Založ si blog

Vlády tvrdia, že nebude povinnosť očkovania. Bude: Príde cez„Zadné Dvierka“

(tu je neraz to, co SRmedia Nepisu! I dnes! A aj dnes to bude tu len„prepadák“–s istotou proroka to viem)..Nemecká vláda už viackrát prízvukovala, že očkovanie proti Covidu-19 nebude povinné – avšak kancelárka sa k tomu nevyjadruje. Je to samozrejme len rafinovaná pokrytecká taktika – kto ale vidí do politického zákulisia, ten ju ľahko prekukne.

Nakoľko však odpor občanov  proti očkovaniu, z ktorého, ako sa už všeobecne vie, si urobil obrovský miliardový biznis „dobrodinec“ ľudstva Gates, narastá, tak by nebolo rozumné v tejto situácii niečo také uzákoniť.

A aj Hanno Kautz, hovorca ministra zdravotníctva Jensa Spahna na nedávnej tlačovej konferencii na nepríjemné otázky dvoch nesystémových žurnalistov nervózne zdôrazňoval, že môže len opakovať to, čo už povedal, že očkovanie proti korone bude dobrovoľné.

A je dokonca veľmi pravdepodobné, že hovorí pravdu a že nezavádza. Lenže v tomto prípade existuje ešte jedna pravda, a tá je iná. V ďalšom túto pravdu vysvetlím.

Je potrebné dosiahnuť populačnú imunitu – tvrdia systémoví experti

Podľa nemeckých virológov sa korona prestane nekontrolovane šíriť a v spoločnosti bude postupne čoraz menej infikovaných len vtedy, ak bude pomerne rýchlo okolo 70 percent obyvateľov zaočkovaných už pripustenou vakcínou z BioNTech-Pfizer. V tom prípade sa hovorí o imunite stáda a či o populačnej imunite

To znamená, že ak je zo 100 ľudí 70 imúnnych, tak zvyšných 30 môže  štatisticky videné nakaziť menej ako jednu osobu. Tým klesá pravdepodobnosť, že vírus nakazí niekoho, kto nemá imunitu. V Nemecku je podľa toho potrebné, aby sa dalo očkovať okolo 57 miliónov občanov

Problém je ale ten, že v Nemecku sa v žiadnom prípade (zatiaľ) nemieni nechať očkovať viac ako 45 percent, čo je asi len 36 miliónov. A toto percento sústavne klesá. Pred niekoľkými mesiacmi to bolo ešte 56 percent.

A tak sa musia použiť „zadné dvierka“, to znamená, že je potrebné vytvoriť sociálny tlak na tých, ktorí odmietajú očkovanie proti Covidu-19 a súčasne odmeniť rôznymi výhodami tých, ktorí sa nechajú ochotne alebo poslušne očkovať.

Na vytvorenie sociálneho tlaku je veľa možností.

V prvom rade treba ešte viac zintenzívniť šírenie strachu a paniky. Máme tu v tomto smere dokonca už pomoc: Sú tu už údajné mutácie Covidu a vyhlásenia systémových expertov, že je až o 70 percent nebezpečnejší ako pôvodný Covid. To by malo zvýšiť počet tých, ktorí sa dajú očkovať. Médiá môžu pomocť tým, že budú stigmatizovať tých, ktorí sa nedajú očkovať a označovať ich za nezodpovedných asociálov, ktorí sa ľahko môžu nakaziť a tak ohroziť iných.

Reštaurácie, hotely, letecké spoločnosti a podobne… a v krajnom prípade napr. aj železnice budú poskytovať svoje služby len tým, ktorí sa preukážu očkovacím preukazom.  To možno ďalej stupňovať a rozširovať v prípade potreby.

Toto všetko by štát mohol už vopred zakázať, ak by skutočne bol len za dobrovoľné očkovanie.

Samozrejme, že ale nie je!

Preto, keď je polovica a viac obyvateľstva proti očkovaniu, tak z obavy pred obrovskými demonštráciami a nepokojmi ide štát radšej pohodlnejšou a bezpečnejšou cestou „zadných dvierok“, aby tak dosiahol svoj cieľ.

Z tohto dôvodu sú dôležité takéto články, aby si ľudia uvedomili, že budú aj takto nepriamo donucovaní k tomu, aby sa dali „dobrovoľne“ očkovať.

V nemeckých systémových médiách sa už objavilo viacero článkov s titulkami „Ako dosiahnuť to, aby sa čo najviac ľudí dalo očkovať“

Veď ide aj o biznis – čím viac ľudí dostane vakcínu, tým viac miliard sa zarobí. Všetko samozrejme z daní občanov.

Ak štát tvrdí, že sociálny tlak na tých, ktorí vakcínu proti Covidu odmietajú, nemôže prekaziť, tak je to samozrejme lož, lebo môže vydať zákaz, aby sa pri vstupe do reštaurácie (a inde) kontrolovalo, či niekto bol očkovaný alebo nie.

