Založ si blog

Francúzske médiá o nás: Covid-očkovanie v SR je Neúspešné Fiasko!

(Dole: Škandál, Jedna EÚ-vláda chce zatvárať do väzenia odporcov potratov)..Slováci sa nedajú presvedčiť o potrebe zaočkovania ani tvrdou propagandou-očkovania. A to napriek tomu, že táto propaganda je naplno rozbehnutá už na celom svete. Väčšina médií je do nej involvovaná a propaguje nevyhnutnosť pre každého dať sa očkovať s vakcínou firmy Pfizer-BionTech, AstraZeneca, prípadne s iným západným očkovacím produktom.

Nie ale všade ľudia podľahnú tejto penetrantnej všade prítomnej propagande. Napríklad aj na Slovensku nie.

V regiónoch Slovenskej Republiky stagnuje počet zaočkovaných proti Covidu približne na dvadsiatich percentách

„Po oficiálnom uverejnení informácií o počte očkovaných ľudí v našom regióne sme boli veľmi prekvapení. Také nízke percento sme vôbec neočakávali.“

Prezradila diviac sa Helena Hrebenáková, pracovníčka regionálneho zdravotného úradu vo Svidníku, okresného mesta v prešovskom kraji, na severovýchode Slovenska.

Bola prekvapená, keď sa dozvedela, že len 17 percent obyvateľov v jej regióne bolo očkovaných prvou dávkou vakcíny (pre porovnanie: V rámci celého Slovenska je to 30 percent).

Kým v hlavnom meste krajiny, v Bratislave bolo zaočkovaných prvou dávkou vakcíny 40 percent občanov, tak v regiónoch Slovenska to priam zarážajúco len stagnuje približne na dvadsiatich percentách.

„Dokonca zamestnanci materských škôlok sa nechcú dať očkovať“

Taká je v tomto smere situácia v mnohých slovenských regiónoch. „Ja to nerozumiem, prečo po smutných skúsenostiach s koronou je stále ešte veľa ľudí, ktorí sa principiálne zdráhajú nechať sa zaočkovať“, vyhlásil istý slovenský lokálny politik a dodal:

„Osobne poznám vela rodín v našej obci, ktoré boli Covidom tvrdo postihnuté, a napriek tomu sa nechcú nechať očkovať. Dokonca personál z našej materskej školky sa zdráhal nechať sa očkovať.“

Ešte začiatkom mája odhadoval riaditeľ Národného Centra Zdravotníckych Informácií, že vzhľadom na extrémne nízky počet občanov, ktorí sa prihlásili na očkovanie proti Covidu, Slovensko može očakávať, že v najlepšom prípade sa dá zaočkovať 38 percent jeho obyvateľstva.

—————————–

Španielska socialistická vláda chce zatvárať do väzenia odporcov potratov

Španielska PSOE-vláda pošliapava čoraz viac pravidlá demokracie a slobodu názorov. V tomto prípade však prekročila červenú líniu, za ktorou už začína diktatúra. Navrhuje uzákoniť väzenské tresty pre tých, ktorí sú proti potratom a organizujú iniciatívy, ktoré presviedčajú tehotné ženy, ktoré sa z rôznych dôvodov rozhodli pre potrat, aby tak nerobili a ponúkajú im informácie o alternatívach, ktoré im môžu pomôcť riešiť ich situáciu.

Treba tu však zdôrazniť, že pripravovaný návrh zákona nemieri len na takých odporcov potratov, ktorí ženy, ktoré sa rozhodli pre potrat, urážajú, ohrozujú a či dokonca proti nim nasadzujú násilie – nie, tento zákon, ak bude v platnosti, bude stíhať tých, ktorí sú proti potratom na základe svojho humanistického presvedčenia, prípadne religiózneho presvedčenia.

A tak už aj celkom normálna občianska akcia, keď odporcovia potratov rozdávajú na ulici ženám informačné letáčiky, prípadne brožúrky, kde nie je nič iné ako argumenty, ktoré hovoria proti potratom, bude pokladaná za kriminálny čin, za ktorý hrozí väzenie.

Absurditu tohto pripravovaného zákona z dielne vládnucej španielskej strany PSOE veľmi dobre znázorňuje nasledovný fakt:

Organizácia „Dobrovoľníci záchrannej školy Jána Pavla II.“ uviedla, že sa im dosiaľ podarilo zabrániť potratom v 2900 prípadoch. Ak by bol pripravovaný zákon už v platnosti, tak  by týchto 2900 detí bolo už mŕtvych, lebo ich zachraňovanie by bolo trestným činom.

