Založ si blog

Islamizáciu Francúzska nič nezadrží: Kresťanskí žiaci sú čoraz viac ohrozovaní

Čo je tu, To Nie Je v SRmédiach!!!Dole je: Právnička Powell: Trump Vyhral Voľby s náskokom  niekoľko miliónov hlasov…//.. Macron už nič nezmôže: Podľa výskumu verejnej mienky, ktorú robil francúzsky inštitút IFOP medzi mladými francúzskymi moslimami pod 25 rokov, je pre 74 percent z nich islam najvyššou autoritou a nie francúzska ústava a zákony republiky.

Aj mesiac po zavraždení učiteľa Patyho v Paríži moslimským teroristom sa v myslení týchto moslimov nezmenilo vôbec nič.

Naopak, sú ešte radikálnejší. Z tohto pohľadu neprekvapuje to, že viaceré kresťanské školy dostali vážne vyhrážky smrti od islamistov a obávajú sa o životy svojich žiakov. Preto na nich zavládol trvalý stav pohotovosti pred islamským nebezpečím.

V podstate nie sú si istí životom ani žiaci, ale ani učitelia – islamské nebezpečie je pre nich každodenne prítomné vždy, keď sú v škole. Niečo také je nepredsatviteľnou psychickou záťažou a môže zanechať v psyche tvalé škody.

Predovšetkým na juhu Francúzska je v tomto smere napätá situácia. Školy v rôznych mestách – medzi nimi napríklad katolícka súkromná škola Sainte-Anne – sú konfrontované s vyhrážkami smrti. Ich steny sú popísané vyhrážkami ako „Všetci budete mŕtvi“. Podobné nápisy sú aj na škole Jean-Moulin-College.

Obe školy sú v meste Le Bouscat v Akvitánii. Štátna prokuratúra v Bordeaux pokladá situáciu za veľmi vážnu a už zaviedla vyšetrovanie.

 

Mimochodom – Bordeaux je jedno z najfascinujúcejších francúzskych miest. Som tam pomerne často – je tam pobočka nášho tlačového centra.       Pozrite si moj clanok o tomto meste………Rozsiri vase poznanie::::::

Jedinečné „moje“ Bordeaux

Bordeaux – starí Rimania, Atlantik, rieka Garonne, víno, Aquitania i futbal

  1. marca 2017, Prečítané 7 988x,

———————————

Právnička Powell: Trump vyhral voľby s náskokom  niekoľko miliónov hlasov 

 

Známa USA právnička Sidney Powell oznámila médiám, že dôkazy o obrovskom volebnom podvode predloží do dvoch týždňov. V rozhovore so žurnalistkou Bartimoro povedala, že to nie je náhoda, že v tíme Bidena je aj admirál Neffenger. Ten je predsedom Riadiacej rady medzinárodnej firmy Smartmatic špecializujúcej sa produkciu tzv. volebných softvérov, ktoré dokážu veľmi spoľahlivo manipulovať výsledky volieb.

Powell ďalej povedala, že milióny hlasov, o ktoré Trump viedol pred Bidenom boli pomocou špeciálneho softvéru v reálnom čase „prerobené“ na hlasy pre Bidena a že dôkazy budú odovzdané súdom. Použitý na to bol tzv. Dominion-systém. Podľa Powell musí byť v každom USA spolkovom štáte, kde bol pri spracovávaní hlasov voličov použitý Dominion-systém zavedené trestnoprávne vyšetrovanie.

Podľa vlastného vyjadrenia má Powell na obrovský volebný podvod v prezidentských voľbách prostredníctvom softvéru viac dôkazov, ako je celkové množstvo dôkazov, na základe ktorých boli odsúdení všetci tí, ktorí v súčasnosti sedia vo väzniciach USA.

Známy USA moderátor Carlson prehlásil, že ak je to naozaj tak, ako tvrdi Powell, potom  sfalšovnie niekoľko miliónov hlasov v prospech Bidena by znamenalo najväčší zločin proti demokracii v celej histórii USA.

