Založ si blog

Premiér Sánchez a jeho vláda kooperujú so Sorosom. Darujú Španielsko Maroku?

Okydávači sa stale chodia„ucit“tu do mojej školy! Ich mozgom ale niet pomoci…Dole je: Orbán: Soros patrí k najkoruptnejším ľuďom sveta a ohrozuje Maďarsko i Poľsko///..Ako premiér Španielska sa P. Sánchez, šéf španielských socialistov stretáva oveľa častejšie so Sorosom, ako s Pablom Casadom, šéfom Partido Popular, najsilnejšej opozičnej strany.

Sánchezove stretnutia so Sorosom sa konali utajene – španielske média o nich neinformovali ani slovom.

Mainstream nepíše ani o tom ani jediné slovo, že na Kanárskych ostrovoch prebieha v súčasnosti obrovská marokánska invázia, ktorú španielska vláda pripustila.

A nielen to – minister vnútra Marlasca prepustil (vyhodil?) šéfa Guardia Civil na Kanárskych ostrovoch, a to len preto, lebo tento žiadal Madrid o pomoc a policajné posily.

Čo zúfalých obyvatelov Kanárskych ostrovov potom ešte viac rozhorčilo a zneistilo, bolo prepustenie zatknutých 230 Marokáncov hneď na nasledovný deň.

Propaganda socialistickej vlády v Madride vtĺka Kanárčanom do hlavy, že musia byť solidárni s úbohými utečencami, ale neprezradí im, že z Maroka sa na cestu vypravili s množstvom peňazí a vybavení s najmodernejšími mobilnými telefónmi.

Zvláštna zmena v myslení španielskej vlády nastala po viacerých stretnutiach Sáncheza a Sorosa.

Predtým, ak nejakí Marokánci pristali na brehoch Kanárskych ostrovoch, tak boli odtransportovaní na Iberský polostrov. Teraz, keď  migračná vlna záhadným spôsobom akoby zachvátila takmer celé Maroko, tak migranti na príkaz Madridu ostávajú na Kanárskych ostrovoch.

Mnohí Španieli sú si istí, že to súvisí s tým, Maroko si už dávno robí nárok na Kanárske ostrovy (o čom sa v Európe nehovorí) .

A Madrid, ktorý usilovne šíri paniku a strach pred Covidom a dúfa na zázračnú  vakcínu, tak vôbec sa nestará o to, či tisícky „utečencov“, ktorých na Kanároch neustále pribúda, neprinášajú so sebou koronu (čo je viac ako isté) a nešíria ju ďalej.

V  Európe sa takisto necháva bez povšimnutia to, že rozprávkovo bohatý megamilionár Mohamed IV., kráľ Maroka, neprestajne zbrojí a posilňuje armádu. Napríklad od januára bude mať marocké letectvo k dispozícii do 100 vysokomoderných amerických vojenských lietadiel F22 .

Naproti tomu má Španielsko len 70 lietadiel, typu Eurofighter, aj to len na kontrolu svojho vzdušného priestoru.

Okrem toho USA vyzbrojili Maroko aj s veľkým počtom moderných tankov.

Mohamed IV. nezabudol na potupu, ktorú Maroku pripravili Španieli v roku 2002, keď mu vojensky odobrali ostrov Perejil a vztýčili tam španielsku zástavu.

Zatiaľ odštartoval len „mierovú“ inváziu a po Kanárských ostrovoch, môže podobne atakovať Andalúziu, kde sa taká invázia začala už dávnejšie. A z pohľadu Mohameda IV. ide len o dobytie toho, čo islamu voľakedy patrilo.

Španielsko sa stáva podľa plánov Sorosa jednym  z najvýznamnejších modelov tzv. otvorenej etnicky zmiešanej spoločnosti. A korona takýmto modelom v ydatne napomáha.

Ostáva dúfať, že roduverní Španieli sa rozpamätajú na rok 1492, keď slávny španielsky katolícky kráľovsky pár – Izabela, Ferdinand – a jeho armáda ukončili viac ako sedem storočí trvajúcu okupáciu Španielska moslimskými Arabmi a prinavrátili celú krajinu späť do lona kresťanskej civilizácie.

