Založ si blog

Silicon Valley dokáže zmeniť hlasovanie až 15 miliónov voličov v USA! !!

Ponúkam zas“prepadák“(Ako som prorokoval: MojOstatnýBlog-„zle“o Merkel,bol„prepadák“,LeboSlováci ju“milujú“).Dole je: Merkel:„Islamský teror je náš spoločný nepriateľ!“Ona luhá!.. BigTech-koncerny ako Facebook či Google (priaznivci Demokratov)  majú obrovskú moc a aj subtilné metódy na to, ako zmanipulovať nielen mienku ľudí, ale aj hlasovanie voličov. Dokážu totiž zmeniť informácie, ktoré vidia užívatelia na obrazovkách svojich prístrojov. Pritom to realizujú tak, že užívatelia to vôbec neregistrujú.

Dr. Robert Epstein, IT-expert a psychológ na American Institute for Behavioral Research and Technology v Kalifornii vypočítal, že keď sa všetky firmy v Silicon Valley spoja a spoločne manipulujú informácie, tak sú schopné zmanipulovať mienku okolo 15 miliónov voličov.

To znamená, že v skutočnosti rozhodli oni, kto sa stane prezidentom. Epstein so svojimi spolupracovníkmi  vypracovali obsiahlu štúdiu, ktorá ukazuje ako veľké technologické koncerny v USA ovplyvňovali voľby v USA 2020.

Keď sa senátori Ron Johnson (Wisconsin), Ted Cruz (Texas) a Mike Lee (Utah) podrobne oboznámili s Epsteinovou štúdiou, tak 5. novembra zaslali list na Google jednemu z jeho šéfov Sunderovi Pichaiovi. V ňom ho požiadali o odpovede na svoje otázky.

Dr.Robert Epstein v rozhovore pre jeden americký magazín o.i. povedal:

„Big-Tech predstavuje veľmi vážne ohrozenie pre slobodu názorov v USA a pre slobodné a nezávislé voľby u nás.

Google má oveľa viac moci a vplyvu, ako akýkoľvek iný koncern na našej planéte.“

Senátor Ted Cruz vyhlásil, že výsledky štúdijnej práce Dr. Epsteina jasne poukazujú na to, že Google zneužíva svoju obrovskú moc trestuhodne a využíva ju na to, aby pomohol Joe Bidenovi stať sa prezidentom. Povedal tiež to, že Google musí dať odpoveď na to, prečo a ako manipuloval občanov USA, aby ovplyvnil prezidentské voľby.

Brusel a Berlín by mali vysvetliť, že keď obviňujú bieloruskú vládu zo zmanipulovania volieb a robia tak len na základe vyhlásení tzv. bieloruských opozičných politikov a žiadajú nové voľby v Bielorusku, tak prečo potom nepoužijú rovnaký meter aj na voľby v USA, a to o to viac,

že súčasný prezident USA Trump vyhlásil viackrát, že voľby v USA boli zmanipulované.

Viac pokrytectva a prekrúcania faktov podľa potreby je sotva možné.

——————————————

Merkel: „Islamský teror je náš spoločný nepriateľ!“ To je ale veľká lož kancelárky!

Po nedávnom islamistickom  terore vo Viedni sa tak vyjadrila nemecká kancelárka. Takto „dojímavo“ chcela prejaviť Merkel svoju sústrasť rakúskemu národu. Zabudla pritom ale na jednu dôležitu vec – nepovedala nám, koho to mienila so slovom „náš“.

Sú to len Nemci? Alebo Nemci a Rakúšania? A či celá Európa? Kancelárka neraz robí nejasné a neurčité výpovede, ktoré možno rôzne interpretovať. V tom je naozaj dobrá – to je jej silna stránka.

Tiež neprezradila, koho mienila pod pojmom spoločný nepriateľ.

Ak ale mienila, že našim spoločným nepriateľom sú štáty, ktoré podporujú a finacujú islamistický teror, prípadne majú na svojich územiach jeho základne, kde sa systematicky „cvičí a vyučuje“ terorizmus proti kresťanom, tak potom treba zdôrazniť, že práve to sú štáty, s ktorými nemecký zbrojársky priemysel – so súhlasom kancelárky a jej vlády – robí výnosne miliardove obchody. A potom „produkty“ tohto priemyslu v rukách islamistov masakrujú a vraždia kresťanov.

Preto to, čo povedala Merkel o spoločnom nepriateľovi, nie je nič iné, len lož a pokrytectvo!

Nemecká vláda vie veľmi dobre, že nemecké zbrane sa dostávajú, či už nepriamo alebo priamo, aj do rúk ná vraždiacich islamistických teroristov. Napriek tomu tento krvavý výnosný obchod nezastaví.

Existuje  jedna 60 stranová štúdia, ktorú dal v tomto roku vypracovať Leibniz-Institut Hessische Stiftung Friedens- und Konfliktforschung, a tá bilancuje nemecký export zbraní za ostatných 30 rokov.Z nej sa možno dozvedieť, kde všade slúžili a slúžia nemecké zbrane (napr. v Katare a Pakistane) na vyzbrojenie islamistických teroristov, ktorí nimi prelievajú krv kresťanov.

