Založ si blog

Slávna speváčka Nena upadla do nemilosti: Burcuje občanov proti korona opatreniam

Patrí k najúspešnejším speváčkam nemeckej hudobnej histórie. Predalo sa už viac ako 25 miliónov jej hudobných nosičov. Je aj úspešnou skladateľkou a herečkou.  Jej obrovská popularita, ktorá sa rýchlo šírila aj do zahraničia, sa začala v roku 1983 hitom 99 Luftballons. Nena je známa aj u nás, na Slovensku.

Nena veľmi dbá o svoje zdravie a vedie príkladnú životosprávu. Odráža sa to aj na jej výzore – nikto by nepovedal, že má 61 rokov. Pravidlá, ako sa stará o svoje zdravie, si určuje len sama a má na to vypracovaný vlastný systém a za žiadnych okolností si v tomto smere nenechá zasahovať zvonku na niečí príkaz. Má veľmi dobré znalosti nielen zo západnej medicíny, ale aj z ázijskej.

Možno povedať, že ešte donedávna jej ležalo k nohám doslova celé Nemecko, včítane politikov i všetkých médií. Odrazu sa to všetko zmenilo. Nena je známa aj tým, že je otvorená a vždy povie to, čo si myslí. Od začiatku korona krízy dávala najavo, že nesúhlasí s korona politikou vlády.

Keď sa začalo v Nemecku formovať Querdenker-Bewegung (hnutie odporcov korona opatrení), tak Nena viackrát verejne prejavila svoje sympatie voči nemu.

Nena ale je nielen skvelá umelkyňa, ale aj skvelý človek a mimoriadna osobnosť.

Medzi slávnou, aj v  zahraničí uznávanou speváčkou a politickou elitou Nemecka a servilným mainstreamom začalo narastať napätie, ale bez priamych verejných útokov voči nej.

Všetko sa ale zmenilo uplynulý víkend, keď mala Nena v Berlíne-Schönefeld veľký Air-Open-koncert, ktorý bol vypredaný. Tam  prišlo k veľkej „explózii“ a Nena „explodovala“ z toho, čo sa v Nemecku deje v rámci korona opatrení.

„Počas svojho vystúpenia Nena vyzvala prítomných, aby porušili korona opatrenia, ktoré sa vzťahovali aj na jej koncert. Usporiadateľ na to koncert predčasne ukončil, ale až po skončení programu a potom už neboli povolené žiadne dodatky, ktoré si publikum želalo.“

Takto informoval o tom mainstream, napr. aj Spiegel. V nasledujúcich dňoch sa potom začala v mainstreame ostrá a dehonestujúca „paľba“ proti dovtedy uctievanej rešpektovanej a zbožňovanej ikone nemeckého hudobného diania. Už je zaradená aj do kategórie „prívrženec AfD“ a označovaná ako podporovateľka Querdenker-Bewegung, čo znamená jej diskrimináciu a fakticky aj znemožňovanie vykonávania jej umeleckého povolania.

Pritom je pravda celkom iná. Nena na svojom koncerte nikoho nevyzývala k porušovaniu korona opatrení.

Povedala k prítomným nasledovné:

„Prenechám to vášmu rozhodnutiu, či budete mať rúška alebo nie. To môže každý slobodne rozhodnúť. Práve tak ako môže každý sám rozhodnúť, či sa dá očkovať alebo nie. A takisto sa sami môžete rozhodnúť, či prídete do mojej bezprostrednej blízkosti.“

Potom ešte v súvislosti s prísnymi opatreniami, ktoré boli nariadené pre jej koncert, poukázala rozhorčene na to, že počas sobotňajšieho „Christopher Street Day“ (24.6. – oslavná demonštrácia lesbičiek, homosexuálov, transgenderu), ktorý sa konal v Berlíne, mohlo 80 000 ľudí natlačených jeden na druhého, takmer všetci bez rúšok, divoko oslavovať a nikto proti tomu nezakročil.

Následne Nena dodala:

„Ak teraz niekto chce, tak môže hoci aj vypnúť prúd a zavolať políciu, aby ma odviedla.“

Toto stačilo na to, aby Nena upadla do nemilosti u mocných a aby ju mainstream postupne čoraz viac stigmatizoval.

Prvý účet za to, že len povedala svoj legitimný názor, už dostala.

Jej koncert, ktorý sa mal konať v meste Wetzlar už bol zrušený – Nena je už neželená osoba. Má však obrovské množstvo žičlivcov a priaznivcov, ktorý jej vyjadrujú podporu. Napríklad aj celá strana AfD stojí jednotne za ňou.

 

——————     ——————      —–

Moja (ne)slávna štatistika:

 

Moj posledny blog o renomovanom nemeckom politikovi, ktory sa neche a neda očkovať

„precitalo“ tu na Pravde za 24 hodin len sotva 900x. Napriek tomu moj priemer stupol na uzasnych 6572x  a aby to bolo m ozne, tak muselo navstivit okolo 7000 moje prastare blogy  !!!!!!!!!

