Založ si blog

Vláda prosbou o pomoc EÚ v boji s koronou úplne zhovadila SR v Nemecku i Francúzsku

(Dole je: Ako sa falšujú v „prospech“ korony úmrtné listy)..//..Igor Matovič a jeho vláda sa zachovali tak, ako keby vládli v jednej z najzaostalejších krajín tretieho sveta, kde nie sú žiadni dobrí experti v oblasti medicíny a epidemiológie a musia preto prosiť o pomoc vyspelé štáty.

Hovoril som o tom  s niekoľkými spriatelenými redaktormi v Nemecku a jedným z Francúzska a všetci sa zhodli v tom, že  Slovensko si týmto krokom veľmi pokazilo svoje meno a sa zosmiešnilo a strápnilo.

V tomto zmysle písali o tom aj viaceré západné médiá, aj keď to vyjadrili „diplomatickejšie“, ale zároveň jednoznačne. A citujú aj hlasy zo SR (lekárov), ktorí sa neboja otvorene hovoriť o slovenskom vládnom korona-chaose. Tomuto chaosu sa venovala aj nemecká televízia ako napr. ARD a MRD.

V ARD to oficiálne znelo doslova nasledovne (neoficiálne ešte oveľa tvrdšie):

Antigén-test-stratégia slovenskej vlády stroskotala. Krajina musela vyhlásiť lockdown, počet infekcií stúpa povážlivo a slovenskí experti  vôbec nedôverujú oficiálnym číslam.

Viktor Halir, riaditeľ nemocnice v Kežmarku si to všetko nevie vysvetliť. Podľa Ministerstva zdravotníctva je v meste 95 korona pacientov, ktorí sú ošetrovaní v jeho klinike. On vie ale len o jedenástich pacientoch  – 8 na oddelení pre Covid, traja na JIS-ke. Na otázku, kde sú ostatní, odpovedal, že nevie nič o tom, že by nejakí boli niekde inde.

Napriek tomu je Kežmarok zaradený do stavu vysokého ohrozenia, čo znamená, že školy musia byť opäť zatvorené a tí, čo pracujú, sa musia každých 7 dní testovať, len tak môžu ísť do práce (niečo také v Nemecku neprichádza do úvahy) .

Slovenské úrady nemajú problém len s pandémiou, ale aj sami so sebou, lebo podľa všetkého celkom stratili prehľad o situácii.

Analytik Richard Kollar povedal:

„Vôbec nevieme, koľko ľudí prichádzajú ako noví pacienti do nemocníc a nevieme ani to, koľkí sú už prepustení. A nemôžeme zistiť, prečo sa ich počet zvyšuje a my nepoznáme ani ich vek a nepoznáme dokonca ani štruktúru robených korona testov.

Od zdravotných úradov sme sa doteraz nedozvedeli, kde sa naši občania infikujú koronou. Nevieme ani to, či je bezpečné chodiť do obchodov a cestovať mestskou dopravou.

(takéto katastrofálne a chaotické vyhlásenia sú z pohľadu nemeckých a francúzskych expertov i žurnalistov diletanstvo non plus ultra).

Antigén-testy, ktoré sa robia po celom Slovensku, presadil Igor Matovič, a síce proti vôli mnohých odborníkov. Tí tvrdili, že to extrémne preťaží lekárov a zdravotných pracovníkov a že to bude len zbytočné plytvanie potrebných zdrojov.

Podobne vyznelo krátke vysielanie o korone v SR, ktoré zaznelo 15. februára v Deutschlandfunk. Uvediem z toho len dve vety, ktoré boli v Nemecku absolútne nepochopiteľné:

„Wie die staatliche Nachrichtenagentur TASR berichtete, beschloss die Regierung in Bratislava wegen der Coronapandemie EU um Hilfe bitten. Konkret geht es um die Entsendung von zehn Ärzten und 25 Krankenschwestern.

Ako oznámila štátna tlačová agentúra TASR, rozhodla sa vláda v Bratislave požiadať EÚ o pomoc kvôli ťažkej situácii ohľadne pandémie. Konkrétne  ide o vyslanie desiatich lekárov a 25 ošetrovateliek.“

Z pohľadu Nemecka patrí SR v rámci EÚ k vyspelejším štátom a preto je nepochopiteľné, že nie je schopná zabezpečiť z vlastných zdrojov 35 zdravotných pracovníkov. A to o to viac,  že neoficiálne informačné zdroje zo Slovenska hovoria o tom, že situácia s pandémiou nie je ani zďaleka taká dramatická, ako to signalizuje smerom na západ Igor Matovič a jeho ľudia.

————————————–

Podvody pri vystavovaní úmrtných listov s koronou  

Známy investigatívny a kritický nemecký žurnalista R. B. píše na svojej platforme o škandalóznych falšovaniach úmrtných listov v N emecku. Píše o tom vo forme seriálu na pokračovanie.

