Založ si blog

Čo robia USA-biolaboratóriá v Ukrajine? Vyvíjajú biozbrane proti Rusku?

(Môj vcerajsi blog:Téma ako“burácajúci hrom“,tak sa mu citatelia masove radsej vyhli)…Čína pred nedávnom povolila expertem WHO, aby vo Wuhane skúmali, či má korona-vírus tam svoj pôvod. Teraz Čína požiadala prezidenta Bidena, aby urobil to isté a povolil expertom WHO preskúmať americké biolaboratória.

USA sú jediným štátom, ktorý síce podpísal zákaz biozbraní, ale zatiaľ nikdy nepovolili inšpekciu svojich biolaboratórií nezávislými zahraničnými expertmi.

Čínske ministerstvo zahraničia oficiálne požiadalo USA, aby oznámilo podrobne, aké experimenty sa robia v amerických biolaboratóriách v Ukrajine.

Hovorca čínskeho ministerstva zahraničia povedal – ako to uvádza TASR – že USA sú jedinou krajinou, ktorá blokuje vytvorenie špeciálneho kontrolného mechanizmu, v rámci ktorého by bolo možné preskúmať podozrivé biolaboratóriá a tak zistiť, či sa v nich dodržiava konvencia o biozbraniach.

Ďalej hovorca Xiao Lijian žiadal vo štvrtok na tlačovej konferencii v Pekingu od USA, aby podrobne informovali medzinárodné spoločenstvo o svojich bio-experimentoch v Ukrajine.

O.i. povedal:

„Ako viem, tak nedávno Rusko opätovne požiadalo USA o zodpovedanie otázok, ktoré sa týkajú vojensko-biologických aktivít v amerických biolaboratóriách v Ukrajine. Moskva zatiaľ ale stále čaká na odpoveď z USA.“

Len v Ukrajine majú USA 16 biologických laboratórií. Prečo tak veľa a za akým účelom?

V apríli 2020 informovali viaceré ukrajinské televízie – medzi nimi „1 plus 1“ a „New Sone“ – že v Ukrajine sú viaceré americké vojenské biolaboratóriá, v ktorých sa robia experimenty s patogénnymi baktériami, ktoré sú nositeľmi nebezpečných infekčných chorôb.

Predseda opozičnej strany „Opozičná platforma za život“ Viktor Medvedčuk je presvedčený, že americké laboratóriá v Ukrajine podliehajú priamo Pentagonu, a tak sú de facto americkými vojenskými základňami, čo ale ukrajinská ústava v článku 17 dôrazne zakazuje.

Medvedčukova strana si je istá, že americké veľvyslanectvo v Kyjeve je do všetkého involvované a o.i. utajuje informácie o práci dvoch laboratórií, kde sa experimentuje s nositeľmi extrémne nebezpečných infekcií.

—————————    ————————————————————————————–

 

Moja chyrecna štatistika je nesmierne dynamicka (was das besagt ist nur mit Hilfe der Quantenphysik begruendbar):

 

S včerajsim blogom som sa tu na Pravde zas dostal pod 1000x –  skvelych 930 citani a to pri mojom slabuckom priemere  6357x

 

Vsade inde mi bola tato tema citana zaplavami citatelov – napr.vo Francuzsku – lebo nikde media o tomto neuveritelne ??zahadnom!! a antidemokratickom kroku berlinskej vlády nepisali   !!!!!

EÚ-Médiá zatajili pravý dôvod príchodu ministra USA Blinkena do Ukrajiny

08.05.2021

Je však možné, že ho nepoznali (Tu sa ho dozviete!). A preto sa len okrajovo – ak vôbec – o Blinkenovej návšteve v Kyjeve zmieňovali. Ukrajinské médiá však informovali podrobne o príchode ministra zahraničia Blinkena. Ten spoločne s Victoriou Nuland (ktorá hovorí veľmi dobre rusky a je expertkou pre východnú Europu vo vláde Bidena) sa v parlamente stretli s frakčnými [...]

Trestuhodne neskúmané: Vplyv koronavakcíny na tehotné ženy a na menštruáciu žien

07.05.2021

Až teraz priznávajú experti virológovia, čo už dlhšie vedia niektorí gynekológovia, že vplyv očkovacích látok na tehotné ženy a na menštruáciu nie je vôbec preskúmaný! A o to menej sa vie o možnom egatívnom vplyve týchto vakcín na plod v uteruse – tu pripomeniem tragickú katastrofu s konterganom, ktorý sa ako nový „zázračný“ liek podával tehotným [...]

Napoleon 1769-1821 generál, revolučný diktátor, taliansky kráľ, francúzsky cisár

05.05.2021

Včera o 20. francúzskych generáloch. Dnes o jednom. V tento deň 5. mája pred 200 rokmi veľký Napoleon vypustil svojho ducha opustený a hlboko zatrpknutý vo vyhnanstve na malom ostrove St. Helena, ďaleko od Francúzska. Významní muži vo vysokých pozíciách majú obvykle veľmi atraktívne a významné milenky. Nebolo to inakšie ani v prípade Bonaparteho. Jeho divoký, neskrotný [...]

počasie, terasy, reštaurácie, Bratislava

Nové pravidlá od pondelka 10. mája. Zrušenie núdzového stavu sa blíži

09.05.2021 14:41

Od pondelka sa rušia v obchodoch a prevádzkach vyhradené hodiny pre seniorov. Slovensko ako celok sa podľa Covid automatu farbí do ružova.

Moskva, prehliadka, vojaci

Moskvu obsadila armáda. Rusi si pripomenuli koniec vojny veľkolepou prehliadkou

09.05.2021 14:25

Na Červenom námestí sa konala veľkolepá prehliadka pri príležitosti Dňa víťazstva - konca II. svetovej vojny. Pozrite sa, ako to v Moskve vyzeralo.

Igor Matovič

Sulík: Ak by Matovič odišiel, ako sa vyhráža, mali by sme menej kríz

09.05.2021 14:16

Líder SaS a vicepremiér Richard Sulík to uviedol v súvislosti s otázkou o vyhrážkach ministra financií o odchode z vlády, ak sa mu nepodarí presadiť jeho návrhy pre rodiny.

Alexander Lukašenko

Lukašenko podpísal dekrét umožňujúci preniesť jeho právomoci na Radu bezpečnosti

09.05.2021 13:11

Doteraz sa v prípade uvoľnenia prezidentského úradu alebo neschopnosti hlavy štátu vykonávať funkciu mohli jej právomoci preniesť na predsedu vlády až do chvíle, kým prísahu nezložil nový prezident.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,238
Celková čítanosť: 7936467x
Priemerná čítanosť článkov: 6411x

Autor blogu

Kategórie