Založ si blog

Pravda: Piloti rozhodli sami, že v Minsku pristanú! Teror voči Moralesovi Viedeň?

Bieloruské ministerstvo dopravy uverejnilo na svojich webových stránkach celú rádiokomunikáciu medzi pilotmi lietadla Ryanair a leteckými navigátormi na letisku v Minsku.

Bol vedený ako obvykle po anglicky.

Z neho jednoznačne vyplýva, že na pilotov nebol urobený žiadny tlak a ani ich nikto nenútil, aby pristali v Minsku. Bolo to vlastné rozhodnutie pilotov lietadla.

A lietadlo MiG-29, o ktorom západné médiá tvrdili, že lietadlo Ryanair prinútilo k pristátiu v Minsku, nie je v komunikácii medzi pilotmi a navigátormi zmienené ani jediným slovom.

Zmienená rádiokomunikácia je veľmi dlhá a uvádzam tu z nej aspoň začiatok.

Západné médiá tvrdia, že pilot lietadla informoval pasažierov o zmene kurzu a o novej destinácii len niekoľko minút pred pristátim lietadla v Minsku. Tomu odporuje iné tvrdenie západných médií, podľa ktorých niektorí pasažieri vypovedali, že Roman Protasevič úpenlivo prosil jedneho člena posádky už asi 18 minút pred pristátim, aby leteli na pôvodné miesto určenia, lebo v Bielorusku ho očakáva trest smrti za to, že tam organizoval masové nepokoje proti prezidentovi.

Nič také piloti však nepotvrdili a nie je o niečom takom ani zmienka v rádiokomunikácii.

Lietadlo pristalo v Minsku o 13,15 a potom ako na jeho palube už nebol Roman Protasevič a jeho priateľka a ani štyria muži s ruským občianstvom, odletelo z Minska o 20:48.

Západné médiá veľmi rýchlo týchto štyroch Rusov oznacli za tajných agentov, ktorí údajne Protaseviča všade sledovali. Neskôr priznali, že na to nemajú nijaké dôkazy, ale že je to veľmi pravdepodobné.

Podobne sa v západných médiách presvedčivo „špekulovalo“ o tom, že za všetkým určite musí byť Putin, lebo že bez jeho podpory by si prezident Lukašenko nedovolil takýto takýto teroristický čin.

Je ale len prirodzené a samozrejmé, že Vladimír Putin plne stojí a podporuje svojho slovanského suseda proti nezmyselným a lživo skonštruovaným obvineniam bieloruského prezidenta zo strany Západu.

Niet však pochýb, že ak by Lukašenko bol protirusky nastavený ako bol ukrajinský prezident Porošenko, tak by mu akékoľvek prípadné svojvoľné porušovanie zákonov nikdy nebolo Západom vytýkané, tak ako to bolo v prípade Porošenka.

———–

Začiatok rádiokomunikácie:

 

Pilot: 09:28:58 Minsk, Good day, RYR 1TZ, FL390 approaching SOMAT
ATC:09:29:04 RYR 1TZ, Minsk Control, good afternoon, radar contact.
ATC: 09:30:49 RYR 1TZ, Minsk
Pilot: Yes, go ahead.

ATC: RYR 1TZ for your information, we have information from special services that you have bomb on board and it can be activated over Vilnius.
Pilot: 1TZ Standby.
Pilot. 09:31:17: Ok RYR 1TZ could you repeat the message?

ATC: RYR 1TZ, I say again we have information from special services that you have bomb on board. That bomb can be activated over Vilnius.
Pilot: Roger that, standby.
ATC: 09:31:42: RYR 1TZ for security reason we recommend you to land at UMMS.
Pilot: Ok…that..it..understood give us alternate please.

………………

……………

——————————-     ——————————–

 

Keď USA a NATO spáchali v 2013 bezpríkladný zločinný štátny teror voči prezidentovi Evovi Moralesovi a prinútili ho pristáť s jeho prezidentským lietadlom vo Viedni pri jeho návrate domov z Moskvy, lebo bez dôkazov tvrdili, že ma so sebou Edwarda Snowdena, tak to celá politická „elita“ Európy prijala a akceptovala bez akýchkoľvek protestov. Musel tam čakať celé hodiny, kým mu bolo dovolené pokračovať v lete.

A to bolo v porovnaní s tým, z čoho táto „elita“ obviňuje Lukašenka, neprovnateľne závažnejší teroristický akt!!!!!!!!!

