Založ si blog

Navaľného K. O. proti„cárovi“: Vo videu odhalil jeho obrovský palác a má viac ešte na neho

Po páde Trumpa, ktorý zariadili Demokrati, príde teraz pád „cára“. To zariadia tiež Demokrati s Navaľnym a urobia ho prezidentom Ruska. Hneď po návrate Alexeja Navaľného z Nemecka do Ruska, prišlo k jeho zatknutiu. Krátko potom uverejnili jeho blízki spolubojovníci takmer dvojhodinové video, ktoré  na youtube ukazuje a „dokazuje“ obrovskú korupciu prezidenta Putina.

Ide o hriešne drahý palác Vladimíra Putina na pobreží Čierneho mora, tak o tom píšu západné mainstream médiá a predovšetkým  Spiegel (odkiaľ to prebrali aj niektoré naše médiá), ktorý je hlavným mediálnym propagátarom Navaľného a ktorý pohotovo a exkluzívne zmedializoval aj túto historku „hrdinu a mučeníka“ demokracie.

Titulok môjho článku je s malou úpravou identický s tým, ktorý je v Spiegli. V článku v Spiegli je aj fotka paláca, ktorý údajne patrí Putinovi – podľa Navaľného.

Ide o jednoznačnú protiruskú a proti Putinovi namierenú propagandu. Západ by nesmierne rád urobil z psychopata Navaľného ruského Porošenka, ktorý by mal dobyť pre Západ Moskvu, tak ako dobyl Porošenko Kyjev.  Zámerom videa je šírenie nenávisti voči Putinovi v ruskej spoločnosti a iniciovanie nepokojov a masových protestov.

Video je urobené veľmi pôsobivo a profesionálne propagandisticky. V ňom Navaľnyj tvrdí, že Putin si za korupčné peniaze dal postaviť rozprávkovo luxusný palác, ktorý stráži ruská tajná služba..

To všetko samozrejme je neoverené, ale západným médiám stačí, že to tvrdí veľký „hrdina“ Západu a tak to podávajú ako pravdu bez najmenších pochybností.

Ak sa ale bližšie konfrontujeme s jeho tvrdeniami, tak pre ne ako zdroje uvádza v mnohých prípadoch západné systémové médiá ako napr. Radio Liberty a Deutsche Welle. V iných prípadoch cituje západné dokumenty, kde napríklad v anglických zdrojoch sú výpovede formulované opatrnejšie ako v jeho videu, a síce v konjuktíve.

Ďalej sa Navaľnyj odvoláva aj na výpovede stavebných robotníkov, ktorí budovali údajný Putinov palác a s ktorými vraj mali kontakt jeho spolupracovníci. Ani to sa nedá overiť – ich mená sú neznáme a autor videa neprezadza ani to, od koľkých pochádzajú tieto údajné výpovede.

Korunný svedok Navaľného je muž, ktorý sa už v roku 2010  v otvorenom liste sťažoval  na veľkú korupciu pri stavbe paláca, ale ani slovom netvrdil, že patrí Putinovi.

Nie bez zaujímavosti je však to, že všetko čo protiputinovský „hrdina“ vo videu tvrdí je 10 a viac rokov staré a bolo už v rôznych médiách zverejňované, aj keď nie tak súhrnne a pateticky propagandisticky, ako je to vo videu.

A Navaľnyj neurobil nič iné a ani nič nové, len vzal staré informácie, „primiešal“ do nich rôzne voči Putinovi nepriateľsky ladené články zo západných médií a pridal „svoje“ informácie, ktoré nie je možné objektívne overiť a vyrobil z tejto zmesi senzačné odhalenie obrovskej korupcie Putina, pričom ale nijako nedokázal, že skutočne ide o Putinov súkromný vlastný palác.

A napokon je vo videu niečo, čo jednoznačne usvedčuje jeho autora, že klame a zavádza.

Na začiatku videa rozpráva o Rusku, aké bolo v deväťdesiatych rokoch minulého storočia, keď bolo neskonsolidované po rozpade ZSSR a sa stalo mafiánskym štátom, na ktorého čele bol prezident Boris Jeľcin. Vtedy bol Petersburg mafiánsko-kriminálnym „hlavným mestom“ Ruska a Vladimír Putin bol viceprimátor.

Navaľnyj ho obviňuje, že sa s mafiánmi stretával.  Je len samozrejme, že vo svojej funkcii prišiel do kontaktu aj s mafiou a podsvetím. Tá bola všade a mala vo všetkom prsty.

Je však jeho obrovskou zásluhou, a za to mu Rusi ďakujú, že veľmi rýchlo mafiánske bahno vysušil.