Má aj množstvo konkrétnych dôkazov o tom, ako sa podvádza a ako sa tak na príkaz zhora manipulujú počty tých, ktorí údajne zomreli na koronu.

Posielajú mu svoje informácie a podklady odvážni lekári, ošetrovatelia a dokonca i hrobári.

Uvediem tu len jeden príklad z jeho platformy.

Doktor M., ktorý pracuje v jednej nemocnici v Bavorsku falšoval na príkaz svojho šéflekára úmrtné listy. Pacienti, ktorí v nemocnici zomreli na rakovinu, na choroby srdca a na iné choroby, tak doktor M. musel ako príčinu ich smrti uviesť do úmrtného listu zakaždým koronu. Po čase však odoprel poslušnosť – trápilo ho svedomie.

Takých lekárov, ktorí robili alebo robia podobné podvody, je v Nemecku viacero.

R.B. píše, že v roku 2020, keď podľa politikov a mainstreamu naplno zúrila v Nemecku korona, nie je zaregistrovaná nijaká pandémiou podmienená vysoká úmrtnosť (o tom som písal aj ja v iných súvislostiach). Potvrdili to Spolkové zdravotne úrady i viacerí experti pre štatistiku, ako napr. Göran Kauermann z inštitútu LMU Mníchov.

Kauermann:

„Keď sme vyhodnocovali počet zomrelých v Nemecku v roku 2020 a porovnali to s rokom 2019, tak neboli zistené žiadne výrazné rozdiely.“

Iné nevysvetliteľné prekvapenie:

Veľmi mnoho starých ľudí v Nemecku trávi posledné obdobie svojho života v Domovoch dôchodcov a v súčasnej korona-dobe osamotene a opustene. Keď zomrú, tak ich rodinní píslušníci dostanú vo veľmi mnohých prípadoch úmrtný list, kde je ako príčina smrti uvedená korona. Prekvapenie rodiny je veľké, lebo trpeli na nejakú inú veľmi ťažkú chorobu a bolo isté, že zomrú len  na ňu.

V hercovi sa ukrýval diktátor! Stal sa väčší nepriateľ Ruska ako Porošenko

07.03.2021

Západné média to nevedia a či len mlčia? V týchto dňoch sa v Ukrajine etabluje diktatúra. Ukrajinský prezident dal protizákonne a protiústavne odstaviť kritické televízne vysielače, šéfa opozície tiež a Ústavnému súdu odobral dôležité právomoci. Všetko to urobil v štýle diktátorov. Vo februári bol odstavený posledný kritický televízny vysielač. Vodca opozície [...]

Gates pracuje na tom, aby sa stal „majiteľom“ DI každého človeka na Zemi

05.03.2021

(Dole:Smutná správa o smrti p.Petra Šveca, veľkého roduverného Slováka, ktorú mi poslal p.Jozef Šedovič)…Keď sa B. Gates stane pánom digitálnej identity (DI) každého, tak bude mať absolútnu moc nad všetkými a zároveň mu to prinesie nepredstaviteľné bohatstvo, a to podstatne väčšie ako ho už má. Kľúč k tomu je digitálny očkovací pas (DOP). Médiá [...]

Protón: Záhadná asymetria v jeho vnútri je pre vedcov obrovské prekvapenie

03.03.2021

Vedci žasli, keď objavili, že v zdanlivo jednoduchom protóne sa odohrávajú milióny doslova kozmických procesov. Protón, ako je známe, je jednou z troch základných častíc, z ktorých pozostáva hmota, a to kdekoľvek v kozme, kde v nejakej forme existuje. Spolu s neutrónom vytvára jadro každého atómu – s výnimkou vodíka, v ktorého atómovom jadre je len jeden protón. V [...]

kremel shutterstock

ESVČ: V centre ruských dezinformačných kampaní stojí Nemecko

09.03.2021 07:28

Viacero konšpirácií sa šírilo aj v súvislosti s ruským opozičným politikom a kritikom Kremľa Alexejom Navaľným.

vakcína koronavírus očkovanie

Koniec hororu s prihlásením na očkovanie? Chystajú sa zmeny

09.03.2021 06:44

Po víkendovom nočnom striehnutí na voľné termíny očkovania by mala vzniknúť "čakáreň". Vraj do týždňa.

Venezuela

Spojené štáty ponúknu dočasný ochranný štatút tisíckam Venezuelčanov

09.03.2021 06:37

Americká vláda ho poskytnúť Venezuelčanom, ktorí zo svojej vlasti utiekli pred politickými represiami a ekonomickým chaosom.

Izrael, koronavírus, letisko

ONLINE: Rakúsko zatvára Wiener Neustadt, na cestu len s testom

09.03.2021 06:00, aktualizované: 07:20

Prvé väčšie rakúske mesto, odkiaľ budú môcť ľudia vycestovať len s čerstvým testom na koronavírus, je Wiener Neustadt.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,204
Celková čítanosť: 7579326x
Priemerná čítanosť článkov: 6295x

Autor blogu

Kategórie