Založ si blog

Príde“európsky Trump“? Najväčší súper Macrona! Jeho téma: Islam Zničí Francúzsko

(Dole je: Korona ovláda médiá a hrozné zločiny migrantov si nevšímajú:Strašná vražda nemeckého študenta)../..Pred niekoľkými dňami sa vo Francúzsku už v podstate začal prezidentský volebný boj. V ňom prezentovala Marine Le Pen obšírne svoj volebný program v televíznej konfrontácii s ministrom vnútra Gérardom Darmaninom vo francúzskej verejno-právnej televízii.

Názov jej politického programu:

Sme proti islamu – to je hlas prekariátu

Viaceré – aj systémové – francúzske médiá sa zhodli v tom, že s tým má veľké šance vyhrať prezidentské voľby o rok.

Nápadnou zvláštnosťou televízneho duelu bolo, že obaja kontrahenti si bolo zajedno v tom – čo by ešte pred rokom bolo vylúčené – že Francúzsko sa musí zjednotiť v boji proti islamizmu. Veď predsa to bola francúzska vláda na čele s prezidentom a jeho ministrom vnútra, ktorí v minulosti Le Pen obviňovali z toho, že robí islamofóbnu politiku a zasieva tak semeno rozkolu do spoločnosti.

Preto to vyznelo až groteskne, keď ku koncu duelu vyčítal minister šéfke strany Rassemblement National, že je mäkká a váhavá voči islamistom.

Bola to absurdná výčitka, nad ktorou sa Le Pen len útrpne usmiala a odmietavo kývla rukou.

Minister si tak len „dal vlastný gól“ a sa nepremyslne zosmiešnil. Francúzi totiž dobre vedia, že je to len Marine Le Pen, kto sústavne a dlhodobo útočí na moslimskú relígiu a robí ju spoločne aj s islamizmom priamo zodpovednú za neustále rastúce násilie a kriminalitu, ako aj za explodujúcu chudobu a za postupujúci úpadok Francúzska.

Ešte nikdy neboli preferencie Rassemblement National také vysoké ako teraz. Analýzy ukazujú, že aktuálne by Le Pen v prvom kole prezidentských volieb porazila Macrona o 27 percent.

Berlínska politologička a excelentná znalkyňa Francúzska, Ulrike Guérot vidí reálne šance na víťazstvo Le Pen a zároveň sa ho obáva.

Tvrdí, že zvolenie Le Pen za prezidentku Francúzska by pre Európu malo veľmi dramatické konzekvencie. Nesmierne by to posilnilo extrémnu pravicu v EÚ. Zároveň by prezidentka Le Pen urobila všetko pre to, aby politické rozhodnutia opäť robili jednotlivé členské štáty a nie Brusel a nekompromisne by presadzovala opätovné uzatvorenie vnútroeurópskych hraníc.

Okrem toho by doslova „zatočila“ s islamom.

Hlasy z tábora ľavičiarov a zelených už vyjadrujú obavy, že Le Pen by bola pre Európu väčším zlom ako bol Trump pre USA

————————————

Korona ovláda médiá a brutálne zločiny migrantov ich nezaujímajú – hrôzostrašná vražda nemeckého študenta

Vo štvrtok sa v Mannheime začal súd s brutálnym a zákerným vrahom, 35 ročným migrantom Husamom A. z Iraku. Absolútne bezdôvodne roztrieskal fľašou hlavu študenta Gabriela V. v jeho byte, v mannheimskej štvrti Neckarstadt-West.

Štátna prokurátorka, ktorá zastupuje obžalobu, opísala súdu vraha ako vysoko bezcitného a ukrutne neľudského muža.

Nemecký študent lingvistiky a iracký migrant sa poznali už niekoľko mesiacov, keď sa stal strašný zločin.

Podľa slov prokurátorky dobrosrdečný Gabriel sa v lete minulého roku jedneho podvečera náhodne stretol s Husamom, ktorý mu tvrdil, že nemá nijaké peniaze a je hladný. Pozval ho k sebe na večeru.

