Založ si blog

Navaľného K. O. proti„cárovi“: Vo videu odhalil jeho obrovský palác a má viac ešte na neho

Po páde Trumpa, ktorý zariadili Demokrati, príde teraz pád „cára“. To zariadia tiež Demokrati s Navaľnym a urobia ho prezidentom Ruska. Hneď po návrate Alexeja Navaľného z Nemecka do Ruska, prišlo k jeho zatknutiu. Krátko potom uverejnili jeho blízki spolubojovníci takmer dvojhodinové video, ktoré  na youtube ukazuje a „dokazuje“ obrovskú korupciu prezidenta Putina.

Ide o hriešne drahý palác Vladimíra Putina na pobreží Čierneho mora, tak o tom píšu západné mainstream médiá a predovšetkým  Spiegel (odkiaľ to prebrali aj niektoré naše médiá), ktorý je hlavným mediálnym propagátarom Navaľného a ktorý pohotovo a exkluzívne zmedializoval aj túto historku „hrdinu a mučeníka“ demokracie.

Titulok môjho článku je s malou úpravou identický s tým, ktorý je v Spiegli. V článku v Spiegli je aj fotka paláca, ktorý údajne patrí Putinovi – podľa Navaľného.

Ide o jednoznačnú protiruskú a proti Putinovi namierenú propagandu. Západ by nesmierne rád urobil z psychopata Navaľného ruského Porošenka, ktorý by mal dobyť pre Západ Moskvu, tak ako dobyl Porošenko Kyjev.  Zámerom videa je šírenie nenávisti voči Putinovi v ruskej spoločnosti a iniciovanie nepokojov a masových protestov.

Video je urobené veľmi pôsobivo a profesionálne propagandisticky. V ňom Navaľnyj tvrdí, že Putin si za korupčné peniaze dal postaviť rozprávkovo luxusný palác, ktorý stráži ruská tajná služba..

To všetko samozrejme je neoverené, ale západným médiám stačí, že to tvrdí veľký „hrdina“ Západu a tak to podávajú ako pravdu bez najmenších pochybností.

Ak sa ale bližšie konfrontujeme s jeho tvrdeniami, tak pre ne ako zdroje uvádza v mnohých prípadoch západné systémové médiá ako napr. Radio Liberty a Deutsche Welle. V iných prípadoch cituje západné dokumenty, kde napríklad v anglických zdrojoch sú výpovede formulované opatrnejšie ako v jeho videu, a síce v konjuktíve.

Ďalej sa Navaľnyj odvoláva aj na výpovede stavebných robotníkov, ktorí budovali údajný Putinov palác a s ktorými vraj mali kontakt jeho spolupracovníci. Ani to sa nedá overiť – ich mená sú neznáme a autor videa neprezadza ani to, od koľkých pochádzajú tieto údajné výpovede.

Korunný svedok Navaľného je muž, ktorý sa už v roku 2010  v otvorenom liste sťažoval  na veľkú korupciu pri stavbe paláca, ale ani slovom netvrdil, že patrí Putinovi.

Nie bez zaujímavosti je však to, že všetko čo protiputinovský „hrdina“ vo videu tvrdí je 10 a viac rokov staré a bolo už v rôznych médiách zverejňované, aj keď nie tak súhrnne a pateticky propagandisticky, ako je to vo videu.

A Navaľnyj neurobil nič iné a ani nič nové, len vzal staré informácie, „primiešal“ do nich rôzne voči Putinovi nepriateľsky ladené články zo západných médií a pridal „svoje“ informácie, ktoré nie je možné objektívne overiť a vyrobil z tejto zmesi senzačné odhalenie obrovskej korupcie Putina, pričom ale nijako nedokázal, že skutočne ide o Putinov súkromný vlastný palác.

A napokon je vo videu niečo, čo jednoznačne usvedčuje jeho autora, že klame a zavádza.

Na začiatku videa rozpráva o Rusku, aké bolo v deväťdesiatych rokoch minulého storočia, keď bolo neskonsolidované po rozpade ZSSR a sa stalo mafiánskym štátom, na ktorého čele bol prezident Boris Jeľcin. Vtedy bol Petersburg mafiánsko-kriminálnym „hlavným mestom“ Ruska a Vladimír Putin bol viceprimátor.

Navaľnyj ho obviňuje, že sa s mafiánmi stretával.  Je len samozrejme, že vo svojej funkcii prišiel do kontaktu aj s mafiou a podsvetím. Tá bola všade a mala vo všetkom prsty.

