Založ si blog

Systémový virológ Drosten: Kto sa nedá očkovať, ten určite dostane koronu

(Dole: V Nemecku vznikla nová konzervatívna politická strana: Die Basis)…Virológ Christian Drosten, poradca nemeckej vlády vo všetkých otázkach týkajúcich sa Covidu-19 urobil v stredu túto zarážajúcu vypoveď, ktorú medializovali systémové médiá.

Pripomína to veľmi systém tvrdej propagandy v komunistických diktatúrach, ktorá neomylne a absolutisticky hlásala ich „pravdy a dogmy“, ktorých sa musia všetci bezpodmienečne držať.

Z takejto výpovede známeho „promerkelovského“ virológa, ktorá má hypnotizovať masy sa musia tešiť a jasať všetky farmakoncerny vyrábajúce vakcíny proti korone – v Nemecku najmä Gatesov BioNTech.

Jeho tvrdenie je absolútne neopodstatnené a samozrejme aj absolutne neverifikovateľné.

Zámer je jasný a jeho tvrdenie má spôsobiť dve veci:

a, vyvolať u tých, ktorí sa nechcú a nemienia dať očkovať obavy a strach, a tak dosiahnuť aspoň u časti z nich, že predsa len zmenia svoje rozhodnutie.

b, dať politikom dôvod, na základe ktorého môžu uzákoniť povinnosť pre každého dať sa proti Covid-19 očkovať.

Zásadne však platí, že aj ten kto má mimoriadne zdravý  imunitný systém môže sa (ale sa aj nemusí) nakaziť koronou, ale spravidla neochorie – prípadne len minimálne. Môže však nakaziť iných, ktorí nemajú dobrý imunitný systém.

Ale aj ten, kto je očkovaný proti korone a má v sebe vírus, prípadne sa ním  nakazí po očkovaní, môže nakaziť koronou iných.

A preto ešte raz:

Tvrdiť, že každý, kto sa nedá očkovať sa koronou bezpodmienečne nakazí – ako hovorí virológ Drosten – je len demagógia a manipulácia a nie je to nijako dokázateľné! To musí Drosten dobre vedieť – napriek tomu to tvrdí.

—————————-

V Nemecku vznikla nová konzervatívna politická strana – Die Basis

Nová nemecká strana prízvukuje, že jej najdôležitejším mottom je humanizmus a mier. Zároveň otvorene hovorí o tom, že korona očkovanie pokladá za genetickú manipuláciu. Časť jej vedúcich predstaviteľov sú prívrženci tzv. Querdenker-Bewegung, masového hnutia, ktoré už mnoho mesiacov usporadúva v najmä v nemeckých veľkomestách veľké demonštrácie proti korona politike nemeckej vlády.

Samozrejme, že nemecký maistream – podobne ako to robil v prípade prezidenta Trumpa – novú stranu difamuje. V nedeľu hovorca strany Die Basis oznámil médiám, že do strany vstupuje aj populárny nemecký herec Volker Bruch, star ARD-seriálu „Babylon Berlín“.

Okamžite na neho i na Die Basis zaútočil Spiegel – ktorý sa vo svojom  článku posmešne pýta: Akáže je to len strana, ktorú si Volker Bruch zvolil sa svoj „politický domov“?

Odpovede, ktoré na svoju otázku čitateľom Spiegel chce vsugerovať, nie sú samozrejme lichotivé. Veď Brucha, ktorý je pre mnohých Nemcov idolom budú určite mnohí z nich nasledovať. Veľa nemeckých hercov je proti korona politike a proti korona opatreniam berlínskej vlády a aj tí boli médiami ostro kritizovaní za to, že otvorene prejavili svoju slobodnú mienku.

V programe novej strany stojí o.i.: Chceme presadzovať spravodlivejši a slobodnejší svet,  v ktorom bude človek opäť môcť byť človekom. Chceme zaviesť demokraciu „bázy“, ktorá obmedzí moc niektorých jednotlivcov a inštitúcií. Sme za slobodu indivídua, za rovnoprávnosť a za plné rešpektovanie prírody.

To všetko sú hodnoty, ktoré podpíše každy skutočný demokrat – už len preto, lebo tzv. etablovaná politika, politika „korektnosti“ nepozná a ani poznať nechce demokraciu „bázy“, lebo tá by zlomila moc a vládu establišmentu.

Spiegel ale už teraz robí z tejto strany organizáciu, ktorá je podozrivá a ktorú  bude treba dať sledovať ústavnými orgánmi. Spiegel ďalej píše: Táto strana je v skutočnosti „odpadovým zhromaždišťom“ – sú v nej aktivistky a aktivisti, ktorí sa angažujú v hnutí Querdenken-Bewegung, ktoré poburuje verejnosť s pochybnými argumentami proti opatreniam v korona kríze.

Spiegel (a spolu s ním viaceré systémové médiá) sa aj v tomto prípade prejavil ako „štvavý plátok“, postrádajúci akúkoľvek serióznu žurnalistickú objektivitu. Podobný spôsobom útočil a aj útočí na AfD.

Uzavriem tým, že Die Basis je medzičasom rozšírená už vo všetkých spolkových krajinách a podľa jej vyhlásenia urobí všetko preto, aby sa čo najskôr dostala do Bundestagu.

