Založ si blog

Moslim slávil francúzske Vianoce: Prepadla ho skupina moslimov preto!

(Dole je: Trump urobí Sidney Powell mimoriadnou vyšetrovateľku volebného podvodu)…To ale v žiadnom prípade nemal robiť. A už vonkoncom nemal urobiť to, čo urobil potom. 20 ročný arabský moslim oslavoval Vianoce po kresťansky a po slávnostnom štedrovečernom stolovaní dal do internetu fotky z priebehu svojho po kresťansky stráveného vianočného večera. To oznámila francúzska polícia, ktorá vyšetrovala kriminálny čin, ktorý sa následne udial.

Stalo sa to vo východnom Francúzsku, v 50 tisícovom meste Belfort. Krátko po tom, ako snímky objavil v internete jeho arabský známy, tak ho cez internet najprv urážal a potom sa mu začal vyhrážať. O.i. – ako to prešetrovala belfortská polícia – mu hrozil, že mu ukáže, čo je správny Arab. Napísal mu, že ak je chlap, tak nech sa s ním stretne.

Na dohovorenom mieste ho však neskoro večer na druhý deň čakalo päť mladých arabských moslimov, ktorí mu dali poriadnu príučku o tom, aký má byť správny moslim. Keď ju ukončili, tak mu pohrozili tým, čo ho čaká, ak sa obráti na políciu.

Ten to ale napriek hrozbám urobil a podal na brutálnych násilníkov trestné oznámenie. Boli zatknutí a sú vo vyšetrovacej väzbe.

Prezident regiónu Grand Est, kde leží Belfort, Jean Rottner vyjadril na twitteri svoje zhrozenie a povedal, že išlo o úplne bezdôvodnú a neakceptovateľnú  agresiu. Dodal, že v tom útoku bola obsiahnutá aj veľká dávka rasizmu a nenávisti na francúzsku políciu a že ich obeťou sa stal 20 ročný moslim aj preto, lebo jeho otec sa stal jej súčasťou.

Ak moslimovia neprepáčia vlastnému bratovi vo viere, že sú mu kresťanské  Vianoce blízke, tak nemožno od nich očakávať, že niekdy budú tolerovať naše „neverectvo“, a to až dovtedy, pokiaľ nepochopia, že pre všetkých, ktorí veria v jedného Boha musia byť Allah, Jahve a Kristus len rôzne mená toho istého Boha.

——————–   

Trump urobí Sidney Powell mimoriadnou vyšetrovateľku volebného podvodu?  

Podľa amerických médií zamýšľa prezident Trump vymenovať  mimoriadneho vyšetrovateľa, ktorý dostane poverenie, aby na základe rozsiahlych právomocí vyšetroval všetky okolnosti, ktoré viedli k volebným podvodom v prezidentských voľbách 2020, a to v rozsahu, aký Amerika ešte nikdy nezažila.

Favoritom na túto pozíciu je právnička Sidney Powell. Ak sa tak má stať, tak sa to musí stať urýchlene, lebo do 6. decembra chýba už len niekoľko dní.

V ten deň bude americký Kongres spočítavať hlasy voliteľov zo všetkých spolkových štátov USA a 6. decembra existuje ešte možnosť napadnúť volebné výsledky a ich spochybniť, tak ako boli nahlásené a evidované.

V piatok 18. decembra sa konali dôležité porady v Bielom Dome a okrem Trumpa a jeho poradcov, Rudyho Giulianiho, bola prítomná aj Sidney Powell. Aj nasledovnú nedeľu a pondelok bola Powell opäť v Bielom Dome.

Z toho možno usudzovať, že je nanajvýš pravdepodobné, že ak Trump vymenuje mimoriadneho vyšetrovateľa vo veci vyšetrovania volebného podvodu, tak to bude Powell.

Kto presne je táto žena? Powell je bývalá prezidentka Americkej právnickej akadémie. Predtým, ako si založila  vlastnú právnickú kanceláriu, tak pracovala ako štátna prokurátorka v Texase.

