Založ si blog

V boji proti islamizmu veria Nemci najviac AfD. Pomáha SPD islamizmu?

To v SRmédiách nemáte!(Dole: Hanba diktátorom Ľavice: Sahra Wagenknecht má byť vylúčená zo strany)..Veľká časť Nemcov je presvedčená, že z politických strán v Nemecku je AfD najaktívnejšia v boji proti radikálnemu islamu. V strane Zelených prevláda tendencia označiť všetkých kritikov islamizmu za islamofóbov.

Prieskum verejnej mienky Nemcov vo vzťahu k islamizmu urobil známy Inštitút Allensbach. Výsledky prieskumu ukázali, že veľká väčšina Nemcov má veľké obavy pred radikálnym islamom a sú toho názoru, že len AfD a CDU-CSU sa snažia o jeho eliminovanie v krajine.

Až 43 percent Nemcov je toho názoru, že najagilnejšie vedie boj proti islamizmu AfD.

Na druhom mieste je CDU-CSU, o ktorej si to myslí 21 percent Nemcov.

Žiadna iná strana v tomto smere neprekročila 10 percent.

Je povážlivé, že už dlhú dobu prejavuje SPD určitú „náklonnosť“ voči radikálnym islamským autoritám a voči istým islamským štruktúram.

Holanďan Ruud Koopmans, profesor sociológie  a výskumu migrácie na Humboldt-Universität v Berlíne je presvedčený, že SPD má veľmi dobré vzťahy s organizáciami politického islamu, ako napr. s Ústrednou radou moslimov v Nemecku, ktorej šéfom je „pochybná“ osoba, Aiman Mayzek.

Koopmans poukázal aj na to, že len dva mesiace po zvolení Norberta Borjansa a Saskie Esken za šéfov SPD, prišlo v centrále SPD, ktorá je vo Willy Brandt- Haus v Berlíne k dôležitému rozhovoru medzi nimi a Aimanom Mayzekom. O čom sa rokovalo, to ostalo tajomstvom. Prečo? Bol dôvod to neprezradiť verejnosti?

Už len dodám, že Ústrednej rade moslimov v Nemecku podliehajú aj také islamské organizácie, ktoré nemecký Úrad pre ochranu ústavy pozoruje, lebo sú podozrivé z aktivít škodiacich demokracii.

————————-

Hanba diktátorom Ľavice: Sahra Wagenknecht má byť vylúčená zo strany

Sahra Wagenknecht je z môjho pohľadu najlepšia nemecká politička a jediná z politikov, ktorá vždy otvorene a  nebojácne všade hovorí svoj vlastný názor. Má obrovský prehľad a poznanie takmer o všetkom. A nemá problém povedať aj také pravdy, ktoré sa patriarchálnym diktátorom Ľavice vôbec nepáčia.

V niektorých záležitostiach sa jej stanoviská a vyhlásenia približujú k tomu, čo hovorí a tvrdí AfD.

A to všetko je tŕňom v oku mnohých Ľavičiarov.

Ako oznámila hovorkyňa Ľavice, tak skupina popredných členov Ľavice navrhla iniciovanie procesu vylúčenia Wagenknecht zo strany. Návrh odôvodnili tým, že Sahra Wagenknecht, špičková kandidátka krajinskej organizácie Ľavice Severného Porýnia-Vestfálska pre voľby do Bundestagu, urobila viacero vyhlásení, ktorými strane uškodila.

Preložené do priamej reči:

Wagenknecht si dovolila kritizovať niektorých neschopných funkcionárov Ľavice a aj niektoré  body programového vyhlásenia Ľavice.

Sahra Wagenknecht je perfektná rétorička a jej argumentom je ťažko racionálne odporovať a nikdy si nedáva pritom pred ústa servítku a aj preto je mnohými vlastnými nenávidená a odmietaná.

V najbližších dňoch sa rozhodne, či príde k jej vylúčeniu zo strany. Ak áno, tak má možnosť proti tomu sa odvolať.

Kto ju pozná, ten vie, že tak urobí.

 

———————–

 

Z mojej štatistiky

 

sotva uveritelne – ale pravdive:

citatelia ma tu dokonale drzia „nakrátko“, aby som sa do rebrickov nedostaval

a vyprodukovali  mi tu novu priam neuveritelnu snuru „prepadakov“- je to momentálne   30 po sebe, kde je citanost hlboko pod mojim priemerom: 6498x   su takmer vsetky medzi 1000 a 2000x

Ale su  “spravodlivi“ a tak „masove citaju“ moje prastare blogy, aby vyrovnali vzadu to, co ubrali vpredu a tak mi priemerna citanost zazracne stupa a sttupa – hoci ja sa „prepadam“ s novymi blogmi stale hlbsie –

 

Som vynimocny unikat – som ale  v mnohom unikat – aj v pripade mojej stale pretrvavajucej mladosti a tak mozem povedat: roky mi pribudaju a pribudaju, ale mladost ostava a moje zdravie prekypuje a energia mi neubuda. Stastny to ten, kto si to moze povedat – je ich velmi malo vo svete takych stastlivcov.