——

Moja pozoruhodna štatistika:

Su v nej podchytene len objektivne fakty  vyplyvajuce z mojich blogov a ich citanosti a sporadicky aj statisticke provnania s inymi blogmi.

Ak niekto z tejto statistiky svojsky interpretuje niečo ine, tak je to len vyplod jeho fantazie.

Posledne dva skvele blogy tu boli zas len hlboke „prepadaky“ ( 1480x a 1099x) – ale priemer mi opat stupol z 6413x na 6420x – som tu proste (schlicht und ergreifend) „zazrak nad zazrak“ – ako ziadny iny bloger-moja statistika je vynimocne jedinecna – taku nemam nikde inde len tu   !!!!!!!!

———————

Teraz moj komentar  k linku o mne v pravde od pana „meingeist“, wo aber Geist total fehlt

 

Roman Bednár, spisovateľ, ktorý nezanevrel na Slovensko (teraz.sk)

 

MeinGeist.sk
8661161 09.05.2021
10:01

Napisali mi niekolki blogeri i blogerky i citatelia moji k mojmu rozhovoru v teraz.sk a takmer vsetci pozitivne sa k nemu vyjadrili – viaceri z nich sa pytali  kde je rieka, pri ktorej sedim a kolko som mal rokov na fotke , prilozenej v rozhovore.

Kratko tu odpoviem:    Rieka je nadherna La Mosella vo Francúzsku, ktora v Nemecku sa vlieva pri meste Koblenz do Rýna. Na fotke som ja ako mlady 72 rocny muz a teraz vyzeram tak isto o sedem rokov neskôr.

Fotka vznikla pocas mojej tyzdennej cyklistickej Pressereise so siestimi juhoamerickymi zurnalistami a zurnalistkami popri rieke az do Koblenz. Robili sme reportaze a rozhovory s politikmi, podnikatelmi, historikmi a znalcami vin a kulinarskeho umenia (pre juhoamericke média) – vina z vinohradov od rieky Mosel su svetozname – zili pri nej už stari Rimania, ktori tam priniesli kulturu vin………

Ak Le Pen v júni zvíťazí na juhu Francúzska, tak Elyzejský palác má na dosah

22.06.2021

Marina Le Pen a jej RN (Rassemblement National) získavajú čoraz väčší počet priaznivcov. Svedčia o tom viaceré prieskumy. S veľkou pravdepodobnosťou sa jej strana môže stať víťazkou v regionálnych voľbách koncom júna na juhovýchode krajiny, a tak prevziať vládu nad veľkým, 5 miliónovým regiónom Provence-Alpes-Côte d´Azur (PACA). Desať mesiacov pred prezidentskými [...]

Všetky objekty v kozme rotujú! Aj tie najgigantickejšie. Ale prečo tak robia?

21.06.2021

(Kto má v hlave len politiku, tomu sa vyprázdňuje mozog – Prírodné vedy a História ho zveľaďujú!)…Je všeobecne známe, že všetky planéty a ich mesiace sa otáčajú. Menej známe ale je už to, že sa otáčajú aj všetky hviezdy a dokonca aj všetky galaxie. Avšak to, že v kozme sa otáčajú aj obrovské štruktúry o veľkosti niekoľko desiatok, ba dokonca stovák [...]

V boji proti islamizmu veria Nemci najviac AfD. Pomáha SPD islamizmu?

19.06.2021

To v SRmédiách nemáte!(Dole: Hanba diktátorom Ľavice: Sahra Wagenknecht má byť vylúčená zo strany)..Veľká časť Nemcov je presvedčená, že z politických strán v Nemecku je AfD najaktívnejšia v boji proti radikálnemu islamu. V strane Zelených prevláda tendencia označiť všetkých kritikov islamizmu za islamofóbov. Prieskum verejnej mienky Nemcov vo vzťahu k islamizmu [...]

Vladimír Ledecký

Východ žiada Remišovú o septembrový snem Za ľudí

24.06.2021 12:02

Ministerka Kolíková predpokladá, že sa k uzneseniu Košického kraja pripoja aj ďalšie kraje.

APTOPIX Germany Hungary Euro 2020 Soccer

Dúha prekazila Orbánovi futbalový zápas roka

24.06.2021 11:43

Najhorlivejší futbalový fanúšik medzi európskymi premiérmi v poslednej chvíli zrušil plánovanú cestu na zápas roka svojho reprezentačného tímu. Viktor Orbán sa rozhodol, že neodletí v stredu večer na finále skupinovej fázy majstrovstiev Európy do Mníchova.

Vakcína / Očkovanie / Covid / Koronavírus /

Očkovať v ambulanciách chce zatiaľ 64 lekárov

24.06.2021 11:39

Prioritou je dostať očkovanie k ľuďom, ktorí nevedia alebo nemôžu prísť do očkovacieho centra.

očkovanie

Žiadne úmrtie, 36 pozitívnych. Zaočkovali doteraz takmer 2 milióny ľudí

24.06.2021 10:34

Prvú vakcínu proti koronavírusu na Slovensku už dostalo 1 978 168 ľudí, druhú 1 420 954 ľudí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,259
Celková čítanosť: 8186052x
Priemerná čítanosť článkov: 6502x

Autor blogu

Kategórie