Založ si blog

Expert imunológ Prof. Hockertz: Korona-vakcína je len experimentom na ľuďoch

O tomto mainstream radšej mlčí: Stefan Hockertz je profesorom na Univerzite Hamburg. Je imunológ, toxikológ a farmakológ. S vakcínami sa zaoberá už mnoho rokov a je prívržencom očkovania. Ale preto, že z odborných dôvodov odmieta plánované očkovanie proti korone, tak ho systémové média onálepkovali ako popierača korony, čo je absolútne klamstvo.

V jednom z mojich článkov na tému korona som hovoril o tom, že pri klasických metódach očkovania dostane telo zoslabené infekčné škodlivé mikroorganizmy, ktoré posilňujú a mobilizujú imunitný systém, aby zabránil  nákaze, keď organizmus infikujú škodlivé mikroorganizmy, prípadne aby prišlo len k slabému infekčnému ochoreniu.

V prípade novej vakcíny proti korone sa pri jej náhlivom vývoji nepostupovalo podľa týchto zauživaných a osvedčených metód.

A to je predmetom prísnej kritiky prof. Hockertza. Tvrdí, že teraz bola použitá celkom nová, v praxi preto vôbec nevyskúšaná stratégia očkovania:

„Tri preferované metódy z viacerých plánovaných korona-očkovaní sú založené na mRNA-metóde, pri ktorej sa do buniek očkovaného organizmu dostanú úplne cudzie RNA, teda cudzie genetické materiály. Také RNA očkovania neboli pred koronou nikde na svete pripustené. V prípade týchto nových očkovacích látok dostane organizmus úplne nový gén-terapeutický materiál, a tak do neho vniknú gény a mRNA, ktoré sú okrem toho umelé a nie prirodzené. Napriek tomu, že nebezpečné sprievodné riziká nie sú vylúčené, tak bude udelené oficiálne dovolenie pre toto očkovanie.“

Nemeckí politici svojho času dlho diskutovali o pripustení gén-technicky zmenenej kukurice a napokon v roku 2015 padlo rozhodnutie o jej zákaze. Preto je veľkou záhadou, prečo v prípade gén-terapeutického očkovania, ktoré je pre organizmus neporovnateľne nebezpečnejšie, ako požívanie zmienenej kukurice,  politici – okrem AfD – ho okamžite akceptovali.

Profesor Hockertz:

„To, že očkovanie proti Covidu-19 sa koncentrovalo len na metódu založenú na mRNA, vychádza z toho, že mRNA možno produkovať veľmi rýchlo a vo veľkom množstve. Naproti tomu klasické vakcíny potrebujú na vývoj  jeden až dva roky, kým príde k ich produkcii.

O účinnosti vakcín na princípe mRNA sme samozrejme dosiaľ nevedeli vôbec nič. Preto neverím, že majú vysokú účinnosť 70 až 90 percent, ako nám to chcú nahovoriť tí, čo ich rýchlo a hekticky produkujú.

Keď som požiadal firmy, ktoré pracovali na vakcíne s mRNA, aby mi poslali odborné zdôvodnenie, ako dosiahli takú účinnosť, nedostal som žiadnu odpoveď.

My sme sa vždy tešili, ak sme mali pri očkovaní proti chrípke účinnosť vakcín 30 až 40 percent. Preto sa mi zdajú údaje, ktoré nám prezentujú pri novej vakcíne proti Covidu-19 utopické.

Čo sa teraz deje, to nemá nič spoločné so serióznou vedou – tu ide čiste len o politickú záležitosť.

V tomto prípade ide len o experiment s ľuďmi.“

Z uvedeného jasne vyplýva, že profesor Stefan Hockertz nás nepriamo dôrazne varuje pred očkovaním proti Covidu-19 vakcínou na báze mRNA.

Viacerí jeho kolegovia hovoria to isté!!!

Forsa-Institut urobil prieskum, koľko ľudí by sa v Nemecku dalo očkovať proti Covidu-19, keď bude vakcína už dostupná – je to len 43 percent.