Je preto hanbou a pokrytectvom non plus ultra, keď nemecká kancelárka hovorí o našom spoločnom boji proti islamistickému teroru – a je to tá istá žena, ktorej súhlas je nevyhnutný k tomu, aby sa nemecké zbrane dostali aj tam, kde sa rôznymi kanálmi dostanú do rúk teroristov.

—————————————-

Co sa tyka posudku a analyzy osobnosti Merkel nemeckym profesorom (z linku), ktory rozobera jej psychopaticke crty a jej extremny narcizmus, tak mam podobny nazor. Ale kedze je pan profesor konzervativny praviciar – tak ho vyznavaci „bohyne“Merkel i jej média neberu vazne…………

————————————

 

Moja štatistika – ktorou sa tu jedinecnym sposobom odlišujem od každého blogera:

 

„Zahady“ mojej štatistiky pokračujú:

Poslednych mojich 20 blogov malo citanost hlboko pod moju vysoku priemernu citanost: 5890x – boli to len „prepadáky“ – hoci som pisal o tom, co SR media bud zamlcuju alebo nic o tom nevedia!!!!!!!!!!

Takze tu dalej je citanost tychto mojich 20 „ubohych prepadakov“ (prve 3 roky som nemal ani jeden blog pod 5000x !!!! potom odrazu nastal cudesny „cut“ a či „Kaiserschnitt“) :

Posledny blog:  1200x

700x

2700x

1500x

3500x

1000x

1300x

1000x

1700x

1300x

900x

800x

900x

3000x

2200x

900x

1700x

900x

1300x

1700x

Takato bilancia je vysmech kazdeho skveleho blogera a takym som i ja , lebo napriek tomu sa moja priemerna citanost drzi na 5890x – zazrak nad zazraky a ci nie??????????

 

Aby ostala na urovni   5890x – tak v tom istom case sa „odkialsi“ znieslo do nej  okolo 88 000x – a to je zazrak !!!!!

Ale to je taky nezmysel ako je aj paragraf X v ustave Nemecka

 

Arcibiskup z Mosulu: Džihádisti infiltrujú Európu a tá len sníva o integrácii naivne

30.11.2020

Posledný blog(tyka sa kazdého krestana)tu bol zahadnym sposobom totálny prepadak-800x-inde to citali vsetci osvieteni krestania.. Dole: V nemeckých školách vládne strach a teror: 13 r. Turek dobodal nožom spolužiaka //.. Katolícky arcibiskup v Mosule, Najib Michael Moussa nás varuje, keď hovorí, že medzi záplavami sýrskych migrantov, ktorí prichádzajú cez Turecko do [...]

Premiér Sánchez a jeho vláda kooperujú so Sorosom. Darujú Španielsko Maroku?

29.11.2020

Okydávači sa stale chodia„ucit“tu do mojej školy! Ich mozgom ale niet pomoci…Dole je: Orbán: Soros patrí k najkoruptnejším ľuďom sveta a ohrozuje Maďarsko i Poľsko///..Ako premiér Španielska sa P. Sánchez, šéf španielských socialistov stretáva oveľa častejšie so Sorosom, ako s Pablom Casadom, šéfom Partido Popular, najsilnejšej opozičnej strany. Sánchezove [...]

USA moderátor Carlson: Manipulovali pred našimi očami voľby a dovolili im to

27.11.2020

TotoBude tu zas„prepadák“,leboPisemCoNieJe v SRmédiách. AlePretoToRobim!!! Dole je: Biden podporí Merkel: Ako prezident uzná milióny ilegálnych migrantov v USA..//.. Známy televízny moderátor T. Carlson obvinil Silicon Valley a mainstream média, že v prezidentských voľbách pomohli Demokratom neférovým spôsobom ich ovplyvniť. Carlson povedal, že elektronické hlasovanie [...]

Ivan Korčok

Korčok: Rusko je bezpečnostnou výzvou pre NATO aj Slovensko

01.12.2020 21:05, aktualizované: 21:35

Minister sa vyjadril, že silná Severoatlantická aliancia pripravená na výzvy budúceho desaťročia je životným záujmom Slovenska.

slony, Afrika, India, kly

Botswana repatriuje tisíce slonov do Angoly

01.12.2020 19:09

Desaťtisíce slonov žijúcich v Botswane sú "utečenci" z občianskej vojny v Angole, ktorá prebiehala v rokoch 1975 - 2002.

Jaroslav Haščák

SaS: Haščák je symbolom korupcie a bielych golierov

01.12.2020 19:08

Šéfa finančnej skupiny Penta obvinil policajný vyšetrovateľ z korupcie a legalizácie príjmu z trestnej činnosti.

Donald Trump

Trump chce v ďalších voľbách opäť kandidovať za prezidenta

01.12.2020 18:06

Trump stále oficiálne nepriznal svoju porážku a opakuje obvinenia, že jeho demokratický súper Biden zvíťazil vďaka podvodom, čo však nedoložil žiadnymi dôkazmi.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,149
Celková čítanosť: 6807786x
Priemerná čítanosť článkov: 5925x

Autor blogu

Kategórie