Tuto moju skvelu temu „proti ockovaniu“ vsak v Europe precitalo niekoľko milionov.

Prislo nam obrovske mnozstvo reakcii –  tu na Pravde ani jedina (preco asi?)

To vsetko „dokazuje“, ze  ti, co ma tu citavaju zrejme takmer vsetci „miluju“ ockovanie a vyhybaju sa

„protiockovacim“ mojim clankom.

 

Aj dnesny moj clanok bude podla pocetnych tunajsich mozgov „protiockovacim“ a tak urcite ho precita zas len „mizerny pocet odvaznych“    !!!!!!!!!!

A tak bude zabezpecene, ze sa nedostane do rebricka, presne tak ako aj predosly…….

Das war aber fuer mich absolut ERWARTBAR………  bin ein studierter Hellseher

——-     

Napriek tomu, ze som tu podla „sttatistiky“ extremne „mizerny“ autor,

mi tento tyzden napisali dvaja moji citatelia, ze pre nich som najzaujimavejsi a najvsestrannejsi slovensky publicista.

 

Nie su prvymi a nebudu ani poslednymi, ktori mi to pisu !

Politici a vedci sú plne zodpovední za Kolektívnú Korona Psychózu! Viac ako 30 000 Samovrážd. .. .. USAvojakov

21.09.2021

A šup ho! Opat mi vyrazili moj (Posledny)clanok z titulky! Prispievam uz desatrocia do roznych SR medii, ale nikto ma necenzuroval, ani za Meciara, Dzurindu ci za Fica. Ani tu dlho nic! Este ani za p.Nitona nic! Az teraz sa to zosypalo. Zrejme som na nejakom ciernom indexe!!! Takze som na Pravde najcenzurovanejsi autor. Ani len v SME a DennikuN, ked som tam uz davnejsie prispieval – som nebol [...]

Záhada v Rakúsku: Množia sa nečakané úmrtia ľudí, ktorí boli ešte plní života!

19.09.2021

(Cenzurovanie mojej osoby zosilnieva! Opat bol brutalne vcera dalsi moj clanok stiahnuty(kde pisem len pravdu, ktora ma byt na vyssi prikaz umlcana) uz za 2 hodiny z titulky. Je to uz 8. krat v kratkom case. Ludia bdite – hovorieval J. Fučík. A vy budete bdiet, ked si precitate moje clanky (patria k mojim najlepsim), ktore mi cenzura stiahla z titulky a tak vyrobila z nich malo citane [...]

Covid-pas a digitalizácia človeka=koniec slobody! Tehotná rakúska speváčka odmietla očkovanie a stratila prácu

18.09.2021

Kanaďan Michel Chossudovsky je ruského pôvodu (otec Jevgenij sa narodil v Rusku) a je veľkým prívržencom Donalda Trumpa. Je profesorom ekonomiky a expertom pre globalizáciu. Má vlastný internetový portál globalresearch.ca, ktorý je v oblasti tém globalizácie najčítanejším. O. i. dlhodobo analyzuje vyplyv korona pandémie na globalizáciu. Podľa neho v súčasnosti ľudstvo [...]

Mali / Afrika / Junta / Prevrat / Vlajka / Zástava /

Tisíce ľudí demonštrovali v hlavnom meste Mali na podporu vládnucej junty a proti Francúzsku

23.09.2021 07:00

K protestu došlo v čase, keď dočasný prezident a vojenský veliteľ Assimi Goita čelí výzvam, aby odmietol potenciálnu spoluprácu so súkromnou ruskou bezpečnostnou firmou Vagner.

škola, banska bystrica

Asistentov majú školám prideľovať inak. Nebude ich však dosť

23.09.2021 06:30

Školy by potrebovali aj viac digitálnych koordinátorov.

súd Pezinok Kuciak  pojednávanie spis

Marušiak: Komisia nevyrieši dôveru v právny štát

23.09.2021 06:20

Obnova dôvery v právny štát je politická úloha, ktorú nevyrieši žiadna komisia. Je to dlhodobá záležitosť, hovorí politológ SAV Juraj Marušiak.

Vakcína / Covid / Koronavírus /

ONLINE: Tretiu dávku odporučili v USA seniorom a rizikovým, mladším zatiaľ nie

23.09.2021 06:00, aktualizované: 07:26

Poradný výbor nezávislých expertov FDA odmietol pôvodný návrh Pfizeru odporúčať tretiu dávku vakcíny pre všetkých ľudí vo veku 16 a viac rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,302
Celková čítanosť: 8693850x
Priemerná čítanosť článkov: 6677x

Autor blogu

Kategórie