Založ si blog

Francúzske médiá o nás: Covid-očkovanie v SR je Neúspešné Fiasko!

(Dole: Škandál, Jedna EÚ-vláda chce zatvárať do väzenia odporcov potratov)..Slováci sa nedajú presvedčiť o potrebe zaočkovania ani tvrdou propagandou-očkovania. A to napriek tomu, že táto propaganda je naplno rozbehnutá už na celom svete. Väčšina médií je do nej involvovaná a propaguje nevyhnutnosť pre každého dať sa očkovať s vakcínou firmy Pfizer-BionTech, AstraZeneca, prípadne s iným západným očkovacím produktom.

Nie ale všade ľudia podľahnú tejto penetrantnej všade prítomnej propagande. Napríklad aj na Slovensku nie.

V regiónoch Slovenskej Republiky stagnuje počet zaočkovaných proti Covidu približne na dvadsiatich percentách

„Po oficiálnom uverejnení informácií o počte očkovaných ľudí v našom regióne sme boli veľmi prekvapení. Také nízke percento sme vôbec neočakávali.“

Prezradila diviac sa Helena Hrebenáková, pracovníčka regionálneho zdravotného úradu vo Svidníku, okresného mesta v prešovskom kraji, na severovýchode Slovenska.

Bola prekvapená, keď sa dozvedela, že len 17 percent obyvateľov v jej regióne bolo očkovaných prvou dávkou vakcíny (pre porovnanie: V rámci celého Slovenska je to 30 percent).

Kým v hlavnom meste krajiny, v Bratislave bolo zaočkovaných prvou dávkou vakcíny 40 percent občanov, tak v regiónoch Slovenska to priam zarážajúco len stagnuje približne na dvadsiatich percentách.

„Dokonca zamestnanci materských škôlok sa nechcú dať očkovať“

Taká je v tomto smere situácia v mnohých slovenských regiónoch. „Ja to nerozumiem, prečo po smutných skúsenostiach s koronou je stále ešte veľa ľudí, ktorí sa principiálne zdráhajú nechať sa zaočkovať“, vyhlásil istý slovenský lokálny politik a dodal:

„Osobne poznám vela rodín v našej obci, ktoré boli Covidom tvrdo postihnuté, a napriek tomu sa nechcú nechať očkovať. Dokonca personál z našej materskej školky sa zdráhal nechať sa očkovať.“

Ešte začiatkom mája odhadoval riaditeľ Národného Centra Zdravotníckych Informácií, že vzhľadom na extrémne nízky počet občanov, ktorí sa prihlásili na očkovanie proti Covidu, Slovensko može očakávať, že v najlepšom prípade sa dá zaočkovať 38 percent jeho obyvateľstva.

—————————–

Španielska socialistická vláda chce zatvárať do väzenia odporcov potratov

Španielska PSOE-vláda pošliapava čoraz viac pravidlá demokracie a slobodu názorov. V tomto prípade však prekročila červenú líniu, za ktorou už začína diktatúra. Navrhuje uzákoniť väzenské tresty pre tých, ktorí sú proti potratom a organizujú iniciatívy, ktoré presviedčajú tehotné ženy, ktoré sa z rôznych dôvodov rozhodli pre potrat, aby tak nerobili a ponúkajú im informácie o alternatívach, ktoré im môžu pomôcť riešiť ich situáciu.

Treba tu však zdôrazniť, že pripravovaný návrh zákona nemieri len na takých odporcov potratov, ktorí ženy, ktoré sa rozhodli pre potrat, urážajú, ohrozujú a či dokonca proti nim nasadzujú násilie – nie, tento zákon, ak bude v platnosti, bude stíhať tých, ktorí sú proti potratom na základe svojho humanistického presvedčenia, prípadne religiózneho presvedčenia.

A tak už aj celkom normálna občianska akcia, keď odporcovia potratov rozdávajú na ulici ženám informačné letáčiky, prípadne brožúrky, kde nie je nič iné ako argumenty, ktoré hovoria proti potratom, bude pokladaná za kriminálny čin, za ktorý hrozí väzenie.

Absurditu tohto pripravovaného zákona z dielne vládnucej španielskej strany PSOE veľmi dobre znázorňuje nasledovný fakt:

Organizácia „Dobrovoľníci záchrannej školy Jána Pavla II.“ uviedla, že sa im dosiaľ podarilo zabrániť potratom v 2900 prípadoch. Ak by bol pripravovaný zákon už v platnosti, tak  by týchto 2900 detí bolo už mŕtvych, lebo ich zachraňovanie by bolo trestným činom.

