Založ si blog

Každý má morálnu povinnosť dať sa očkovať! /Politici ruky od očkovania preč!

 

(Štatistika„ukazuje“,že som TU„Najmizernejší“.Naposledy len 434x! Ale VŠADE inde SUPERÚSPEŠNÝ)..V DE čoraz viac narastá počet tých občanov, ktorí totálne a kompletne odmietajú očkovanie proti korone. Zdôrazňujú, že nemienia byť pokusnými králikimi pre očkovacie látky, ktoré boli povolené na očkovanie len na základe núdzového nariadenia, ktoré ešte stále platí.

Toto sa ale nepáči predstaviteľom nemeckej ekonomiky.

Prezident nemeckého zahraničného obchodu Anton Börner v nemeckých médiách rezolútne žiada, aby sa každý občan dal očkovať. Tým nahráva takým politikom, ktorí by chceli presadiť povinné očkovanie pre každého.

Pre médium Bams povedal:

„Je morálnou povinnosťou každého jedneho občana dať sa proti korone očkovať. Tí, ktori tak neurobia, konajú bezohľadne a nezodpovedne.“

Tento samozvaný moralista nezodpovedne a nezmyselne obviňuje ľudí, ktorí odmietajú očkovanie z nesolidárnosti voči očkovaným, a to len preto, že sa nechcú nechať očkovať do veľkej miery pochybným “génovým koktajlom“, ktorý nebol dostatočne a dlhodobo overovaný vzhľadom na možné negatívne zdravotné následky. A tie sa už s odstupom času čoraz viac prejavujú u mnohých očkovaných.

Okrem  toho tento moralista zrejme nevie, že propaganda očkovania dlho hlásala, že „neočkovaní“ nie sú žiadnym nebezpečím pre „imunizovaných“.

Dokonca teraz už vieme aj to (uvádzajú to nesystémoví virológovia a priznávajú už aj niekoľkí systémoví virológovia), že vakcíny proti Covidu pôsobia v mnohých prípadoch kontraproduktívne a v dôsledku toho sa nasadzuje dodatočné ďalšie očkovanie.

To znamená, že po prvom očkovaní proti Covidu-19,  je potrebná druhá dávka. Ale ani to vraj nepostačuje – to odrazu tvrdia nemeckí systémoví virológovia a pripravujú občanov na to, že musia počítať ešte aj s tzv. Auffrischung.

Je to rafinovane vymyslený názov tretej očkovacej dávky, a znamená to toľko ako oživenie a či obnovenie účinku, a tak sa zamlčiava, že ide o tretie očkovanie pre každého, kto sa nechal očkovať už dvakrát.

Už teraz sa „proočkovacia propagandistická mašinéria“ zameriava na to, aby spracovala ľudí a pripravila ich na ďalšie očkovanie proti Delte v jeseni.

Všetko poukazuje na to, že očkovanie proti ďalším a ďalším variantom korony už nikdy neprestane.

Ľudia – najmä tí, ktorí nevidia do zákulisia očkovania – sú mediálnou propagandou už natoľko spracovaní, že mnohí budú nosiť dobrovoľne rúška už navždy.

V Nemecku tak chce urobiť každý druhý.

Takto sa potom staneme doslova „ľuďmi bez tvárí“ – ľuďmi bez úsmevov a bez smiechu. Tváre nás prestanú zaujímať – veď to najkrajšie, usmiata priateľská ľudská tvár, prestane de facto potom existovať.

A keď prídeme o tvár, tak prestávame byť ľuďmi!

—————————————   ————————

Virológ Mertens: Miešanie sa politikov do záležitostí očkovania je kontraproduktívne

 

Keďže v Nemecku sú sklady s rôznymi vakcínami proti korone čoraz viac preplnené miliónmi nevyužitých ampuliek, ku ktorým pribúdajú ďalšie, tak viacerí politici už dlhšie vyvíjajú tlak na STIKO (Stála Očkovacia Komisia), aby konečne vydala odporúčanie očkovať aj deti a mladistvých.

Aj z toho je jasne vidieť, že korona a očkovanie proti nej to je predovšetkým obrovský miliardový biznis pre farmaceutický priemysel a pre politikov, ktorí sú s ním prepojení a dostávajú miliónové (korupčné) provízie za svoje „služby“.

Očkovanie v Nemecku už viazne a propagandistické kampane a  sústavné rafinované strašenie ľudí systémovými médiami a politikmi už stráca svoj pôvodný efekt.

Profesor Thomas Mertens šéf STIKO už viackrát povedal, že nie je dôvod, aby boli očkovaní mladiství a deti (už som o tom nedávno publikoval článok).