Powel vyhlásila 21. novembra, že právnici prezidenta Trumpa podajú žalobu „biblických“ rozmerov.

Pre Newmax povedala:

„Máme celé tony dôkazov – je toho tak veľa, že je veľmi ťažké dať ich spolu dokopy.“

Powell prezradila aj to, že do volebného podvodu v prezidentských voľbách je involvovaná aj CIA.

——————-

Moja neporovnatelne vynimocna štatistika:

 

Som absolutna vynimka medzi tu-blogermi: Nieco take nedosiahol ani jediny z nich:

Mam po sebe už 74 blogov (z nich len Jeden sa z toho vynima), ktoré sú „prepadaky“, lebo ich citanost lezi hlboko pod mojou priemernou citanostou, ktora dosiahla uz 5904x – pricom sa stale splha vyssie, hoci podla zakonov statistiky by mala neustale len klesat   !!!!!!!!!!!

———————————————

Aforizmus:

Len destruktivni megahlupaci kazdodenne verne citaju toho, o kom tvrdia, ze je hlupak  a niekoľko takych chodi aj na moje blogy

V hercovi sa ukrýval diktátor! Stal sa väčší nepriateľ Ruska ako Porošenko

07.03.2021

Západné média to nevedia a či len mlčia? V týchto dňoch sa v Ukrajine etabluje diktatúra. Ukrajinský prezident dal protizákonne a protiústavne odstaviť kritické televízne vysielače, šéfa opozície tiež a Ústavnému súdu odobral dôležité právomoci. Všetko to urobil v štýle diktátorov. Vo februári bol odstavený posledný kritický televízny vysielač. Vodca opozície [...]

Gates pracuje na tom, aby sa stal „majiteľom“ DI každého človeka na Zemi

05.03.2021

(Dole:Smutná správa o smrti p.Petra Šveca, veľkého roduverného Slováka, ktorú mi poslal p.Jozef Šedovič)…Keď sa B. Gates stane pánom digitálnej identity (DI) každého, tak bude mať absolútnu moc nad všetkými a zároveň mu to prinesie nepredstaviteľné bohatstvo, a to podstatne väčšie ako ho už má. Kľúč k tomu je digitálny očkovací pas (DOP). Médiá [...]

Protón: Záhadná asymetria v jeho vnútri je pre vedcov obrovské prekvapenie

03.03.2021

Vedci žasli, keď objavili, že v zdanlivo jednoduchom protóne sa odohrávajú milióny doslova kozmických procesov. Protón, ako je známe, je jednou z troch základných častíc, z ktorých pozostáva hmota, a to kdekoľvek v kozme, kde v nejakej forme existuje. Spolu s neutrónom vytvára jadro každého atómu – s výnimkou vodíka, v ktorého atómovom jadre je len jeden protón. V [...]

kremel shutterstock

ESVČ: V centre ruských dezinformačných kampaní stojí Nemecko

09.03.2021 07:28

Viacero konšpirácií sa šírilo aj v súvislosti s ruským opozičným politikom a kritikom Kremľa Alexejom Navaľným.

vakcína koronavírus očkovanie

Koniec hororu s prihlásením na očkovanie? Chystajú sa zmeny

09.03.2021 06:44

Po víkendovom nočnom striehnutí na voľné termíny očkovania by mala vzniknúť "čakáreň". Vraj do týždňa.

Venezuela

Spojené štáty ponúknu dočasný ochranný štatút tisíckam Venezuelčanov

09.03.2021 06:37

Americká vláda ho poskytnúť Venezuelčanom, ktorí zo svojej vlasti utiekli pred politickými represiami a ekonomickým chaosom.

Izrael, koronavírus, letisko

ONLINE: Rakúsko zatvára Wiener Neustadt, na cestu len s testom

09.03.2021 06:00, aktualizované: 07:20

Prvé väčšie rakúske mesto, odkiaľ budú môcť ľudia vycestovať len s čerstvým testom na koronavírus, je Wiener Neustadt.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,204
Celková čítanosť: 7579414x
Priemerná čítanosť článkov: 6295x

Autor blogu

Kategórie