Založ si blog

Nečakaná záhadná smrť 66 roč. viceprezidenta Bundestagu (Zomiera sa takto? )

Dole je aj: Radikálni moslimovia v De vzdávajú hold vrahovi parížskeho učiteľa..//..Thomas Oppermann, známy a populárny SPD politik zomrel v nedeľu večer záhadne a úplne prekvapujúco. Bol zdravý ako buk, športoval a pravidelne sa podroboval lekárskym prehliadkam!!!

Nefajčil, nepil a nemal nadváhu – bol štíhly a vyšportovaný.

Len prednedávnom oznámil, že po parlamentných voľbách sa stiahne z Bundestagu.

Úplne zdravý, v dobrej nálade a plný životnej energie prišiel v nedeľu podvečer do Max Planck Inštitútu v Göttingene. Tam sa malo s ním spojiť Berlínske televízne štúdio ZDF, ktoré ho pozvalo ako live-interview-hosťa do pravidelného vysielania s názvom Berlin-direkt.

Počas prvého príspevku (malo ich byť niekoľko) Oppermanna  do Berlin-direkt, politik vraj z ničoho nič odpadol. Len tak – keď hovoril ?!

Okamžite bol prevezený do  Uniklinik Göttingen, kde sa ho lekárom, najlepším špecialistom, ale už nepodarilo vrátiť do života.

Žiadne bližšie informácie k príčine jeho smrti neboli oznámené.

A tak ostáva široký priestor pre dohady a špekulácie o tom, čo mohlo byť príčinou podivuhodnej a „nevysvetliteľnej“ smrti tohto zdravého a schopného politika.

Tak ako zomrel on, sa ale nezomiera len tak „z ničoho nič“ !!!

Oficiálna verzia jeho smrti znie podozrivo stručne: Kolaps (vraj) – existuje ale aj neoficiálna verzia……….

—————————-

Radikálni moslimovia v Nemecku vzdávajú hold vrahovi parížskeho učiteľa

Nemeckí islamisti oslavujú nadšene moslimského teroristu, ktorý v Paríži odsekol hlavu učiteľovi Samuelovi Patymu a ktorého krátko  po čine zastrelila polícia.

Pre nich sa stal hrdinským  idolom 18 ročný moslim, Abdullah Anzorov, ktorý usmrtil brutálnym spôsobom učiteľa vo štvrti Conflans-Sainte-Honorine.

Nemeckí islamisti vyjadrujú svoje presvedčenie, že Allah ho zaradí medzi svojich martýrov, lebo bol zabitý nevercami za svoju vieru. Viac islamistického cynizmu a diabolskej  neľudskosti je sotva možné.

Je viac ako pravdepodobné, že už čoskoro bude Anzorov „zaslúžilými“ islamistami vyzdvihovaný ako vzor pre mladých moslimov, aby sa ako on radikalizovali a ho nasledovali v boji proti nevercom.

Nemeckí islamskí obdivovatelia Anzorova a jeho zákernej vraždy používajú prednostne platformu Messenger Telegram.

———————————————-

 

„Bajecna“ štatistika vcerajsieho blogu:

 

Moja spolupracovníčka „nachytala“ moju štatistiku ako vyraba svoju „iracionalitu“:

Za prve 2 hodiny bola citanost mojho posledneho skveleho blogu Biden a jeho laptop  kompatibilna s rastom priemernej citanosti:

za prve 2 hodiny blog mal okolo 930x (no a potom za 22 hod uz len 840x – co je absurdita non plus ultra a paradox na entú)

a priblizne

O tolko pribudlo aj klikov v priemernej citanosti.

Potom sa to odrazu zacalo „iracionalizovat“ – blog bol citany coraz menej a napriek tomu priemerna citanost rastla abolutne neumerne vysoko.

Medzi 23 a 24. Hod blog „precitalo“ uz len mizernych  50x, ale „div divuci“ – do priemernej citanosti v tom istom case pribudlo az 728     klikov —  kam teda islo 728 – 50 = 678 klikov, ked nesli na citanost posledneho blogu?

A takato „iracionalita“ sa opakuje v kazdom mojom blogu za posledne 2,5 roka – prve 3 roky ale NIKDY – tam to bezalo normalne, co ukazuje vtedajsia vysoka citanost mojich blogov – kazdy medzi 4500x az 30 000x

 

A aby to bolo ešte iracionalnejsie, tak do „diskusie“ mohli vstupit – len 4 okydavacske prispevky od znamych okydavacov, ktori to robia na mojich blogoch pravidelne.

A daju vzdy ten isty Dreck… ubohost non plus ultra

Arcibiskup z Mosulu: Džihádisti infiltrujú Európu a tá len sníva o integrácii naivne

30.11.2020

Posledný blog(tyka sa kazdého krestana)tu bol zahadnym sposobom totálny prepadak-800x-inde to citali vsetci osvieteni krestania.. Dole: V nemeckých školách vládne strach a teror: 13 r. Turek dobodal nožom spolužiaka //.. Katolícky arcibiskup v Mosule, Najib Michael Moussa nás varuje, keď hovorí, že medzi záplavami sýrskych migrantov, ktorí prichádzajú cez Turecko do [...]

Premiér Sánchez a jeho vláda kooperujú so Sorosom. Darujú Španielsko Maroku?

29.11.2020

Okydávači sa stale chodia„ucit“tu do mojej školy! Ich mozgom ale niet pomoci…Dole je: Orbán: Soros patrí k najkoruptnejším ľuďom sveta a ohrozuje Maďarsko i Poľsko///..Ako premiér Španielska sa P. Sánchez, šéf španielských socialistov stretáva oveľa častejšie so Sorosom, ako s Pablom Casadom, šéfom Partido Popular, najsilnejšej opozičnej strany. Sánchezove [...]

USA moderátor Carlson: Manipulovali pred našimi očami voľby a dovolili im to

27.11.2020

TotoBude tu zas„prepadák“,leboPisemCoNieJe v SRmédiách. AlePretoToRobim!!! Dole je: Biden podporí Merkel: Ako prezident uzná milióny ilegálnych migrantov v USA..//.. Známy televízny moderátor T. Carlson obvinil Silicon Valley a mainstream média, že v prezidentských voľbách pomohli Demokratom neférovým spôsobom ich ovplyvniť. Carlson povedal, že elektronické hlasovanie [...]

Ivan Korčok

Korčok: Rusko je bezpečnostnou výzvou pre NATO aj Slovensko

01.12.2020 21:05

Minister sa vyjadril, že silná Severoatlantická aliancia pripravená na výzvy budúceho desaťročia je životným záujmom Slovenska.

slony, Afrika, India, kly

Botswana repatriuje tisíce slonov do Angoly

01.12.2020 19:09

Desaťtisíce slonov žijúcich v Botswane sú "utečenci" z občianskej vojny v Angole, ktorá prebiehala v rokoch 1975 - 2002.

Jaroslav Haščák

SaS: Haščák je symbolom korupcie a bielych golierov

01.12.2020 19:08

Šéfa finančnej skupiny Penta obvinil policajný vyšetrovateľ z korupcie a legalizácie príjmu z trestnej činnosti.

Donald Trump

Trump chce v ďalších voľbách opäť kandidovať za prezidenta

01.12.2020 18:06

Trump stále oficiálne nepriznal svoju porážku a opakuje obvinenia, že jeho demokratický súper Biden zvíťazil vďaka podvodom, čo však nedoložil žiadnymi dôkazmi.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,149
Celková čítanosť: 6807545x
Priemerná čítanosť článkov: 5925x

Autor blogu

Kategórie