Založ si blog

Začiatok konca národných štátov začne v Nevade: Svet bude v moci TechKoncernov

(Dole je: Moskva: Sme pripravení vzťahy s EÚ celkom ukončiť)..//..Demokrat Steve Sisolak, Guvernér Nevady, je režisérom neoficiálneho začiatku svetovej vlády TechKoncernov. Nevada chce lokálnu politickú a vládnu moc odovzdať TechKoncernom. Uskutoční sa to nasledovným spôsobom:

Koncerny budú v Nevade budovať nové mestá. V týchto mestách potom budú TechKoncerny, to znamená ich vlastníci, mať k dispozícii všetko, čo patrí k vládnutiu. To znamená políciu, súdnictvo, vojakov. Lokálna vláda bude mať vlastné zákonodarstvo, vytvorí aj vlastný daňový system a bude sa starať o všetko, ako to robia vlády národných štátov.

S Donaldom Trumpom ako prezidentom USA – odporcom globalizmu a zástancom nacionálnych štátov – by niečo také nebolo možné. Preto musel byť za každú cenu odvolený a nahradený Demokratom Joe Bidenom. Predsa sú to Demokrati, ktorí chcú koniec nacionálnych štátov.

Steve Sisolak už dal vypracovať aj návrh zákona, ktorý umožní výstavbu takých miest, kde budú vládnuť tí, ktorí ich postavia. Je viac ako isté, že Parlament Nevady nový zákon potvrdí. Ide o Zákon stanovujúci podmienky pre zavádzanie tzv. inovačných zón.

Periodikum Las Vegas Review Journal uviedol, že má k dispozícii návrh tohto zákona.

Samozrejme, že Demokrat Sisolak neprezradí verejnosti svoje pravé úmysly a oficiálne hlása, že nový zákon je potrebný preto, aby sa tak novým a efektívnejším spôsobom podporil ekonomický progres Nevady. Podľa neho starý systém už vraj nie je dosť flexibilný na to, aby v ňom mohli novodobé firmy a koncerny úspešne prosperovať.

Prvý projekt lokálneho „štátu“ patriaceho koncernu bude realizovať miliardár Jeffrey Berns, ktorý sa stane aj jeho vládcom. Už si odkúpil od Nevady aj 270 kvadrátnych kilometrov, ktoré budú jeho „štátom“. Veľké mesto tam vybuduje jeho vlastná firma Blockchains LLC. A Berns samozrejme má plnú podporu politikov v Nevade.

Budú nasledovať ďalšie podobné projekty a klasická Nevada, ako ju poznalo minulé storočie, prestane existovať.

To je začiatok konca nacionálnych štátov, lebo je jasné,  že tento projekt je naplánovaný nielen pre Nevadu.

A keďže Brusel a Berlín už netrpezlivo a túžobne čakali na „zvolenie“ Demokrata Bidena, tak možno očakávať, že projekt Demokrata  Sisolaka sa im veľmi „zapáči“.

——————————–

Moskva: Sme pripravení vzťahy s EÚ celkom prerušiť

Vyhlásil to minister zahraničných vecí Sergej Lavrov. Rusko má už dosť neustálych obviňovaní, podozrievaní a údajných dôkazov o „zločinoch“ Putina voči Navaľnému a ďalším provokatérom podobným jemu.

A takisto má už dosť vyhrážok a hrozieb, ktoré prichádzajú z Bruselu a Berlína a vrcholia formou sankcií. EÚ už pripravuje nové sankcie v súvislosti s prípadom Navaľnyj.

Vzťahy medzi Moskvou a Berlínom sa už roky zhoršovali a v súčasnosti sú doslova na bode mrazu. Vladimír Putin v priebehu rokov viackrát podával Berlínu ruku na zmierenie. Kancelárka Merkel to ale vždy odmietla.

Vo štvrtok oznámil minister Lavrov počas jedneho interview v Moskve, že Rusko po všetkých tých pokusoch o zmierenie,  s konečnou platnosťou stratilo trpezlivosť a je pripravené tragikomickú epizódu s EÚ ukončiť a urobiť sa ekonomicky od nej celkom nezávislé.

Lavrov prízvukoval, že Rusko je silné dostatočne na to, aby mohlo úspešne existovať aj bez EÚ.

