Založ si blog

Právnici obžalujú šéfvirológa Merkel-vlády z úmyselného šírenia lží o korone

(Samozrejme o tomto Ani Slovo v SRmédiách- u mna ale je to absolutny trhak!!!)…Podporuje ich aj Robert F. Kennedy, synovec prezidenta Kennedyho.Skupina nemeckých právnikov požiadala písomne virologického poradcu spolkovej vlády v Berlíne, Christiana Drostena, aby skončil so šírením úmyselne nesprávnych informácií o korone. V opačnom prípade ho obžalujú.

Drosten je najdôležitejším poradcom vlády v záležitostiach týkajúcich sa pandémie. Právnici popierajú pravdivosť viacerých jeho tvrdení, ktoré mali veľký negatívny vplyv nielen na nemeckú spoločnosť.

Drosten o. i. vyvinul špecifický test, ktorý bol základom pre viaceré PCR-testy, ktorými sa vo svete zisťuje, či je niekto infikovaný Covidom-19.

Právnici spochybnili aj Drostenove tvrdenia, že PCR-testy sú spoľahlivými indikátormi korony a tiež aj jeho úmyselne prehnané hodnotenia rizík nakazenia sa koronou.

Jeden z právnikov – Reiner Fuellmich:

„PCR-testy nemôžu v žiadnom prípade spoľahlivo dokázať infekciu koronou, a to z jednoduchého dôvodu – lebo nie sú schopné rozlišovať medzi živou a mŕtvou organickou hmotou.“

Právnici sú toho názoru, že tieto testy extrémne skreslujú čísla koronou nakazených a že v skutočnosti sú podstatne nižšie, ako ich vykazujú oficiálne štatistiky.

Reiner Fuellmich:

„My sme presvedčení, že máme dosť dôkazov na to, aby sme pred súdom dokázali, že Christian Drosten úmyselne zavádzal a prekrúcal fakty a že preto je plne zodpovedný za všetko, čo tým spôsobil.“

Z môjho pohľadu je Drosten patologicky ctižiadostivý egocentrik, ktorý chorobne baží po uznaní a sláve a preto za každú cenu chcel vyniknúť niečim mimoriadnym a neobyčajným, aby sa tak stal stredobodom pozornosti médií a verejnosti.

Podobné typy máme aj v SR!

Právnik Reiner Fuellmich je členom nemeckého mimoparlamentného korona-vyšetrovacieho výboru, ktorý preskúmava výpovede nezávislých expertov o obrovských kolaterálnych škodách, ktoré vo svete vznikli v dôsledku tzv. korona-pandémie.

Spolu s ďalšími právnikmi zhromažďuje  a zisťuje vo svete informácie o majiteľoch firiem a podnikov, ktoré utrpeli v dôsledku korona-opatrení veľké finančné škody.

Následne je ich cieľom vypracovať hromadné žaloby a podať ich na súdy, zatiaľ v USA, Kanade a Austrálii.

Podľa Fuellmicha podal už prvú takú žalobu ohľadom nespoľahlivosti PCR-testov 16. decembra právnik Robert F. Kennedy junior, predseda Children’s Health Defense, synovec 35. prezidenta USA, Johna. F. Kennedyho.

R.F.Kennedy junior sa nedávno aktívne zúčastnil veľkej berlínskej demonštrácie proti korona-opatreniam, kde mal aj reč, za ktorú zožal obrovský potlesk účastníkov demonštrácie.

V nej o.i. vyjadril aj svoje presvedčenie, že Bill Gates pripravoval a plánoval korona-pandémiu už dlhé roky.

 

—————————-

Tato dnesna moja tema patri k trom mojim najcitanejsim tohto roku (tu bude ale urcite len totalnym „prepadakom“)  – je na viacerych platformach a precitalo ju uz niekolko stotisic ludi a dostali sme na nu stovky ohlasov zo SR, CR

Jeden z nich: Toto mi napisal Slovak z Bratislavy – Marian:

……..Bill Gates v roku 2015 vyhlásil, že do 5 rokov nás čáka pandémia. 2015+5=2020 . Ako to vedel? Lebo ju plánoval . Tento týždeň vystúpil v televízii v USA a hovoril ako bude ďalej prebiehať pandémia . Ako to vie? Lebo on je jeden zo strojcov pandémie. A netreba zabudnúť, že v roku 2014 média šaleli hlavne Nemecku, že v októbri vypukne pandémia nového koronavírusu COVID . Aj v našich mediach sa to objavilo.

