Založ si blog

Arcibiskup z Mosulu: Džihádisti infiltrujú Európu a tá len sníva o integrácii naivne

 

Posledný blog(tyka sa kazdého krestana)tu bol zahadnym sposobom totálny prepadak-800x-inde to citali vsetci osvieteni krestania.. Dole: V nemeckých školách vládne strach a teror: 13 r. Turek dobodal nožom spolužiaka //.. Katolícky arcibiskup v Mosule, Najib Michael Moussa nás varuje, keď hovorí, že medzi záplavami sýrskych migrantov, ktorí prichádzajú cez Turecko do Európy sú aj tisícky džhádistov.

Arcibiskup bol jedným z piatich finalistov na cenu Sacharova za rok 2020. Minulý mesiac bol pozvaný, ako aj ďalší štyria finalisti na jej odovzdanie do EÚ parlamentu. Tam hovoril aj o tom, čo očakáva Európu, ak bude len naďalej snívať svoj sen o integrácii moslimov.

Vyjadril svoje veľké obavy  z toho, ako bezmocne sa Európa len prizerá tomu, ako ju islamizmus infiltruje a opantáva.

Neveľmi sa však páčilo bruselským vládcom, keď povedal, že migrácia je,  podobne ako aj islamský terorizmus, nielen čisto islamský problém, ale že oboje sú politicky a geopoliticky využité a zneužité tými, ktorých prvoradým záujmom je destabilizácia Európy.

Niekoľko viet z jeho prednesu bruselským pánom, nad ktorými len mlčky vraštili čelo, lebo nemali čím oponovať:

„Bol som mnohokrát v Turecku a navštívil som viaceré utečenecké tábory. Turecká vláda presvečila všetkých utečencov o tom, že v Európe sú vítaní a že len od Turecka závisí, kedy ich tam prepustí, čo aj robí. Problém migrácie nie je len humanitárny, ale predovšetkým je politický. Migranti sú použití ako politická zbraň.

V rámci toho, čo robí terorizmus vo Francúzsku a inde v EÚ, tak nejde len o islam.

Je viacero štátov, ktoré chcú získať politickú moc nad Európou a preniknúť do jej systémov a destabilizovať ich. Relígia je tu zneužívaná pre politické ciele. Samozrejme, že za terorom sú aj náboženské motívy, ale tie sú len súčastou  celkového problému. Mnohé štáty sú presvedčené, že islam sa rýchlejšie rozšíri, keď bude rozbitá bezpečnosť Európy, čo ju následne destabilizuje.

Islam, ktorý je radikálny, nemožno v krajine akou je napr. Francúzsko integrovať. Kto si to myslí, ten len sníva. Texty v Koráne  prikazujú moslimom urobiť všetko pre to, aby na Zemi žilo celé ľudstvo zjednotené v islame.

Prikazujú to predovšetkým tzv. Medina-texty a tými sa riadi väčšina moslimov – aj teroristi.

Počas  mojej mladosti v Mosule nebola šária zákonom a deväť z desiatich žien si nezahalovali vlasy ani tvár.

Teraz sa to všetko obrátilo a rozširuje sa to už aj v Európe. To všetko by sa nikdy neudialo, ak by európske krajiny vydali proti tomu zákony.“

Po tejto reči ostalo v sále ticho a až po chvíli sa ozval tu a tam slabý potlesk – ako svedectvo slabosti Európy.

Je hanbou predstaviteľov Európy, že nezaznel hromový potlesk a je hanbou veľkých európskych médií, že nepublikovali nič z toho, čo arcibiskup z Mosulu Európe odkázal.

Moslimovia, ktorí sa fanaticky riadia Medina-textami Koránu sú nami neintegrovateľní a preto nepatria do našej kresťanskej Európy. Ich cieľom je mať raz takú Európu, kde sa bude všetko riadiť Koránom z Mediny.

 

——————————————————————————————

 

V nemeckých školách vládne strach a teror: 13 ročný Turek dobodal nožom spolužiaka

Tragédia sa odohrala minulý týždeň v jednej škole v 13-tisícovom Östringene (Bádensko-Württembersko).  Krvavá dráma – samozrejme nie jediná a ani ostatná svojho druhu v nemeckých školách – vyvoláva oprávnené požiadavky ustráchaných rodičov po tom, aby sa konali prehliadky žiakov pred vstupom do školy, či nemajú pri sebe zbrane. Avšak realizácia toho celoplošne je sotva mysliteľná. V každom prípade je sloboda života v Európe čoraz viac „okliešťovaná“.

13 ročný turecky žiak ťažko zranil nožom svojho rovnako starého tureckého spolužiaka. V triede prítomná učiteľka duchaprítomne vyviedla žiakov do inej miestnosti. Súčasne učitelia privolali políciu a vyviedli všetkých žiakov zo školy von.

