Založ si blog

Gates pracuje na tom, aby sa stal „majiteľom“ DI každého človeka na Zemi

(Dole:Smutná správa o smrti p.Petra Šveca, veľkého roduverného Slováka, ktorú mi poslal p.Jozef Šedovič)…Keď sa B. Gates stane pánom digitálnej identity (DI) každého, tak bude mať absolútnu moc nad všetkými a zároveň mu to prinesie nepredstaviteľné bohatstvo, a to podstatne väčšie ako ho už má. Kľúč k tomu je digitálny očkovací pas (DOP). Médiá a politici nás už spracovali tak dobre, že po ňom už (takmer) všetci túžime. Nahovorili nám, že len s týmto pasom bude možný návrat k normalite (čo je obrovská lož – lebo už nikdy nebude náš život taký, aký bol pred koronou).

Tento digitálny očkovací pas bude znamenať totálnu kontrolu, a to takú, o akej ani len netušíme. V DOP budú o.i. zachytené aj kompletné digitálne zdravotné dáta každého človeka – údajne len k nášmu dobru – a to všetko bude aj súčasťou  digitálnej centrálnej databanky (DCD).

Ten, kto ju bude kontrolovať (a či vlastniť), ten bude mať moc „boha“ a nevyčerpateľný zdroj obrovských peňazí. Bude napr. ovplyvňovať a „usmerňovať“ všetkých a všetky inštitúcie, ktorým umožní čerpať informácie z DCD. Samozrejme, že prístup k DCD si zabezpečia všetky zdravotné poisťovne (a aj všetky iné poisťovne) na svete. Dozvedia sa všetko o našom zdravotnom stave. Budú napr. vedieť u koho je zvýšené riziko infarktu a iných nebezpečných chorôb a budú to môcť oznámiť zamestnavateľovi, a komukoľvek pre koho bude dôležité vedieť túto informáciu – samozrejme, keď za to dobre zaplatí.

K DCD informáciám sa dostanú aj všetky banky a tak budú môcť odprieť kredit niekomu, u koho zdravotný stav signalizuje, že mu hrozí dlhodobá choroba a tak možná strata práce a neschopnosť splácania kreditu. Nič z toho sa však nedozvie ten, o kom sa tieto diskrétne informácie dajú iným.

Takých prikladov je mnoho a znamená to, že existencia DCD totálne zmení náš život, vezme nám podstatnú časť našej slobody a o našich osobných právach už ani len nehovoriac. V tomto zmysle je to ako pád do temného stredoveku, keď poddaný nesmel nič bez povolenia svojho pána.

A je tiež isté, že prístup k DCD si tajne zabezpečia (pochopiteľne za veľké peniaze) aj všetky koncerny.

Okrem toho DCD nebude nikdy absolútne bezpečná. Excelentní hackeri si vždy nájdu cestu do jej útrob.

V týchto súvislostiach je potrebné sa zmieniť aj o tom, že za všetkým tým stojí organizácia ID2020. Jej cieľom je získanie digitálnej identitiy každého človeka.

Svoj „pekelný“ plán zabalila do ušľachtilo a pre ľudí prospešne znejúcich vypovedí:

Nikto už nebude potrebovať ani osobný ani cestovný pas, vodičský preukaz, kreditnú kartu, zdravotnú kartičku a pod. Všetko bude v jednej appke inštalovanej v mobile.

Na informačnej stránke organizácie ID2020 sú uvedení jej sponzori.

Nie je žiadnym prekvapením, že najväčším sponzorom pre ID2020 je „dobrodinec ľudstva“ Bill Gates. Ďalším dôležitým sponzorom je Impfallianz Gavi, ktorý je z najväčšej časti financovaný Bill a Melinda Nadáciou. Iným dôležitým sponzorom je Rockefeller Foundation.

Kto je dobre informovaný a pozrie si ďalších sponzorov, tak zistí mnoho zaujímavých súvislostí a rýchlo zbadá, že Gates je so všetkými prepojený.