Na druhej strane EÚ stratí ekonomicky veľmi veľa, keď Rusko uzavrie svoje obrovské trhy pre Európu a prenechá ju celkom napospas USA a Číny. Potom to bude EÚ, ktorá na to enormne doplatí.

Na to upozorňujú už dlhšie aj priemyselné kruhy v Nemecku, Francúzsku, Taliansku, ktoré viackrát bezúspešne žiadali o ukončenie nezmyselných sankcíi voči Rusku, ktoré samozrejme škodia veľmi aj im.

Európski politici, ktorí majú moc, to len cynicky ignorovali.

 

—————————————————–

 

Moj aforizmus o dusevnych uboziakoch a narusenych idiotoch:

 

 

Najvacsi dusevny uboziak je ten, kto neustale verne chodi citat toho,

o kom siri lzi a kyda plny destruktivity svoje vlastne mozgove exkrementy

 

Naruseny idiot je ten, kto príde na neohlasenu navstevu k tomu, kto ho neporovnatelne prevysuje v

Poznani a Mudrosti a v zaslepenej zlosti vyrazi len slovo: Idiot a zmizne

—————————

Aj ku mne prichadzaju  tu take typy zbabelo destruktivne…………………….

V hercovi sa ukrýval diktátor! Stal sa väčší nepriateľ Ruska ako Porošenko

07.03.2021

Západné média to nevedia a či len mlčia? V týchto dňoch sa v Ukrajine etabluje diktatúra. Ukrajinský prezident dal protizákonne a protiústavne odstaviť kritické televízne vysielače, šéfa opozície tiež a Ústavnému súdu odobral dôležité právomoci. Všetko to urobil v štýle diktátorov. Vo februári bol odstavený posledný kritický televízny vysielač. Vodca opozície [...]

Gates pracuje na tom, aby sa stal „majiteľom“ DI každého človeka na Zemi

05.03.2021

(Dole:Smutná správa o smrti p.Petra Šveca, veľkého roduverného Slováka, ktorú mi poslal p.Jozef Šedovič)…Keď sa B. Gates stane pánom digitálnej identity (DI) každého, tak bude mať absolútnu moc nad všetkými a zároveň mu to prinesie nepredstaviteľné bohatstvo, a to podstatne väčšie ako ho už má. Kľúč k tomu je digitálny očkovací pas (DOP). Médiá [...]

Protón: Záhadná asymetria v jeho vnútri je pre vedcov obrovské prekvapenie

03.03.2021

Vedci žasli, keď objavili, že v zdanlivo jednoduchom protóne sa odohrávajú milióny doslova kozmických procesov. Protón, ako je známe, je jednou z troch základných častíc, z ktorých pozostáva hmota, a to kdekoľvek v kozme, kde v nejakej forme existuje. Spolu s neutrónom vytvára jadro každého atómu – s výnimkou vodíka, v ktorého atómovom jadre je len jeden protón. V [...]

kremel shutterstock

ESVČ: V centre ruských dezinformačných kampaní stojí Nemecko

09.03.2021 07:28

Viacero konšpirácií sa šírilo aj v súvislosti s ruským opozičným politikom a kritikom Kremľa Alexejom Navaľným.

vakcína koronavírus očkovanie

Koniec hororu s prihlásením na očkovanie? Chystajú sa zmeny

09.03.2021 06:44

Po víkendovom nočnom striehnutí na voľné termíny očkovania by mala vzniknúť "čakáreň". Vraj do týždňa.

Venezuela

Spojené štáty ponúknu dočasný ochranný štatút tisíckam Venezuelčanov

09.03.2021 06:37

Americká vláda ho poskytnúť Venezuelčanom, ktorí zo svojej vlasti utiekli pred politickými represiami a ekonomickým chaosom.

Izrael, koronavírus, letisko

ONLINE: Rakúsko zatvára Wiener Neustadt, na cestu len s testom

09.03.2021 06:00, aktualizované: 08:53

Prvé väčšie rakúske mesto, odkiaľ budú môcť ľudia vycestovať len s čerstvým testom na koronavírus, je Wiener Neustadt.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,204
Celková čítanosť: 7579447x
Priemerná čítanosť článkov: 6295x

Autor blogu

Kategórie