Založ si blog

To ešte nebolo! Nemeckí právnici Demonštrujú za Demokr. pred Ústavným súdom

(Dole je: Objav, ktorý vedcov prekvapil: Niektoré potraviny pomáhajú znížiť riziko nákazy koronou)…Celá rada zákazov, ktoré proti demonštrácii odporcov korona-opatrení v Brémach boli vydané Poriadkovým úradom, Správnym súdom, Vrchným Správnym súdom a napokon i Ústavným  súdom sa teraz stala dôvodom veľkej demonštrácie právnikov. Demonštrujú za zrušenie zákazov a za demokraciu.

Tí prišli z celého Nemecka v sobotu 19. decembra do sídla Ústavného súdu v Karlsruhe.

Podľa vyjadrenia právnikov im však nejde len o zákaz v Brémach, ale všeobecne o zachovanie práva na zhromažďovanie ľudí vo verejnosti, ktoré je čoraz viac porušované a ohrozené vo svojej existencii.

Právnici, ktorí sa obávajú o demokraciu v Nemecku sa združili do organizácie „Anwälte für Aufklärung“ (Právnici za osvetu a racionálne myslenie).

Demonštrácia sa koná v čase od 12. do 16. hodiny a miesto jej konania je pred vchodom do budovy Ústavného súdu.

Organizátormi prvej takejto demonštrácie svojho druhu v Nemecku sú právnici Christian Knoche a Dirk Sattelmeier.

Ako oznámili, tak na demonštráciu v Karlsruhe sú pozvaní aj všetci nemeckí sudcovia a štátni prokurátori.

Táto prvá demonštrácia v Nemecku, kde veľké časti justície demonštrujú za udržanie demokracie proti iným častiam justície, ktorá ju pošliapava, je jasným dôkazom toho, že demokracie v EÚ dostávajú nielen trhliny, ale že sa rozpadávajú.

——————————-

Objav, ktorý vedcov prekvapil: Niektoré potraviny pomáhajú znížiť riziko nákazy koronou

Potvrdzuje to najnovšia vedecká štúdia z North Carolina State University v USA. To, že správna a zdravá výživa posilňuje imunitný systém, to je známe už dlhšiu dobu. Ale po vypuknutí korony sa dlho nehovorilo o tom, že kvalita a stav imunitného systému rozhodujú o tom, či koronu niekto dostane alebo nie.

Ja som o tom písal už velmi skoro v talianskych médiách a síce už v januári, a v SR 13. marca v HS v článku: Nebojím sa korony, lebo viem, že mi nič neurobí! Tu sú moje Fakty:

V tom článku som o.i.napísal:

„Pre mňa platí, že nakoľko môj imunitný system je v perfektnom  stave, tak ma korona v žiadnom prípade nemôže „zničiť““.

Experti v USA teraz urobili prekvapujúci objav.

Zistili, že niektoré potraviny dokážu explicitne pomôcť organizmu, aby buď ľahšie prekonal koronu, prípadne aby sa ňou vôbec nenakazil. V istých potravinách sú prirodzené látky, ktoré sú veľmi účinné pri oslabení korony, prípadne vírus celkom zablokujú ,a to tým spôsobom, že blokujú dôležité enzýmy korona vírusu.

Zatiaľ štúdia potvrdila vysokú účinnosť proti Covidu-19  pri horkej čokoláde, červenom hrozne, kakaovom prášku a zelenom čaji.

Vedci odporúčajú zvýšený konzum týchto potravín a zdôrazňujú, že to môže pomôcť dokonca aj ľuďom, ktorí sa koronou infikovali.