Uzáver je len ten, že očkovací pas (zrejme bude to jednotný EÚ očkovací pas podľa pravidiel Bruselu) je začiatok konca vlastnej diskrétnej osobnej identity každého človeka, ktorá bude vymenená za novú digitálnu identitu, ktorá už nebude ničím diskrétna, ale bude prístupná do najmenších detailov každému, kto bude mať prístup do DCD. A je len samozrejme, že ten budú mať aj americké tajné služby.

————————-   —————————————   ————————————————–

Moji priaznivci tu na blogu nie vsetci viete o smrti pana Petra Sveca, a tak tu prikladam  správu o jeho necakanej smrti, ako som ju oznamil na mojich strankach aj krajanom vo svete

 

04.03.2021 23:23

Vážení priatelia, krajania, Slováci – moji čitatelia, ktorí ma každodenne navštevujete nielen zo Slovenska,

ale aj z ďalších viac ako 40 krajín sveta,

 

chcem vás touto cestou informovať o smrti skvelého človeka

a hrdého Slováka, ktorý nás, žiaľ, veľmi skoro opustil.

Informujem vás o tom slovami p. Ing. Jozefa Šedoviča, ktore mi poslal mailom do Nemecka.

Ak ste veriaci, tak pošlite za neho krátku modlitbu do neba k Bohu – ostatní venujte mu aspon spomienkovú

myšlienku.

Slovensku veľmi chýbajú osobnosti, akou bol on.

———————————————————————————————–

Am Montag, 1. März 2021, 13:06:44 MEZ hat sedovic.jozef  Folgendes geschrieben:

 

Vážený pán Roman Bednár, 

v prílohe Vám zasielam moje prvé vyjadrenie potom ako som sa smutnú

správu dozvedel od Petrovej manželky. Bol to môj najlepší priateľ vo

všetkom sme si rozumeli, videli sme svet takmer úplne rovnako.

Bol neuveriteľne akčný, odhodlaný a činorodý,múdry a vzdelaný.

 

Vytvoril som okolo Petra tím ľudí. Mám svoju definíciu tímu, nebudem to teraz

rozvádzať. Včera sme sa z ich iniciatívy stretli, chcú pokračovať v

činnosti. Peter nám bude veľmi chýbať aj ľudom, ktorí o tom ani nevedia.

 

Podporil ste Nitriansku delaráciu suverenity, zápasíte o slovenské

záujmy, patríte medzi nás. Pokladal som za potrebné poslať Vám túto

informáciu. 

S pozdravom Jozef Šedovič

 

Smutná správa

Zomrel môj najlepší priateľ, statočný, čestný, odvážny, múdry, vzdelaný a odhodlaný muž, nekompromisný slovenský vlastenec plukovník, letec, Ing. Peter Švec. Nepoznám bohužiaľ nikoho, kto by sa mu vyrovnal. Od začiatku sme bok po boku zápasili o Slovenskú štátnosť, v tomto zápase sme zvíťazili.

Zomrel prakticky v boji, pripravovali sme obranu pred nepriateľom, ktorý nás

systematický oberá o našu štátnosť, tým aj o národnú a osobnú slobodu a v konečnom dôsledku aj

o prosperitu a demokraciu. Je to obrovská strata pre nás všetkých, pre celú Slovenskú republiku.

Nerozumiem ešte celkom tomuto božiemu zámeru, ale prosím boha aby mu odpustil hriechy a dal

mu ľahké odpočinutie. Česť jeho pamiatke.

 

Ing. Jozef Šedovič v. r. Nitra 28.2.2021

————————————————–

 

Vazeny, mily pan  Jozef Sedovic,

dakujem za oznamenie. Myslim na Vas – plne chapem a viem sa vcitit velmi dobre do toho, ako prezivate tieto velmi smutne a necakane bolestne dni po ukonceni zivotnej cesty najlepsieho priatela.

