Založ si blog

Odvážna výpoveď: Chrípka postihne deti a mladistvých oveľa horšie ako Covid!

(Vyčistite si hlavy od stupidnych slovenskych politikov! Spoznajte Ericha Fromma-to vám dá nový život!)..Je to skutočne odvážne tvrdenie, ktoré môže ohroziť kariéru. Vyslovil ho nemecký profesor Thomas Mertens, šéf Stálej očkovacej komisie. Vakcíny neboli všeobecne  odporúčané pre deti a mladistvých, pritom tí ochoreli oveľa častejšie na chrípku ako na Covid-19. Aj preto Mertens nedoporučuje, aby deti a mladiství boli očkovaní proti Covidu.

Riziko zomretia detí a mladistvých na Covid-19 je v zmysle štatistiky fakticky rovné nule!

V Nemecku až dosiaľ zomreli na Covid-19 v katégórii deti a mladiství len dve osoby, pričom obe boli už pred nakazením sa Covidom ťažko choré.

Preto možno vyhlásiť, že riziko úmrtia na Covid je pre osoby tejto vekovej kategórie štatisticky posudzované nulové.

Profesor Thomas Mertens v tomto smere protirečí viacerým systémovým virológom a z nich v prvom rade provládnemu virológovi Christianovi Drostenovi, ktorý de facto určoval smerovanie korona-politiky berlínskej vlády.

Drosten uviedol, že podľa jednej štúdie až 4,5 percent detí a mladistvých trpí po nakazení sa koronou ešte dlho po odznení nákazy na nepríjemné symptómy.

Túto anglickú štúdiu si veľmi pozorne pozreli profesor Mertens a expert profesor Reinhard Berner. Prišli k uzáveru, že čísla a údaje v nej nie sú spoľahlivé (že by išlo o účelovú manipuláciu? – ako sa to v štatistikách neraz robí).

Drosten a jem u podobní argumentujú aj tým, že v USA boli očkované už milióny detí proti Covidu. Mertens však oponuje tým, že to pre nás vôbec nie je smerodajné, lebo v USA je neporovnateľne viac detí a mladistvých ako u nás, ktorí majú extrémnú nadváhu a diabetes.

A Mertens tiež odporúča  takým deťom a mladistvým, ktoré trpia na tieto choroby očkovanie, ale v Nemecku je ich mimoriadne málo.

Mertens je presvedčený aj o tom, že v súčasnosti nie je možné vylúčiť ani to, že po očkovaní sa môžu až po relatívne dlhom čase u zaočkovaného objaviť nepríjemné a či nebezpečné následky dlhodobého trvania. A preto už hoci len niekoľko takýchto prípadov oprávňuje k tomu, aby nebolo doporučené očkovanie detí a mladistvých.

Svoju výpoveď podložil aj tým, že po očkovaní vakcínou Pandemrix sa objavili u 1400 detí a mladistvých prípady silnej narkolepsie.

—————————————

Môj včerajší blog:

Astronómovia chcú identifikovať kvantovú komunikáciu vyspelých civilizácií

  1. júla 2021, Prečítané 641x, romanbednar

 

som zacal nasledovne:

 

(Kto má v hlave len politiku blbne a kráti si život!Astrofyzika.ho ozdravuje a predlžuje!). To, že ho precitalo len „mizernych“ nieco cez  600 len potvrdzuje, ze

prevazna vacsina mojich krajanov coraz viac si hlavu vyprazdnuje a otravuje si ju radsej a dobrovolne  len primitivnou a zamerne ludi oblbujucou politikou. A slovenski politici maju intelektualne takmer vsetci mimoriadne nizku uroven.

Ak este porovnam citanost mojich astrofyzikalnych blogov z roku 2015-16, tak to jednoznacne potvrdzuje fakt, ze drviv a väcsina mojich krajanov coraz viac prejavuje upadok intelektuality a namiesto toho sa „krmi“ vytrvale Matovicovcami, Hegerovcami, Pellegriniovcami a dalsimi  podobnými…..ovcami.