————————————————

——————————

 

Moja rekordná blogová štatistika – akou sa tu nikto iny nevyznacuje – preco vlastne len ja? :

 

To som tu ešte nikdy nedokázal:  „Podarilo“ sa mi napisat tu tri blogy po sebe (tieto tri témy boli vsade inde trhakmi s mnoho 10 000 citatelmi), ktoré boli hlboko pod 1000 :   28. mája 2021, Prečítané 628x, romanbednar        27. mája 2021, Prečítané 898x, romanbednar    25. mája 2021, Prečítané 668x, romanbednar

 

Logika matematickej štatistiky neuprosne tvrdi, že pri takomto mizernom pocet navstev – najma ked je to v troch blogoch po sebe – musi moja priemerna citanost rapidne klesat – Nic take ale u mna, ona neklesla, ale stupa:  dnes dosiahla 6447x!!!!!!!!! – som zazrak nad zazraky, ako ziadny bloger na PRAVDE.

Jedine „vysvetlenie“ : Citatelia „bojkotuju“ moje nove blogy a „masove sa vrhajú“ na prastare moje blogy.  

Zahada ale je ako sa vsetci na tom dohodli ????????????

 

Toto implikuje ale este jednu zahadu:

Preco to prve 2,5 roka mojho tu-blogovania citatelia nerobili, ale masove citali prave moje nove blogy, a ani jediny nebol pod 5000x – potom  z jedneho dna na druhy odrazu prisiel „Rez“ a vsetko sa zmenilo – to zahada nad zahadu, ktoru si neviem? vysvetlit………

Ak Le Pen v júni zvíťazí na juhu Francúzska, tak Elyzejský palác má na dosah

22.06.2021

Marina Le Pen a jej RN (Rassemblement National) získavajú čoraz väčší počet priaznivcov. Svedčia o tom viaceré prieskumy. S veľkou pravdepodobnosťou sa jej strana môže stať víťazkou v regionálnych voľbách koncom júna na juhovýchode krajiny, a tak prevziať vládu nad veľkým, 5 miliónovým regiónom Provence-Alpes-Côte d´Azur (PACA). Desať mesiacov pred prezidentskými [...]

Všetky objekty v kozme rotujú! Aj tie najgigantickejšie. Ale prečo tak robia?

21.06.2021

(Kto má v hlave len politiku, tomu sa vyprázdňuje mozog – Prírodné vedy a História ho zveľaďujú!)…Je všeobecne známe, že všetky planéty a ich mesiace sa otáčajú. Menej známe ale je už to, že sa otáčajú aj všetky hviezdy a dokonca aj všetky galaxie. Avšak to, že v kozme sa otáčajú aj obrovské štruktúry o veľkosti niekoľko desiatok, ba dokonca stovák [...]

V boji proti islamizmu veria Nemci najviac AfD. Pomáha SPD islamizmu?

19.06.2021

To v SRmédiách nemáte!(Dole: Hanba diktátorom Ľavice: Sahra Wagenknecht má byť vylúčená zo strany)..Veľká časť Nemcov je presvedčená, že z politických strán v Nemecku je AfD najaktívnejšia v boji proti radikálnemu islamu. V strane Zelených prevláda tendencia označiť všetkých kritikov islamizmu za islamofóbov. Prieskum verejnej mienky Nemcov vo vzťahu k islamizmu [...]

Vladimír Ledecký

Východ žiada Remišovú o septembrový snem Za ľudí

24.06.2021 12:02

Ministerka Kolíková predpokladá, že sa k uzneseniu Košického kraja pripoja aj ďalšie kraje.

APTOPIX Germany Hungary Euro 2020 Soccer

Dúha prekazila Orbánovi futbalový zápas roka

24.06.2021 11:43

Najhorlivejší futbalový fanúšik medzi európskymi premiérmi v poslednej chvíli zrušil plánovanú cestu na zápas roka svojho reprezentačného tímu. Viktor Orbán sa rozhodol, že neodletí v stredu večer na finále skupinovej fázy majstrovstiev Európy do Mníchova.

Vakcína / Očkovanie / Covid / Koronavírus /

Očkovať v ambulanciách chce zatiaľ 64 lekárov

24.06.2021 11:39

Prioritou je dostať očkovanie k ľuďom, ktorí nevedia alebo nemôžu prísť do očkovacieho centra.

očkovanie

Žiadne úmrtie, 36 pozitívnych. Zaočkovali doteraz takmer 2 milióny ľudí

24.06.2021 10:34

Prvú vakcínu proti koronavírusu na Slovensku už dostalo 1 978 168 ľudí, druhú 1 420 954 ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,259
Celková čítanosť: 8186041x
Priemerná čítanosť článkov: 6502x

Autor blogu

Kategórie