Založ si blog

Lockdowny sú genocídou: Denne 12000 smrtí hladom! A tisícky dalších vo svete!

(Dole je: Chaos v EÚ okolo vakcín proti korone pokračuje ďalej)..//..Oxfam je internacionálna organizácia, ktorá pomáha ľuďom v núdzi, a to predovšetkým v krajinách tretieho sveta. Koncom januára organizácia uverejnila štúdiu The Inequality Virus a v nej podrobne uviedla všetky závažné negatívne a z veľkej časti aj tragické sprievodné javy vo svete zapríčinené nespočetnými Lockdowns.

Uvediem len niektoré z nich:

1,7 miliard detí vo svete nesmie navštevovať školy. Z toho v  krajinách tretieho sveta sú školy zatvorené v priemere asi 4 mesiace, v priemyselných krajinách v priemere približne 6 týždňov. Pretože v krajinách tretieho sveta najmä v najnižších vrstvách obyvateľstva deti nemajú prístup k internetu a nemajú ani počítače,  tak trvalo zavreté školy znamenajú pre veľkú väčšinu z nich koniec učenia a vzdelávania sa, a tým im bola vzatá možnosť na lepší život.

Oxfam zdôrazňuje, že politika svojimi Lockdowns ničí predovšetkým najúbohejších ľudí planéty. Politike vôbec neprekáža, že cez Lockdowns stratili stovky miliónov ľudí navždy alebo na dlhý čas svoju prácu.

Počet ľudí, ktorí žijú v úplnej chudobe sa od marca 2020 zvýšil o 200 až 500 miliónov. A počet ľudí, ktorí trpia hladom sa v roku 2020 zvýšil dokonca o 82 percent.

Oxfam odhaduje, že v dôsledku pandémie na konci roku 2020 zomieralo denne od hladu do 12 000 ľudí.

Súčasne sa ale zvýšil majetok miliardárov od marca do konca roku 2020 o takmer 4000 miliard dolárov na sumu 12 000 miliard.

Na záver svojej správy uvádza Oxfam niečo otrasné, čo dosiaľ nevedia politici a podľa všetkého ani veľká väčšina virológov a ani žiadne médiá (a ak to niektoré vedeli, tak to zamlčali verejnosti), a čo len potvrdzuje tých, ktori Lockdowns odmietajú:

Lockdowns a korona-opatrenia zničili neodvolateľne až do 780 000 rokov života ľudí – a to len za jediný deň!

Korona vírus naproti tomu koncom januára 2021 zničil za deň vo svete „len“ 70 000 rokov života ľudí.

———————————

Chaos v EÚ okolo vakcín proti korone pokračuje ďalej

Tu len jeden príklad z mnohých: Medzi expertami vypukli nové nejasnosti a protichodné tvrdenia týkajúce sa vakcín proti Covidu. V tomto prípade ide o talianskych epidemiológov a taliansky Inštitút Agenzia Italiana del Farmaco (AIFA). Vydali dôrazné odporúčanie, že vakcína z AstraZeneca nemá byť použitá u ľudí starších ako 55 rokov.

AIFA vydala v toto svoje oficiálne odporúčanie už v piatok minulý týždeň.

Talianske médiá uviedli, že AIFA síce akceptovala pripustenie tejto vakcíny v Taliansku, ale že ľudia nad 55 rokov a ľudia, ktorí v minulosti prekonali ťažké choroby majú byť očkovaní vakcínami, ktoré sú vyrobené na základe mRNA-technológie firmami BionTech-Pfizer a Moderna.

Naproti tomu nemecká Stála očkovacia komisia (Stiko) nevidí nijaký problém v tom, keď odprúča vakcínu AstraZeneca ľuďom až do veku 64 rokov a síce všetkým už od veku 18 rokov.

Hoci v tomto prípade ide jednoznačne o odporúčania, ktoré sú rozdielne, tak ani Stiko ani AIFA nevysvetlujú a nekomentujú ani jediným  slovom, prečo je tomu tak – a z toho len plynie ďalšie zneistenie občanov EÚ.

A takýchto podobných prípadov je viac.

————————————————————————————————

Dalsia rarita mojej vynimocnej štatistiky:

Samozrejme, ze moj posledny blog zo vcera o Dansku a utečencoch bol tu na minimalne 30 000x

Tu to bol ale len dalsi mizerny „prepadak“ (uz 115. v rade po sebe – som v tom vynimocny rekorder tu – nikto z blogerov sa ku mne v tejto „discipline“ ani len nepriblizuje) cosi cez 2000x a to pri mojej priemernej citanosti 6212x,

Jasne, ze na mojich vlastnych weboch bola tato skvela tema citana doslova na roztrhanie !!!!! – len za desat hodin viac ako 420 000x Cechov a Slovakov z celeho sveta.

