Založ si blog

Hrdinka: Azda Najobľúbenejšia Rakúska herečka E. Herzig Odmietla Očkovanie

(Dole: Hanba: Odrazu aj Kamala Harris napodobňuje Trumpa: Migranti ste v USA neželaní!)..Eva Herzig odmietla korona-vakcínu napriek tomu, že „predbežne“ preto stratila prácu. Je rodáčkou zo Salzburgu a tento mesiac sa dožíva 49 rokov. Eva je nielen  skvelou divadelnou a filmovou herečkou, ale je aj neobyčajne inteligentnou osobnosťou, so širokou škálou záujmov, ktoré s herectvom nemajú nič spoločné.

Na vysokej škole v Grazi vyštudovala hudbu a umenie. Už ako 19 ročná sa stala herečkou na svetoznámom Wiener Burgtheater, kde v roku 1995 ako 23 ročná dosiahla obrovský úspech ako Júlia v Shakespearovom Romeo a Júlia. Stala sa hviezdou-stálicou na rakúskom hereckom nebi.

Od roku 2018 hrá Eva Herzig hlavnú rolu kriminálnej komisárky v populárnom televíznom seriále rakúskej televízie ORF názvu „Steirerkrimi“.

V ďalších pokračovaniach ju ale jej priaznivci neuvidia. Allegro film, produkčná firma televízneho seriálu jej oznámila, že ju „dočasne“ stiahla z jej role s tým, že musí prepracovať scenár.

Dôvodom jej „prepustenia“ je to, že Eva Herzig rigorózne odmietla očkovanie proti Covidu-19. Svojmu zamestnávateľovi oznámila, že z jej pohľadu sú vakcíny proti  korone len veľmi nedostatočne preskúmané a nikto nevie povedať, aké negatívne následky môžu mať pre organizmus z dlhodobého hľadiska.

Herzig zdôraznila aj to, že sa o všetkom sama presvedčila štúdiom rôznych podkladov a písomných materiálov od expertov virológov. A svoje rozhodnutie proti očkovaniu,  že urobila po dôkladnom  zvážení všetkých možných okolností a v neposlednom rade aj na základe početných správ o veľmi negatívnych vedľajších účinkoch vakcín proti korone.

Eva Herzig:

„V žiadnom prípade si nenechám nanútiť niečo, o čom mám oprávnené pochybnosti, nech ma to osobne stojí čokoľvek.“

V Nemecku je (zatiaľ) takéto niečo nemožné. Zamestnávateľ nesmie nútiť svojich pracovníkov k očkovaniu.

Známy nemecký právnik Peter Meyer, expert pracovného práva:

„Dokonca ani nemocnica, ako zamestnávateľ nesmie nútiť svojich zamestnancov, aby sa dali očkovať.“

V Rakúsku je to síce podobne, lebo tam neplatí všeobecná povinnosť k očkovaniu, ale zamestnávatelia tam spravidla vyvíjajú na svojich pracovníkov veľký tlak, aby sa nechali očkovať proti Covidu.

Ale kto pozná dobre Evu Herzig, ten vie, že je veľkou bojovníčkou a že je veľmi pravdepodobné, že sa proti svojmu „vyhadzovu“  bude brániť aj súdnou cestou, prípadne aj prostredníctvom nesystémových médií.

———–        ——————————     ——————

Hanba Demokratov: Odrazu aj Kamala Harris  napodobňuje Trumpa: Migranti ste v USA neželaní! 

Ešte pred rokom vehementne atakovali Demokrati na čele s Kamalou Harris vtedajšieho prezidenta Donalda Trumpa za jeho „nehumánnu“ politiku voči migrantom, ktorí húfne a ilegálne prechádzali hranicami USA.

Trump bol Demokratmi a ich médiami neustále označovaný za neľútostného a neľudského politika, ktorý nemá najmenší súcit s migrantami a ich deťmi a naviac ešte aj stavia na hraniciach múr. Dokonca sa rozširovali fámy, že Trump do migrantov, ktorí ilegálne prekročia hranice nechá strieľať.

Démonizovanie Trumpa v súvislosti s ilegálnymi migrantami bolo dôležitou súčasťou volebného boja Joe Bidena, aby tak dostal hlasy aj tých, ktorí ako migranti v USA medzičasom už mali občianstvo.

Teraz sa ukázala celá ošklivá nehanebnosť a úžasná „politická korektnosť“ Demokratov, keď viceprezidentka Kamala Harris v Guatemale vyhlásila:

„Pre migrantov mám jednoznačný odkaz – neprichádzajte na naše hranice, lebo každý, kto  tam príde, bude poslaný naspäť.“

Kto toto vie a vie reflektovať, tak to musí vnímať ako absolútnu  nedôveryhodnosť politiky amerických Demokratov, ktorí nemajú najmenší problém ústami svojej viceprezidentky teraz vysloviť to isté, za čo Donalda Trumpa chceli politicky znemožniť.

A teraz tie isté systémové médiá, ktoré Trumpa odsudzovali a pranierovali za jeho nekompromisnú migrantskü politiku, vychvaľujú a priam do neba vyzdvihujü Harris, ktorá len opakuje Trumpove slová.