Nedozity zivot a prekvapujuci odchod zo zivota – a pan Svec bol aktivne este naplno v zivote – su o to bolestnejsie chvile pre tych , ktorym bol blízky.

Ja som to v mojom dlhom zivote zazil tiez uz niekolkokrat, ze som stratil skvelych a blizkych priatelov. Jednym z nich bol jeden  juhoamericky politik, ktorého som spoznal este ako vysokoskolak v Bratislave, kde aj on prisiel studovat. Boli sme si blízki ako pokrvní pribuzni a spajal nas, pokial zil, intelekt i srdcia. Odisiel tiez skoro zo sveta. Bol casto v Europe a samozrejme vzdy ma vyhladal.

Inym skvelym priatelom mi bol moj blizky pribuzny, teológ a filozof DR.Anton Hlinka – aj s tym ma spajala sila intelektu a spolupatricnost dusi. Teraz v marci bude 10 rokov od jeho pohrebu.

Priatelsky Vas objimam a zelam Vam vela zdravia a vela zivotnej energie a vnutornej sily, napriek tazkej bolestnej strate.

Som na „dialku pri Vas“

Roman Bednar

 

Aktuality. sk klamali vo svojom článku o nemeckých popieračoch očkovania!

02.08.2021

Už len titulok tohto článku z 31.7. je klamstvo: „Nemeckí popierači očkovania vyjdú do ulíc. Polícia im protesty zakázala“ Obrovské Hnutie Querdenker, ktorých článok lživo nazýva popieračmi očkovania, nimi však vôbec nie sú. Títo ľudia odvážne a plným právom, ktoré im zaručuje demokracia (tá ale už v Nemecku má veľké trhliny) demonštrujú proti korona [...]

Slávna speváčka Nena upadla do nemilosti: Burcuje občanov proti korona opatreniam

31.07.2021

Patrí k najúspešnejším speváčkam nemeckej hudobnej histórie. Predalo sa už viac ako 25 miliónov jej hudobných nosičov. Je aj úspešnou skladateľkou a herečkou. Jej obrovská popularita, ktorá sa rýchlo šírila aj do zahraničia, sa začala v roku 1983 hitom 99 Luftballons. Nena je známa aj u nás, na Slovensku. Nena veľmi dbá o svoje zdravie a vedie príkladnú [...]

Bomba: Vicešéf bavorskej vlády Aiwanger verejne odmieta korona očkovanie!

30.07.2021

Bravo: Hubert Aiwanger je prvým nemeckým politikom, ktorý verejne odmieta dať sa očkovať a má na to svoje pádne argumenty a zároveň extrémne kompromituje Markusa Södera. Odkedy to viem, tak užíva moje maximálne sympatie a môj obrovský rešpekt. Medzi nemeckými politikmi je ich nemálo, ktorí sa nedali očkovať, ale o tom verejne nehovoria – chýba im odvaha. A to nehovorím [...]

martin klus

SaS je pripravená diskutovať o možnosti voliť z karantény

03.08.2021 23:30

Opozičný Hlas odmieta novelu volebného zákona z dielne Ministerstva vnútra.

výbuch, explózia, baghuz, syria, islamský štát

Prominentnou štvrťou Kábulu otriasol silný výbuch

03.08.2021 22:12

K zodpovednosti za incident sa zatiaľ nikto neprihlásil.

grécko požiar

Pre lesné požiare museli v Grécku evakuovať tisíce ľudí

03.08.2021 21:53

Grécko v súčasnosti sužuje vlna horúčav, ktorá je podľa tamojšej vlády najhoršia od roku 1987.

Pentagón

V okolí amerického Pentagónu sa strieľalo, hlásia zranených

03.08.2021 17:33, aktualizované: 18:42

Na nástupišti priľahlej stanice metra bolo hlásených niekoľko výstrelov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,278
Celková čítanosť: 8415048x
Priemerná čítanosť článkov: 6585x

Autor blogu

Kategórie