————————————–

Orbán: Soros patrí k najkoruptnejším ľuďom na svete a ohrozuje Maďarsko i Poľsko  

 

V nedávnom rozhovore pre Maďarský rozhlas hovoril Viktor Orbán o agresívnej podvratnej činnosti Georga Sorosa, ktorá dosiahla svoj vrchol proti krajinám, ktoré konzekventne odmietajú migráciu – v Európe sú to Maďarsko a Poľsko. Robia tak preto, lebo si za každú cenu chcú zachrániť a uchovať svoju kresťanskú kultúru, ktorá v Nemecku, Francúzsku, Španielsku, Rakúsku a v ďalších EÚ krajinách čoraz viac podlieha tvrdému tlaku politického islamu.

Orbán hovoril aj o maďarskom vete proti EÚ rozpočtu (Maďarsko spolu s Poľskom toto veto v piatok opäť potvrdilo).

Viktor Orbán ostro kritizoval nemiestnu aroganciu a imperatívny tón v článku Sorosa, kde dáva Bruselu rady-„príkazy“, ako môže „Orbán-Kaczynski-Veto“ obísť.

Maďarský premiér povedal, že Soros neustále ohrozuje Maďarsko a Poľsko.

Orbán:

„Georg Soros je jedným z najkoruptnejších ľudí na svete. Veľa politikov mu je z rôznych dôvodov zaviazaných a na jeho príkaz robia všetko pre to, aby vydierali Maďarsko a Poľsko a vymýšľali spôsoby ako zabrániť tomu, aby dostali svoje peniaze z Bruselu.“

Viktor Orbán je už roky pobúrený tým, že Soros vo svet rozširuje klamstvá o Maďarsku.

Sociálne médiá USA sa stali cenzormi slobodnej mienky a katmi demokracie! Prebudiť sa je neskoro!

18.01.2021

Dole je:Veľvysl.Ukrajiny v DE kritizuje šéfku vlády Mecklenburg-Vorpommern za jej lásku k Rusku))…Vždy keď demokracia niekde stroskotala a potom prišlo k diktatúre, tak najprv začala politika cenzúrovať a obmedzovať médiá. V našej dobe je to však opačne. Mediá, a to predovšetkým sociálne médiá, teraz cenzúrujú politikov, ktorí im z nejakého dôvodu nevyhovujú a [...]

Varoval som dávno! Inštitút priznal: Viacerí ľudia v DE zomreli po očkovaní hneď!

16.01.2021

(toto SRmédiá neprezradia): Vo viacerých článkoch som už v priebehu roku 2020 varoval pred Covid-očkovaním. Aj v článku: Prečo sa nedám očkovať – 18. decembra. V Nemecku okrem iných aj niekoľkí umelci už dávno verejne kritizovali vakcínu i očkovanie. Teraz majú problém vo svojom povolaní – médía z nich urobili konšpirátorov. Prišlo však teraz oficiálne [...]

Urobí korona pandémia z Číny jedinú svetovú superveľmoc? Fakty to svedčia

15.01.2021

(Dole: Ruskí chemici vytvorili nový skvelý systém usporiadania prvkov)..//..Západ má strach z Číny a obáva sa jej ekonomickej sily, a to plným právom. Viacerí západní ekonómovia a politológovia si myslia, že pandémia môže vo svete vytvoriť takú situácia, že 21. storočie sa stane storočím čínskej hegemónoie. Už som písal o tom, že Čína sa z hospodárskej krízy [...]

Monika Jankovská

Obvinená Jankovská opätovne žiada o prepustenie z väzby

18.01.2021 16:29

O jej žiadosti by mal rozhodnúť Špecializovaný trestný súd v Banskej Bystrici tento piatok.

Peter Pellegrini

Pellegrini vytvára petičný výbor

18.01.2021 16:27

Pellegrini chce vytvoriť petičný výbor pre referendum o predčasných voľbách.

Marek Krajčí

Ak sa bude ustupovať od covid automatu, Krajčí je ochotný skončiť vo funkcii

18.01.2021 16:16

Ako konštatoval, bude veľmi striktne hájiť, aby sa COVID automat dodržiaval.

očkovanie krajčí vallo krajniak

Začalo sa pilotné očkovanie v zariadeniach sociálnych služieb

18.01.2021 15:53, aktualizované: 16:51

Oznámil to minister práce Milan Krajniak priblížil, že sú tri možnosti, ako sa ľudia môžu dať zaočkovať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,178
Celková čítanosť: 7212985x
Priemerná čítanosť článkov: 6123x

Autor blogu

Kategórie