Založ si blog

Orbán je„dobrý otec“migrantov oproti tomu čo Litva voči nim uzákonila!

(Dole:Po úspešnom umiestnení v rebríčku bol moj blog odrazu po 14 hodinach brutálne vyrazený z titulky)…Mainstream sústavne robí z Orbána diabla, keď informuje o jeho postoji voči migrantom, ktorý porušuje ľudské práva a zákony EÚ. Ale ani jediného slova kritiky teraz voči Litve za nový zákon, ktorý ak by urobila Budapešť, tak by Brusel okamžite „hnal“ Orbána von z EÚ.

Médiá i bruselskí politici však v tomto prípade svorne mlčia. Ani slovo zhrozenia a či tvrdej kritiky.

Opäť sa ukázala slizká dvojitá morálka západných médií a politikov! A čo slovenský mainstream – prečo tiež mlčí?

Parlament v Litve vydal zákon, ktorý umožňuje „masové zatýkanie“ ilegálnych migrantov a zároveň je dovolené ich šesť mesiacov držať vo väzení, a v istých prípadoch aj dlhšie.

V prípade Maďarska išlo po roku 2015 o to, že cez Balkán prúdili z Grécka státisíce ilegálnych migrantov, ktorí sa chceli dostať cez maďarské hranice do Rakúska, Nemecka a do ďalších bohatých EÚ štátov.

Avšak podľa Dublinskej dohody platí, že utečenci majú navrhnúť azyl v tej EÚ krajine,  cez ktorú do EÚ vstúpili. Preto mala Budapešť veľké obavy z toho, že veľká časť z týchto utečencov bude poslaná naspäť do Maďarska. To bolo dôvodom,  že Viktor Orbán dal vybudovať pozdĺž hranice so Srbskom vysoký hraničný plot. To mu okmžite vynieslo veľkú kritiku promerkelovských politikov a Bruselu.

Teraz sa ale k takému istému kroku rozhodla Litva, a to vraj preto, lebo Bielorusko jej posiela cez hranice masy utečencov. A aby to bolo aspoň trochu „vierohodné“, tak si Litva vymyslela rozprávku, že Lukašenko posiela veľké lietadlá do arabských krajín,  napr. do Iraku a odtiaľ si dováža migrantov, aby ich potom posielal cez hranice do Litvy.

Ide ale len o do „neba volajúcu lož“, lebo do Litvy prišlo dosiaľ za tento rok len 1700 utečencov a nie státisíce, ktoré hrozili zaplaviť Maďarsko.

Napriek tomu Litve vyjadrili podporu a porozumenie v tejto veci tie isté médiá a tí istí politici, ktorí Viktora Orbána za to pranierovali a ničili.

Nech teda „žije a prekvitá“ náš „dvojaký EÚ meter“.

————————-           —————————————

 

Po úspešnom umiestnení v rebríčku bol moj ostatny blog odrazu po Štrnástich hodinách brutálne vyrazený z titulky a i z rebríčka !!!

 

Ide o môj blog:

 

Izrael Luhal! Lekár Vyzradil, že 80%ťažkých korona prípadov Sú očkované osoby! 

20. júla 2021, Prečítané 2 622x, romanbednar

 

     Nechcem ani len pomyslieť na to, že by naši skvelí a „bezúhonní“ administrátori urobili niečo také hanebné a novinársky neetické, a síce:

Najprv Nechať moj absolútne „nezávadný“ blog celých 14 hodín na titulke,  kde sa postupne prebojoval až na  2. miesto v rebričku „čitanosti“ a potom odrazu a bez akéhokoľvek komentára a „zdôvodnenia“ ho brutalne non plus ultra vyrazit z titulky a „samozrejme“ aj z rebríčka.

Kedze si myslím o nich to, tak potom si to vysvetlujem len tak (to je v tomto pripade jedina moznost vysvetlenia, aj ked priznám, ze len v rovine hypotetickej), ze to bola porucha „komplikovanej techniky“, ktorá to zariadila, pricom musím predpokladať aj to, že naši „zlatucki a spravodlivi“ adminiovia si to vôbec nevsimli, lebo inaksie by to boli hneď korigovali.

Takže prizvukujem, ze toto by naši „úžasní“ adminkovia určite nikdy neurobili!!!  Alebo si niekto z vás myslí o tom niečo iné?

