Založ si blog

Expert Michael Grandt: V súčasnej situácii v EÚ môže štát začať občanov vyvlastňovať

Dole najdete: Objav, ktorý vedcov prekvapil: Niektoré potraviny pomáhajú znížiť riziko nákazy koronou..//..V Nemecku a v EÚ sú potrebné bilióny eur na to, aby bolo možné zvládnutie korona krízy, ekonomickej krízy, utečeneckej krízy, klíma krízy a ďalších kríz. Štáty ale majú prázdne „kasy“. Preto za „zatvorenými dverami“ už požadujú mnohí politici, aby sa prikročilo k postupnému vyvlastňovaniu občanov.

Publicista, autor, žurnalista Michael Grandt o tom publikuje a podrobne ľudí informuje (čo je určite nebezpečné). Vysvetluje, čo všetko môže štát občanom vziať. Tvrdí, že štát má veľa možností ako  vziať ľuďom peniaze, domy a dokonca i firmy a iné cennosti. Veľká väčšina ľudí o tom nevie vôbec mič. Pre Grandta sú peniaze najistejšie, ak sú dobre ukryté niekde doma alebo na inom bezpečnom mieste, ale rozhodne nie uložené v banke, kde aj tak už nič nevynášajú.

Grandt hovorí, že už dnes v Nemecku platia početné vyvlastňovacie zákony, o ktorých sa nikde nepíše a občania o nich nemajú ani len potuchy. A čo platí v tomto smere v Nemecku, tak to je už aj v iých štátoch EÚ. Na základe množstva zdrojov, ktoré preštudoval, zostavil listinu, kde opisuje 41 spôsobov, ako si štát môže vziať nielen peniaze od občanov.

Keďže tieto obsiahle a doslova „protištátne“ informácie nechceli zverejniť žiadne médiá, tak Michael Grandt – zanietený bojovník za práva občanov – si našiel vydavateľstvo (čo v tomto prípade vôbec nebolo jednoduché), ktoré bolo ochotné vydať jeho brizantné informácie knižne.

A jeho skvelá kniha medzičasom už vyšla.

Možno sa v nej dočítať napríklad aj to, kto už je utajený „Enteignungsminister“  (minister vyvlastňovania) v Nemecku, o ktorom občania  nič nevedia a ani nič netušia.

———————————————

Objav, ktorý vedcov prekvapil: Niektoré potraviny pomáhajú znížiť riziko nákazy koronou

 

Potvrdzuje to najnovšia vedecká štúdia z North Carolina State University v USA. To, že správna a zdravá výživa posilňuje imunitný systém, to je známe už dlhšiu dobu. Ale po vypuknutí korony sa dlho nehovorilo o tom, že kvalita a stav imunitného systému rozhodujú o tom, či koronu niekto dostane alebo nie.

Písal som o tom v zahraničí už velmi skoro a síce už v januári, a tu na blogu v marci v článku:

Nebojím sa korony, lebo viem, že mi nič neurobí! Tu sú moje Fakty:

V tom článku som o.i.napísal:

„Pre mňa platí, že nakoľko môj imunitný system je v perfektnom  stave, tak ma korona v žiadnom prípade nemôže „zničiť““.

Experti v USA teraz urobili prekvapujúci objav.

Zistili, že niektoré potraviny dokážu explicitne pomôcť organizmu, aby buď ľahšie prekonal koronu, prípadne aby sa ňou vôbec nenakazil. V istých potravinách sú prirodzené látky, ktoré sú veľmi účinné pri oslabení korony, prípadne vírus celkom zablokujú ,a to tým spôsobom, že blokujú dôležité enzýmy korona vírusu.

Zatiaľ štúdia potvrdila vysokú účinnosť proti Covidu-19  pri horkej čokoláde, červenom hrozne, kakaovom prášku a zelenom čaji.

Vedci odporúčajú zvýšený konzum týchto potravín a zdôrazňujú, že to môže pomôcť dokonca aj ľuďom, ktorí sa koronou infikovali.


 

Z mojich aforizmov:

 

„Je len veľký hlupák a zakomplexovaný závistlivec, kto poklada silné prirodzene sebavedomé
ego, založené na veľkom poznaní, na velkej mudrosti a na obrovskom mnozstve zivotnych skusenosti……… len za nafúkané ego“

Kyjev hrozí vojnou: Donbas reaguje svojou prvou mobilizáciou. Srbi sú zlí!

10.04.2021

Donbas sa pripravuje na ukrajinský útok a zvoláva mobilizačným rozkazom do svojej armády mladých mužov. Na Donbase bolo počas celého ukrajinsko-donbaského konfliktu vždy množstvo dobrovoľníkov. Naproti tomu Kyjev musel už od začiatku z veľkej časti svojich mladých mužov nútiť, aby šli bojovať proti svojim východným bratom. Porošenko a jeho bábková proamerická [...]

Leonardo da Vinci 1452-1519: Univerzálny génius, umelec, vynálezca, vedec

08.04.2021

(Toto nie je pre tých, ktorým mozog hlúpne, lebo ho plnia prevažne len politikou)… Vinci patrí bezpochyby k jednej z najfascinujúcejších osobností dejín ľudstva. Mnohí ho považujú za najväčšieho génia, aký sa kedy narodil. Nejednou zo svojich odvážnych hypotéz predbehol dobu, v ktorej žil o stáročia. Bol niečím tak unikátnym, čo sa v tej kvalite a [...]

Provokácia: Litva uzatvorila hranice pre nákladné autá z Bieloruska a Ruska

07.04.2021

(Dole: Agresívna hrozba: NATO odpovie silou aj na nepriateľské nevojenské aktivity)…Je verejným tajomstvom, že zahraničná politika Litvy sa z veľkej časti určuje vo Washingtone. A síce tak, aby bolo Rusko každým vhodným spôsobom provokované a šikanované. Tieto provokácie sú samozrejme v súlade s politikou EÚ, pričom Brusel nahradzuje Litve finančné straty, ktoré [...]

Rakúsko / Viedeň /

V Rakúsku zatkli možného spolupáchateľa teroristického útoku vo Viedni

10.04.2021 20:00

Teroristický útok v centre Viedne z novembra minulého roka si vyžiadal štyri životy, vyše 20 zranených. Prihlásila sa k nemu extrémistická organizácii Islamský štát.

Rio de Janeiro

V Brazílii vzniká socha Krista Ochrancu, vyššia než známy Kristus Spasiteľ

10.04.2021 19:26

Socha v meste Encantado na juhu Brazílie bude mať výšku 43 metrov vrátane podstavca, čo z nej spraví jednu z najvyšších sôch Krista s rozpaženými rukami na svete.

Igor Matovič

Riaditeľ Virologického ústavu SAV žiada Matoviča o verejné ospravedlnenie

10.04.2021 18:46

Juraj Kopáček tvrdí, že Matovič mimoriadne nevhodným spôsobom poškodil meno Virologického ústavu, znevážil prácu a ponížili vedcov ústavu.

Jemen

Boje na severe Jemenu si vyžiadali 53 mŕtvych, húsíovia mieria na strategický Márib

10.04.2021 18:13

Iránom podporovaní povstalci, tzv. húsíovia, vo februári zintenzívnili bojové akcie cieľom zmocniť sa strategického mesta Márib, ktoré je metropolou rovnomennej provincie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,224
Celková čítanosť: 7770264x
Priemerná čítanosť článkov: 6348x

Autor blogu

Kategórie