Založ si blog

Virológ Bossche: Ľudstvu hrozí katastrofa, ak WHO nestopne očkovanie vo svete!

(Môj Najdôležitejší blog zo Všetkých!!!)…Renomovaný virológ a špičkový expert na vakcíny, ktorý aj mnoho z nich vyvíjal, Geert van den Bossche naliehavo varuje WHO, že celosvetové masové očkovanie proti korana-vírusu spôsobí globálnu katastrofu obrovských rozmerov!

V otvorenom dlhom, vysoko odborne koncipovanom liste žiada WHO o okamžité zastavenie celosvetového očkovania, inak ľudstvo zaplatí za to enormnú cenu.

Poznám viacero odborných článkov a rozhovorov tohto vynikajúceho odborníka, i obsah listu, ale tu pochopiteľne len stručne niečo z toho, čo  v tejto veci viem a poznám.

Najdôležitejšie fakty:

Ak WHO  nestopne očkovanie, tak sa len posilnia oveľa infekčnejšie varianty Covidu 19 a napokon spôsobia masové zomieranie.

O.i. v liste van den Bossche píše (pracoval napr. pre Novartis,GlaxoSmithKline, Gavi,…Bill a Melinda Gates si ho veľmi chceli udržať pre seba – ale odišiel od nich  ):

„Nie som vôbec odporcom rozumného očkovania a ako vedec píšem pravidelne do odborných magazínov. V tomto prípade sa ale obraciam výnimočne aj na širokú verejnosť, lebo zdravotné úrady pripustili, že vakcíny sa očkujú spôsobom, ktorý ohrozuje zdravie verejnosti.

Ako angažovaný virológ a expert pre vakcíny a očkovanie sa v tejto záležitosti bezpodmienečne musím vyjadriť aj pred verejnosťou, a to predovšetkým preto, lebo v tomto prípade boli úplne odignorované dôležité vedecké poznatky. A súčasná mimoriadne kritická situácia ma doslova núti vyslať niečo ako núdzové volanie pre celý svet.“

Tento brilantný expert pripomína, že nekritizuje vakcínu ako takú a k tomu hovorí:

„Nasadiť treba ale vždy správnu vakcínu na správnom mieste. A v žiadnom prípade nesmieme očkovať milióny ľudi.“

Masové očkovanie napomáha vírusu?

Van den Bossche tvrdí – a kto rozumie virológii, ten s ním bude súhlasiť – že očkovanie proti korone takpovediac uprostred pandémie spôsobí to, že vírus sa stane ešte viac nákazlivým. To značí, že rezistencia vírov voči vakcínam sa bude zvyšovať. A masové očkovanie ľudstva proti korone spôsobí s najväčšou pravdepodobnosťou to, že mutované víry preľstia imunitný systém a vakcíny stratia svoj účinok.

Potom sa napokon vírus premeni na monštrum

Napokon sa podľa Bosscha z relatívne kontrolovateľného korona víru stane nekontrolovateľné monštrum. Profylaktické vakcíny by sa nemali nikdy nasadzovať v populáciách, ktoré sú práve vystavené značnému „infekčnému tlaku“. Bossche hovorí, že to je predsa základný poznatok vakcinológie a práve ten sa teraz celosvetovo zanedbáva.

Zároveň ostro kritizuje Lockdowny a je pre neho nepochopiteľné predovšetkým to, že politka zakazuje kontaky aj mladým ľuďom, ktorí majú veľmi dobrý imunitný systém a nie sú rizikovou vrstvou obyvateľstva.

Príde ľudstvo o vrodenú imunitu?

Van den Bossche varuje aj pred tým, že masové očkovanie počas pandémie zničí imunitné systémy veľmi mnohých.

Veľmi sa hrozí najmä toho, že k zničeniu a či silnému poškodeniu imunitných systémov príde ale aj u mnohých, ktorí sa nedajú očkovať, a to preto, lebo očkovaní budú „odovzdávať“ zmutované víry aj neočkovaným, až napokon príde k ťažkej globálnej zdravotnej kríze.