Ak intímny „poverenec“ Západu vo veci povalenia Putina ho obviňuje z korupcie, tak zároveň by mal vysvetliť z čoho žije on a z čoho financuje svojich početných spolupracovníkov i svoje finančne náročné aktivity, aby tak ukázal, že jeho nemalé finančné prostriedky sú „čisté“ a že nie sú korupčnými miliónmi zo Západu.

————————————-

 

Moja štatistika snov (nesplenych ? Ale kdeze – mne sa sny plnia – lebo mi fandi kozmos, a to preto, že som pravy Frommista):

Môj posledny blog spred dvoch dni

Keby bola Merkel psychologička, v SR by tvrdá korona-basa nebola tiež

  1. januára 2021, Prečítané 1 029x

 

„Precitalo“ to tu len 1029x za dva dni- takze len dalsi moj absolutny prepadak vzhladom na m oju priemer. citanost   6143x, ktora napriek nespocetnym mojim tunajsim prepadakom rastie aprekvita

 

ALE zaroven tuto temu na mojom portale precitalo len za  den    viac ako 144 000x –

 

Takze    1029x   ku   144 000x       je naozaj bombastickym paradoxom ………………oder bin ich hier vielleicht in einem schlechten FILM – mag sein

EÚ-Médiá zatajili pravý dôvod príchodu ministra USA Blinkena do Ukrajiny

08.05.2021

Je však možné, že ho nepoznali (Tu sa ho dozviete!). A preto sa len okrajovo – ak vôbec – o Blinkenovej návšteve v Kyjeve zmieňovali. Ukrajinské médiá však informovali podrobne o príchode ministra zahraničia Blinkena. Ten spoločne s Victoriou Nuland (ktorá hovorí veľmi dobre rusky a je expertkou pre východnú Europu vo vláde Bidena) sa v parlamente stretli s frakčnými [...]

Trestuhodne neskúmané: Vplyv koronavakcíny na tehotné ženy a na menštruáciu žien

07.05.2021

Až teraz priznávajú experti virológovia, čo už dlhšie vedia niektorí gynekológovia, že vplyv očkovacích látok na tehotné ženy a na menštruáciu nie je vôbec preskúmaný! A o to menej sa vie o možnom egatívnom vplyve týchto vakcín na plod v uteruse – tu pripomeniem tragickú katastrofu s konterganom, ktorý sa ako nový „zázračný“ liek podával tehotným [...]

Napoleon 1769-1821 generál, revolučný diktátor, taliansky kráľ, francúzsky cisár

05.05.2021

Včera o 20. francúzskych generáloch. Dnes o jednom. V tento deň 5. mája pred 200 rokmi veľký Napoleon vypustil svojho ducha opustený a hlboko zatrpknutý vo vyhnanstve na malom ostrove St. Helena, ďaleko od Francúzska. Významní muži vo vysokých pozíciách majú obvykle veľmi atraktívne a významné milenky. Nebolo to inakšie ani v prípade Bonaparteho. Jeho divoký, neskrotný [...]

počasie, terasy, reštaurácie, Bratislava

Nové pravidlá od pondelka 10. mája. Zrušenie núdzového stavu sa blíži

09.05.2021 14:41

Od pondelka sa rušia v obchodoch a prevádzkach vyhradené hodiny pre seniorov. Slovensko ako celok sa podľa Covid automatu farbí do ružova.

Moskva, prehliadka, vojaci

Moskvu obsadila armáda. Rusi si pripomenuli koniec vojny veľkolepou prehliadkou

09.05.2021 14:25

Na Červenom námestí sa konala veľkolepá prehliadka pri príležitosti Dňa víťazstva - konca II. svetovej vojny. Pozrite sa, ako to v Moskve vyzeralo.

Igor Matovič

Sulík: Ak by Matovič odišiel, ako sa vyhráža, mali by sme menej kríz

09.05.2021 14:16

Líder SaS a vicepremiér Richard Sulík to uviedol v súvislosti s otázkou o vyhrážkach ministra financií o odchode z vlády, ak sa mu nepodarí presadiť jeho návrhy pre rodiny.

Alexander Lukašenko

Lukašenko podpísal dekrét umožňujúci preniesť jeho právomoci na Radu bezpečnosti

09.05.2021 13:11

Doteraz sa v prípade uvoľnenia prezidentského úradu alebo neschopnosti hlavy štátu vykonávať funkciu mohli jej právomoci preniesť na predsedu vlády až do chvíle, kým prísahu nezložil nový prezident.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,238
Celková čítanosť: 7936456x
Priemerná čítanosť článkov: 6411x

Autor blogu

Kategórie