V tejto súvislosti pripomeniem, že na začiatku „korona-šialenstva“, keď masy ešte podliehali propagande médií a politkov, tak sa so samozrejmosťou hlásalo, že deti a mladistvých  nie je potrebné očkovať, lebo ich imunitný systém je optimálny a dokonale intaktný.

Odrazu to pre systémových virológov a politikov neplatí. Preto vyvíjajú tlak na Mertensa. Spomeniem tu len dvoch z nich:

Šéfka SPD Saskia Esken vyzvala STIKO, aby zmenila svoj názor (tomu sa hovorí vydieranie – lebo dotyčná o virológii a imunitných systémoch nevie takmer nič).

Podobne sa vyjadril aj šéf bavorskej vlády Söder, ktorý má tiež dobré kontakty k farmaceutickým firmám.

Thomas Mertens a jeho STIKO sa ale veľmi rozhodne ohradzujú proti nekompetencii zvonku.

Mertens to rigorózne odmieta:

„STIKO je podľa zákona nezávislá inštitúcia a zasahovanie politikov do jej kompetencií a rozhodnutí je jednoznačne kontraproduktívne a škodlivé.“  –—-

————– 

 

Moja „diabolsko-anjelska“ štatistika:    

 

Dosiahol som posledným  blogom neuveritelny rekord –  prvy raz pri viac ako 1200 blogoch som sa dostal hlboko pod 500 –  Po jednom dni to bolo   434x   a to pri priemernej citanosti 6540x, ktora napriek nespocetnym „prepadakom“ neustale narasta. –

To je „bozsky“ zazrak mojej tunajsej statistiky – nieco take tu nedosiahol nikto iny – len JA.

Bravo – len tak dalej !  

Tento fenomen mi tu pretrvava uz takmer 5 rokov – aj to je tu absolutny rekord………….

V  podstate tu (ale len tu) pisem len same „prepadaky“ a priemerna citanost mi n apriek tomu neustale rastie – to je ZAZRAK bozskych rozmerov .

Pritom prve dva roky – bol tu kazdy clanok nad 5000x       a odrazu prisiel „cut“ ?????????????

Aktuality. sk klamali vo svojom článku o nemeckých popieračoch očkovania!

02.08.2021

Už len titulok tohto článku z 31.7. je klamstvo: „Nemeckí popierači očkovania vyjdú do ulíc. Polícia im protesty zakázala“ Obrovské Hnutie Querdenker, ktorých článok lživo nazýva popieračmi očkovania, nimi však vôbec nie sú. Títo ľudia odvážne a plným právom, ktoré im zaručuje demokracia (tá ale už v Nemecku má veľké trhliny) demonštrujú proti korona [...]

Slávna speváčka Nena upadla do nemilosti: Burcuje občanov proti korona opatreniam

31.07.2021

Patrí k najúspešnejším speváčkam nemeckej hudobnej histórie. Predalo sa už viac ako 25 miliónov jej hudobných nosičov. Je aj úspešnou skladateľkou a herečkou. Jej obrovská popularita, ktorá sa rýchlo šírila aj do zahraničia, sa začala v roku 1983 hitom 99 Luftballons. Nena je známa aj u nás, na Slovensku. Nena veľmi dbá o svoje zdravie a vedie príkladnú [...]

Bomba: Vicešéf bavorskej vlády Aiwanger verejne odmieta korona očkovanie!

30.07.2021

Bravo: Hubert Aiwanger je prvým nemeckým politikom, ktorý verejne odmieta dať sa očkovať a má na to svoje pádne argumenty a zároveň extrémne kompromituje Markusa Södera. Odkedy to viem, tak užíva moje maximálne sympatie a môj obrovský rešpekt. Medzi nemeckými politikmi je ich nemálo, ktorí sa nedali očkovať, ale o tom verejne nehovoria – chýba im odvaha. A to nehovorím [...]

martin klus

SaS je pripravená diskutovať o možnosti voliť z karantény

03.08.2021 23:30

Opozičný Hlas odmieta novelu volebného zákona z dielne Ministerstva vnútra.

výbuch, explózia, baghuz, syria, islamský štát

Prominentnou štvrťou Kábulu otriasol silný výbuch

03.08.2021 22:12

K zodpovednosti za incident sa zatiaľ nikto neprihlásil.

grécko požiar

Pre lesné požiare museli v Grécku evakuovať tisíce ľudí

03.08.2021 21:53

Grécko v súčasnosti sužuje vlna horúčav, ktorá je podľa tamojšej vlády najhoršia od roku 1987.

Pentagón

V okolí amerického Pentagónu sa strieľalo, hlásia zranených

03.08.2021 17:33, aktualizované: 18:42

Na nástupišti priľahlej stanice metra bolo hlásených niekoľko výstrelov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,278
Celková čítanosť: 8415162x
Priemerná čítanosť článkov: 6585x

Autor blogu

Kategórie