Založ si blog

Bomba: Vicešéf bavorskej vlády Aiwanger verejne odmieta korona očkovanie!

Bravo: Hubert Aiwanger je prvým nemeckým politikom, ktorý verejne odmieta dať sa očkovať a má na to svoje pádne argumenty a zároveň extrémne kompromituje Markusa Södera.

Odkedy to viem, tak užíva moje maximálne sympatie a môj obrovský rešpekt.

Medzi nemeckými politikmi je ich nemálo, ktorí sa nedali očkovať, ale o tom verejne nehovoria – chýba im odvaha. A to nehovorím o politikoch AfD, ktorí očkovanie verejne odmietajú a ich poslanci sa v Bundestagu takmer všetci pohybujú bez masiek na veľký hnev „korektných“ poslancov iných strán.

Markus Söder šéf bavorskej vlády – „diktátor“ vo veci očkovania a vo vyvíjaní obrovskéjo tlaku na občanov, ktorí očkovanie odmietajú, je na Aiwangera veľmi nahnevaný a viackrát ho za to verejne kritizoval. Aiwanger ale pevne stojí za tým čo vyhlásil a aj po kritike to viackrát zopakoval.

Jeho argumenty sú veľmi presvedčivé a môže sa odvolať aj na tých virológov, ktorí celé očkovanie proti korone spochybňujú a či dokonca odmietajú.

Mimochodom aj renomovaná politička Sahra Wagenknecht viackrát vyjadrila v tejto veci silný skepticizmus a hoci nikdy nepovedala, že sa nedala očkovať, tak je to viac ako pravdepodobné.

Možno s istotou predpokladať, že v Bundestagu je veľký počet poslancov, ktorí sa nedali očkovať – v každom prípade sú to poslanci AfD a určite aj z FDP. Ich počet nie je samozrejme nikde uverejnený. Ale keďže prezident Bundestagu  Wolfgang Schäuble poslancov už viackrát vyzval k očkovaniu, tak je jasné, že ich je veľa.

Hubert Aiwanger žiada, aby sa naďalej robilo bezplatné testovanie pre všetkých a aby sa okamžite prestala robiť „poľovačka“ na tých, ktorí sa nechcú očkovať.

To bolo poriadne silné zaucho pre Markusa Södera, hlavného a neúnavného „poľovníka“ v tejto „streleckej disciplíne“.

Aiwanger je svojím spôsobom vyzývateľom do boja proti „teroru“ očkovania a zároveň ukazuje, že silné nemecké Querdenker-Bewegung (hnutie proti očkovaniu), ktoré už začali Söder a jemu podobní kriminalizovať, lebo majú pred ním veľké obavy, je legitimné a plne demokratické.

V tomto smere sú najhorlivejší politici Zelených. Kráčajú v jednom šíku s Markusom Söderom.

V každom prípade je Aiwanger obdivuhodný hrdina, lebo politické tlaky na neho zo strany nielen Markusa Södera a jeho CSU budú obrovské a samozrejme k  tomu aj tlaky premocnej farmaindustrie.

Na záver ešte dodám, že je aj autorom jednej verejnej výpovede, za ktorú sa stal terčom veľkej kritiky mainstreamu i viacerých „korektných“ politikov:

„Bavorsko a Nemecko by boli bezpečnejšie, keby každý muž a každá žena mali pri sebe nôž.“

Asi nemusím dodať – ale urobím tak predsa – že bol a je veľkým kritikom kancelárkinej Willkommenskultur.

 

———————-     ————–

Ďalší „mladý“ mŕtvy Slovák, moj davny priatel Ivan Saktor, tiež skonal predčasne.

Nemusel este, ak by sa bol držal mojich slov……..

 

A je doslova Neuveriteľné ako málo z vás sa zaujíma o to, ako možno žiť  veľmi dlho v zdravi a plný energie.

Môj posledny blog o tom precitalo za den len sotva 700x, samozrejme, ze len tu na Pravde.

Inych Slovakov to  zaujima velmi…..

 

Tu  Nezaujem, alebo v tom bolo niečo iné????

Politici a vedci sú plne zodpovední za Kolektívnú Korona Psychózu! Viac ako 30 000 Samovrážd. .. .. USAvojakov

21.09.2021

A šup ho! Opat mi vyrazili moj (Posledny)clanok z titulky! Prispievam uz desatrocia do roznych SR medii, ale nikto ma necenzuroval, ani za Meciara, Dzurindu ci za Fica. Ani tu dlho nic! Este ani za p.Nitona nic! Az teraz sa to zosypalo. Zrejme som na nejakom ciernom indexe!!! Takze som na Pravde najcenzurovanejsi autor. Ani len v SME a DennikuN, ked som tam uz davnejsie prispieval – som nebol [...]

Záhada v Rakúsku: Množia sa nečakané úmrtia ľudí, ktorí boli ešte plní života!

19.09.2021

(Cenzurovanie mojej osoby zosilnieva! Opat bol brutalne vcera dalsi moj clanok stiahnuty(kde pisem len pravdu, ktora ma byt na vyssi prikaz umlcana) uz za 2 hodiny z titulky. Je to uz 8. krat v kratkom case. Ludia bdite – hovorieval J. Fučík. A vy budete bdiet, ked si precitate moje clanky (patria k mojim najlepsim), ktore mi cenzura stiahla z titulky a tak vyrobila z nich malo citane [...]

Covid-pas a digitalizácia človeka=koniec slobody! Tehotná rakúska speváčka odmietla očkovanie a stratila prácu

18.09.2021

Kanaďan Michel Chossudovsky je ruského pôvodu (otec Jevgenij sa narodil v Rusku) a je veľkým prívržencom Donalda Trumpa. Je profesorom ekonomiky a expertom pre globalizáciu. Má vlastný internetový portál globalresearch.ca, ktorý je v oblasti tém globalizácie najčítanejším. O. i. dlhodobo analyzuje vyplyv korona pandémie na globalizáciu. Podľa neho v súčasnosti ľudstvo [...]

škola, banska bystrica

Asistentov majú školám prideľovať inak. Nebude ich však dosť

23.09.2021 06:30

Školy by potrebovali aj viac digitálnych koordinátorov.

súd Pezinok Kuciak  pojednávanie spis

Marušiak: Komisia nevyrieši dôveru v právny štát

23.09.2021 06:20

Obnova dôvery v právny štát je politická úloha, ktorú nevyrieši žiadna komisia. Je to dlhodobá záležitosť, hovorí politológ SAV Juraj Marušiak.

Vakcína / Covid / Koronavírus /

ONLINE: Tretiu dávku odporučili v USA seniorom a rizikovým, mladším zatiaľ nie

23.09.2021 06:00

Poradný výbor nezávislých expertov FDA odmietol pôvodný návrh Pfizeru odporúčať tretiu dávku vakcíny pre všetkých ľudí vo veku 16 a viac rokov.

MHD / Košice /

V Košiciach nepríde na zastávku až 120 autobusov denne

23.09.2021 06:00

Autobusy sú preplnené, ľudia sa hnevajú. Magistrát hľadá spôsoby na to, ako vyriešiť výpadok vodičov a strojov v dopravnom podniku. Odporúča nábor nových šoférov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,302
Celková čítanosť: 8693803x
Priemerná čítanosť článkov: 6677x

Autor blogu

Kategórie