Začiatok konca? Lockdown na neurčito; Lauterbach zdravotný expert SPD žiada to

13. januára 2021, romanbednar, krízové situácie

Prof. Dr. Karl Lauterbach je z politikov majdôležitejším poradcom kancelárky vo veciach týkajúcich sa korony. Žiada od politiky radikálnu zmenu v boji proti pandémii. Má podporu viacerých virológov a politikov. Lauterbach je lekár a profesor na Univerzite v Kolíne n. Rýnom, na katedre klinickej epidemiológie a má aj poslanecký mandát v Bundestagu. A chce mať neohraničený Lockdown!

Zrejme vychádza z toho, že taká hrozivá vidina občanov ešte viac „skrotí“  a že budú voči „vrchnosti“ ešte devótnejší a poslušnejší a že sa všetci bez výnimky nechajú očkovať.

Už pred vrcholovým stretnutím členov vlády a šéfov krajinských vlád, ktoré sa konalo v utorok 4.1. na tému korona a Lockdown, sa ozývalo mnoho hlasov zo strany lekárských expertov, na čele s Lauterbachom, že je žiadúca radikalizácia korona politiky v Nemecku, lebo vraj počet infikovaných bude naďalej rapídne narastať.

Najdôležitejší medicínsky expert Bundestagu Lauterbach sa tiež zúčastnil vrcholového stretnutia a dôrazne žiadal prítomných šéfov krajinských vlád, ako aj kancelárku a jej vládu, aby zmenili svoju stratégiu v korona politike a prestali s vyhlasovaním Lockdowns, ktoré sú termínované a aby vyhlásili časove neohraničený Lockdown.

Ak sa presadí v Berlíne to, čo chce Lauterbach, tak to bude znamenať začiatok konca pre nemeckú ekonomiku a čo navodí o. i. aj vlnu suicidov, a to oveľa mohutnejšiu, aká v Nemecku je už aj teraz.

Je Lauterbach azda tajným spojencom Číny?

Lebo ak bude európska ekonomika na kolenách, tak ju bude „zachraňovať“ Čína, ale veľmi svojským spôsobom.

S tým čo chce za každú cenu dosiahnuť Lauterbach, veľmi ostro kontrastuje to, čo ešte 30. novembra veľmi explicitne vyhlásil – a to bolo ešte pred spustením druhého Lockdownu v Nememcku – šéf najväčšej spolkovej krajiny, Severného Porýnia-Vestfálska, Armin Laschet:

„Ešte jeden taký rok ako 2020 nevydrží ani naša spolocnosť a samozrejme ani naša ekonomika – nemôžeme trvale všetko zavrieť a štát nemôže mesiac po mesiaci vyrovnávať miliardy, ktoré zablokovaná ekonomika nezarobí. Na budúci rok potrebujeme vymyslieť niečo mimoriadne múdre,  lebo v opačnom prípade zničíme celý štát.“

Preto, ak sa presadí Lauterbach, tak štát, aby finančne nevykrvácal (a mohol platiť aspoň niektoré svoje  záväzky), tak si bude musieť „požičať“ peniaze tých, ktorí ich majú uložené v bankách.

Momentálne celkové zadĺženie nemeckého štátu obnáša nepredstaviteľných 2, 28 bilión eur – a dlh v súčasnosti narastá každú sekundu o 6.855 eur!

 

—————–

Moja štatistika superlativov:

 

Mam ďalší senzacny rekord – po 1. raz mi citatelia tu dopriali niečo take skvele:

 

Mojich poslednych 10 blogov malo mimoriadnu citanost – celkove až ca. 13 700x

 V tom istom case ale stupla moja priemerna citanosť zo 6025x na neuveritelnych 6107x

Z toho neuprosne vyplyva ze v tom istom case som zaznamenal na mojom blogu 95 940x citani

A to este neuprosnejsie znamena ze 95 940 minus 13 700 je 82 240

Takze 82 400 citatelov uprednostnilo moje prastare clanky a len 13 700 citalo mojich poslednych 10 clankov        a tato tendencia u mna pretrvava uz tri roky, tento raz ale extremne vyrazne.

 

Vsade inde moji citatelia citaju nadsene moje najnovsie clanky a ovela menej moje prastare…….ale citatelia Pravdy vo vztahu ku mne su ini