—————————————-

Moja štatistika blogerských superlativov:

 

Posledný blog – „prepadak“ numero 87  (mal len mizerackych 1130x  a ani jediny prispevok – pricom mi tuto temu inde precitalo okolo 90 000x a prislo mnoho prispevkov – Slovaci a Cesi miluju moje clanky – nie ale tu na Pravde!!!!!! – oder täusche ich mich möglicherweise – und spielt hier eine andere Musik – vielleicht aus dem Kosmos?????)

– teda 87 clankov za sebou, v ktorych som bol extremne pod mojou priemernou citanostou, ktora vystupila dnes na 6000x

 

Tu som schlicht und ergreifend vo „svete inej reality“ – Aber auch ich SELBST bin eine andere Realität

Kyjev hrozí vojnou: Donbas reaguje svojou prvou mobilizáciou. Srbi sú zlí!

10.04.2021

Donbas sa pripravuje na ukrajinský útok a zvoláva mobilizačným rozkazom do svojej armády mladých mužov. Na Donbase bolo počas celého ukrajinsko-donbaského konfliktu vždy množstvo dobrovoľníkov. Naproti tomu Kyjev musel už od začiatku z veľkej časti svojich mladých mužov nútiť, aby šli bojovať proti svojim východným bratom. Porošenko a jeho bábková proamerická [...]

Leonardo da Vinci 1452-1519: Univerzálny génius, umelec, vynálezca, vedec

08.04.2021

(Toto nie je pre tých, ktorým mozog hlúpne, lebo ho plnia prevažne len politikou)… Vinci patrí bezpochyby k jednej z najfascinujúcejších osobností dejín ľudstva. Mnohí ho považujú za najväčšieho génia, aký sa kedy narodil. Nejednou zo svojich odvážnych hypotéz predbehol dobu, v ktorej žil o stáročia. Bol niečím tak unikátnym, čo sa v tej kvalite a [...]

Provokácia: Litva uzatvorila hranice pre nákladné autá z Bieloruska a Ruska

07.04.2021

(Dole: Agresívna hrozba: NATO odpovie silou aj na nepriateľské nevojenské aktivity)…Je verejným tajomstvom, že zahraničná politika Litvy sa z veľkej časti určuje vo Washingtone. A síce tak, aby bolo Rusko každým vhodným spôsobom provokované a šikanované. Tieto provokácie sú samozrejme v súlade s politikou EÚ, pričom Brusel nahradzuje Litve finančné straty, ktoré [...]

Rakúsko / Viedeň /

V Rakúsku zatkli možného spolupáchateľa teroristického útoku vo Viedni

10.04.2021 20:00

Teroristický útok v centre Viedne z novembra minulého roka si vyžiadal štyri životy, vyše 20 zranených. Prihlásila sa k nemu extrémistická organizácii Islamský štát.

Rio de Janeiro

V Brazílii vzniká socha Krista Ochrancu, vyššia než známy Kristus Spasiteľ

10.04.2021 19:26

Socha v meste Encantado na juhu Brazílie bude mať výšku 43 metrov vrátane podstavca, čo z nej spraví jednu z najvyšších sôch Krista s rozpaženými rukami na svete.

Igor Matovič

Riaditeľ Virologického ústavu SAV žiada Matoviča o verejné ospravedlnenie

10.04.2021 18:46

Juraj Kopáček tvrdí, že Matovič mimoriadne nevhodným spôsobom poškodil meno Virologického ústavu, znevážil prácu a ponížili vedcov ústavu.

Jemen

Boje na severe Jemenu si vyžiadali 53 mŕtvych, húsíovia mieria na strategický Márib

10.04.2021 18:13

Iránom podporovaní povstalci, tzv. húsíovia, vo februári zintenzívnili bojové akcie cieľom zmocniť sa strategického mesta Márib, ktoré je metropolou rovnomennej provincie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,224
Celková čítanosť: 7770186x
Priemerná čítanosť článkov: 6348x

Autor blogu

Kategórie