Založ si blog

Izrael ako Príklad veľkého úspechu očkovania zlyhal! Zas stúpa počet infekcií!

(Dole:Španielska vláda chce zatvárať do väzenia odporcov potratov!)(Dole:Môžete žiť dlho a v zdravi: Nasledujte moju Filozofiu Života)..Systému verný nemecký mainstream v posledných týždňoch neustále dával Izrael za príklad toho ako sa majú občania poslušne podriadiť vyšpičkovanej propagande očkovania proti korone. Keď vraj budeme nasledovať izraelský príklad, tak čoskoro získame naspäť všetky občianske slobody (ktoré nám boli protiústavne vzaté).

Teraz sa (28. júna) nemecké systémové média bezradne pýtajú: “Vysoké percento očkovaných a odrazu nečakane stúpa počet koronou nakazených – čo sa to v Izraeli len deje? (Hohe Impfquote und plötzlich steigende Corona-Zahlen – was ist in Israel los?).“

Ďalej zarazene píšu: „Nemecko sa dosiaľ pozeralo so závisťou a zároveň aj s fascináciou na mimoriadne úspešný priebeh očkovania v Izraeli, kde bolo zaočkovaných už viac ako 55 percent z 9 miliónov občanov dvoma dávkami a počet infikovaných rapídne klesal.

Ale teraz pred viac ako týždňom sa tento trend obrátil a počet nových registrovaných infekcií rýchlo stúpa. Mnohí z nich sa nakazili delta-variantou, ktorá je ešte agresívnejšia ako Covid-19.“

Tieto média však len propagandisticky luhajú.

Samozrejme sa nepozeralo ani zďaleka celé Nemecko so závisťou a fascináciou do Izraelu. V krajine je totiž stále aspoň  takmer polovica, ktorí sa buď vôbec nechcú očkovať alebo po prvej dávke nechcú dostať ďalšiu. A tak možno povedať, že sotva niekto pozeral so závisťou a fascináciou do Izraelu.

Zároveň tie isté médiá zamlčiavajú, že v Izraeli sa teraz nakazilo mnoho aj z tých, ktorí vraj boli s veľkým úspechom zaočkovaní, a tak zamlčiavajú aj informáciu izraelského Ministerstva zdravotníctva, ktoré priznáva, že približne polovica nových infekcií pripadá na tých, ktorí už boli očkovaní. A nemá na to žiadne vysvetlenie, prečo sa tak stalo!

V súvislosti s výskytom novej delta-varianty ešte poznamenám, že už v apríli som v jednom článku o.i. napísal:

Renomovaný virológ a špičkový expert na vakcíny, ktorý aj mnoho z nich vyvíjal, Geert van den Bossche naliehavo varuje WHO, že celosvetové masové očkovanie proti korana-vírusu spôsobí globálnu katastrofu obrovských rozmerov!

V otvorenom dlhom liste žiadal WHO o okamžité zastavenie celosvetového očkovania, inak ľudstvo zaplatí za to enormnú cenu.

Ak WHO  nestopne očkovanie, tak sa len posilnia oveľa infekčnejšie varianty Covidu 19 a napokon spôsobia masové zomieranie.

 

————————-

Španielska socialistická vláda chce zatvárať do väzenia odporcov potratov

 

Španielska PSOE-vláda pošliapava čoraz viac pravidlá demokracie a slobodu názorov. V tomto prípade však prekročila červenú líniu, za ktorou už začína diktatúra.

PSOE (Partido Socialista Obrero Espaňol) navrhuje uzákoniť väzenské tresty pre tých, ktorí sú proti potratom a organizujú iniciatívy, ktoré presviedčajú tehotné ženy, ktoré sa z rôznych dôvodov rozhodli pre potrat, aby tak nerobili a ponúkajú im informácie o alternatívach, ktoré im môžu pomôcť riešiť ich situáciu.

