Založ si blog

Navaľného K. O. proti„cárovi“: Vo videu odhalil jeho obrovský palác a má viac ešte na neho

Po páde Trumpa, ktorý zariadili Demokrati, príde teraz pád „cára“. To zariadia tiež Demokrati s Navaľnym a urobia ho prezidentom Ruska. Hneď po návrate Alexeja Navaľného z Nemecka do Ruska, prišlo k jeho zatknutiu. Krátko potom uverejnili jeho blízki spolubojovníci takmer dvojhodinové video, ktoré  na youtube ukazuje a „dokazuje“ obrovskú korupciu prezidenta Putina.

Ide o hriešne drahý palác Vladimíra Putina na pobreží Čierneho mora, tak o tom píšu západné mainstream médiá a predovšetkým  Spiegel (odkiaľ to prebrali aj niektoré naše médiá), ktorý je hlavným mediálnym propagátarom Navaľného a ktorý pohotovo a exkluzívne zmedializoval aj túto historku „hrdinu a mučeníka“ demokracie.

Titulok môjho článku je s malou úpravou identický s tým, ktorý je v Spiegli. V článku v Spiegli je aj fotka paláca, ktorý údajne patrí Putinovi – podľa Navaľného.

Ide o jednoznačnú protiruskú a proti Putinovi namierenú propagandu. Západ by nesmierne rád urobil z psychopata Navaľného ruského Porošenka, ktorý by mal dobyť pre Západ Moskvu, tak ako dobyl Porošenko Kyjev.  Zámerom videa je šírenie nenávisti voči Putinovi v ruskej spoločnosti a iniciovanie nepokojov a masových protestov.

Video je urobené veľmi pôsobivo a profesionálne propagandisticky. V ňom Navaľnyj tvrdí, že Putin si za korupčné peniaze dal postaviť rozprávkovo luxusný palác, ktorý stráži ruská tajná služba..

To všetko samozrejme je neoverené, ale západným médiám stačí, že to tvrdí veľký „hrdina“ Západu a tak to podávajú ako pravdu bez najmenších pochybností.

Ak sa ale bližšie konfrontujeme s jeho tvrdeniami, tak pre ne ako zdroje uvádza v mnohých prípadoch západné systémové médiá ako napr. Radio Liberty a Deutsche Welle. V iných prípadoch cituje západné dokumenty, kde napríklad v anglických zdrojoch sú výpovede formulované opatrnejšie ako v jeho videu, a síce v konjuktíve.

Ďalej sa Navaľnyj odvoláva aj na výpovede stavebných robotníkov, ktorí budovali údajný Putinov palác a s ktorými vraj mali kontakt jeho spolupracovníci. Ani to sa nedá overiť – ich mená sú neznáme a autor videa neprezadza ani to, od koľkých pochádzajú tieto údajné výpovede.

Korunný svedok Navaľného je muž, ktorý sa už v roku 2010  v otvorenom liste sťažoval  na veľkú korupciu pri stavbe paláca, ale ani slovom netvrdil, že patrí Putinovi.

Nie bez zaujímavosti je však to, že všetko čo protiputinovský „hrdina“ vo videu tvrdí je 10 a viac rokov staré a bolo už v rôznych médiách zverejňované, aj keď nie tak súhrnne a pateticky propagandisticky, ako je to vo videu.

A Navaľnyj neurobil nič iné a ani nič nové, len vzal staré informácie, „primiešal“ do nich rôzne voči Putinovi nepriateľsky ladené články zo západných médií a pridal „svoje“ informácie, ktoré nie je možné objektívne overiť a vyrobil z tejto zmesi senzačné odhalenie obrovskej korupcie Putina, pričom ale nijako nedokázal, že skutočne ide o Putinov súkromný vlastný palác.

A napokon je vo videu niečo, čo jednoznačne usvedčuje jeho autora, že klame a zavádza.

Na začiatku videa rozpráva o Rusku, aké bolo v deväťdesiatych rokoch minulého storočia, keď bolo neskonsolidované po rozpade ZSSR a sa stalo mafiánskym štátom, na ktorého čele bol prezident Boris Jeľcin. Vtedy bol Petersburg mafiánsko-kriminálnym „hlavným mestom“ Ruska a Vladimír Putin bol viceprimátor.