A potom bude situácia vo svete oveľa katastrofálnejšia, ako by bola, ak by sme nechali prebehnúť pandémiu prirodzeným spôsobom. V najhoršom prípade sa dokonca môže stať to, že vrodená imunita sa celkom stratí!

Van den Bossche zdôraznil, že na všetko čo tvrdí bolo predložené dostatočné množstvo vedeckých dôkazov, ale žiaľ tí, ktorí majú moc, ich ignorovali.

WHO na jeho otvorený list dosiaľ mlčí – veď jeho argumenty ohrozujú miliardové zisky tých, ktorí chcú bezpodmienečne a za každú cenu očkovať každého človeka na svete.

Ja som už v priebehu pandémie napísal viacero článkov, kde som v mnohom argumentoval podobne ako Bossche.

Napríklad môj článok z decembra 2020: Prečo sa nedám očkovať

 

EÚ-Médiá zatajili pravý dôvod príchodu ministra USA Blinkena do Ukrajiny

08.05.2021

Je však možné, že ho nepoznali (Tu sa ho dozviete!). A preto sa len okrajovo – ak vôbec – o Blinkenovej návšteve v Kyjeve zmieňovali. Ukrajinské médiá však informovali podrobne o príchode ministra zahraničia Blinkena. Ten spoločne s Victoriou Nuland (ktorá hovorí veľmi dobre rusky a je expertkou pre východnú Europu vo vláde Bidena) sa v parlamente stretli s frakčnými [...]

Trestuhodne neskúmané: Vplyv koronavakcíny na tehotné ženy a na menštruáciu žien

07.05.2021

Až teraz priznávajú experti virológovia, čo už dlhšie vedia niektorí gynekológovia, že vplyv očkovacích látok na tehotné ženy a na menštruáciu nie je vôbec preskúmaný! A o to menej sa vie o možnom egatívnom vplyve týchto vakcín na plod v uteruse – tu pripomeniem tragickú katastrofu s konterganom, ktorý sa ako nový „zázračný“ liek podával tehotným [...]

Napoleon 1769-1821 generál, revolučný diktátor, taliansky kráľ, francúzsky cisár

05.05.2021

Včera o 20. francúzskych generáloch. Dnes o jednom. V tento deň 5. mája pred 200 rokmi veľký Napoleon vypustil svojho ducha opustený a hlboko zatrpknutý vo vyhnanstve na malom ostrove St. Helena, ďaleko od Francúzska. Významní muži vo vysokých pozíciách majú obvykle veľmi atraktívne a významné milenky. Nebolo to inakšie ani v prípade Bonaparteho. Jeho divoký, neskrotný [...]

počasie, terasy, reštaurácie, Bratislava

Nové pravidlá od pondelka 10. mája. Zrušenie núdzového stavu sa blíži

09.05.2021 14:41

Od pondelka sa rušia v obchodoch a prevádzkach vyhradené hodiny pre seniorov. Slovensko ako celok sa podľa Covid automatu farbí do ružova.

Moskva, prehliadka, vojaci

Moskvu obsadila armáda. Rusi si pripomenuli koniec vojny veľkolepou prehliadkou

09.05.2021 14:25

Na Červenom námestí sa konala veľkolepá prehliadka pri príležitosti Dňa víťazstva - konca II. svetovej vojny. Pozrite sa, ako to v Moskve vyzeralo.

Igor Matovič

Sulík: Ak by Matovič odišiel, ako sa vyhráža, mali by sme menej kríz

09.05.2021 14:16

Líder SaS a vicepremiér Richard Sulík to uviedol v súvislosti s otázkou o vyhrážkach ministra financií o odchode z vlády, ak sa mu nepodarí presadiť jeho návrhy pre rodiny.

Alexander Lukašenko

Lukašenko podpísal dekrét umožňujúci preniesť jeho právomoci na Radu bezpečnosti

09.05.2021 13:11

Doteraz sa v prípade uvoľnenia prezidentského úradu alebo neschopnosti hlavy štátu vykonávať funkciu mohli jej právomoci preniesť na predsedu vlády až do chvíle, kým prísahu nezložil nový prezident.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,238
Celková čítanosť: 7936464x
Priemerná čítanosť článkov: 6411x

Autor blogu

Kategórie