Založ si blog

Výzva konzervatívnych politikov k ochrane národov a kresťanských tradícií v EÚ

(Dole: Mainstream zamlčiava aká je skutočná situácia v Ukrajiny)..Šéfovia šestnástich politických strán EÚ, medzi nimi maďarská Fidesz a poľská PiS  vydali v piatok spoločné vyhlásenie, v ktorom podporujú pôvodné európske ideály, ale rozhodne odmietajú jednotný európsky veľkoštát.

V ich vyhlásení sa o.i. uvádza:

„Diskusia o budúcnosti Európy, ktorá sa práve začína musí zahŕňať aj hlasy tých strán, ktoré zastupujú občanov vážiacich si európske tradície a ktoré sa zasadzujú za slobodu národov a za dodržiavanie ich tradícií.

Pohnutá história Európy je poznačená mnohými tragédiami a nešťastiami, najmä v minulom storočí. Po druhej svetovej vojne boli viaceré európske štáty niekoľko desaťročí ovládané a potláčané sovietskym komunizmom.

Po získaní nezávislosti  sa napojili na západnú Európu. Atlantický „zväzok“ EÚ a NATO znamenal veľkú vymoženosť, ktorá priniesla bezpečnosť a istotu pre národy Európy, a prišlo aj k ich mierovej spolupráci a vzájomnému rešpektovaniu.

Ale početné ťažké krízy posledných desať rokov zhoršili spoluprácu národov Európy a oslabili aj vzájomnú dôveru. Najväčším problémom v tomto smere je to, že národom EÚ sa postupne odoberá právo na suverenitu.

Preto je potrebné dôkladne prepracovať smerovanie a orientovanie EÚ. Lebo namiesto toho, aby táto EÚ bránila Európu a jej kultúrne dedičstvo a aby zaručila národom ich slobodný vývoj, tak sa v súčasnej dobe stala zdrojom problémov, neistôt a obáv.

EÚ sa čoraz viac stáva nástrojom extrémistických kruhov a síl,  ktoré chcú Európu kultúrne a religiózne celkom premeniť a potom vybudovať Európu novú – Európu bez národov. Ich cieľom je vytvorenie jednotného európskeho štátu a v ňom potom všetky staré európske tradície a morálne princípy odstrániť. Tak má vzniknúť v novom európskom štáte aj nový spoločenský poriadok, a to na základe jeho ideologického monopolu.

Sme presvedčení o tom, že v EÚ musí byť zachovaný rešpekt pred kultúrou a históriou našich národov a rešpekt voči kresťansko-židovskému dedičstvu Európy a voči spoločným hodnotám, ktoré naše národy spájajú. To všetko nesmie byť rozbité.

Demografická kríza Európy musí byť odstránená výrazným zlepšením podmienok pre európske rodiny a nie podporovvaním masovej migrácie.“

Je len samozrejmé, že takéto vyhlásenia hnevajú zarytých globalistov v Bruseli na čele s von Leyen.

Preto robia všetko preto, aby signatári tohto dôležitého vyhlásenia boli difamovaní a vyhlasovaní za nepriateľov demokracie a za netolerantných nacionalistov.

——————————–

Mainstream zamlčiava aká je skutočná situácia v Ukrajine   

Ukrajina sa stáva diktatúrou a jej prezident diktátorom. Pritom ide ale len o nastrčeného, formálneho diktátora. Hnacou silou, ktorá krajinu tlačí do diktatúry totiž nie je on, ale Nacionálna Bezpečnostná Rada, ktorá Zelenskému len položí na stôl to, čo má podpísať. Kto ale riadi v úzadí túto Radu, to možno ľahko uhádnuť.

Ešte vo februári zakázal Zelenskyj dekrétom na doporučenie Rady všetky kritické televízne vysielače. Okrem toho jeden nový zákon umožňuje prezidentovi zaviesť sankcie voči každému v krajine, kto sa mu znepáči.

Dokonca aj v extrémnych diktatúrach sa v podobných prípadoch konajú aspoň formálne procesy, aj keď ich výsledok je vopred stanovený. Ukrajinský prezident  si ani len takú námahu nedá.

Nemeckí politici i nemecké médiá neustále obviňujú prezidentov Lukašenka i Putina z nedemokratického zaobchádzania s opozíciou, ale k diktátorským metódam Zelenského nepovedia ani jediné slovo.

