Založ si blog

Pomsta a hanba: Merkel nepomôže Laschetovi v boji! Chce Zelenú kancelárku

(Dole:Demokracia?Zabudnite ju: Ak vysokopostavený policajt sympatizuje s odporcami korona politiky) ..Voľby do Bundestagu sa blížia a preferencie hovoria, že najlepšie zo strán sú na tom Zelení a že CDU viditeľne zaostáva. Malo by teda byť samozrejmou povinnosťou Merkel, že urobí všetko pre to, aby jej strana vo volebnom boji zvíťazila a šéf CDU Armin Laschet, aby sa stal kancelárom. Nič také sa ale nekoná. Merkel nerobí pre Lascheta vôbec nič a ani robiť nebude.

Je to jej pomsta Arminovi Laschetovi za to, že nikdy nebol veľkým prívržencom jej utečeneckej politiky, ako aj niekoľkých jej politických rozhodnutí? Okrem toho  v žiadnom prípade nie je nepriateľom Moskvy a ani nebol nadšený protiruskými sankciami, ktoré „organizovala“ kancelárka Merkel.

Takže to je jeden z dôvodov, prečo egocentrická kancelárka (ktorá vie „trestať“ všetkých tých z vlastných radov, ktorí ju jednoznačne nepodorujú a či dokonca jej odporujú – napr. Merz a Maassen by o tom mohli veľa rozprávať), by veľmi rada nechala Lascheta „padnúť“ a na záver svojej veľkej politickej kariéry tak ukázať všetkým, že CDU je a bola vždy len ona – Angela Merkel.

To dokazuje aj prieskum verejnej mienky, podľa ktorého asi 30 percent CDU voličov volilo túto stranu vždy len kvôli Merkel.

Neoficiálny zdroj tvrdí, že podstatný dôvod prečo Merkel prenecháva Lascheta vo volebnom boji  svojmu osudu, je jej utajované prepojenie so Zelenými a tu najmä so šéfkou Zelených Baerbock. Ich „diktátorské“ smerovanie veľmi pripomína v mnohom  honeckerovskú diktátorskú politiku v NDR a Merkel tiež vládla ako „tichá diktátorka“.

Zdanlivým paradoxom sa javí to, že ak Annalena Baerbock vyhrá parlamentné voľby v septembri, tak urobí všetko pre to, aby dokázala vytvoriť koalíciu bez CDU-CDU. S najväčšou pravdepodobnosťou to potom bude koalícia Zelení, SPD a FDP.

Je to však ale len zdanlivý paradox, lebo Merkel v skutočnosti nikdy nerobila nič pre samotnú CDU, ale  robila všetko pre to, aby jej CDU verne slúžila a aby sa podriadila jej diktátu. Keď sa teraz končí epocha Merkel, tak sa táto viac s CDU už neidentifikuje a preto ju ľahostajne prenechá jej osudu, a to o to ľahšie, keď na jej čele stojí Armin Laschet, ktorý nikdy nepatril k jej obľúbencom.

——————————————

Demokracia?Zabudnite ju: Ak vysokopostavený policajt sympatizuje s odporcami korona politiky  

Pre tzv. korektných politikov je demokraciou len to, čo je podľa ich definície politicky „korektné“. Ak má niekto inú mienku, tak je rýchlo klasifikovaný „polit-korektnými“ ako rasista, neonacista, nebezpečný konšpirátor, extrémne pravicový konzervatívec, nacionalista alebo ako prorusky mysliaci. Niečím z toho možno dotyčného určite vždy onálepkovať a potom na neho treba už len s pomocou prosystémových médií spustiť „pohon na bosorky“ a jeho úspešné zničenie je tak už len otázkou času.

V Nemecku takto už bol zničený nemalý počet existencií. Patrí k nim aj 57 ročný hlavný kriminálny komisár z Hannoveru Michael Fritsch, proti ktorému bolo v mene „politickej korektnosti“ zavedené disciplinárne konanie.

Niečo také znamená zničenie jeho kariéry v povolaní a zničenie jeho spoločenského postavenia, čo v tvrdej a nemilosrdnej nemeckej spoločnosti znamená sociálnu „popravu“ a neraz v podobných prípadoch potom nasleduje suicid.

Jeho veľké „previnenie“ voči „demokracii politickej korektnosti“ spočíva v tom, že podporuje Hnutie proti korona politike Merkel, viackrát sa zúčastnil na veľkých protestnych demonštráciách Hnutia. Okrem toho ešte aj píše na alternatívnom portále Telegram, kde má mnoho tisíc Follower-ov. Tam pred týždňom uverejnil jedno video po veľkej demonštrácii Hnutia v Berlíne, kde policajti zatkli  niekoľko sto demonštrantov a v ňom o.i. povedal:

„Toto už nie je viac polícia, ktorá slúži ľuďom, ale polícia, ktorá pracuje proti ľuďom.“

Len preto, že slobodne vyjadril svoj názor, podala Polizeidirektion  Hannover na Michaela Fritscha disciplinárnu žalobu na Krajinský Správny Súd v Hannoveri.