Treba tu však zdôrazniť, že pripravovaný návrh zákona nemieri len na takých odporcov potratov, ktorí ženy, ktoré sa rozhodli pre potrat, urážajú, ohrozujú a či dokonca proti nim nasadzujú násilie – nie, tento zákon, ak bude v platnosti, bude stíhať tých, ktorí sú proti potratom na základe svojho humanistického presvedčenia, prípadne religiózneho presvedčenia.

A tak už aj celkom normálna občianska akcia, keď odporcovia potratov rozdávajú na ulici ženám informačné letáčiky, prípadne brožúrky, kde nie je nič iné ako argumenty, ktoré hovoria proti potratom, bude pokladaná za kriminálny čin, za ktorý hrozí väzenie.

Absurditu tohto pripravovaného zákona z dielne vládnucej španielskej strany PSOE veľmi dobre znázorňuje nasledovný fakt:

Španielska organizácia „Dobrovoľníci záchrannej školy Jána Pavla II.“ uviedla, že sa im dosiaľ podarilo zabrániť potratom v 2900 prípadoch. Ak by bol pripravovaný zákon už v platnosti, tak  by týchto 2900 detí bolo už mŕtvych, lebo ich zachraňovanie by bolo trestným činom.

Toto nemožno inakšie nazvať, ako vstupnou bránou do diktatúry. Dovolí to španielsky národ?

Španielsko už raz zažilo jednu brutálnu diktatúru, keď tisícky ľudských životov nemali nijakú hodnotu a boli na príkaz diktátora Franca vyhasené.

Trvala takmer 40 dlhých a strašných rokov a skončila až smrťou Francisca Franca v roku 1975 a Španielsko potom o dva roky neskôr zažilo prvé slobodné voľby.

 

————————-

Dlhý a zdravý život so mnou – podla mojej vynimocnej Cesty Životom:

 

uz som viackrat zdoraznil, ze s touto Cestou ale treba začat uz velmi skoro – v 50 je už velmi neskoro, lebo mnohi Slovaci starnu uz v 40-ke a v 50-ke je n ejedne už chorlavy starec, ktory sa nedozije ani len 60 !!!!

Moj prvy krok (postupne n asledovalo mnoho dalsich dolezitych krokov) som na mojej vynimocnej Ceste vykonal asi ako 10 rocny, a to pod dojmom citania biografie slavneho Roalda Amundsena, ktory sa (paralela k Schliemannovi) uz ako 9 rocny rozhodol, ze sa stane velkym polarnym bádatelom a zacal sa otuzovat ladovymi kupelmi a spav al aj v tvrdych norskych zimach v n evykurenej izbe pri pootvorenom okne. Hned som sa rozhodol ho nasledovat a zacal som s otuzovanim (a to napriek tomu, ze v zime som bol casto prechladnuty). Uz po roku sa dostavil uspech. A prechladnutia sa z mojho zivota rychlo a navzdy vytratili.

Otuzovanie praktizujem stale – hoci to uz  v podstate nie je otuzovanie, ale elementarna potreba mojho zdraveho a neopotrebovaneho tela.

Pouzivam len ladovu vodu a horucej vody sa ani nedotknem – kazdy den sa sprchujem rano a vecer,  ak je velmi teplo tak aj cez obed.

 

Ladova voda velmi osozi aj pleti – napina ju a robi ju pruznou a hladkou, nikdy nepouzivam ani mydlo ani sampon – na moju pokozku pripustim len ladovu vodu. Moja pokozka je bez najmensich typickych stareckych vrasok  a krceni sa. Po sprche sa zasadne neutieram, tak posbi voda dlhsie na plet.