Navaľnyj ho obviňuje, že sa s mafiánmi stretával.  Je len samozrejme, že vo svojej funkcii prišiel do kontaktu aj s mafiou a podsvetím. Tá bola všade a mala vo všetkom prsty.

Je však jeho obrovskou zásluhou, a za to mu Rusi ďakujú, že veľmi rýchlo mafiánske bahno vysušil.

Ak intímny „poverenec“ Západu vo veci povalenia Putina ho obviňuje z korupcie, tak zároveň by mal vysvetliť z čoho žije on a z čoho financuje svojich početných spolupracovníkov i svoje finančne náročné aktivity, aby tak ukázal, že jeho nemalé finančné prostriedky sú „čisté“ a že nie sú korupčnými miliónmi zo Západu.

————————————-

 

Moja štatistika snov (nesplenych ? Ale kdeze – mne sa sny plnia – lebo mi fandi kozmos, a to preto, že som pravy Frommista):

Môj posledny blog spred dvoch dni

Keby bola Merkel psychologička, v SR by tvrdá korona-basa nebola tiež

  1. januára 2021, Prečítané 1 029x

 

„Precitalo“ to tu len 1029x za dva dni- takze len dalsi moj absolutny prepadak vzhladom na m oju priemer. citanost   6143x, ktora napriek nespocetnym mojim tunajsim prepadakom rastie aprekvita

 

ALE zaroven tuto temu na mojom portale precitalo len za  den    viac ako 144 000x –

 

Takze    1029x   ku   144 000x       je naozaj bombastickym paradoxom ………………oder bin ich hier vielleicht in einem schlechten FILM – mag sein

Aktuality. sk klamali vo svojom článku o nemeckých popieračoch očkovania!

02.08.2021

Už len titulok tohto článku z 31.7. je klamstvo: „Nemeckí popierači očkovania vyjdú do ulíc. Polícia im protesty zakázala“ Obrovské Hnutie Querdenker, ktorých článok lživo nazýva popieračmi očkovania, nimi však vôbec nie sú. Títo ľudia odvážne a plným právom, ktoré im zaručuje demokracia (tá ale už v Nemecku má veľké trhliny) demonštrujú proti korona [...]

Slávna speváčka Nena upadla do nemilosti: Burcuje občanov proti korona opatreniam

31.07.2021

Patrí k najúspešnejším speváčkam nemeckej hudobnej histórie. Predalo sa už viac ako 25 miliónov jej hudobných nosičov. Je aj úspešnou skladateľkou a herečkou. Jej obrovská popularita, ktorá sa rýchlo šírila aj do zahraničia, sa začala v roku 1983 hitom 99 Luftballons. Nena je známa aj u nás, na Slovensku. Nena veľmi dbá o svoje zdravie a vedie príkladnú [...]

Bomba: Vicešéf bavorskej vlády Aiwanger verejne odmieta korona očkovanie!

30.07.2021

Bravo: Hubert Aiwanger je prvým nemeckým politikom, ktorý verejne odmieta dať sa očkovať a má na to svoje pádne argumenty a zároveň extrémne kompromituje Markusa Södera. Odkedy to viem, tak užíva moje maximálne sympatie a môj obrovský rešpekt. Medzi nemeckými politikmi je ich nemálo, ktorí sa nedali očkovať, ale o tom verejne nehovoria – chýba im odvaha. A to nehovorím [...]

martin klus

SaS je pripravená diskutovať o možnosti voliť z karantény

03.08.2021 23:30

Opozičný Hlas odmieta novelu volebného zákona z dielne Ministerstva vnútra.

výbuch, explózia, baghuz, syria, islamský štát

Prominentnou štvrťou Kábulu otriasol silný výbuch

03.08.2021 22:12

K zodpovednosti za incident sa zatiaľ nikto neprihlásil.

grécko požiar

Pre lesné požiare museli v Grécku evakuovať tisíce ľudí

03.08.2021 21:53

Grécko v súčasnosti sužuje vlna horúčav, ktorá je podľa tamojšej vlády najhoršia od roku 1987.

Pentagón

V okolí amerického Pentagónu sa strieľalo, hlásia zranených

03.08.2021 17:33, aktualizované: 18:42

Na nástupišti priľahlej stanice metra bolo hlásených niekoľko výstrelov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,278
Celková čítanosť: 8415101x
Priemerná čítanosť článkov: 6585x

Autor blogu

Kategórie