Založ si blog

F. J. Strauss sa“dvíha“z hrobu: Jeho Bavorsko začína vyúčbu islamu v školách

(Dole:Koruptný monarch je na slobode – Ten kto povedal pravdu o monarchii je vo väzení) Markus Söder, ktorý sa ešte donedávna vydával za silného konzervatívneho katolíka a ktorý bol veľkým obdivovateľom najznámejšieho bavorského politika F.J.Straussa, teraz podpísal dekrét, ktorý by Strauss nebol nikdy ani len vzal do ruky.

Söderova vláda sa rozhodla, že od jesene sa bude na 350 bavorských školách vyučovať islam. Zatiaľ ako nepovinný predmet (niet pochýb, že nebude trvať dlho a bude povinný), ale pre všetkých, to znamená môžu si ho vybrať aj nemoslimskí žiaci. Vyučovať sa bude islam v nemčine.

Bavorský minister kultúry Michael Piazzolo však už teraz naznačil, že možno očakávať, že v budúcnosti to bude väčší počet škol, kde sa bude islam vyučovať(takže časom určite na všetkých).

Markus Söder spred niekoľkých rokov by nebol ani vo sne súhlasil s vyučovaním islamu na nemeckých školách.

Teraz ale keď sníva svoj veľký sen o tom, že môže byť budúcim kancelárom, tak k tomu potrebuje aj hlasy tureckých Nemcov moslimov. A je ochotný zapredať za to všetky konzervatívne i kresťanské hodnoty. Naučil sa veľa od Merkel.

A nie je ďaleko čas, keď Brusel nariadi vyučovanie islamu na všetkých kresťanských školách EÚ. Slováci – pripravte sa na to!

———————————-

Španielsko: Koruptný monarch je na slobode – ten kto povedal pravdu o monarchii je vo väzení

Španielsko je najhoršia demokracia v EÚ. Niektorí španielski a predovšetkým katalánski žurnalisti tvrdia, že v Španielsku už dávno nie je žiadna demokracia a že Brusel a Berlín to ignorujú a k tomu len mlčia.

  1. mája 2019 napísali viaceré alternatívne nemecké médiá obsiahle články o tom, že Španielsko už v podstate nie je viac demokraciou. Napríklad Telepolis otituloval svoj článok nasledovne: Spanien ist „technisch gesehen“ keine Demokratie mehr. Berlínska vláda ale len mlčala a ani slovom Madrid nekritizovala.

Bolo to v súvislosti s udalosťami v Katalánsku, keď Madrid brutálne, nedemokraticky a aj krvavo potlačil právo na sebaurčenie katalánskeho národa. Spomeniem len jednu z týchto nedemokratických brutalít Madridu voči katalánskemu národu:

Napriek naliehavým výzvam viacerých renomovaných španielskych právnikov a expertov pre ústavné právo, aby voči Katalánsku boli madridskou vládou dodržané pravidlá demokracie, boli štyria  demokraticky zvolení poprední katalánski politici suspendovaní a vrhnutí do väzenia.

Ak ale niekto kritizuje koruptnú španielsku monarchiu, ktorá okráda štát a španielsky národ o stovky miliónov eur, tak má veľký problém. A ak sa o nej vyjadrí pravdivo kriticky a posmešne, ako to urobil katalánsky spevák Pablo Hasél, tak skončí vo väzení za údajnú urážku majestátu a monarchie. V krajine v početných mestách sa konajú masové demonštrácie za jeho prepustenie a proti monarchii.

Je však iróniou osudu, že práve teraz sa v španielskych médiách objavila informácia o ďalšom daňovom podvode španielskeho exkráľa Juana Carlosa, ktorý žije v arabskom exile v Abu Dhabi. Aby sa vyhol súdnemu stíhaniu v Španielsku, tak zaplatil svoj daňový dlh vo výške 4, 5 miliónov eur. Keď v lete 2020 vyšlo najavo, že Juan Carlos má v cudzine uložené korupčné milióny, tak cez noc ušiel do Abu Dhabi, kde mu Arabi dali azyl.

V Španielsku tento posledný daňový škandál Juana Carlosa vyvolal teraz vo verejnosti veľké pobúrenie, ktoré bolo o to väčšie, že Pablo Hasél je vo väzení len preto, že verejne „urazil“ španielsku monarchiu, keď povedal pravdu o jej kriminálnych praktikách a trestných činoch.

