Založ si blog

USA moderátor Carlson: Manipulovali pred našimi očami voľby a dovolili im to

TotoBude tu zas„prepadák“,leboPisemCoNieJe v SRmédiách. AlePretoToRobim!!! Dole je: Biden podporí Merkel: Ako prezident uzná milióny ilegálnych migrantov v USA..//.. Známy televízny moderátor T. Carlson obvinil Silicon Valley a mainstream média, že v prezidentských voľbách pomohli Demokratom neférovým spôsobom ich ovplyvniť.

Carlson povedal, že elektronické hlasovanie nemôže byť nikdy také bezpečné proti sfalšovaniu ako tradičné hlasovanie, a tí, ktorí to tvrdia, že to sú len tí istí, ktorí ubezpečujú, že telefóny nie sú odpočúvané.

Ale všetci dobre vedia, že je to lož – vyhlásil Carlson.

Carlson:

„Iné štáty nepoužívajú elektronický systém volieb, lebo dobre vedia, že u ľudí vyvoláva nedôveru a podozrenie ovplyvňovania a manipulácie  volieb. To sa stalo aj v našich prezidentských voľbách 2020, ako sa to teraz ukázalo.

Preto v najbližšom čase musíme presne zistiť, čo sa udialo počas týchto volieb, a to bez ohľadu na to, ako dlho bude prešetrovanie trvať a bez ohľadu na to, koľko to bude stáť – pravda musí vyjsť najavo.

Samozrejme, že elektronický systém volieb nebol jedinou možnosťou manipulácie volieb.

Prezidentské voľby neboli férové a žiadny čestný človek netvrdí opak.

Ich systém bol nastavený a zmanipulovaný proti jednemu kandidátovi a v prospech druhého kandidáta.

Biden a Harris sa zdráhali povedať, čo chcú robiť pre občanov, keď vyhrajú voľby.

Niečo také sa nestalo ešte nikdy v prezidentských voľbách v dejinách USA, ale médiá im to dovolili.

Reštriktívne opatrenia počas korona-krízy, ktoré presadili Demokrati, zničili malé podniky USA, ktoré boli „srdcom“ Republikánov, kým svojich podporovateľov Demokratov fantasticky obohatili. Len Jeff Bezos sa počas pandémie obohatil o viac ako 70 miliard dolárov.

Okrem toho využili Demokrati koronu aj na to, že zmenili systém volieb – extrémne zvýšili počet hlasovaní poštovou voľbou, lebo dobre vedeli, že z toho bude profitovať Biden.

A predovšetkým využili Demokrati obrovskú moc Big-Tech, aby vyhrali voľby. Google kontroluje fakticky všetky informácie, ktoré sú v anglickej reči, a tak kontroluje aj to, ako občania volia a je schopný všetko ovplyvniť a manipulovať. A to sa aj stalo.“

Ak takto hovorí o voľbách známy a vysokoobjektívny moderátor Carlson, tak možno povedať, že Demokrati zasadili demokracii v USA smrteľný úder a chcú ju zmeniť na diktatúru ľavice, globalizmu a svet na svet „bez národov“.

Joe Biden sa už vyjadril nasledovne: „Chceme viesť celý svet.“

 

————————-

Biden podporí Merkel: Ako prezident uzná milióny ilegálnych migrantov v USA   

 

Toto je aj pomoc a podpora pre kancelárku v jej „preslávenej“ utečeneckej politike od jej obľúbenca Bidena.

Počas rozhovoru, ktorý s Bidenom urobil Lester Holt pre NBC News zopakoval „zvolený“ prezident Biden to, čo nedávno vyhlásil.

Po nástupe do Bieleho Domu sa postará o to, aby viac ako 11 miliónov ilegálnych migrantov (experti odhadujú, že ich je v USA 15 až 20 miliónov) dostalo amnestiu. Ako oznámil, tak to bude jeho prednostne prvá pracovná aktivita ako prezidenta.

Holtovi povedal:

„V tejto súvislosti budú isté veci závisieť aj od Kongresu a od toho či bude so mnou spolupracovať alebo nie. V každom prípade ale v priebehu prvých 100 dní, keď budem v Bielom Dome – to sa zaväzujem – predložím Senátu nový migračný zákon, ktorý po schválení umožní udelenie občianstva USA všetkým tým, ktorí žijú v krajine ilegálne a bez akýchkoľvek dokumentov“.

Ak je pravdou, čo bolo napísané v Breitbart, tak niekoľkí Republikáni v Senáte už prejavili záujem s  Bidenom spolupracovať na novom migračnom zákone.

