Založ si blog

Varoval som dávno! Inštitút priznal: Viacerí ľudia v DE zomreli po očkovaní hneď!

(toto SRmédiá neprezradia): Vo viacerých článkoch som už v priebehu roku 2020 varoval pred Covid-očkovaním. Aj v článku: Prečo sa nedám očkovať – 18. decembra. V Nemecku okrem iných aj niekoľkí umelci už dávno verejne kritizovali vakcínu i očkovanie. Teraz majú problém vo svojom povolaní – médía z nich urobili konšpirátorov.

Prišlo však teraz oficiálne priznanie – po vakcíne smrť

 

Včera musel priznať renomovaný Paul Ehrlich Institut (P-E-I), ktorý je v hessenskom Langene, okamžitú smrť viacerých ľudí v Nemecku po očkovani vakcínou  od BioNTech Mainz.

Oficiálne oznámenie znelo veľmi stručne – pravda sa však už nedala zamlčať. Teraz sa budú urýchlene hľadať upokojujúce „argumenty“, prečo sa to stalo (inak povedané – nepravdivé prekrúcanie a vytáčanie a finálne ubezpečovania).

Informácia od Inštitútu – ktorá nebola v mainstreame – znela:

Corona-Impfung: Menschen nach Injektion gestorben – Institut prüft Zusammenhang – Korona-očkovanie: Ľudia zomreli po injekcii – Inštitút skúma súvislosti.

Informácie sú veľmi krátke a nič podrobnejšie neprezrádzajú. Je to predsa aj „pochopiteľné“ – veď ak by vznikla panika a masová hystéria a vzbura más proti podávaniu „smrtiacej“ vakcíny, tak by to bola katastrofa pre obrovský biznis i pre politikov, ktorí všade presviedčali o jej neškodnosti a vysokej účinnosti.

Zomreli po očkovaní naozaj „len“ desiati?

 

P-E-I uvádza, že 90 ročná žena, krátko po vstreknutí vakcíny v mestečku Weyhe pri Brémach zomrela. Podotýka aj to, že v Nemecku je medzičasom známych desať takých prípadov (tomu uveria naozaj len naivní – ak by bolo uvedené, že ich už zomrelo napr. viac ako 100, tak to by už budilo veľkú hrôzu občanov a už vôbec netreba povedať, ako by zapôsobilo na ľudí, ak by Inštitút uviedol, že ich na vakcínu zomrelo 500).

P-E-I vôbec nerozvádza ani len to, kto boli tí zvyšní mŕtvi – údajne len – deviati, kde žili a v akom boli veku. Ešte jedna veľmi skromná informácia o vraždiacom očkovaní prišla z P-E-I. Na zmienenú vakcínu zomrel 28. decembra po dvoch hodinách 75 ročný muž v Izraeli. Kde všade ešte zomreli ľudia na „skvelú“ vakcínu z Mainzu, o tom P-E-I mlčí.

Čím nás budú teraz uisťovať, že vakcína je neškodná?

 

Veľmi nápadné je ale to, že z P-E-I neprišlo ubezpečenie, že viac mŕtvych po vakcíne nebolo. Z toho ale vyplýva, že sa tu zo strategických dôvodov veľa zamlčuje!

P-E-I samozrejme urobí všetko preto, aby bola objavená (vymyslená) nejaká príčina, ktorá bola „dôvodom“ toho, že tí, ktorí zomreli hneď po prijatí vakcíny, zomreli na niečo iné a nie na účinok vakcíny.

Nebude ale jednoduché takú príčinu „skonštruovať“, a to tak, aby vyznela aspoň trochu „dôveryhodne“.

Je totiž veľa expertov – o niekoľkých som už dávnejšie písal – ktorí pred touto vakcínou varovali (oficiálni virológovia a politici ich preto označovali za konšpirátorov), a tí si „argumenty,“ ktoré vyjdu z P-E-I veľmi podrobne pozrú a ich  zanalyzujú a tak možno očakávať ich zničujúcu kritiku.

Ja vychádzam z toho, že vedci z P-E-I veľmi pravdepodobne vyhlásia, že dotyční zomreli na nejakú veľmi ťažkú chorobu, alebo na nejakú dlhodobú chorobu, ktorá náhodne vyvrcholila kriticky práve krátko po prijatí vakcíny.

Niečo také možno tvrdiť, ak je mŕtvych po vakcíne relatívne málo – už pri  niekoľko sto a či dokonca tisíc, by  takémuto tvrdeniu neveril nikto.

Tisíc takých „náhod“  by už neuveril ani ten najväčší hlupák.

Preto je dôležité pre ďalšie „úspechy“ vakcíny  mať len malý počet mŕtvych po očkovaní – a s tými desatimi to ešte ide.