Toto nemožno inakšie nazvať, ako vstupnou bránou do diktatúry. Dovolí to španielsky národ?

Španielsko už raz zažilo jednu brutálnu diktatúru, keď tisícky ľudských životov nemali nijakú hodnotu a boli na príkaz diktátora Franca vyhasené.

Trvala takmer 40 dlhých a strašných rokov a skončila až smrťou Francisca Franca v roku 1975 a Španielsko potom o dva roky neskôr zažilo prvé slobodné voľby.

——————

Moja štatistika má naďalej „neuprosne“ rovnaky charakter:

 

 

Mal som tu teraz v rade po sebe 22 „prepadakov“ – takmer vsetky pod 2000x

 A znich viacere pod 1000x

Napriek tomu mi priemerna citanost v tom case n arastla „zazracn e“  z 6384x na 6473x   !!!!!!!

 

To je „zazrak“, ktory n ebo dopriava len mne – ziadnemu inemu blogerovi……

 

V sade inde plati: kto pise len sam e prepadaky – tomu priemerna citanost klesa a klesa…..

Ak Le Pen v júni zvíťazí na juhu Francúzska, tak Elyzejský palác má na dosah

22.06.2021

Marina Le Pen a jej RN (Rassemblement National) získavajú čoraz väčší počet priaznivcov. Svedčia o tom viaceré prieskumy. S veľkou pravdepodobnosťou sa jej strana môže stať víťazkou v regionálnych voľbách koncom júna na juhovýchode krajiny, a tak prevziať vládu nad veľkým, 5 miliónovým regiónom Provence-Alpes-Côte d´Azur (PACA). Desať mesiacov pred prezidentskými [...]

Všetky objekty v kozme rotujú! Aj tie najgigantickejšie. Ale prečo tak robia?

21.06.2021

(Kto má v hlave len politiku, tomu sa vyprázdňuje mozog – Prírodné vedy a História ho zveľaďujú!)…Je všeobecne známe, že všetky planéty a ich mesiace sa otáčajú. Menej známe ale je už to, že sa otáčajú aj všetky hviezdy a dokonca aj všetky galaxie. Avšak to, že v kozme sa otáčajú aj obrovské štruktúry o veľkosti niekoľko desiatok, ba dokonca stovák [...]

V boji proti islamizmu veria Nemci najviac AfD. Pomáha SPD islamizmu?

19.06.2021

To v SRmédiách nemáte!(Dole: Hanba diktátorom Ľavice: Sahra Wagenknecht má byť vylúčená zo strany)..Veľká časť Nemcov je presvedčená, že z politických strán v Nemecku je AfD najaktívnejšia v boji proti radikálnemu islamu. V strane Zelených prevláda tendencia označiť všetkých kritikov islamizmu za islamofóbov. Prieskum verejnej mienky Nemcov vo vzťahu k islamizmu [...]

diaľnica D2, zápchy, oprava mosta

Zápchy na D2 pokračujú, za víkend by most neopravili ani Japonci

24.06.2021 10:13

Japonci takúto opravu urobia cez víkend, tvrdil poslanec Peter Kremský z OĽaNO. Minister Andrej Doležal sa mu snažil vysvetliť, že technologické postupy nepustia.

prezidentka Zuzana Čaputová, vyhlásenie

Za šesť týždňov môže mutácia delta ovládnuť Slovensko

24.06.2021 09:15

Slovensko v EÚ patrí k najmenej zaočkovaným štátom. Prezidentka Čaputová vyzýva na očkovanie. V Česku sa už hovorí o komunitnom šírení delta mutácie.

dôchodok, peniaze, eurá, euro

ŠTB-áci prídu o časť dôchodku, podľa poslancov udržiavali totalitný režim

24.06.2021 08:00

Krivdy histórie si nemôžeme len pamätať, musíme ich aj naprávať, povedal po prijatí zákona o odobratí nezaslúžených benefitov premiér Eduard Heger.

Stalin

Pre viac ako polovicu Rusov je Stalin veľký vodca

24.06.2021 06:57

Viac ako polovica Rusov považuje Josifa Stalina za "veľkého vodcu"; vníma ho tak 56 percent ľudí. Na Ukrajine obdobne zmýšľa 16 percent obyvateľov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,259
Celková čítanosť: 8185598x
Priemerná čítanosť článkov: 6502x

Autor blogu

Kategórie