Je však jeho obrovskou zásluhou, a za to mu Rusi ďakujú, že veľmi rýchlo mafiánske bahno vysušil.

Ak intímny „poverenec“ Západu vo veci povalenia Putina ho obviňuje z korupcie, tak zároveň by mal vysvetliť z čoho žije on a z čoho financuje svojich početných spolupracovníkov i svoje finančne náročné aktivity, aby tak ukázal, že jeho nemalé finančné prostriedky sú „čisté“ a že nie sú korupčnými miliónmi zo Západu.

————————————-

 

Moja štatistika snov (nesplenych ? Ale kdeze – mne sa sny plnia – lebo mi fandi kozmos, a to preto, že som pravy Frommista):

Môj posledny blog spred dvoch dni

Keby bola Merkel psychologička, v SR by tvrdá korona-basa nebola tiež

  1. januára 2021, Prečítané 1 029x

 

„Precitalo“ to tu len 1029x za dva dni- takze len dalsi moj absolutny prepadak vzhladom na m oju priemer. citanost   6143x, ktora napriek nespocetnym mojim tunajsim prepadakom rastie aprekvita

 

ALE zaroven tuto temu na mojom portale precitalo len za  den    viac ako 144 000x –

 

Takze    1029x   ku   144 000x       je naozaj bombastickym paradoxom ………………oder bin ich hier vielleicht in einem schlechten FILM – mag sein

V hercovi sa ukrýval diktátor! Stal sa väčší nepriateľ Ruska ako Porošenko

07.03.2021

Západné média to nevedia a či len mlčia? V týchto dňoch sa v Ukrajine etabluje diktatúra. Ukrajinský prezident dal protizákonne a protiústavne odstaviť kritické televízne vysielače, šéfa opozície tiež a Ústavnému súdu odobral dôležité právomoci. Všetko to urobil v štýle diktátorov. Vo februári bol odstavený posledný kritický televízny vysielač. Vodca opozície [...]

Gates pracuje na tom, aby sa stal „majiteľom“ DI každého človeka na Zemi

05.03.2021

(Dole:Smutná správa o smrti p.Petra Šveca, veľkého roduverného Slováka, ktorú mi poslal p.Jozef Šedovič)…Keď sa B. Gates stane pánom digitálnej identity (DI) každého, tak bude mať absolútnu moc nad všetkými a zároveň mu to prinesie nepredstaviteľné bohatstvo, a to podstatne väčšie ako ho už má. Kľúč k tomu je digitálny očkovací pas (DOP). Médiá [...]

Protón: Záhadná asymetria v jeho vnútri je pre vedcov obrovské prekvapenie

03.03.2021

Vedci žasli, keď objavili, že v zdanlivo jednoduchom protóne sa odohrávajú milióny doslova kozmických procesov. Protón, ako je známe, je jednou z troch základných častíc, z ktorých pozostáva hmota, a to kdekoľvek v kozme, kde v nejakej forme existuje. Spolu s neutrónom vytvára jadro každého atómu – s výnimkou vodíka, v ktorého atómovom jadre je len jeden protón. V [...]

kremel shutterstock

ESVČ: V centre ruských dezinformačných kampaní stojí Nemecko

09.03.2021 07:28

Viacero konšpirácií sa šírilo aj v súvislosti s ruským opozičným politikom a kritikom Kremľa Alexejom Navaľným.

covid, ockovanie, ba, caputova

Koniec hororu s prihlásením na očkovanie? Chystajú sa zmeny

09.03.2021 06:44

Po víkendovom nočnom striehnutí na voľné termíny očkovania by mala vzniknúť "čakáreň". Vraj do týždňa.

Venezuela

Spojené štáty ponúknu dočasný ochranný štatút tisíckam Venezuelčanov

09.03.2021 06:37

Americká vláda ho poskytnúť Venezuelčanom, ktorí zo svojej vlasti utiekli pred politickými represiami a ekonomickým chaosom.

Izrael, koronavírus, letisko

ONLINE: Rakúsko zatvára Wiener Neustadt, na cestu len s testom

09.03.2021 06:00, aktualizované: 09:10

Prvé väčšie rakúske mesto, odkiaľ budú môcť ľudia vycestovať len s čerstvým testom na koronavírus, je Wiener Neustadt.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,204
Celková čítanosť: 7579486x
Priemerná čítanosť článkov: 6295x

Autor blogu

Kategórie