Založ si blog

Trestuhodne neskúmané: Vplyv koronavakcíny na tehotné ženy a na menštruáciu žien

Až teraz priznávajú experti virológovia, čo už dlhšie vedia niektorí gynekológovia, že vplyv očkovacích látok na tehotné ženy a na menštruáciu nie je vôbec preskúmaný! A o to menej sa vie o možnom  egatívnom vplyve týchto vakcín na plod v uteruse – tu pripomeniem tragickú katastrofu s konterganom, ktorý sa ako nový „zázračný“ liek podával tehotným ženám proti bolestiam a rodili sa potom deti s vadnými a znetvorenými končatinami a čakal ich strastiplný smutný život. Celý škandál bol odhalený v rokoch 1961-62.

Niektorí gynekológovia ale vedia už dlhšie, že u niektorých žien po prijatí korona-vakcíny prichádza k výraznej zmene priebehu menštruácie, i k zmene menštruačného cyklu, prípadne i k značnému zosilneniu menštruačných bolestí.

O tieto súvislosti sa ale „svätý a nepoškvrnený“ Bill Gates a jeho experti nestarali vôbec.

K problematike vyššie zmienených žien sa vyjadrila napríklad Amesh Adalja expertka na Johns Hopkins Center for Health Security v Marylande:

„Za súčasného stavu vo výskume korona vakcín je fakticky nemožné rozumieť príčiny, ktoré spôsobujú zmeny v menštruačnom cykle a v priebehu samotnej menštruácie. Napríklad môže byť, že bolesti po očkovaní zosilnia obvyklé menštruačné bolesti u niektorých žien. Taktiež je ťažko vysvetliť extrémne silné krvácania pri menštruácii po prijatí vakcíny.

Jedno z možných vysvetlení, prečo korona vakcíny spôsobujú zmieneným ženám zdravotné problémy, je hypotéza, že prichádza k istej interakcii medzi chémiou vakcín a hormónmi organizmu, a to vyvolá negatívne účinky.

Zatiaľ čo systémoví virológovia a aj mnoho iných lekárov poplatných systému „korektnosti“ sa k tejto problematike vôbec nevyjadrujú, prípadne len veľmi opatrne a „diplomaticky“, tak to urobilo východné N emecko, kde je všeobecne neporovnateľne viac odvahy vzoprieť sa systému, ako je to na Západe.

Zamestnanecký zväz durínskych gynekológov sa jasne vyslovil proti korona očkovaniu tehotných žien.

Jeho prezident Martin Hesse povedal pre televíziu MDR THÜRINGEN:

„Pokiaľ nie sú k dispozícii spoľahlivé expertízy, tak sme proti korona očkovaniu tehotných žien.“

Klobúk dole pred durínskymi gynekológmi, lebo v Nemecku, kde v súčasnosti systémové  médiá každodenne doslova neustále chrlia propagandu očkovania pre každého, je na také vyhlásenie potrebná velká odvaha.

 

——————————

Moja „megahviezdna“ štatistika:

 

Posledne tri moje hviezdne blogy tu boli „strasne prepadaky:     800x, 1600x, 980x

Paradox je, že v tom case sa moje priemerna citanost zdvihla zo 6404x na 6410x  – to je moznelen

ak ma v tom case, navstivilo asi 25 000x – ale vsetci „usli“ na moje prastare blogy – som tu absolutny fenomen – a takto fenomenalne to ide mesiac za mesiacom a rok za rokom – okrem prvych dvoch rokov -. Ked tento hviezdny paradox neexistoval – ale odrazu uz viac ako 4 roky tu pisem takmer len prepadaky a priemer mi priam galakticky narasta –  „KTO JE TU VIAC“ ako ja   !!!!! Som n adseny z mojich tunajsich ojedinelych rekordov

Ak Le Pen v júni zvíťazí na juhu Francúzska, tak Elyzejský palác má na dosah

22.06.2021

Marina Le Pen a jej RN (Rassemblement National) získavajú čoraz väčší počet priaznivcov. Svedčia o tom viaceré prieskumy. S veľkou pravdepodobnosťou sa jej strana môže stať víťazkou v regionálnych voľbách koncom júna na juhovýchode krajiny, a tak prevziať vládu nad veľkým, 5 miliónovým regiónom Provence-Alpes-Côte d´Azur (PACA). Desať mesiacov pred prezidentskými [...]

Všetky objekty v kozme rotujú! Aj tie najgigantickejšie. Ale prečo tak robia?

21.06.2021

(Kto má v hlave len politiku, tomu sa vyprázdňuje mozog – Prírodné vedy a História ho zveľaďujú!)…Je všeobecne známe, že všetky planéty a ich mesiace sa otáčajú. Menej známe ale je už to, že sa otáčajú aj všetky hviezdy a dokonca aj všetky galaxie. Avšak to, že v kozme sa otáčajú aj obrovské štruktúry o veľkosti niekoľko desiatok, ba dokonca stovák [...]

V boji proti islamizmu veria Nemci najviac AfD. Pomáha SPD islamizmu?

19.06.2021

To v SRmédiách nemáte!(Dole: Hanba diktátorom Ľavice: Sahra Wagenknecht má byť vylúčená zo strany)..Veľká časť Nemcov je presvedčená, že z politických strán v Nemecku je AfD najaktívnejšia v boji proti radikálnemu islamu. V strane Zelených prevláda tendencia označiť všetkých kritikov islamizmu za islamofóbov. Prieskum verejnej mienky Nemcov vo vzťahu k islamizmu [...]

prezidentka Zuzana Čaputová, vyhlásenie

Za šesť týždňov môže mutácia delta ovládnuť Slovensko

24.06.2021 09:15

Slovensko v EÚ patrí k najmenej zaočkovaným štátom. Prezidentka Čaputová vyzýva na očkovanie. V Česku sa už hovorí o komunitnom šírení delta mutácie.

dôchodok, peniaze, eurá, euro

ŠTB-áci prídu o časť dôchodku, podľa poslancov udržiavali totalitný režim

24.06.2021 08:00

Krivdy histórie si nemôžeme len pamätať, musíme ich aj naprávať, povedal po prijatí zákona o odobratí nezaslúžených benefitov premiér Eduard Heger.

Stalin

Pre viac ako polovicu Rusov je Stalin veľký vodca

24.06.2021 06:57

Viac ako polovica Rusov považuje Josifa Stalina za "veľkého vodcu"; vníma ho tak 56 percent ľudí. Na Ukrajine obdobne zmýšľa 16 percent obyvateľov.

Študenti na Masarykovej univerzite

Českým univerzitám slovenské maturity nechýbajú

24.06.2021 06:48

České univerzity prijímajú slovenských študentov, hoci tento rok nematurovali klasicky a ani na prijímačky neprišli osobne.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,259
Celková čítanosť: 8185132x
Priemerná čítanosť článkov: 6501x

Autor blogu

Kategórie