Založ si blog

Viceprezident Bundestagu Kubicki: Nemecké médiá šíria strach, paniku a klamú

VždyKeďTuDám(ako aj dnes)to čo v SR nepíšu,TakToTu„Prepadne“..//.Dole: Sluhovia diktátu- NemeckéMédiá: Kresťania sú Nebezpečie pre Demokraciu!..Vicešéf FDP a viceprezident Bundestagu Wolfgang Kubicki v rámci diskusie o akútnych problémoch nemeckej spoločnosti ako aj na tému sloboda prejavu, ktorú tento týždeň usporiadala Mannheimer Abendakademie kritizoval otvorene a neobyčajne ostro verejno-právnu nemeckú televíziu ARD, ZDF a DLF. Je to absolútne prekvapujúce, a o to Účinnejšie, že to vyslovil renomovaný politik!!!

Verejno-právné médiá v Nemecku majú zo zákona povinnosť byť pre spoločnosť dôležitým faktorom podporovania vytvárania slobodnej objektívne mienky.

Kubicki atakoval médiá, že túto svoju povinnosť nielenže neplnia, ale ju doslova torpédujú, a to v tom zmysle, že robia všetko pre to, aby manipulovali verejnú mienku len do jedneho smeru a pritom šíria strach a paniku.

Zdôraznil, že to robia podľa potreby vo všetkom, čo im „prikáže“ vláda – v utečenećkej politike, klíma politike, korona politike, a podobne a že pritom doslova hysterizujú.

Viceprezident Bundestagu týmto nepriamo obvinil Merkel a jej vládu, že média skorumpovali a urobili si z nich poplatného devótneho sluhu svojich cieľov a záujmov.

Médiá tak v povereni vlády prestali byť neutrálnymi sprostredkovávateľmi informácií a stali sa tým, kto o podávaných informáciách súčasne vytvorí vlastnú mienku, ktorú potom ako jedinú správnu sugestívne moralisticky a manipulatívne vnucuje občanom.

Podobne kriticky ako Wolfgang Kubicki sa v diskusii vyjadrila známa nemecká autorka a šéfredaktorka časopisu Philosophie-Magazin, Svenja Flaßpöhler.

Povedala, že v nemeckých redakciách vládne atmosféra strachu a všetci tam majú veľké obavy pred tým, aby náhodou nejakým spôsobom „nevystúpili z radu.“

Dodala, že napríklad počas korona krízy všetky systémové médiá písali a hovorili to isté – to, čo prikazovala vláda a jej virológovia a každého, kto mal inú mienku označili za konšpiratívneho teoretika. A najmä  tých  – aj odborníkov – ktorí kritizovali vakcíny proti korone.

Predovšetkým otvorený útok viceprezidenta Bundestagu proti systémovým médiám a proti nemeckej vláde je jasným vyhadrenbím toho, že Nemecko sa rúti do diktatúry.

Z Berlína neprišiel dosiaľ žiadny protiútok a žiadne obvinenie osoby Kubickeho, že sa už zaradil k AfD a k pravicovým extrémistom. A aj systémové médiá zatiaľ mlčia.

——————————————

Sluhovia diktátu: Nemecké médiá: Kresťania sú nebezpečie pre demokraciu!

V Nemecku si ZDF tento týždeň v relácii Aspekte vzala na „mušku“ kresťanov a vidí v nich nebezpečie pre demokraciu.

A to len preto, lebo v Nemecku sa kresťania vo veľkom počte pravidelne zúčastňujú na masových demonštráciách proti korona politike kancelárky, ktorá ničí existencie, vyvoláva depresie a polarizuje veľmi extrémne spoločnosť.

Pritom sa  týchto demonštrácií zúčastňujú aj moslimovia, predovšetkým tureckí.

V ich prípade však zrejme nejde o nebezpečie pre demokraciu, lebo o ich účasti na demonštráciách proti korona opatreniam sa média nezmieňujú ani jediným slovom.

A nemecké média svoje nepriateľské útoky voči „zlým“ kresťanom stupňujú napríklad takýmito výpoveďami:

„Kresťanskí kazatelia rozširujú medzi ľuďmi konšpiračné mýty o korone.“

V inom prípade médiá kritizujú kazateľa Samuela Eckerta, ktorý sa odvoláva na kresťanskú vieru, ktorá ho nepriamo vyzýva k tomu, aby demonštroval proti korona opatreniam.

V Rímskej ríši boli kresťania prenasledovaní a vraždení, lebo údajne boli nepriatelia a rozvracači štátu.