Jeho predstavení žiadajú, aby mu bol odobraný státus štátneho zamestnanca, lebo svojím konaním narušil navždy dôveru svojich kolegov. Pokiaľ nebude oznámené rozhodnutie súdu, tak sa nesmie viac ukázať na svojom pracovisku.

Je viac ako isté, že rozhodnutie súdu bude také, ako to vyžaduje „korektná demokracia“. To znamená, „korektné“ zničenie človeka, ktorý sa „previnil“ tým, že hovoril a konal podľa vlastného vnútorného presvedčenia.

——————-                            ————————————————

Moja tunajsia katastrofalna štatistika samých(takmer)  „prepadákov“ priam „zufalo“ pokračuje:

 

Ako som vcera predpovedal aj posledny blog bol „uboziak-prepadak“:

Hrozí teraz EÚ Veľké Rusko? Ponukne Lukašenko spoločnú federáciu Putinovi?

  1. júna 2021, Prečítané 1 810x, romanbednar

Napriek tomu mi priemerna citanost opat „zazracne“ narastla – na 6456x !!!!!!!

Pricom dlha rada predoslych blogov boli len „prepadaky“  s nizkymi citanostami…… Hoci temy ktore davam su unikatne a………….vsade inde mi doslova letia…….len tu nie

Ak Le Pen v júni zvíťazí na juhu Francúzska, tak Elyzejský palác má na dosah

22.06.2021

Marina Le Pen a jej RN (Rassemblement National) získavajú čoraz väčší počet priaznivcov. Svedčia o tom viaceré prieskumy. S veľkou pravdepodobnosťou sa jej strana môže stať víťazkou v regionálnych voľbách koncom júna na juhovýchode krajiny, a tak prevziať vládu nad veľkým, 5 miliónovým regiónom Provence-Alpes-Côte d´Azur (PACA). Desať mesiacov pred prezidentskými [...]

Všetky objekty v kozme rotujú! Aj tie najgigantickejšie. Ale prečo tak robia?

21.06.2021

(Kto má v hlave len politiku, tomu sa vyprázdňuje mozog – Prírodné vedy a História ho zveľaďujú!)…Je všeobecne známe, že všetky planéty a ich mesiace sa otáčajú. Menej známe ale je už to, že sa otáčajú aj všetky hviezdy a dokonca aj všetky galaxie. Avšak to, že v kozme sa otáčajú aj obrovské štruktúry o veľkosti niekoľko desiatok, ba dokonca stovák [...]

V boji proti islamizmu veria Nemci najviac AfD. Pomáha SPD islamizmu?

19.06.2021

To v SRmédiách nemáte!(Dole: Hanba diktátorom Ľavice: Sahra Wagenknecht má byť vylúčená zo strany)..Veľká časť Nemcov je presvedčená, že z politických strán v Nemecku je AfD najaktívnejšia v boji proti radikálnemu islamu. V strane Zelených prevláda tendencia označiť všetkých kritikov islamizmu za islamofóbov. Prieskum verejnej mienky Nemcov vo vzťahu k islamizmu [...]

očkovanie

Žiadne úmrtie, 36 pozitívnych. Zaočkovali doteraz takmer 2 milióny ľudí

24.06.2021 10:34

Prvú vakcínu proti koronavírusu na Slovensku už dostalo 1 978 168 ľudí, druhú 1 420 954 ľudí.

diaľnica D2, zápchy, oprava mosta

Zápchy na D2 pokračujú, za víkend by most neopravili ani Japonci

24.06.2021 10:13

Japonci takúto opravu urobia cez víkend, tvrdil poslanec Peter Kremský z OĽaNO. Minister Andrej Doležal sa mu snažil vysvetliť, že technologické postupy nepustia.

prezidentka Zuzana Čaputová, vyhlásenie

Za šesť týždňov môže mutácia delta ovládnuť Slovensko

24.06.2021 09:15

Slovensko v EÚ patrí k najmenej zaočkovaným štátom. Prezidentka Čaputová vyzýva na očkovanie. V Česku sa už hovorí o komunitnom šírení delta mutácie.

dôchodok, peniaze, eurá, euro

ŠTB-áci prídu o časť dôchodku, podľa poslancov udržiavali totalitný režim

24.06.2021 08:00

Krivdy histórie si nemôžeme len pamätať, musíme ich aj naprávať, povedal po prijatí zákona o odobratí nezaslúžených benefitov premiér Eduard Heger.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,259
Celková čítanosť: 8185839x
Priemerná čítanosť článkov: 6502x

Autor blogu

Kategórie