Kamala Harris  vyhlásila svoju hrozbu migrantom počas svojej prvej zahraničnej cesty ako viceprezidentka USA a  síce  v Guatemale.

Samozrejme, že ani systémové médiá v Nemecku sa ani len jediným slovom nedotkli toho, že Harris v Guatemale len ako papagáj opakovala Trumpove slová.

Dokonca uznanlivo hovorili o tom, že Kamala Harris dôsledne podporuje smerovanie Bidenovej antimigračnej politiky – inými slovami obaja tu kráčajú smerom, ktorý určil Donald Trump.

Angela Merkel, ktorá hlásala a hlása migrantskú Willkommenspolitik mlčí a nijako nekomentuje guatemalské vyhlásenie o migrácii, tak ako ho urobila Harris.

Mala a musela by ho odmietnuť a odsúdiť tak, ako to urobila v prípade Trumpových vyhlásení o migrantoch.

Na to je však príliš zbabelá, a tak to rieši mlčaním a ignorovaním. Joe Biden je predsa jej starý priateľ.

——–   ——————-   ————————————————————-

Moja „úboho-prepadakova“ štatistika

pokracovala dalsim „ totalnym prepadakom“ – pricom islo o temu, ktora inteligentnemu mozgu doda zaujimave a nevsedne informacie, zial to tu o niecom ale hovori a to nieco signalizuje……

Najkrajší a Najhistorickejší maják na svete. Smel som tam byť – to je šťastie

  1. júna 2021 14:44, Prečítané 639xromanbednarZvláštne fenomény

Napriek tejto uboho nizkej citanosti moja priemerna citanost opat narastla „zazracne“

——————————

Zial, kde ludom ováda hlavy len politika, tam je silny upadok intelektu !!!!!!!

Tu „hviezdi“ Matovič, Kiska, Heger a dalsi bezvyznamni nasi politici, ktori su tu do omrzenia a oblbnutia pretriasani a omielani, a to skodi mozgom a vyprazdnuje ich………….

Ak Le Pen v júni zvíťazí na juhu Francúzska, tak Elyzejský palác má na dosah

22.06.2021

Marina Le Pen a jej RN (Rassemblement National) získavajú čoraz väčší počet priaznivcov. Svedčia o tom viaceré prieskumy. S veľkou pravdepodobnosťou sa jej strana môže stať víťazkou v regionálnych voľbách koncom júna na juhovýchode krajiny, a tak prevziať vládu nad veľkým, 5 miliónovým regiónom Provence-Alpes-Côte d´Azur (PACA). Desať mesiacov pred prezidentskými [...]

Všetky objekty v kozme rotujú! Aj tie najgigantickejšie. Ale prečo tak robia?

21.06.2021

(Kto má v hlave len politiku, tomu sa vyprázdňuje mozog – Prírodné vedy a História ho zveľaďujú!)…Je všeobecne známe, že všetky planéty a ich mesiace sa otáčajú. Menej známe ale je už to, že sa otáčajú aj všetky hviezdy a dokonca aj všetky galaxie. Avšak to, že v kozme sa otáčajú aj obrovské štruktúry o veľkosti niekoľko desiatok, ba dokonca stovák [...]

V boji proti islamizmu veria Nemci najviac AfD. Pomáha SPD islamizmu?

19.06.2021

To v SRmédiách nemáte!(Dole: Hanba diktátorom Ľavice: Sahra Wagenknecht má byť vylúčená zo strany)..Veľká časť Nemcov je presvedčená, že z politických strán v Nemecku je AfD najaktívnejšia v boji proti radikálnemu islamu. V strane Zelených prevláda tendencia označiť všetkých kritikov islamizmu za islamofóbov. Prieskum verejnej mienky Nemcov vo vzťahu k islamizmu [...]

očkovanie

Žiadne úmrtie, 36 pozitívnych. Zaočkovali doteraz takmer 2 milióny ľudí

24.06.2021 10:34

Prvú vakcínu proti koronavírusu na Slovensku už dostalo 1 978 168 ľudí, druhú 1 420 954 ľudí.

diaľnica D2, zápchy, oprava mosta

Zápchy na D2 pokračujú, za víkend by most neopravili ani Japonci

24.06.2021 10:13

Japonci takúto opravu urobia cez víkend, tvrdil poslanec Peter Kremský z OĽaNO. Minister Andrej Doležal sa mu snažil vysvetliť, že technologické postupy nepustia.

prezidentka Zuzana Čaputová, vyhlásenie

Za šesť týždňov môže mutácia delta ovládnuť Slovensko

24.06.2021 09:15

Slovensko v EÚ patrí k najmenej zaočkovaným štátom. Prezidentka Čaputová vyzýva na očkovanie. V Česku sa už hovorí o komunitnom šírení delta mutácie.

dôchodok, peniaze, eurá, euro

ŠTB-áci prídu o časť dôchodku, podľa poslancov udržiavali totalitný režim

24.06.2021 08:00

Krivdy histórie si nemôžeme len pamätať, musíme ich aj naprávať, povedal po prijatí zákona o odobratí nezaslúžených benefitov premiér Eduard Heger.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,259
Celková čítanosť: 8185835x
Priemerná čítanosť článkov: 6502x

Autor blogu

Kategórie