Za seba len doplním, že horkú čokoládu, kakao i červené hrozno konzumujem už desaťročia pravidelne – šálku kaka a kúsok horkej každodenne

————–

Moja štatistika tunajšich osobnych rekordov, ake nema ziadny bloger:

 

Vcerajsi blog, ktory malo tu precitat minimalne 60 000 – bol len dalsim „prepadakom“ (len cez 2700x) – pomaly sa tu blizim k stovke „prepadakov“ po sebe a to pri stale stupajucom priemere citanosti (co je zazrak iracionality matematickej statistiky – aky nema obdoby. Tento priemer dosiahol už 5997x

unglaublich, unmöglich, unvorstellbar, rätselhaft und doch ist es WAHR    !!!!!!!!!!!!!!

 

To sa podoba nasled. Prirovnaniu :  Neustale Kurite do pece v izbe a v izbe je coraz chladnejsie…………..

 

Som tu jediny, kto disponuje takou „zazracnou izbou“

Kyjev hrozí vojnou: Donbas reaguje svojou prvou mobilizáciou. Srbi sú zlí!

10.04.2021

Donbas sa pripravuje na ukrajinský útok a zvoláva mobilizačným rozkazom do svojej armády mladých mužov. Na Donbase bolo počas celého ukrajinsko-donbaského konfliktu vždy množstvo dobrovoľníkov. Naproti tomu Kyjev musel už od začiatku z veľkej časti svojich mladých mužov nútiť, aby šli bojovať proti svojim východným bratom. Porošenko a jeho bábková proamerická [...]

Leonardo da Vinci 1452-1519: Univerzálny génius, umelec, vynálezca, vedec

08.04.2021

(Toto nie je pre tých, ktorým mozog hlúpne, lebo ho plnia prevažne len politikou)… Vinci patrí bezpochyby k jednej z najfascinujúcejších osobností dejín ľudstva. Mnohí ho považujú za najväčšieho génia, aký sa kedy narodil. Nejednou zo svojich odvážnych hypotéz predbehol dobu, v ktorej žil o stáročia. Bol niečím tak unikátnym, čo sa v tej kvalite a [...]

Provokácia: Litva uzatvorila hranice pre nákladné autá z Bieloruska a Ruska

07.04.2021

(Dole: Agresívna hrozba: NATO odpovie silou aj na nepriateľské nevojenské aktivity)…Je verejným tajomstvom, že zahraničná politika Litvy sa z veľkej časti určuje vo Washingtone. A síce tak, aby bolo Rusko každým vhodným spôsobom provokované a šikanované. Tieto provokácie sú samozrejme v súlade s politikou EÚ, pričom Brusel nahradzuje Litve finančné straty, ktoré [...]

Rakúsko / Viedeň /

V Rakúsku zatkli možného spolupáchateľa teroristického útoku vo Viedni

10.04.2021 20:00

Teroristický útok v centre Viedne z novembra minulého roka si vyžiadal štyri životy, vyše 20 zranených. Prihlásila sa k nemu extrémistická organizácii Islamský štát.

Rio de Janeiro

V Brazílii vzniká socha Krista Ochrancu, vyššia než známy Kristus Spasiteľ

10.04.2021 19:26

Socha v meste Encantado na juhu Brazílie bude mať výšku 43 metrov vrátane podstavca, čo z nej spraví jednu z najvyšších sôch Krista s rozpaženými rukami na svete.

Igor Matovič

Riaditeľ Virologického ústavu SAV žiada Matoviča o verejné ospravedlnenie

10.04.2021 18:46

Juraj Kopáček tvrdí, že Matovič mimoriadne nevhodným spôsobom poškodil meno Virologického ústavu, znevážil prácu a ponížili vedcov ústavu.

Jemen

Boje na severe Jemenu si vyžiadali 53 mŕtvych, húsíovia mieria na strategický Márib

10.04.2021 18:13

Iránom podporovaní povstalci, tzv. húsíovia, vo februári zintenzívnili bojové akcie cieľom zmocniť sa strategického mesta Márib, ktoré je metropolou rovnomennej provincie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,224
Celková čítanosť: 7770169x
Priemerná čítanosť článkov: 6348x

Autor blogu

Kategórie