Založ si blog

Začiatok konca? Lockdown na neurčito; Lauterbach zdravotný expert SPD žiada to

Prof. Dr. Karl Lauterbach je z politikov majdôležitejším poradcom kancelárky vo veciach týkajúcich sa korony. Žiada od politiky radikálnu zmenu v boji proti pandémii. Má podporu viacerých virológov a politikov. Lauterbach je lekár a profesor na Univerzite v Kolíne n. Rýnom, na katedre klinickej epidemiológie a má aj poslanecký mandát v Bundestagu. A chce mať neohraničený Lockdown!

Zrejme vychádza z toho, že taká hrozivá vidina občanov ešte viac „skrotí“  a že budú voči „vrchnosti“ ešte devótnejší a poslušnejší a že sa všetci bez výnimky nechajú očkovať.

Už pred vrcholovým stretnutím členov vlády a šéfov krajinských vlád, ktoré sa konalo v utorok 4.1. na tému korona a Lockdown, sa ozývalo mnoho hlasov zo strany lekárských expertov, na čele s Lauterbachom, že je žiadúca radikalizácia korona politiky v Nemecku, lebo vraj počet infikovaných bude naďalej rapídne narastať.

Najdôležitejší medicínsky expert Bundestagu Lauterbach sa tiež zúčastnil vrcholového stretnutia a dôrazne žiadal prítomných šéfov krajinských vlád, ako aj kancelárku a jej vládu, aby zmenili svoju stratégiu v korona politike a prestali s vyhlasovaním Lockdowns, ktoré sú termínované a aby vyhlásili časove neohraničený Lockdown.

Ak sa presadí v Berlíne to, čo chce Lauterbach, tak to bude znamenať začiatok konca pre nemeckú ekonomiku a čo navodí o. i. aj vlnu suicidov, a to oveľa mohutnejšiu, aká v Nemecku je už aj teraz.

Je Lauterbach azda tajným spojencom Číny?

Lebo ak bude európska ekonomika na kolenách, tak ju bude „zachraňovať“ Čína, ale veľmi svojským spôsobom.

S tým čo chce za každú cenu dosiahnuť Lauterbach, veľmi ostro kontrastuje to, čo ešte 30. novembra veľmi explicitne vyhlásil – a to bolo ešte pred spustením druhého Lockdownu v Nememcku – šéf najväčšej spolkovej krajiny, Severného Porýnia-Vestfálska, Armin Laschet:

„Ešte jeden taký rok ako 2020 nevydrží ani naša spolocnosť a samozrejme ani naša ekonomika – nemôžeme trvale všetko zavrieť a štát nemôže mesiac po mesiaci vyrovnávať miliardy, ktoré zablokovaná ekonomika nezarobí. Na budúci rok potrebujeme vymyslieť niečo mimoriadne múdre,  lebo v opačnom prípade zničíme celý štát.“

Preto, ak sa presadí Lauterbach, tak štát, aby finančne nevykrvácal (a mohol platiť aspoň niektoré svoje  záväzky), tak si bude musieť „požičať“ peniaze tých, ktorí ich majú uložené v bankách.

Momentálne celkové zadĺženie nemeckého štátu obnáša nepredstaviteľných 2, 28 bilión eur – a dlh v súčasnosti narastá každú sekundu o 6.855 eur!

 

—————–

Moja štatistika superlativov:

 

Mam ďalší senzacny rekord – po 1. raz mi citatelia tu dopriali niečo take skvele:

 

Mojich poslednych 10 blogov malo mimoriadnu citanost – celkove až ca. 13 700x

 V tom istom case ale stupla moja priemerna citanosť zo 6025x na neuveritelnych 6107x

Z toho neuprosne vyplyva ze v tom istom case som zaznamenal na mojom blogu 95 940x citani

A to este neuprosnejsie znamena ze 95 940 minus 13 700 je 82 240

Takze 82 400 citatelov uprednostnilo moje prastare clanky a len 13 700 citalo mojich poslednych 10 clankov        a tato tendencia u mna pretrvava uz tri roky, tento raz ale extremne vyrazne.

 

Vsade inde moji citatelia citaju nadsene moje najnovsie clanky a ovela menej moje prastare…….ale citatelia Pravdy vo vztahu ku mne su ini

Sociálne médiá USA sa stali cenzormi slobodnej mienky a katmi demokracie! Prebudiť sa je neskoro!

18.01.2021

Dole je:Veľvysl.Ukrajiny v DE kritizuje šéfku vlády Mecklenburg-Vorpommern za jej lásku k Rusku))…Vždy keď demokracia niekde stroskotala a potom prišlo k diktatúre, tak najprv začala politika cenzúrovať a obmedzovať médiá. V našej dobe je to však opačne. Mediá, a to predovšetkým sociálne médiá, teraz cenzúrujú politikov, ktorí im z nejakého dôvodu nevyhovujú a [...]

Varoval som dávno! Inštitút priznal: Viacerí ľudia v DE zomreli po očkovaní hneď!

16.01.2021

(toto SRmédiá neprezradia): Vo viacerých článkoch som už v priebehu roku 2020 varoval pred Covid-očkovaním. Aj v článku: Prečo sa nedám očkovať – 18. decembra. V Nemecku okrem iných aj niekoľkí umelci už dávno verejne kritizovali vakcínu i očkovanie. Teraz majú problém vo svojom povolaní – médía z nich urobili konšpirátorov. Prišlo však teraz oficiálne [...]

Urobí korona pandémia z Číny jedinú svetovú superveľmoc? Fakty to svedčia

15.01.2021

(Dole: Ruskí chemici vytvorili nový skvelý systém usporiadania prvkov)..//..Západ má strach z Číny a obáva sa jej ekonomickej sily, a to plným právom. Viacerí západní ekonómovia a politológovia si myslia, že pandémia môže vo svete vytvoriť takú situácia, že 21. storočie sa stane storočím čínskej hegemónoie. Už som písal o tom, že Čína sa z hospodárskej krízy [...]

Monika Jankovská

Obvinená Jankovská opätovne žiada o prepustenie z väzby

18.01.2021 16:29

O jej žiadosti by mal rozhodnúť Špecializovaný trestný súd v Banskej Bystrici tento piatok.

Peter Pellegrini

Pellegrini vytvára petičný výbor

18.01.2021 16:27

Pellegrini chce vytvoriť petičný výbor pre referendum o predčasných voľbách.

Marek Krajčí

Ak sa bude ustupovať od covid automatu, Krajčí je ochotný skončiť vo funkcii

18.01.2021 16:16

Ako konštatoval, bude veľmi striktne hájiť, aby sa COVID automat dodržiaval.

Milan Krajniak, podkast, podcast,

Začalo sa pilotné očkovanie v zariadeniach sociálnych služieb

18.01.2021 15:53, aktualizované: 16:51

Oznámil to minister práce Milan Krajniak v areáli Petržalského domova seniorov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,178
Celková čítanosť: 7212902x
Priemerná čítanosť článkov: 6123x

Autor blogu

Kategórie