V marci prikázal Zelenskyj zablokovať okolo 500 webových stránok, ktoré obsahovali kritiku vlády a prezidenta. Autorom kritiky bola ukrajinská opozícia.

O dva dni neskôr prezident nariadil vystavenie zatýkacích rozkazov, na základe ktorých polícia vzala do väzby viacerých opozičných politikov. Okrem toho na „odporúčanie“ Bezpečnostnej Rady nariadil zavedenie sankcií proti Viktorovi Medvedčukovi, šéfovi opozície v Parlamente Ukrajiny.

Jeho strana „Opozičná platforma – Za život“, je pre Zelenského veľmi nebezpečná a jej preferencie narastajú a prezidentovi hrozí, že môže v priazni voličov predbehnúť jeho stranu.

Sankcie boli však pre Zelenského málo, a tak bol vydaný na šéfa opozície ešte aj zatýkací rozkaz a súd rozhodol o jeho domácej väzbe na neurčito dlhú dobu. A to napriek tomu, že štátny prokurátor nepredložil žiadne dôkazy viny Medvedčuka.

Taká je „demokracia“ po ukrajinsky za prezidenta Zelenského.

————————————

Myslite na to:

Politika nebezpecné nici mozog v roznych urovniach a ho patologizuje –  takmer vsetci politici maju silne psychopaticke struktury. Niektori vrodene, ini ich cez politiku nadobudnu.

Kto sa jednostranne zaobera politikmi a politikou, ten kraca zlou cestou zivota    !!!!!!!!!!!

 

Aktuality. sk klamali vo svojom článku o nemeckých popieračoch očkovania!

02.08.2021

Už len titulok tohto článku z 31.7. je klamstvo: „Nemeckí popierači očkovania vyjdú do ulíc. Polícia im protesty zakázala“ Obrovské Hnutie Querdenker, ktorých článok lživo nazýva popieračmi očkovania, nimi však vôbec nie sú. Títo ľudia odvážne a plným právom, ktoré im zaručuje demokracia (tá ale už v Nemecku má veľké trhliny) demonštrujú proti korona [...]

Slávna speváčka Nena upadla do nemilosti: Burcuje občanov proti korona opatreniam

31.07.2021

Patrí k najúspešnejším speváčkam nemeckej hudobnej histórie. Predalo sa už viac ako 25 miliónov jej hudobných nosičov. Je aj úspešnou skladateľkou a herečkou. Jej obrovská popularita, ktorá sa rýchlo šírila aj do zahraničia, sa začala v roku 1983 hitom 99 Luftballons. Nena je známa aj u nás, na Slovensku. Nena veľmi dbá o svoje zdravie a vedie príkladnú [...]

Bomba: Vicešéf bavorskej vlády Aiwanger verejne odmieta korona očkovanie!

30.07.2021

Bravo: Hubert Aiwanger je prvým nemeckým politikom, ktorý verejne odmieta dať sa očkovať a má na to svoje pádne argumenty a zároveň extrémne kompromituje Markusa Södera. Odkedy to viem, tak užíva moje maximálne sympatie a môj obrovský rešpekt. Medzi nemeckými politikmi je ich nemálo, ktorí sa nedali očkovať, ale o tom verejne nehovoria – chýba im odvaha. A to nehovorím [...]

martin klus

SaS je pripravená diskutovať o možnosti voliť z karantény

03.08.2021 23:30

Opozičný Hlas odmieta novelu volebného zákona z dielne Ministerstva vnútra.

výbuch, explózia, baghuz, syria, islamský štát

Prominentnou štvrťou Kábulu otriasol silný výbuch

03.08.2021 22:12

K zodpovednosti za incident sa zatiaľ nikto neprihlásil.

grécko požiar

Pre lesné požiare museli v Grécku evakuovať tisíce ľudí

03.08.2021 21:53

Grécko v súčasnosti sužuje vlna horúčav, ktorá je podľa tamojšej vlády najhoršia od roku 1987.

Pentagón

V okolí amerického Pentagónu sa strieľalo, hlásia zranených

03.08.2021 17:33, aktualizované: 18:42

Na nástupišti priľahlej stanice metra bolo hlásených niekoľko výstrelov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,278
Celková čítanosť: 8414963x
Priemerná čítanosť článkov: 6584x

Autor blogu

Kategórie