Už len dodám, že P-E-I odrazu oznámil (zrejme je už v panike), že bude pravidelne raz do týždňa informovať aj o tom, koľko nebezpečných sprievodných účinkov po vakcínovaní mu bolo nahlásených a informoval teraz, že dosiaľ ich registroval 913 a z toho 51 veľmi ťažkých.

 

———————————————————–

Moja báječná štatistika:

Moj posledny  vynikajúci blog bolo citany ako cez kopirak tak ako predposledny:

Urobí korona pandémia z Číny jedinú svetovú superveľmoc? Fakty to svedčia

  1. januára 2021, Prečítané 1 294x, romanbednar

 

Za prve dve hodiny  ho precitalo okolo 800x a potom az doteraz uz len 494 – pricom za posledne 2 hodiny bolo priam neuveritelnych 0x citani – to je moj absolutny rekord tu za takme 6 rokov blogovania – to som este nemal…..

Neobycajne svojrazne bolo to, ze sa citatelia po prvych dvoch hodinach masove vrhli opat na moje prastare blogy, a to poctom asi 6000x, lebo len tak je vysvetlitelne, že moja celkova priemerna citanost aj po tomto „prepadaku“, akym tu bol moj vcerajsi blog ostala rovnaka a to 6114x

To iste ocakavam aj na dnesnom blogu………bude opat len dalsim „prepadakom“……..“prepadaky“ sa mi tu mnozia ako „huby po dazdi“. Ale  moja priemerna citanost rastie a prekvita neustale – ale len  vdaka tomu, ze masove citate moje prastare blogy – som unikát non plus ultra………..dakujem za to – ste uzasní

 

V hercovi sa ukrýval diktátor! Stal sa väčší nepriateľ Ruska ako Porošenko

07.03.2021

Západné média to nevedia a či len mlčia? V týchto dňoch sa v Ukrajine etabluje diktatúra. Ukrajinský prezident dal protizákonne a protiústavne odstaviť kritické televízne vysielače, šéfa opozície tiež a Ústavnému súdu odobral dôležité právomoci. Všetko to urobil v štýle diktátorov. Vo februári bol odstavený posledný kritický televízny vysielač. Vodca opozície [...]

Gates pracuje na tom, aby sa stal „majiteľom“ DI každého človeka na Zemi

05.03.2021

(Dole:Smutná správa o smrti p.Petra Šveca, veľkého roduverného Slováka, ktorú mi poslal p.Jozef Šedovič)…Keď sa B. Gates stane pánom digitálnej identity (DI) každého, tak bude mať absolútnu moc nad všetkými a zároveň mu to prinesie nepredstaviteľné bohatstvo, a to podstatne väčšie ako ho už má. Kľúč k tomu je digitálny očkovací pas (DOP). Médiá [...]

Protón: Záhadná asymetria v jeho vnútri je pre vedcov obrovské prekvapenie

03.03.2021

Vedci žasli, keď objavili, že v zdanlivo jednoduchom protóne sa odohrávajú milióny doslova kozmických procesov. Protón, ako je známe, je jednou z troch základných častíc, z ktorých pozostáva hmota, a to kdekoľvek v kozme, kde v nejakej forme existuje. Spolu s neutrónom vytvára jadro každého atómu – s výnimkou vodíka, v ktorého atómovom jadre je len jeden protón. V [...]

kremel shutterstock

ESVČ: V centre ruských dezinformačných kampaní stojí Nemecko

09.03.2021 07:28

Viacero konšpirácií sa šírilo aj v súvislosti s ruským opozičným politikom a kritikom Kremľa Alexejom Navaľným.

vakcína koronavírus očkovanie

Koniec hororu s prihlásením na očkovanie? Chystajú sa zmeny

09.03.2021 06:44

Po víkendovom nočnom striehnutí na voľné termíny očkovania by mala vzniknúť "čakáreň". Vraj do týždňa.

Venezuela

Spojené štáty ponúknu dočasný ochranný štatút tisíckam Venezuelčanov

09.03.2021 06:37

Americká vláda ho poskytnúť Venezuelčanom, ktorí zo svojej vlasti utiekli pred politickými represiami a ekonomickým chaosom.

Izrael, koronavírus, letisko

ONLINE: Rakúsko zatvára Wiener Neustadt, na cestu len s testom

09.03.2021 06:00, aktualizované: 07:20

Prvé väčšie rakúske mesto, odkiaľ budú môcť ľudia vycestovať len s čerstvým testom na koronavírus, je Wiener Neustadt.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,204
Celková čítanosť: 7579416x
Priemerná čítanosť článkov: 6295x

Autor blogu

Kategórie