Založ si blog

Pasca: Demokrati obvinili Trumpa z pokusu o manipuláciu volebných výsledkov v Georgii

Chudák Trump – dostali ho do pasce. Pomocníka majú v osobe Brada Raffenspergera, ktorý zastáva v spolkovom štáte Georgie dôležitú funkciu ako Secretery of State a mal aj poverenie dohliadať na prezidentské voľby.

Washington Post informoval, že americky prezident v telefonickom rozhovore s Raffenspergerom ho naliehavo žiadal, aby dodatočne zmenil výsledky volieb. „Budúca“ USA viceprezidentka Harris obvinila Trumpa zo zneužitia moci. Washington Post tvrdí, že existuje nahrávka údajne až hodinového rozhovoru Trumpa s Raffenspergerom. Demokrati teraz chcú Trumpa oficiálne obžalovať. To celé preberajú postupne aj ďalšie mainstreamové médiá i nemecké. Ide v podstate o to, že Demokrati robia všetko preto, aby v USA vyvolávali v národe negatívne emócie voči prezidentovi.

To celé je ale len lož a prekrúcanie faktov od začiatku až do konca a pokus o ďalšie difamovanie Trumpa aj za pomoci zradného Republikána Raffenspergera, ktorý je nenávidený všetkými republikánskymi kongresmanmi:

Vôbec totiž nešlo v hodinovom telefonáte o rozhovor Trumpa a Raffenspergera, ale o telefonickú konferenciu niekoľkých osôb. Okrem Trumpa a Raffenspergera boli jej účastníkmi Mark Meadows – chief of staff v Bielom Dome, Cleta Mitchell právnik, Kurt Hilbert právnik, Ryan Germany poradca Raffenspergera a Jordan Fuchs, Deputy Secretary of State, Georgia.

Médiá úmyselne zamlčiavajú túto v súvislosti s telefonátom dôležitú a podstatnú informáciu, lebo len tak možno skonštruovať to, že Trump chcel konšpiratívnym spôsobom Raffenspergera nútiť k tomu, aby zmenil „korektný“ výsledok volieb v jeho prospech.

V skutočnosti prebiehal rozhovor  v rámci konferencie tak, že Trump chcel od Raffensperga len to, aby konečne reagoval na množstvo dôkazov o porušení legálnosti volieb, ktoré mu boli predložené a aby si všetko sám preveril.

Takže pasca ostala prázdna!

 

Pripájam aspoň začiatok konferencie v autentickom podaní v angličtine (prečítal som si celú kompletne):

 

Donald Trump:
And I know you would like to get to the bottom of it, although I saw you on television today, and you said that you found nothing wrong. I mean, you know, and I didn’t lose the state, Brad. People have been saying that it was the highest vote ever.
[…]
But Brad, if you took the minimum numbers we are many, many times above the 11,779, and many of those numbers are certified, or they will be certified, but they are certified. And those are numbers that are there, that exist. And that beat the margin of loss, they beat it, I mean, by a lot, and people should be happy to have an accurate count instead of an election where there’s turmoil.
[…]
So that’s it. I mean, we have many, many times the number of votes necessary to win the state. And we won the state, and we won it very substantially and easily, and we’re getting, we have, much of this is a very certified, far more certified than we need. But we’re getting additional numbers certified, too.”

 

Mark Meadows:
“So, Mr. President, if I might be able to jump in, and I’ll give Brad a chance. Mr. Secretary, obviously there is, there are allegations where we believe that not every vote or fair vote and legal vote was counted, and that’s at odds with the representation from the secretary of state’s office.What I’m hopeful for is there some way that we
can, we can find some kind of agreement to look at this a little bit more fully? You know the president mentioned Fulton County.”…………………………….

 

V hercovi sa ukrýval diktátor! Stal sa väčší nepriateľ Ruska ako Porošenko

07.03.2021

Západné média to nevedia a či len mlčia? V týchto dňoch sa v Ukrajine etabluje diktatúra. Ukrajinský prezident dal protizákonne a protiústavne odstaviť kritické televízne vysielače, šéfa opozície tiež a Ústavnému súdu odobral dôležité právomoci. Všetko to urobil v štýle diktátorov. Vo februári bol odstavený posledný kritický televízny vysielač. Vodca opozície [...]

Gates pracuje na tom, aby sa stal „majiteľom“ DI každého človeka na Zemi

05.03.2021

(Dole:Smutná správa o smrti p.Petra Šveca, veľkého roduverného Slováka, ktorú mi poslal p.Jozef Šedovič)…Keď sa B. Gates stane pánom digitálnej identity (DI) každého, tak bude mať absolútnu moc nad všetkými a zároveň mu to prinesie nepredstaviteľné bohatstvo, a to podstatne väčšie ako ho už má. Kľúč k tomu je digitálny očkovací pas (DOP). Médiá [...]

Protón: Záhadná asymetria v jeho vnútri je pre vedcov obrovské prekvapenie

03.03.2021

Vedci žasli, keď objavili, že v zdanlivo jednoduchom protóne sa odohrávajú milióny doslova kozmických procesov. Protón, ako je známe, je jednou z troch základných častíc, z ktorých pozostáva hmota, a to kdekoľvek v kozme, kde v nejakej forme existuje. Spolu s neutrónom vytvára jadro každého atómu – s výnimkou vodíka, v ktorého atómovom jadre je len jeden protón. V [...]

kremel shutterstock

ESVČ: V centre ruských dezinformačných kampaní stojí Nemecko

09.03.2021 07:28

Viacero konšpirácií sa šírilo aj v súvislosti s ruským opozičným politikom a kritikom Kremľa Alexejom Navaľným.

covid, ockovanie, ba, caputova

Koniec hororu s prihlásením na očkovanie? Chystajú sa zmeny

09.03.2021 06:44

Po víkendovom nočnom striehnutí na voľné termíny očkovania by mala vzniknúť "čakáreň". Vraj do týždňa.

Venezuela

Spojené štáty ponúknu dočasný ochranný štatút tisíckam Venezuelčanov

09.03.2021 06:37

Americká vláda ho poskytnúť Venezuelčanom, ktorí zo svojej vlasti utiekli pred politickými represiami a ekonomickým chaosom.

Izrael, koronavírus, letisko

ONLINE: Rakúsko zatvára Wiener Neustadt, na cestu len s testom

09.03.2021 06:00, aktualizované: 08:53

Prvé väčšie rakúske mesto, odkiaľ budú môcť ľudia vycestovať len s čerstvým testom na koronavírus, je Wiener Neustadt.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,204
Celková čítanosť: 7579474x
Priemerná čítanosť článkov: 6295x

Autor blogu

Kategórie