Ak sú dnes kresťania označovaní za nebezpečie demokracie, tak sa to priam hrozivo podobá protikresťanskej ideológii z čias rímskeho cisárstva.

Obrátil som sa písomne na ZDF a žiadal som o vysvetlenie toho, prečo nebolo zmienené aj to, že ak sú kresťania, ktorí demonštrujú proti korona opatreniam nebezpečím pre demokraciu, že to isté sú potom aj moslimovia, ktorí sa zúčastňujú tých istých demonštrácií.

Zatiaľ čakám na odpoveď – ale obávam sa, že nijakú nedostanem.

Platí v Nemecku už azda to, že čo smú moslimovia, to nie je dovolené kresťanom?

—————————

Moja štatistika:

Dnesny blog – dva skvele a vynimocne clanky – tu bude stopercentne len dalsim „mega-prepadakom“ (okolo 634x), a to len preto, lebo citatelia Pravdy  „nechcu“ citat temy, o ktorych nepisu domace media, ale len ja !!!!!!!    zahadne pritom je ze moja priemerna citanost v tom istom case stupne o  mnohonasobok – to sa opakuje sústavne pri mojich nespočetnych superclankoch, tu ale len „prepadakoch“

Moja statisticka „vynimocnost“ tu je non plus ultra – ziadny podobny bloger tu takto nekraluje ako ja————–wauuuuuuuuuuuuu

Kyjev hrozí vojnou: Donbas reaguje svojou prvou mobilizáciou. Srbi sú zlí!

10.04.2021

Donbas sa pripravuje na ukrajinský útok a zvoláva mobilizačným rozkazom do svojej armády mladých mužov. Na Donbase bolo počas celého ukrajinsko-donbaského konfliktu vždy množstvo dobrovoľníkov. Naproti tomu Kyjev musel už od začiatku z veľkej časti svojich mladých mužov nútiť, aby šli bojovať proti svojim východným bratom. Porošenko a jeho bábková proamerická [...]

Leonardo da Vinci 1452-1519: Univerzálny génius, umelec, vynálezca, vedec

08.04.2021

(Toto nie je pre tých, ktorým mozog hlúpne, lebo ho plnia prevažne len politikou)… Vinci patrí bezpochyby k jednej z najfascinujúcejších osobností dejín ľudstva. Mnohí ho považujú za najväčšieho génia, aký sa kedy narodil. Nejednou zo svojich odvážnych hypotéz predbehol dobu, v ktorej žil o stáročia. Bol niečím tak unikátnym, čo sa v tej kvalite a [...]

Provokácia: Litva uzatvorila hranice pre nákladné autá z Bieloruska a Ruska

07.04.2021

(Dole: Agresívna hrozba: NATO odpovie silou aj na nepriateľské nevojenské aktivity)…Je verejným tajomstvom, že zahraničná politika Litvy sa z veľkej časti určuje vo Washingtone. A síce tak, aby bolo Rusko každým vhodným spôsobom provokované a šikanované. Tieto provokácie sú samozrejme v súlade s politikou EÚ, pričom Brusel nahradzuje Litve finančné straty, ktoré [...]

Srbsko Belehrad Protest Ekológia

Tisíce ľudí v Belehrade žiadali vládu, aby lepšie chránila životné prostredie

10.04.2021 21:00

Srbsko po desaťročiach zanedbávania zaznamenalo rekordné úrovne znečistenia ovzdušia a množstvo ďalších ekologických problémov.

Rakúsko / Viedeň /

V Rakúsku zatkli možného spolupáchateľa teroristického útoku vo Viedni

10.04.2021 20:00

Teroristický útok v centre Viedne z novembra minulého roka si vyžiadal štyri životy, vyše 20 zranených. Prihlásila sa k nemu extrémistická organizácii Islamský štát.

Rio de Janeiro

V Brazílii vzniká socha Krista Ochrancu, vyššia než známy Kristus Spasiteľ

10.04.2021 19:26

Socha v meste Encantado na juhu Brazílie bude mať výšku 43 metrov vrátane podstavca, čo z nej spraví jednu z najvyšších sôch Krista s rozpaženými rukami na svete.

Igor Matovič

Riaditeľ Virologického ústavu SAV žiada Matoviča o verejné ospravedlnenie

10.04.2021 18:46

Juraj Kopáček tvrdí, že Matovič mimoriadne nevhodným spôsobom poškodil meno Virologického ústavu, znevážil prácu a ponížili vedcov ústavu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,224
Celková čítanosť: 7770377x
Priemerná čítanosť článkov: 6348x

Autor blogu

Kategórie