Tu v tomto pripade bolo raritou (ta sa mi tu ale opakuje takmer vzdy uz 4 roky vo väcsom  ci mensom rozsahu) aj to, ze za prvu hodinu bolo 600 a za druhu hodinu 440 – takze za dve hodiny 1040 navstev, ale potom sa to zrutilo a za dalsich 22 hodin uz len1200 – co je len cez 50 na hodinu

V statistike ale vseobecne plati :

Ak sa nieco zacne velmi citat, tak to bezi cele hodiny priblizne rovnomerne dalej – nie ale u mna. Len prve dva roky to tak bolo – vtedy som mal same trhaky – ani jediny nebol  tu pod 5000x a to sa aj zhodovalo s mojou priemrnou citanostou.

Takze:

Boli casy boli, ale uz s apre mna minuli – ale len tu sa minuli – citatelia sa rozhodli citat vo velkom len moje prastare blogy – som nadseny…….aj v tom som tu absolutny rekorder – der seinesgleichen sucht, aber nicht findet………..

Kyjev hrozí vojnou: Donbas reaguje svojou prvou mobilizáciou. Srbi sú zlí!

10.04.2021

Donbas sa pripravuje na ukrajinský útok a zvoláva mobilizačným rozkazom do svojej armády mladých mužov. Na Donbase bolo počas celého ukrajinsko-donbaského konfliktu vždy množstvo dobrovoľníkov. Naproti tomu Kyjev musel už od začiatku z veľkej časti svojich mladých mužov nútiť, aby šli bojovať proti svojim východným bratom. Porošenko a jeho bábková proamerická [...]

Leonardo da Vinci 1452-1519: Univerzálny génius, umelec, vynálezca, vedec

08.04.2021

(Toto nie je pre tých, ktorým mozog hlúpne, lebo ho plnia prevažne len politikou)… Vinci patrí bezpochyby k jednej z najfascinujúcejších osobností dejín ľudstva. Mnohí ho považujú za najväčšieho génia, aký sa kedy narodil. Nejednou zo svojich odvážnych hypotéz predbehol dobu, v ktorej žil o stáročia. Bol niečím tak unikátnym, čo sa v tej kvalite a [...]

Provokácia: Litva uzatvorila hranice pre nákladné autá z Bieloruska a Ruska

07.04.2021

(Dole: Agresívna hrozba: NATO odpovie silou aj na nepriateľské nevojenské aktivity)…Je verejným tajomstvom, že zahraničná politika Litvy sa z veľkej časti určuje vo Washingtone. A síce tak, aby bolo Rusko každým vhodným spôsobom provokované a šikanované. Tieto provokácie sú samozrejme v súlade s politikou EÚ, pričom Brusel nahradzuje Litve finančné straty, ktoré [...]

Rakúsko / Viedeň /

V Rakúsku zatkli možného spolupáchateľa teroristického útoku vo Viedni

10.04.2021 20:00

Teroristický útok v centre Viedne z novembra minulého roka si vyžiadal štyri životy, vyše 20 zranených. Prihlásila sa k nemu extrémistická organizácii Islamský štát.

Rio de Janeiro

V Brazílii vzniká socha Krista Ochrancu, vyššia než známy Kristus Spasiteľ

10.04.2021 19:26

Socha v meste Encantado na juhu Brazílie bude mať výšku 43 metrov vrátane podstavca, čo z nej spraví jednu z najvyšších sôch Krista s rozpaženými rukami na svete.

Igor Matovič

Riaditeľ Virologického ústavu SAV žiada Matoviča o verejné ospravedlnenie

10.04.2021 18:46

Juraj Kopáček tvrdí, že Matovič mimoriadne nevhodným spôsobom poškodil meno Virologického ústavu, znevážil prácu a ponížili vedcov ústavu.

Jemen

Boje na severe Jemenu si vyžiadali 53 mŕtvych, húsíovia mieria na strategický Márib

10.04.2021 18:13

Iránom podporovaní povstalci, tzv. húsíovia, vo februári zintenzívnili bojové akcie cieľom zmocniť sa strategického mesta Márib, ktoré je metropolou rovnomennej provincie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,224
Celková čítanosť: 7770174x
Priemerná čítanosť článkov: 6348x

Autor blogu

Kategórie