V USA je pokladaná za mimoriadne odvážnu a nekompromisnú právničku.

—————–

Moja „relativistická“ štatistika:

 

Vcerasjsi blog bol opat len dalsim mizernym „prepadákom“ – sotva cez 950x, pricom sa priemerna citanost zvysila zazracnym „relativistickym“ sposobom o viac ako 7000 navstev a tak stupla na 6030x,

co znamena, že moji navstevnici – viac ako 6000 „museli“ uprednostnit moje prastare blogy  – co je samozrejme Unsinn des hoechsten Grades!!!!!!   …………oder aber meine Leser wollen mich nur ärgern – oder vielleicht doch nur zum Lachen bringen….

Ich lache gerne und viel……und auch über diesen Unsinn

Kyjev hrozí vojnou: Donbas reaguje svojou prvou mobilizáciou. Srbi sú zlí!

10.04.2021

Donbas sa pripravuje na ukrajinský útok a zvoláva mobilizačným rozkazom do svojej armády mladých mužov. Na Donbase bolo počas celého ukrajinsko-donbaského konfliktu vždy množstvo dobrovoľníkov. Naproti tomu Kyjev musel už od začiatku z veľkej časti svojich mladých mužov nútiť, aby šli bojovať proti svojim východným bratom. Porošenko a jeho bábková proamerická [...]

Leonardo da Vinci 1452-1519: Univerzálny génius, umelec, vynálezca, vedec

08.04.2021

(Toto nie je pre tých, ktorým mozog hlúpne, lebo ho plnia prevažne len politikou)… Vinci patrí bezpochyby k jednej z najfascinujúcejších osobností dejín ľudstva. Mnohí ho považujú za najväčšieho génia, aký sa kedy narodil. Nejednou zo svojich odvážnych hypotéz predbehol dobu, v ktorej žil o stáročia. Bol niečím tak unikátnym, čo sa v tej kvalite a [...]

Provokácia: Litva uzatvorila hranice pre nákladné autá z Bieloruska a Ruska

07.04.2021

(Dole: Agresívna hrozba: NATO odpovie silou aj na nepriateľské nevojenské aktivity)…Je verejným tajomstvom, že zahraničná politika Litvy sa z veľkej časti určuje vo Washingtone. A síce tak, aby bolo Rusko každým vhodným spôsobom provokované a šikanované. Tieto provokácie sú samozrejme v súlade s politikou EÚ, pričom Brusel nahradzuje Litve finančné straty, ktoré [...]

Rakúsko / Viedeň /

V Rakúsku zatkli možného spolupáchateľa teroristického útoku vo Viedni

10.04.2021 20:00

Teroristický útok v centre Viedne z novembra minulého roka si vyžiadal štyri životy, vyše 20 zranených. Prihlásila sa k nemu extrémistická organizácii Islamský štát.

Rio de Janeiro

V Brazílii vzniká socha Krista Ochrancu, vyššia než známy Kristus Spasiteľ

10.04.2021 19:26

Socha v meste Encantado na juhu Brazílie bude mať výšku 43 metrov vrátane podstavca, čo z nej spraví jednu z najvyšších sôch Krista s rozpaženými rukami na svete.

Igor Matovič

Riaditeľ Virologického ústavu SAV žiada Matoviča o verejné ospravedlnenie

10.04.2021 18:46

Juraj Kopáček tvrdí, že Matovič mimoriadne nevhodným spôsobom poškodil meno Virologického ústavu, znevážil prácu a ponížili vedcov ústavu.

Jemen

Boje na severe Jemenu si vyžiadali 53 mŕtvych, húsíovia mieria na strategický Márib

10.04.2021 18:13

Iránom podporovaní povstalci, tzv. húsíovia, vo februári zintenzívnili bojové akcie cieľom zmocniť sa strategického mesta Márib, ktoré je metropolou rovnomennej provincie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,224
Celková čítanosť: 7770029x
Priemerná čítanosť článkov: 6348x

Autor blogu

Kategórie