Len niekoľko minút po brutálnom útoku prišlo do školy 60 policajtov. Páchateľa zatkli a bol odvedený na výsluch. Životunebezpečne zranená obeť útoku bola vrtulníkom odtransportovaná do kliniky.

Medzičasom prišli do školy vystrašení rodičia mnohých žiakov, kde už boli prítomní viacerí psychológovia, aby viedli rozhovory so žiakmi i rodičmi.

Viacerí žiaci vypovedali, že medzi obeťou a páchateľom existovali už dlhšiu dobu napätia a hlasné výmeny názorov po turecky. Neoverený zdroj informoval, že pritom išlo aj o vraždu učiteľa v Paríži moslimským atentátnikom.

Preto je možné, že 13 ročný páchateľ obhajoval atentátnika a obeť ho odsudzovala, čo napokon malo za následok krvavý útok nožom.

Mesto je v šoku a rodičia majú veľké obavy o svoje školopovinné deti. Ani v tomto prípade neprišlo od kancelárky ani jediné slovo.

Pre ňu zrejme aj naďalej platí to, čo pokrytecky zvykla tvrdiť po krvavých islamistických atentátoch:

„Nedáme si nikým vziať náš tradičný spôsob života.“

Ale veď ten nám radikálni moslimovia práve aj spolu s ňou už dávno nielen narušili, ale už aj zničili.

————————————————————————

 

Moja nebeska štatistika

 

Je doslova fascinujuce vidiet – ako takmer vsetci co ma tu navstevuju citaju neporovnatelne viac moje stare a prastare clanky a najnovsie moje trhaky ignoruju a tu z nich robia „prepadaky“

Som tu ojedinely zazrak – vsade inde samozrejme citaju moji citatelia prednostne moje najnovsie clanky – len tu sa deju u mna „nadprirodzene zazraky“ – ale ja sa z takychto veci len smejem,……….

Sociálne médiá USA sa stali cenzormi slobodnej mienky a katmi demokracie! Prebudiť sa je neskoro!

18.01.2021

Dole je:Veľvysl.Ukrajiny v DE kritizuje šéfku vlády Mecklenburg-Vorpommern za jej lásku k Rusku))…Vždy keď demokracia niekde stroskotala a potom prišlo k diktatúre, tak najprv začala politika cenzúrovať a obmedzovať médiá. V našej dobe je to však opačne. Mediá, a to predovšetkým sociálne médiá, teraz cenzúrujú politikov, ktorí im z nejakého dôvodu nevyhovujú a [...]

Varoval som dávno! Inštitút priznal: Viacerí ľudia v DE zomreli po očkovaní hneď!

16.01.2021

(toto SRmédiá neprezradia): Vo viacerých článkoch som už v priebehu roku 2020 varoval pred Covid-očkovaním. Aj v článku: Prečo sa nedám očkovať – 18. decembra. V Nemecku okrem iných aj niekoľkí umelci už dávno verejne kritizovali vakcínu i očkovanie. Teraz majú problém vo svojom povolaní – médía z nich urobili konšpirátorov. Prišlo však teraz oficiálne [...]

Urobí korona pandémia z Číny jedinú svetovú superveľmoc? Fakty to svedčia

15.01.2021

(Dole: Ruskí chemici vytvorili nový skvelý systém usporiadania prvkov)..//..Západ má strach z Číny a obáva sa jej ekonomickej sily, a to plným právom. Viacerí západní ekonómovia a politológovia si myslia, že pandémia môže vo svete vytvoriť takú situácia, že 21. storočie sa stane storočím čínskej hegemónoie. Už som písal o tom, že Čína sa z hospodárskej krízy [...]

Monika Jankovská

Obvinená Jankovská opätovne žiada o prepustenie z väzby

18.01.2021 16:29

O jej žiadosti by mal rozhodnúť Špecializovaný trestný súd v Banskej Bystrici tento piatok.

Peter Pellegrini

Pellegrini vytvára petičný výbor

18.01.2021 16:27

Pellegrini chce vytvoriť petičný výbor pre referendum o predčasných voľbách.

Marek Krajčí

Ak sa bude ustupovať od covid automatu, Krajčí je ochotný skončiť vo funkcii

18.01.2021 16:16

Ako konštatoval, bude veľmi striktne hájiť, aby sa COVID automat dodržiaval.

očkovanie krajčí vallo krajniak

Začalo sa pilotné očkovanie v zariadeniach sociálnych služieb

18.01.2021 15:53, aktualizované: 16:51

Oznámil to minister práce Milan Krajniak priblížil, že sú tri možnosti, ako sa ľudia môžu dať zaočkovať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,178
Celková čítanosť: 7212958x
Priemerná čítanosť článkov: 6123x

Autor blogu

Kategórie