V  SR som nepoznal ani jedineho takeho, ked som tam v rokoch  1994 – 2004 žil –

Slovaci starnu extremne rychlo a skoro umieraju – nevedia „spravne“ zit.!!!!!!

„Večna“ mladost a neustale zdravie a energia – je najvyssie stastie cloveka – ale musi k tomu patrit aj LASKA a to WAHRE LIEBE  – sexualita sama o sebe nie je ziadnou laskou!!!!!!

———————

Opat som dostal niekolko mailov, od mojich obdivovatelov, kde sa  ma pytaju na tajomstvo mojho bytia.

Toto tajomstvo ma velmi vela aspektov: Aj tieto:

Nikdy som nemal auto – o.i. caste jazdy v nom nicia chrbticu a ta je extremne dolezita pre dlhy a zdravy zivot – preto vela chodim a vela bicyklujem. Dnes som urobil bicyklom 35 km za hodinu popri nadhernej rieke Mosel. Zajtra mam na plane 50 km popri uzasnom Ryne.

Tento zazracny zazitok robievam viackrat do roka z nadherneho mesta Koblenz, kde sa Mosel vlieva do Ryna…….

Dalsie z pocetnych aspektov: ziadny alkohol – ani jedina cigareta – a ziadne maso, pripadne len ryby

 

 

Aktuality. sk klamali vo svojom článku o nemeckých popieračoch očkovania!

02.08.2021

Už len titulok tohto článku z 31.7. je klamstvo: „Nemeckí popierači očkovania vyjdú do ulíc. Polícia im protesty zakázala“ Obrovské Hnutie Querdenker, ktorých článok lživo nazýva popieračmi očkovania, nimi však vôbec nie sú. Títo ľudia odvážne a plným právom, ktoré im zaručuje demokracia (tá ale už v Nemecku má veľké trhliny) demonštrujú proti korona [...]

Slávna speváčka Nena upadla do nemilosti: Burcuje občanov proti korona opatreniam

31.07.2021

Patrí k najúspešnejším speváčkam nemeckej hudobnej histórie. Predalo sa už viac ako 25 miliónov jej hudobných nosičov. Je aj úspešnou skladateľkou a herečkou. Jej obrovská popularita, ktorá sa rýchlo šírila aj do zahraničia, sa začala v roku 1983 hitom 99 Luftballons. Nena je známa aj u nás, na Slovensku. Nena veľmi dbá o svoje zdravie a vedie príkladnú [...]

Bomba: Vicešéf bavorskej vlády Aiwanger verejne odmieta korona očkovanie!

30.07.2021

Bravo: Hubert Aiwanger je prvým nemeckým politikom, ktorý verejne odmieta dať sa očkovať a má na to svoje pádne argumenty a zároveň extrémne kompromituje Markusa Södera. Odkedy to viem, tak užíva moje maximálne sympatie a môj obrovský rešpekt. Medzi nemeckými politikmi je ich nemálo, ktorí sa nedali očkovať, ale o tom verejne nehovoria – chýba im odvaha. A to nehovorím [...]

martin klus

SaS je pripravená diskutovať o možnosti voliť z karantény

03.08.2021 23:30

Opozičný Hlas odmieta novelu volebného zákona z dielne Ministerstva vnútra.

výbuch, explózia, baghuz, syria, islamský štát

Prominentnou štvrťou Kábulu otriasol silný výbuch

03.08.2021 22:12

K zodpovednosti za incident sa zatiaľ nikto neprihlásil.

grécko požiar

Pre lesné požiare museli v Grécku evakuovať tisíce ľudí

03.08.2021 21:53

Grécko v súčasnosti sužuje vlna horúčav, ktorá je podľa tamojšej vlády najhoršia od roku 1987.

Pentagón

V okolí amerického Pentagónu sa strieľalo, hlásia zranených

03.08.2021 17:33, aktualizované: 18:42

Na nástupišti priľahlej stanice metra bolo hlásených niekoľko výstrelov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,278
Celková čítanosť: 8414953x
Priemerná čítanosť článkov: 6584x

Autor blogu

Kategórie