Toto nemožno inakšie nazvať, ako vstupnou bránou do diktatúry. Dovolí to španielsky národ?

Španielsko už raz zažilo jednu brutálnu diktatúru, keď tisícky ľudských životov nemali nijakú hodnotu a boli na príkaz diktátora Franca vyhasené.

Trvala takmer 40 dlhých a strašných rokov a skončila až smrťou Francisca Franca v roku 1975 a Španielsko potom o dva roky neskôr zažilo prvé slobodné voľby.

——————

Moja štatistika má naďalej „neuprosne“ rovnaky charakter:

 

 

Mal som tu teraz v rade po sebe 22 „prepadakov“ – takmer vsetky pod 2000x

 A znich viacere pod 1000x

Napriek tomu mi priemerna citanost v tom case n arastla „zazracn e“  z 6384x na 6473x   !!!!!!!

 

To je „zazrak“, ktory n ebo dopriava len mne – ziadnemu inemu blogerovi……

 

V sade inde plati: kto pise len sam e prepadaky – tomu priemerna citanost klesa a klesa…..

Politici a vedci sú plne zodpovední za Kolektívnú Korona Psychózu! Viac ako 30 000 Samovrážd. .. .. USAvojakov

21.09.2021

A šup ho! Opat mi vyrazili moj (Posledny)clanok z titulky! Prispievam uz desatrocia do roznych SR medii, ale nikto ma necenzuroval, ani za Meciara, Dzurindu ci za Fica. Ani tu dlho nic! Este ani za p.Nitona nic! Az teraz sa to zosypalo. Zrejme som na nejakom ciernom indexe!!! Takze som na Pravde najcenzurovanejsi autor. Ani len v SME a DennikuN, ked som tam uz davnejsie prispieval – som nebol [...]

Záhada v Rakúsku: Množia sa nečakané úmrtia ľudí, ktorí boli ešte plní života!

19.09.2021

(Cenzurovanie mojej osoby zosilnieva! Opat bol brutalne vcera dalsi moj clanok stiahnuty(kde pisem len pravdu, ktora ma byt na vyssi prikaz umlcana) uz za 2 hodiny z titulky. Je to uz 8. krat v kratkom case. Ludia bdite – hovorieval J. Fučík. A vy budete bdiet, ked si precitate moje clanky (patria k mojim najlepsim), ktore mi cenzura stiahla z titulky a tak vyrobila z nich malo citane [...]

Covid-pas a digitalizácia človeka=koniec slobody! Tehotná rakúska speváčka odmietla očkovanie a stratila prácu

18.09.2021

Kanaďan Michel Chossudovsky je ruského pôvodu (otec Jevgenij sa narodil v Rusku) a je veľkým prívržencom Donalda Trumpa. Je profesorom ekonomiky a expertom pre globalizáciu. Má vlastný internetový portál globalresearch.ca, ktorý je v oblasti tém globalizácie najčítanejším. O. i. dlhodobo analyzuje vyplyv korona pandémie na globalizáciu. Podľa neho v súčasnosti ľudstvo [...]

Mali / Afrika / Junta / Prevrat / Vlajka / Zástava /

Tisíce ľudí demonštrovali v hlavnom meste Mali na podporu vládnucej junty a proti Francúzsku

23.09.2021 07:00

K protestu došlo v čase, keď dočasný prezident a vojenský veliteľ Assimi Goita čelí výzvam, aby odmietol potenciálnu spoluprácu so súkromnou ruskou bezpečnostnou firmou Vagner.

škola, banska bystrica

Asistentov majú školám prideľovať inak. Nebude ich však dosť

23.09.2021 06:30

Školy by potrebovali aj viac digitálnych koordinátorov.

súd Pezinok Kuciak  pojednávanie spis

Marušiak: Komisia nevyrieši dôveru v právny štát

23.09.2021 06:20

Obnova dôvery v právny štát je politická úloha, ktorú nevyrieši žiadna komisia. Je to dlhodobá záležitosť, hovorí politológ SAV Juraj Marušiak.

Vakcína / Covid / Koronavírus /

ONLINE: Tretiu dávku odporučili v USA seniorom a rizikovým, mladším zatiaľ nie

23.09.2021 06:00

Poradný výbor nezávislých expertov FDA odmietol pôvodný návrh Pfizeru odporúčať tretiu dávku vakcíny pre všetkých ľudí vo veku 16 a viac rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,302
Celková čítanosť: 8693809x
Priemerná čítanosť článkov: 6677x

Autor blogu

Kategórie