Založ si blog

Merkel pomohla teroru: Polovica azylantov prišla do Nemecka bez dokumentov

(Dole: Mainstream odrazu prekvapil: Ako EÚ a USA chránia záujmy Farma-Koncernov)..//..Nemecké úrady ich napriek tomu na príkaz Berlína registrovali ako politických utečencov a takmer všetci dostali azyl. A to napriek tomu, že mnohí z nich (možno predpokladať, že veľká väčšina) mohli  udať akékoľvek meno, dátum narodenia i miesto narodenia a úrady to museli akceptovať. Tak to chcela kancelárka.

Oficiálne sa to Nemci dozvedeli až teraz, keď  nemecké Ministerstvo vnútra muselo odpovedať na písomný dotaz FDP političky Lindy Teuteberg.

Podľa informácií z  ministerstva 51,8 percent utečencov nad 18 rokov, ktorí v Nemecku minulý rok požiadali o azyl nemalo žiadne osobné dokumenty. Všetci uviedli, že ich na úteku stratili, alebo, že ušli bez nich.

Okrem roku 2017, keď tento počet obnášal až 61 percent, to bolo každý rok po roku 2015 o niečo viac ako 50 percent.

Aj z tejto informácie je jasné, aké jednoduché bolo pre islamských teroristov a kriminálníkov z arabských štátov a z Afriky dostať v Nemecku azyl a poberať sociálne dávky.

To všetko bolo možné zásluhou a či lepšie povedané konaním kancelárky, ktorým porušila ústavu.

———————

Mainstream odrazu prekvapuje: Ako EÚ a USA chránia záujmy Farma-Koncernov

Nemecký mainstream odrazu zmenil rétoriku a zaútočil na Brusel a Washington, a tým nepriamo aj na prezidenta Bidena. Označil ich konanie v súvislosti s ich korona politikou nielen za nemorálne, ale za vyslovene hlúpe.

Tagespiegel vo svojom príspevku kritizuje Západ za to, že vlády západných najvyspelejších štátov by mohli behom krátkeho času Covid-19 úplne vykynožiť, avšak to nerobia.

A práve tieto štáty – ako uvádza ďalej Tagesspiegel – ktoré pri každej príležitosti iných upomínajú na dodržiavanie ľudských práv, ich sami v tomto prípade hrubo porušujú. Majú k dispozícii skvelé vakcíny proti korone, ale robia všetko preto, aby štyri pätiny ľudstva ich nedostalo.

Tagesspiegel uvádza, že 17 percent svetového obyvateľstva (toľko žije vo vyspelých krajinách) dostane prevažnú časť vakcín a len malý zvyšok pripadne na 83 percent svetového obyvateľstva.

Ešte hanebnejšia a nehumánnejšia je podľa Tagesspieglu skutočnosť, že vyspelé krajiny Západu odopierajú odovzdať bezplatne chudobným štátom svoje technické poznatky, aby si mohli vybudovať vlastnú produkciu vakcín.

Namiesto toho dovolia západným farmakoncernom, aby si svoju technológiu na výrobu vakcín patentovali, a tak dosahovali po celom svete obrovské zisky.

Mainstreamový Tagesspiegel týmto odrazu diskredituje aj veľkého „dobrodincu“ ľudstva Billa Gatesa, lebo ten viackrát vyhlasoval, že rozvojové krajiny a krajiny tretieho sveta musia dostať vakcíny za minimálne ceny. Svoj sľub ale nesplnil.

—————

Moja „excelentna“ štatistika:

Neuveritelne – to som tu „nedokazal“ uz 4 roky – bolo mi „dopriate“ dostat sa do rebricka „najlepsich“ blogov, a to dokonca s troma blogmi po sebe. Najlepsie na tom je, ze jeden z nich bol kratko na 1. Mieste a sice dnes, pritom bol ale len mizernym   „prepadakom“ – cosi cez 2000x… Takmer som „plakal od radosti“……

Prve  2 roky som vsak bol v rebrickoch s kazdym blogom. Potom odrazu bol koniec a pisal som tu uz len takmer same „prepadaky“ – hoci vsade inde boli vsetky moje temy len trhaky.

Kyjev hrozí vojnou: Donbas reaguje svojou prvou mobilizáciou. Srbi sú zlí!

10.04.2021

Donbas sa pripravuje na ukrajinský útok a zvoláva mobilizačným rozkazom do svojej armády mladých mužov. Na Donbase bolo počas celého ukrajinsko-donbaského konfliktu vždy množstvo dobrovoľníkov. Naproti tomu Kyjev musel už od začiatku z veľkej časti svojich mladých mužov nútiť, aby šli bojovať proti svojim východným bratom. Porošenko a jeho bábková proamerická [...]

Leonardo da Vinci 1452-1519: Univerzálny génius, umelec, vynálezca, vedec

08.04.2021

(Toto nie je pre tých, ktorým mozog hlúpne, lebo ho plnia prevažne len politikou)… Vinci patrí bezpochyby k jednej z najfascinujúcejších osobností dejín ľudstva. Mnohí ho považujú za najväčšieho génia, aký sa kedy narodil. Nejednou zo svojich odvážnych hypotéz predbehol dobu, v ktorej žil o stáročia. Bol niečím tak unikátnym, čo sa v tej kvalite a [...]

Provokácia: Litva uzatvorila hranice pre nákladné autá z Bieloruska a Ruska

07.04.2021

(Dole: Agresívna hrozba: NATO odpovie silou aj na nepriateľské nevojenské aktivity)…Je verejným tajomstvom, že zahraničná politika Litvy sa z veľkej časti určuje vo Washingtone. A síce tak, aby bolo Rusko každým vhodným spôsobom provokované a šikanované. Tieto provokácie sú samozrejme v súlade s politikou EÚ, pričom Brusel nahradzuje Litve finančné straty, ktoré [...]

Rakúsko / Viedeň /

V Rakúsku zatkli možného spolupáchateľa teroristického útoku vo Viedni

10.04.2021 20:00

Teroristický útok v centre Viedne z novembra minulého roka si vyžiadal štyri životy, vyše 20 zranených. Prihlásila sa k nemu extrémistická organizácii Islamský štát.

Rio de Janeiro

V Brazílii vzniká socha Krista Ochrancu, vyššia než známy Kristus Spasiteľ

10.04.2021 19:26

Socha v meste Encantado na juhu Brazílie bude mať výšku 43 metrov vrátane podstavca, čo z nej spraví jednu z najvyšších sôch Krista s rozpaženými rukami na svete.

Igor Matovič

Riaditeľ Virologického ústavu SAV žiada Matoviča o verejné ospravedlnenie

10.04.2021 18:46

Juraj Kopáček tvrdí, že Matovič mimoriadne nevhodným spôsobom poškodil meno Virologického ústavu, znevážil prácu a ponížili vedcov ústavu.

Jemen

Boje na severe Jemenu si vyžiadali 53 mŕtvych, húsíovia mieria na strategický Márib

10.04.2021 18:13

Iránom podporovaní povstalci, tzv. húsíovia, vo februári zintenzívnili bojové akcie cieľom zmocniť sa strategického mesta Márib, ktoré je metropolou rovnomennej provincie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,224
Celková čítanosť: 7770232x
Priemerná čítanosť článkov: 6348x

Autor blogu

Kategórie