Keď potom po večeri ale odmietol jeho žiadosť, aby ho u seba prenocoval, tak to Husama veľmi rozzúrilo. Nepovedal však nič, ale využil vhodnú chvíľu a nič netušiaceho Gabriela ovalil odzadu fľašou a ťažko poranil.

Keď sa Gabriel po chvíli prebral z bezvedomia, tak Husam ho začal beštiálne mučiť. Chcel predĺžiť jeho bolestivé zomieranie, a to tým spôsobom, že medzi ďalšími údermi fľašou do krvácajúcej hlavy si nechával čas, a tak bezmocný úbožiak zomieral približne tri hodiny.

Prokurátorka Jeanette Zipperer podotkla, že beštialitu a cynickú bezcitnosť muža z Iraku zvýrazňuje aj to, že nielenže sa nad mučenou obeťou nezľutoval, ale po hrôzostrašnom zločine zavraždeného ešte aj o všetko cenné, čo bolo v byte okradol. A potom, aby odviedol pozornosť od seba, tak mu stiahol nohavice a obnaženého ho nechal v byte.

Vychádzal pritom z toho, že vraha budú hľadať  v mannheimskom homosexuálnom milieu.

Prokuratúra žiada súd o doživotné väzenie pre vraha-migranta.

Súdny proces bude pokračovať.

V hercovi sa ukrýval diktátor! Stal sa väčší nepriateľ Ruska ako Porošenko

07.03.2021

Západné média to nevedia a či len mlčia? V týchto dňoch sa v Ukrajine etabluje diktatúra. Ukrajinský prezident dal protizákonne a protiústavne odstaviť kritické televízne vysielače, šéfa opozície tiež a Ústavnému súdu odobral dôležité právomoci. Všetko to urobil v štýle diktátorov. Vo februári bol odstavený posledný kritický televízny vysielač. Vodca opozície [...]

Gates pracuje na tom, aby sa stal „majiteľom“ DI každého človeka na Zemi

05.03.2021

(Dole:Smutná správa o smrti p.Petra Šveca, veľkého roduverného Slováka, ktorú mi poslal p.Jozef Šedovič)…Keď sa B. Gates stane pánom digitálnej identity (DI) každého, tak bude mať absolútnu moc nad všetkými a zároveň mu to prinesie nepredstaviteľné bohatstvo, a to podstatne väčšie ako ho už má. Kľúč k tomu je digitálny očkovací pas (DOP). Médiá [...]

Protón: Záhadná asymetria v jeho vnútri je pre vedcov obrovské prekvapenie

03.03.2021

Vedci žasli, keď objavili, že v zdanlivo jednoduchom protóne sa odohrávajú milióny doslova kozmických procesov. Protón, ako je známe, je jednou z troch základných častíc, z ktorých pozostáva hmota, a to kdekoľvek v kozme, kde v nejakej forme existuje. Spolu s neutrónom vytvára jadro každého atómu – s výnimkou vodíka, v ktorého atómovom jadre je len jeden protón. V [...]

kremel shutterstock

ESVČ: V centre ruských dezinformačných kampaní stojí Nemecko

09.03.2021 07:28

Viacero konšpirácií sa šírilo aj v súvislosti s ruským opozičným politikom a kritikom Kremľa Alexejom Navaľným.

vakcína koronavírus očkovanie

Koniec hororu s prihlásením na očkovanie? Chystajú sa zmeny

09.03.2021 06:44

Po víkendovom nočnom striehnutí na voľné termíny očkovania by mala vzniknúť "čakáreň". Vraj do týždňa.

Venezuela

Spojené štáty ponúknu dočasný ochranný štatút tisíckam Venezuelčanov

09.03.2021 06:37

Americká vláda ho poskytnúť Venezuelčanom, ktorí zo svojej vlasti utiekli pred politickými represiami a ekonomickým chaosom.

Izrael, koronavírus, letisko

ONLINE: Rakúsko zatvára Wiener Neustadt, na cestu len s testom

09.03.2021 06:00, aktualizované: 07:20

Prvé väčšie rakúske mesto, odkiaľ budú môcť ľudia vycestovať len s čerstvým testom na koronavírus, je Wiener Neustadt.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,204
Celková čítanosť: 7579381x
Priemerná čítanosť článkov: 6295x

Autor blogu

Kategórie