To, čo chce urobiť Biden (noví USA občania „vyrobení“ z miliónov migrantov majú Demokratom zaručiť ako voliči vládu na „večné časy“), je však cynickým výsmechom 24 miliónov občanov USA, ktorí sú v súčasnosti nezamestnaní, prípadne časť z nich má len „minijob“, v ktorom zarobí len niekoľko sto dolárov.

Preto nový migračný zákon, ak sa stane realitou, tak môže viesť v USA k veľkým nepokojom.

V každom prípade tento zákon povzbudí aj prívržencov migrácie v EÚ, aby napodobnili Bidena.

 

A aj SR sa uz potom ma na co velmi tesit – na mnoho novych trvalych „hosti“…………..co krajinu caka, to ju neminie…..ako dobre, ze velka vacsina Slovakov miluje islam……..

 

—————————————————————–

Moja vynimocna štatistika, kde som moj rekrod opat zlepsil :

 

Som absolutna vynimka medzi tu-blogermi: Nieco take nedosiahol ani jediny z nich a nikdy ani nedosiahne :

Mam po sebe teraz už 75 blogov (z nich len Jeden sa z toho vynima), ktoré sú „prepadaky“, lebo ich citanost lezi hlboko pod mojou priemernou citanostou, ktora dosiahla uz 5908x – pricom sa stale splha vyssie, hoci podla zakonov statistiky by mala neustale len klesat   !!!!!!!!!!! Posledny moj blog 75. Bol totalny „prepadak“ – len  980x – prave tato tema na mojich portaloch mala viac ako 120 000 citani – velmi zvlastne!

Na Pravde ma „ navstevnici ignoruju“ , ale prve tri roky som nemal tu jediny blog pod 5000x

———————————————

Aforizmus:

Len destruktivni megahlupaci kazdodenne verne citaju toho, o kom hovoria, ze je hlupak  a niekoľko takych chodi aj na moje blogy pravidelne

Sociálne médiá USA sa stali cenzormi slobodnej mienky a katmi demokracie! Prebudiť sa je neskoro!

18.01.2021

Dole je:Veľvysl.Ukrajiny v DE kritizuje šéfku vlády Mecklenburg-Vorpommern za jej lásku k Rusku))…Vždy keď demokracia niekde stroskotala a potom prišlo k diktatúre, tak najprv začala politika cenzúrovať a obmedzovať médiá. V našej dobe je to však opačne. Mediá, a to predovšetkým sociálne médiá, teraz cenzúrujú politikov, ktorí im z nejakého dôvodu nevyhovujú a [...]

Varoval som dávno! Inštitút priznal: Viacerí ľudia v DE zomreli po očkovaní hneď!

16.01.2021

(toto SRmédiá neprezradia): Vo viacerých článkoch som už v priebehu roku 2020 varoval pred Covid-očkovaním. Aj v článku: Prečo sa nedám očkovať – 18. decembra. V Nemecku okrem iných aj niekoľkí umelci už dávno verejne kritizovali vakcínu i očkovanie. Teraz majú problém vo svojom povolaní – médía z nich urobili konšpirátorov. Prišlo však teraz oficiálne [...]

Urobí korona pandémia z Číny jedinú svetovú superveľmoc? Fakty to svedčia

15.01.2021

(Dole: Ruskí chemici vytvorili nový skvelý systém usporiadania prvkov)..//..Západ má strach z Číny a obáva sa jej ekonomickej sily, a to plným právom. Viacerí západní ekonómovia a politológovia si myslia, že pandémia môže vo svete vytvoriť takú situácia, že 21. storočie sa stane storočím čínskej hegemónoie. Už som písal o tom, že Čína sa z hospodárskej krízy [...]

Monika Jankovská

Obvinená Jankovská opätovne žiada o prepustenie z väzby

18.01.2021 16:29

O jej žiadosti by mal rozhodnúť Špecializovaný trestný súd v Banskej Bystrici tento piatok.

Peter Pellegrini

Pellegrini vytvára petičný výbor

18.01.2021 16:27

Pellegrini chce vytvoriť petičný výbor pre referendum o predčasných voľbách.

Marek Krajčí

Ak sa bude ustupovať od covid automatu, Krajčí je ochotný skončiť vo funkcii

18.01.2021 16:16

Ako konštatoval, bude veľmi striktne hájiť, aby sa COVID automat dodržiaval.

očkovanie krajčí vallo krajniak

Začalo sa pilotné očkovanie v zariadeniach sociálnych služieb

18.01.2021 15:53, aktualizované: 16:51

Oznámil to minister práce Milan Krajniak priblížil, že sú tri možnosti, ako sa ľudia môžu dať zaočkovať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,178
Celková čítanosť: 7213049x
Priemerná čítanosť článkov: 6123x

Autor blogu

Kategórie