V tejto súvislosti je obrovským pokrytectvom, keď socialistický šéf španielskej vlády Pedros Sánchez hovorí, že je pohoršený nad neserióznym správaním sa exmonarchu a že ako väčšina Španielov odmieta jeho nesociálny spôsob života. Napriek tomu je ale presvedčený, že španielska monarchia ako taká nie je tým vôbec ohrozená vo svojej existencii – lebo veď ide len o zlé správanie jednej osoby a nie celej inštitúcie monarchie.

Sánchez akoby zabudol a či vôbec nevedel,  že z korupcie boli v nedávnej minulosti oficiálne obvinenení aj ďalší členovia kráľovskej rodiny, napr. dcéra Juana Carlosa, princezná Cristina.

Okrem toho označuje ťažké kriminálne podvody Juana Carlosa len výrazmi ako neseriózne a zlé správanie.

Pritom by mohol ako šéf vlády  urobiť rozhodné kroky k tomu, aby táto koruptná a kriminálna monarchia bola raz navždy zrušená. A to o to viac,  že aj nový španielsky kráľ, syn koruptného a zvrhlého Juana Carlosa (ktorého pred časom nemecký Tagesspiegel označil ako kráľa päťtisíc mileniek), k zločinom otca len mlčí a ho kryje.

 

Kyjev hrozí vojnou: Donbas reaguje svojou prvou mobilizáciou. Srbi sú zlí!

10.04.2021

Donbas sa pripravuje na ukrajinský útok a zvoláva mobilizačným rozkazom do svojej armády mladých mužov. Na Donbase bolo počas celého ukrajinsko-donbaského konfliktu vždy množstvo dobrovoľníkov. Naproti tomu Kyjev musel už od začiatku z veľkej časti svojich mladých mužov nútiť, aby šli bojovať proti svojim východným bratom. Porošenko a jeho bábková proamerická [...]

Leonardo da Vinci 1452-1519: Univerzálny génius, umelec, vynálezca, vedec

08.04.2021

(Toto nie je pre tých, ktorým mozog hlúpne, lebo ho plnia prevažne len politikou)… Vinci patrí bezpochyby k jednej z najfascinujúcejších osobností dejín ľudstva. Mnohí ho považujú za najväčšieho génia, aký sa kedy narodil. Nejednou zo svojich odvážnych hypotéz predbehol dobu, v ktorej žil o stáročia. Bol niečím tak unikátnym, čo sa v tej kvalite a [...]

Provokácia: Litva uzatvorila hranice pre nákladné autá z Bieloruska a Ruska

07.04.2021

(Dole: Agresívna hrozba: NATO odpovie silou aj na nepriateľské nevojenské aktivity)…Je verejným tajomstvom, že zahraničná politika Litvy sa z veľkej časti určuje vo Washingtone. A síce tak, aby bolo Rusko každým vhodným spôsobom provokované a šikanované. Tieto provokácie sú samozrejme v súlade s politikou EÚ, pričom Brusel nahradzuje Litve finančné straty, ktoré [...]

Srbsko Belehrad Protest Ekológia

Tisíce ľudí v Belehrade žiadali vládu, aby lepšie chránila životné prostredie

10.04.2021 21:00

Srbsko po desaťročiach zanedbávania zaznamenalo rekordné úrovne znečistenia ovzdušia a množstvo ďalších ekologických problémov.

Rakúsko / Viedeň /

V Rakúsku zatkli možného spolupáchateľa teroristického útoku vo Viedni

10.04.2021 20:00

Teroristický útok v centre Viedne z novembra minulého roka si vyžiadal štyri životy, vyše 20 zranených. Prihlásila sa k nemu extrémistická organizácii Islamský štát.

Rio de Janeiro

V Brazílii vzniká socha Krista Ochrancu, vyššia než známy Kristus Spasiteľ

10.04.2021 19:26

Socha v meste Encantado na juhu Brazílie bude mať výšku 43 metrov vrátane podstavca, čo z nej spraví jednu z najvyšších sôch Krista s rozpaženými rukami na svete.

Igor Matovič

Riaditeľ Virologického ústavu SAV žiada Matoviča o verejné ospravedlnenie

10.04.2021 18:46

Juraj Kopáček tvrdí, že Matovič mimoriadne nevhodným spôsobom poškodil meno Virologického ústavu, znevážil prácu a ponížili vedcov ústavu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,224
Celková čítanosť: 7770345x
Priemerná čítanosť článkov: 6348x

Autor blogu

Kategórie