Studena voda na telo je zazracny prostriedok – skuste to aj vy……………..Je dobry pocit v 80-ke kazde rano videt v zrkadle tvar bez vrasok a s hladkou pletou – vyzerajucou na 45……

 

 

———————–

Moja nenapodobnitelna štatistika opat „zaziarila“:

 

Toto patri k temam, ktore zaujimaju vela ludi, len tu na Pravde „nie“:

Pri strašnom teror-vraždení vo Würzburgu mala krvavý nôž v ruke i Merkel!

  1. júna 2021, Prečítané 1 135x,romanbednar

Po prvych dvoch hodinach mal tento moj posledny blog 400x (mizerne malo, ale aspon „volaco“) – potom sa to vsak odrazu „zatrhlo“ a po 24 hodinach to dosiahlo 800x   !!!!!!!!!!!!

Priemerna citanost mi vsak stupla priam neuveritelne z 6507x (27.6.)   na 6517x (dnes) – to znamena, ze vela tisic navstevnikov mojho blogu sa vrhlo len na moje prastare blogy a s velkym „nadsenim  ignorovali“ moju super temu posledneho blogu,……….. opat len dalsia megavynimocnost mojho pripadu……..

Tema vsak bola na minimalne 100 000x !!!!! – v jednom nasom susednom state to precitalo viac ako milion

Aktuality. sk klamali vo svojom článku o nemeckých popieračoch očkovania!

02.08.2021

Už len titulok tohto článku z 31.7. je klamstvo: „Nemeckí popierači očkovania vyjdú do ulíc. Polícia im protesty zakázala“ Obrovské Hnutie Querdenker, ktorých článok lživo nazýva popieračmi očkovania, nimi však vôbec nie sú. Títo ľudia odvážne a plným právom, ktoré im zaručuje demokracia (tá ale už v Nemecku má veľké trhliny) demonštrujú proti korona [...]

Slávna speváčka Nena upadla do nemilosti: Burcuje občanov proti korona opatreniam

31.07.2021

Patrí k najúspešnejším speváčkam nemeckej hudobnej histórie. Predalo sa už viac ako 25 miliónov jej hudobných nosičov. Je aj úspešnou skladateľkou a herečkou. Jej obrovská popularita, ktorá sa rýchlo šírila aj do zahraničia, sa začala v roku 1983 hitom 99 Luftballons. Nena je známa aj u nás, na Slovensku. Nena veľmi dbá o svoje zdravie a vedie príkladnú [...]

Bomba: Vicešéf bavorskej vlády Aiwanger verejne odmieta korona očkovanie!

30.07.2021

Bravo: Hubert Aiwanger je prvým nemeckým politikom, ktorý verejne odmieta dať sa očkovať a má na to svoje pádne argumenty a zároveň extrémne kompromituje Markusa Södera. Odkedy to viem, tak užíva moje maximálne sympatie a môj obrovský rešpekt. Medzi nemeckými politikmi je ich nemálo, ktorí sa nedali očkovať, ale o tom verejne nehovoria – chýba im odvaha. A to nehovorím [...]

martin klus

SaS je pripravená diskutovať o možnosti voliť z karantény

03.08.2021 23:30

Opozičný Hlas odmieta novelu volebného zákona z dielne Ministerstva vnútra.

výbuch, explózia, baghuz, syria, islamský štát

Prominentnou štvrťou Kábulu otriasol silný výbuch

03.08.2021 22:12

K zodpovednosti za incident sa zatiaľ nikto neprihlásil.

grécko požiar

Pre lesné požiare museli v Grécku evakuovať tisíce ľudí

03.08.2021 21:53

Grécko v súčasnosti sužuje vlna horúčav, ktorá je podľa tamojšej vlády najhoršia od roku 1987.

Pentagón

V okolí amerického Pentagónu sa strieľalo, hlásia zranených

03.08.2021 17:33, aktualizované: 18:42

Na nástupišti priľahlej stanice metra bolo hlásených niekoľko výstrelov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,278
Celková čítanosť: 8415094x
Priemerná čítanosť článkov: 6585x

Autor blogu

Kategórie