Uzavriem tým, že ja sa v žiadnom prípade nedám očkovať. O mojich dôvodoch som už písal viackrát.

V tejto súvislosti ešte uvediem jedno obrovské klamstvo z úst nemeckej ministerky Anji Karliczek (CDU).

V televízii povedala:

„Povolenie pripustenia vakcíny BioNTech-Pfizer na trh bolo udelené na základe toho, že  vyhovuje všetkým obvyklým a vysokým štandardom, na aké sme v Európe zvyknutí. Tejto vakcíne môžeme plne dôverovať.“

To nie je nič iné ako propagandistické klamstvo z úst ministerky, ktorá zabudla na to, že dokonca aj viacerí systémoví virológovia hovoria o niekoľkých neistých aspektoch pri nasadení tejto náhlivo a bez dostatočného testovania na trh vrhnutej vakcíny.

Najmä to, ako sa prejavia niektoré jej vedľajšie účinky, ktoré sa ukážu vždy až po niekoľkých rokoch, nevie a ani nemôže vedieť žiadny expert, lebo nebola dlhodobo testovaná!

Ako som už inde písal, tak expert virológ, profesor Stefan Hockertz tvrdí o vakcíne presný opak toho, čo ministerka Karliczek, a o.i zdôraznil, že  tu ide o experimenty na ľuďoch.

————————

Moja „divotvorná“ štatistika:

Ako som predpovedal moj posledny unikatny clanok tu bol „prepadak“, len 990x – v poradi už 88. po sebe

Vsade inde tuto moju temu citali masy mojich citatelov……..Kazdy moj tunajsi „prepadak“  je vsade inde absolutny trhak!!!!!!!

Kyjev hrozí vojnou: Donbas reaguje svojou prvou mobilizáciou. Srbi sú zlí!

10.04.2021

Donbas sa pripravuje na ukrajinský útok a zvoláva mobilizačným rozkazom do svojej armády mladých mužov. Na Donbase bolo počas celého ukrajinsko-donbaského konfliktu vždy množstvo dobrovoľníkov. Naproti tomu Kyjev musel už od začiatku z veľkej časti svojich mladých mužov nútiť, aby šli bojovať proti svojim východným bratom. Porošenko a jeho bábková proamerická [...]

Leonardo da Vinci 1452-1519: Univerzálny génius, umelec, vynálezca, vedec

08.04.2021

(Toto nie je pre tých, ktorým mozog hlúpne, lebo ho plnia prevažne len politikou)… Vinci patrí bezpochyby k jednej z najfascinujúcejších osobností dejín ľudstva. Mnohí ho považujú za najväčšieho génia, aký sa kedy narodil. Nejednou zo svojich odvážnych hypotéz predbehol dobu, v ktorej žil o stáročia. Bol niečím tak unikátnym, čo sa v tej kvalite a [...]

Provokácia: Litva uzatvorila hranice pre nákladné autá z Bieloruska a Ruska

07.04.2021

(Dole: Agresívna hrozba: NATO odpovie silou aj na nepriateľské nevojenské aktivity)…Je verejným tajomstvom, že zahraničná politika Litvy sa z veľkej časti určuje vo Washingtone. A síce tak, aby bolo Rusko každým vhodným spôsobom provokované a šikanované. Tieto provokácie sú samozrejme v súlade s politikou EÚ, pričom Brusel nahradzuje Litve finančné straty, ktoré [...]

Rakúsko / Viedeň /

V Rakúsku zatkli možného spolupáchateľa teroristického útoku vo Viedni

10.04.2021 20:00

Teroristický útok v centre Viedne z novembra minulého roka si vyžiadal štyri životy, vyše 20 zranených. Prihlásila sa k nemu extrémistická organizácii Islamský štát.

Rio de Janeiro

V Brazílii vzniká socha Krista Ochrancu, vyššia než známy Kristus Spasiteľ

10.04.2021 19:26

Socha v meste Encantado na juhu Brazílie bude mať výšku 43 metrov vrátane podstavca, čo z nej spraví jednu z najvyšších sôch Krista s rozpaženými rukami na svete.

Igor Matovič

Riaditeľ Virologického ústavu SAV žiada Matoviča o verejné ospravedlnenie

10.04.2021 18:46

Juraj Kopáček tvrdí, že Matovič mimoriadne nevhodným spôsobom poškodil meno Virologického ústavu, znevážil prácu a ponížili vedcov ústavu.

Jemen

Boje na severe Jemenu si vyžiadali 53 mŕtvych, húsíovia mieria na strategický Márib

10.04.2021 18:13

Iránom podporovaní povstalci, tzv. húsíovia, vo februári zintenzívnili bojové akcie cieľom zmocniť sa strategického mesta Márib, ktoré je metropolou rovnomennej provincie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,224
Celková čítanosť: 7770178x
Priemerná čítanosť článkov: 6348x

Autor blogu

Kategórie