To im potom plodi v hlave len intelekt oviec:

 

Pre astronómov záhadny kozmický objekt sa približuje k Zemi

  1. júna 2016, Prečítané 8 844x, romanbednar

Senzačný objav v našej slnečnej sústave: Nová obrovská planéta – Nine je jej meno

  1. januára 2016, Prečítané 8 875x, romanbednar

Astronomická senzácia – žijú Mimozemšťania len na “skok” od nás?

  1. septembra 2016, Prečítané 9 411x, romanbednar

Bez Mesiaca by Zem bola len prázdnou pustatinou. Prečo? Preto: .. .. .

  1. júla 2015, Prečítané 10 461x, romanbednar
  2. júla 2015, Prečítané 10 461x, romanbednar

Nové prekvapenie z kozmu. Slnečná sústava, kde 2 planéty obiehajú 2 slnká

  1. novembra 2015 16:59, Prečítané 7 139x, romanbednar, Astrofyzika

 

Toto dokazuje, že v rokoch 2015-16 bol na Pravde ešte obstojny intelektualny zaujem

o astrofyziku, ktoru som tu ponukal – vypredaj intelektu z tunajsich mozgov dalsimi rokmi ale rapidne pokracoval.

Zial, až okolo 90 percent blogov sa tu toci len okolo tupo-primitivnej slovenskej politike a o jej  stupidnych akteroch a dalsi upadok intelektu je tak naprogramovany. 

Myslite ale  na to, ze mudrost a poznanie umocnuju sebalasku a sebavedomie a pomaha upevnovat zdravie mozgu i tela – pretoze „cistia“ mysel od odpadu.

 

Aktuality. sk klamali vo svojom článku o nemeckých popieračoch očkovania!

02.08.2021

Už len titulok tohto článku z 31.7. je klamstvo: „Nemeckí popierači očkovania vyjdú do ulíc. Polícia im protesty zakázala“ Obrovské Hnutie Querdenker, ktorých článok lživo nazýva popieračmi očkovania, nimi však vôbec nie sú. Títo ľudia odvážne a plným právom, ktoré im zaručuje demokracia (tá ale už v Nemecku má veľké trhliny) demonštrujú proti korona [...]

Slávna speváčka Nena upadla do nemilosti: Burcuje občanov proti korona opatreniam

31.07.2021

Patrí k najúspešnejším speváčkam nemeckej hudobnej histórie. Predalo sa už viac ako 25 miliónov jej hudobných nosičov. Je aj úspešnou skladateľkou a herečkou. Jej obrovská popularita, ktorá sa rýchlo šírila aj do zahraničia, sa začala v roku 1983 hitom 99 Luftballons. Nena je známa aj u nás, na Slovensku. Nena veľmi dbá o svoje zdravie a vedie príkladnú [...]

Bomba: Vicešéf bavorskej vlády Aiwanger verejne odmieta korona očkovanie!

30.07.2021

Bravo: Hubert Aiwanger je prvým nemeckým politikom, ktorý verejne odmieta dať sa očkovať a má na to svoje pádne argumenty a zároveň extrémne kompromituje Markusa Södera. Odkedy to viem, tak užíva moje maximálne sympatie a môj obrovský rešpekt. Medzi nemeckými politikmi je ich nemálo, ktorí sa nedali očkovať, ale o tom verejne nehovoria – chýba im odvaha. A to nehovorím [...]

martin klus

SaS je pripravená diskutovať o možnosti voliť z karantény

03.08.2021 23:30

Opozičný Hlas odmieta novelu volebného zákona z dielne Ministerstva vnútra.

výbuch, explózia, baghuz, syria, islamský štát

Prominentnou štvrťou Kábulu otriasol silný výbuch

03.08.2021 22:12

K zodpovednosti za incident sa zatiaľ nikto neprihlásil.

grécko požiar

Pre lesné požiare museli v Grécku evakuovať tisíce ľudí

03.08.2021 21:53

Grécko v súčasnosti sužuje vlna horúčav, ktorá je podľa tamojšej vlády najhoršia od roku 1987.

Pentagón

V okolí amerického Pentagónu sa strieľalo, hlásia zranených

03.08.2021 17:33, aktualizované: 18:42

Na nástupišti priľahlej stanice metra bolo hlásených niekoľko výstrelov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,278
Celková čítanosť: 8415084x
Priemerná čítanosť článkov: 6585x

Autor blogu

Kategórie