———————————–

 

Moja vskutku „mimozemska“ štatistika:

 

S mojim poslednym blogom o nelineárnych démonoch som v ytvoril nov y skvely osobny rekord:

Nikdy este som tu nedosiahol taky „vysoky“ pocet navstev – grandioznych 536x za 1 deň        

V tom istom case sa mi ale velmi zdvihla priemerna citanost. lebo som mal na blogu  ca. 7540x navstev – to znaci, že zrejme „Mimozemstania“ – ktori nechceli, aby o kozmickej teme nelinearnych demonoch sa vela ludi dozvedelo. tak  ovplyvnili mozgy tych, ktori to chceli citat a ti klikali veselo na moje stare a prastare clanky………….. a tych bolo neuveritelnych „mimozemskych“  7000x   – to je „mimozemsky“ zazrak…

 

 

Aj dnesny clanok je pre „Mimozemstanov“ takze urcite neprekroci      1000x a m am dalsi rekord

Kyjev hrozí vojnou: Donbas reaguje svojou prvou mobilizáciou. Srbi sú zlí!

10.04.2021

Donbas sa pripravuje na ukrajinský útok a zvoláva mobilizačným rozkazom do svojej armády mladých mužov. Na Donbase bolo počas celého ukrajinsko-donbaského konfliktu vždy množstvo dobrovoľníkov. Naproti tomu Kyjev musel už od začiatku z veľkej časti svojich mladých mužov nútiť, aby šli bojovať proti svojim východným bratom. Porošenko a jeho bábková proamerická [...]

Leonardo da Vinci 1452-1519: Univerzálny génius, umelec, vynálezca, vedec

08.04.2021

(Toto nie je pre tých, ktorým mozog hlúpne, lebo ho plnia prevažne len politikou)… Vinci patrí bezpochyby k jednej z najfascinujúcejších osobností dejín ľudstva. Mnohí ho považujú za najväčšieho génia, aký sa kedy narodil. Nejednou zo svojich odvážnych hypotéz predbehol dobu, v ktorej žil o stáročia. Bol niečím tak unikátnym, čo sa v tej kvalite a [...]

Provokácia: Litva uzatvorila hranice pre nákladné autá z Bieloruska a Ruska

07.04.2021

(Dole: Agresívna hrozba: NATO odpovie silou aj na nepriateľské nevojenské aktivity)…Je verejným tajomstvom, že zahraničná politika Litvy sa z veľkej časti určuje vo Washingtone. A síce tak, aby bolo Rusko každým vhodným spôsobom provokované a šikanované. Tieto provokácie sú samozrejme v súlade s politikou EÚ, pričom Brusel nahradzuje Litve finančné straty, ktoré [...]

Srbsko Belehrad Protest Ekológia

Tisíce ľudí v Belehrade žiadali vládu, aby lepšie chránila životné prostredie

10.04.2021 21:00

Srbsko po desaťročiach zanedbávania zaznamenalo rekordné úrovne znečistenia ovzdušia a množstvo ďalších ekologických problémov.

Rakúsko / Viedeň /

V Rakúsku zatkli možného spolupáchateľa teroristického útoku vo Viedni

10.04.2021 20:00

Teroristický útok v centre Viedne z novembra minulého roka si vyžiadal štyri životy, vyše 20 zranených. Prihlásila sa k nemu extrémistická organizácii Islamský štát.

Rio de Janeiro

V Brazílii vzniká socha Krista Ochrancu, vyššia než známy Kristus Spasiteľ

10.04.2021 19:26

Socha v meste Encantado na juhu Brazílie bude mať výšku 43 metrov vrátane podstavca, čo z nej spraví jednu z najvyšších sôch Krista s rozpaženými rukami na svete.

Igor Matovič

Riaditeľ Virologického ústavu SAV žiada Matoviča o verejné ospravedlnenie

10.04.2021 18:46

Juraj Kopáček tvrdí, že Matovič mimoriadne nevhodným spôsobom poškodil meno Virologického ústavu, znevážil prácu a ponížili vedcov ústavu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,224
Celková čítanosť: 7770425x
Priemerná čítanosť článkov: 6348x

Autor blogu

Kategórie