———

   Je tu ale aj celkom iný nazor – a sice od skúseného zurnalistu  – na tuto osemetnu vec: 

Moj dobry priatel redaktor, ktorý pracuje v jednom slovenskom mainstreame a cita vsetky moje mu dostupne publikacie uz viac rokov a mi uz davnejsie napisal, ze by strasne rad mnohe z toho prevzal do médií, pre ktoré pracuje, ale ze nemoze a nesmie, som tam „zakazany“. Napisal mi ale aj to, ze viaceri jeho kolegovia ma pravidelne citajú.

Vo veci tohto blogu – brutalissimo vyrazeného – mi napisal hned na druhy den, ze pre neho je jasne, ze administratori ho z vlastneho rozhodnutia ponechali celé hodiny na titulke, ale ze potom im nariadil bud niekto z vedenia redakcie, aby ho stiahli z nejakeho dovodu, ktory je pre n eho absurdny a neexistujúci, alebo ze to dokonca mohol nariadit niekto z „politiky“.

Napisal mi aj to, ze pozna viacerých politikov, ktori vnimajú moje publikacie velmi pozitivne, ale aj takych, ktorí by radi ma poslali „raketou na Mesiac“.

Politici a vedci sú plne zodpovední za Kolektívnú Korona Psychózu! Viac ako 30 000 Samovrážd. .. .. USAvojakov

21.09.2021

A šup ho! Opat mi vyrazili moj (Posledny)clanok z titulky! Prispievam uz desatrocia do roznych SR medii, ale nikto ma necenzuroval, ani za Meciara, Dzurindu ci za Fica. Ani tu dlho nic! Este ani za p.Nitona nic! Az teraz sa to zosypalo. Zrejme som na nejakom ciernom indexe!!! Takze som na Pravde najcenzurovanejsi autor. Ani len v SME a DennikuN, ked som tam uz davnejsie prispieval – som nebol [...]

Záhada v Rakúsku: Množia sa nečakané úmrtia ľudí, ktorí boli ešte plní života!

19.09.2021

(Cenzurovanie mojej osoby zosilnieva! Opat bol brutalne vcera dalsi moj clanok stiahnuty(kde pisem len pravdu, ktora ma byt na vyssi prikaz umlcana) uz za 2 hodiny z titulky. Je to uz 8. krat v kratkom case. Ludia bdite – hovorieval J. Fučík. A vy budete bdiet, ked si precitate moje clanky (patria k mojim najlepsim), ktore mi cenzura stiahla z titulky a tak vyrobila z nich malo citane [...]

Covid-pas a digitalizácia človeka=koniec slobody! Tehotná rakúska speváčka odmietla očkovanie a stratila prácu

18.09.2021

Kanaďan Michel Chossudovsky je ruského pôvodu (otec Jevgenij sa narodil v Rusku) a je veľkým prívržencom Donalda Trumpa. Je profesorom ekonomiky a expertom pre globalizáciu. Má vlastný internetový portál globalresearch.ca, ktorý je v oblasti tém globalizácie najčítanejším. O. i. dlhodobo analyzuje vyplyv korona pandémie na globalizáciu. Podľa neho v súčasnosti ľudstvo [...]

Mali / Afrika / Junta / Prevrat / Vlajka / Zástava /

Tisíce ľudí demonštrovali v hlavnom meste Mali na podporu vládnucej junty a proti Francúzsku

23.09.2021 07:00

K protestu došlo v čase, keď dočasný prezident a vojenský veliteľ Assimi Goita čelí výzvam, aby odmietol potenciálnu spoluprácu so súkromnou ruskou bezpečnostnou firmou Vagner.

škola, banska bystrica

Asistentov majú školám prideľovať inak. Nebude ich však dosť

23.09.2021 06:30

Školy by potrebovali aj viac digitálnych koordinátorov.

súd Pezinok Kuciak  pojednávanie spis

Marušiak: Komisia nevyrieši dôveru v právny štát

23.09.2021 06:20

Obnova dôvery v právny štát je politická úloha, ktorú nevyrieši žiadna komisia. Je to dlhodobá záležitosť, hovorí politológ SAV Juraj Marušiak.

Vakcína / Covid / Koronavírus /

ONLINE: Tretiu dávku odporučili v USA seniorom a rizikovým, mladším zatiaľ nie

23.09.2021 06:00

Poradný výbor nezávislých expertov FDA odmietol pôvodný návrh Pfizeru odporúčať tretiu dávku vakcíny pre všetkých ľudí vo veku 16 a viac rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,302
Celková čítanosť: 8693821x
Priemerná čítanosť článkov: 6677x

Autor blogu

Kategórie