudca, ktorý by to urobil, bol pozbavený svojej funkcie a obžalovaný za porušovanie ľudských práv a za nenávisť voči migrantom.

 

Ako oznámil hovorca berlínskej polície, tak bolo zatknutých 500 demonštrantov.

 

—————————–

Moja „prepadákovská“ štatistika

 

Pokračovala presne ako som to tu predpovedal ďalším „prepadaciskom“ a

Blog o slavnej spevacke NENE, ktorá bojuje všade proti korona opatreniam Berlína

Tu mal po 24 hodinach ani nie 700x

Bolo mi to vopred jasné – ved predsa tunajsí navstevnici Pravda blogov – az na male vynimky

„Naruzivo podporuju“ vsetky korona opatrenia nasej vlady a taku „teroristku“ proti Korona opatreniam, akou je Nena

Ignorujú a nebudu predsa citat ako ju „oslavuje“ akysi  tu „najmizernejsi“ bloger Bednar (vsade inde ale skvele citany – dokonca mucho skvelissimo).

Ale napriek tomuto mojmu dalsiemu „fiasku“ mi tu priemer opat stupol uz na „uzasnych“ 6584x

V Nemecku o boji Neny proti vlade si to precitalo viac ako 3 milióny

 

Politici a vedci sú plne zodpovední za Kolektívnú Korona Psychózu! Viac ako 30 000 Samovrážd. .. .. USAvojakov

21.09.2021

A šup ho! Opat mi vyrazili moj (Posledny)clanok z titulky! Prispievam uz desatrocia do roznych SR medii, ale nikto ma necenzuroval, ani za Meciara, Dzurindu ci za Fica. Ani tu dlho nic! Este ani za p.Nitona nic! Az teraz sa to zosypalo. Zrejme som na nejakom ciernom indexe!!! Takze som na Pravde najcenzurovanejsi autor. Ani len v SME a DennikuN, ked som tam uz davnejsie prispieval – som nebol [...]

Záhada v Rakúsku: Množia sa nečakané úmrtia ľudí, ktorí boli ešte plní života!

19.09.2021

(Cenzurovanie mojej osoby zosilnieva! Opat bol brutalne vcera dalsi moj clanok stiahnuty(kde pisem len pravdu, ktora ma byt na vyssi prikaz umlcana) uz za 2 hodiny z titulky. Je to uz 8. krat v kratkom case. Ludia bdite – hovorieval J. Fučík. A vy budete bdiet, ked si precitate moje clanky (patria k mojim najlepsim), ktore mi cenzura stiahla z titulky a tak vyrobila z nich malo citane [...]

Covid-pas a digitalizácia človeka=koniec slobody! Tehotná rakúska speváčka odmietla očkovanie a stratila prácu

18.09.2021

Kanaďan Michel Chossudovsky je ruského pôvodu (otec Jevgenij sa narodil v Rusku) a je veľkým prívržencom Donalda Trumpa. Je profesorom ekonomiky a expertom pre globalizáciu. Má vlastný internetový portál globalresearch.ca, ktorý je v oblasti tém globalizácie najčítanejším. O. i. dlhodobo analyzuje vyplyv korona pandémie na globalizáciu. Podľa neho v súčasnosti ľudstvo [...]

Mali / Afrika / Junta / Prevrat / Vlajka / Zástava /

Tisíce ľudí demonštrovali v hlavnom meste Mali na podporu vládnucej junty a proti Francúzsku

23.09.2021 07:00

K protestu došlo v čase, keď dočasný prezident a vojenský veliteľ Assimi Goita čelí výzvam, aby odmietol potenciálnu spoluprácu so súkromnou ruskou bezpečnostnou firmou Vagner.

škola, banska bystrica

Asistentov majú školám prideľovať inak. Nebude ich však dosť

23.09.2021 06:30

Školy by potrebovali aj viac digitálnych koordinátorov.

súd Pezinok Kuciak  pojednávanie spis

Marušiak: Komisia nevyrieši dôveru v právny štát

23.09.2021 06:20

Obnova dôvery v právny štát je politická úloha, ktorú nevyrieši žiadna komisia. Je to dlhodobá záležitosť, hovorí politológ SAV Juraj Marušiak.

Vakcína / Covid / Koronavírus /

ONLINE: Tretiu dávku odporučili v USA seniorom a rizikovým, mladším zatiaľ nie

23.09.2021 06:00

Poradný výbor nezávislých expertov FDA odmietol pôvodný návrh Pfizeru odporúčať tretiu dávku vakcíny pre všetkých ľudí vo veku 16 a viac rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,302
Celková čítanosť: 8693816x
Priemerná čítanosť článkov: 6677x

Autor blogu

Kategórie