Založ si blog

Potvrdené: Vyšetrovaný laptop je Bidenov. Sú tam i fotky maloletých dievčat

ToSR-mainstreamNepise. PretoSom„Zloba“!!! Dole: Erdogan:To bol protiislamský akt. Razia v berlínskej mešite ///..FBI a Ministerstvo justície USA už dôrazne potvrdili, že v prípade  najdeného a vyšetrovaného laptopu vôbec nejde o ruské dezinformácie, ako sa to snažia predkladať občanom americké mainstreamové-proDemokratické médiá, keď o tomto obrovskom škandále len veľmi stručne a prekrúcajúco informujú.

Objavený laptop staršieho dáta patrí jednoznačne Hunterovi Bidenovi, ako to oznámili FBI a Ministerstvo justície USA.

To, čo obsahuje tento laptop je extrémne brizantné.

Okrem politicky kompromitujúcich emailov, ktoré zároveň dokazujú aj korupciu Bidenovcov, sú tam aj fotky neplnoletých dievčat.

Laptop Huntera Bidena, syna prezidentského kandidáta Demokratov Joe Bidena preskúmali viaceré zdroje. Okrem iného spolupracovníci Kongresu USA. A aj z protokolov Tajných služieb USA vyplýva, že nejde o žiadne ruské dezinformácie.

Etablované USA médiá ale priznávajú, keď píšu, že ide len o ruské dezinformácie, že na to nemajú žiadne dôkazy.

FBI ale oficiálne potvrdila, že laptop, ktorý jej experti analyzovali, patrí Hunterovi Bidenovi.

Laptop a emaily, ktoré obsahuje, dokumentujú, že Hunter Biden využíval postavenie svojho otca ako vieceprezidenta USA, aby sa korupčným spôsobom obohacoval, o.i. aj obchodmi v Ukrajine, Číne i Rusku.

Na laptope sú aj informácie týkajúce sa obchodovania s ľuďmi.

Washington Examiner uviedol, že informácie ohľadne laptopu patriaceho Hunterovi Bidenovi boli potvrdené aj spolkovým úradníkom, ktorý pracuje na Spolkovom úrade príslušnom pre sledovanie trestných činov.

K tomu sa vyjadril aj Rudy Giuliani: „………….Pevný disk Hunterovho laptopu obsahuje fotky neplnoletých dievčat. Všetky dôkazy som odovzdal  Štatnej polícii  štátu Delaware.“

————————

Erdogan: To bol protiislamský akt. Polícia urobila raziu v berlínskej mešite

V stredu vykonala polícia v berlínskej mešite vo štvrti Kreuzberg (kde žije prevažne moslimské obyvateľstvo a kde je extrémne vysoká kriminalita) nečakanú raziu.

Prezident Erdogan odsúdil akciu berlínskej polície ako nepriateľskú voči islamu a vyhlásil, že išlo o protiislamský rasizmus. Povedal, že Európa sa takto vracia do hlbokého temného stredoveku, lebo narúša slobodu náboženstva.

Mešita v Kreuzbergu je podozrievaná berlínskou prokuratúrou, že sa dopustila podvodu a neoprávnene poberala štátnu podporu, tzv. korona-pomoc.

Ako oznámili vyšetrovatelia, ide o sumu 70 000 eur.

Vo štvrtok dostal Berlín oficiálne obvinenie z Ministerstva zahraničia Turecka:

„Berlínska polícia sa dopustila diskriminujúceho, zaujatého a neadekvátneho aktu………..“.

Erdogan aj týmto prejavom miešania sa do vnútorných záležitosti Nemecka len dokazuje, že sa už svojím spôsobom cíti byť „pánom a vládcom“ Európy.

———

Moja senzačná štatistika – akú tu mám len ja:

 

Jej iracionalita už ma totalne groteskne dimenzie – po ukonceni rekordnej šnúry (50 blogov po sebe, z ktorych kazdy lezal citanostou hlboko pod mojou priemernou citanostou

5 780x),

som odstartoval novu šnúru mojej „mizernej“ citanosti (ktora bude urcite pokracovat): 1480x, 1050x, 560x, 1230x, 580x – ale div sa svete: priemerna citanost mi napriek tomu neuveritelne narastla (hoci zakony štatistika tvrdia, ze mala klesat) a sice z 5 780x na  5 817x   – u mna sa deju „zazraky“   !!!!

Ich dovod je len jediny mozny………

Arcibiskup z Mosulu: Džihádisti infiltrujú Európu a tá len sníva o integrácii naivne

30.11.2020

Posledný blog(tyka sa kazdého krestana)tu bol zahadnym sposobom totálny prepadak-800x-inde to citali vsetci osvieteni krestania.. Dole: V nemeckých školách vládne strach a teror: 13 r. Turek dobodal nožom spolužiaka //.. Katolícky arcibiskup v Mosule, Najib Michael Moussa nás varuje, keď hovorí, že medzi záplavami sýrskych migrantov, ktorí prichádzajú cez Turecko do [...]

Premiér Sánchez a jeho vláda kooperujú so Sorosom. Darujú Španielsko Maroku?

29.11.2020

Okydávači sa stale chodia„ucit“tu do mojej školy! Ich mozgom ale niet pomoci…Dole je: Orbán: Soros patrí k najkoruptnejším ľuďom sveta a ohrozuje Maďarsko i Poľsko///..Ako premiér Španielska sa P. Sánchez, šéf španielských socialistov stretáva oveľa častejšie so Sorosom, ako s Pablom Casadom, šéfom Partido Popular, najsilnejšej opozičnej strany. Sánchezove [...]

USA moderátor Carlson: Manipulovali pred našimi očami voľby a dovolili im to

27.11.2020

TotoBude tu zas„prepadák“,leboPisemCoNieJe v SRmédiách. AlePretoToRobim!!! Dole je: Biden podporí Merkel: Ako prezident uzná milióny ilegálnych migrantov v USA..//.. Známy televízny moderátor T. Carlson obvinil Silicon Valley a mainstream média, že v prezidentských voľbách pomohli Demokratom neférovým spôsobom ich ovplyvniť. Carlson povedal, že elektronické hlasovanie [...]

Ivan Korčok

Korčok: Rusko je bezpečnostnou výzvou pre NATO aj Slovensko

01.12.2020 21:05, aktualizované: 21:35

Minister sa vyjadril, že silná Severoatlantická aliancia pripravená na výzvy budúceho desaťročia je životným záujmom Slovenska.

slony, Afrika, India, kly

Botswana repatriuje tisíce slonov do Angoly

01.12.2020 19:09

Desaťtisíce slonov žijúcich v Botswane sú "utečenci" z občianskej vojny v Angole, ktorá prebiehala v rokoch 1975 - 2002.

Jaroslav Haščák

SaS: Haščák je symbolom korupcie a bielych golierov

01.12.2020 19:08

Šéfa finančnej skupiny Penta obvinil policajný vyšetrovateľ z korupcie a legalizácie príjmu z trestnej činnosti.

Donald Trump

Trump chce v ďalších voľbách opäť kandidovať za prezidenta

01.12.2020 18:06

Trump stále oficiálne nepriznal svoju porážku a opakuje obvinenia, že jeho demokratický súper Biden zvíťazil vďaka podvodom, čo však nedoložil žiadnymi dôkazmi.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,149
Celková čítanosť: 6807574x
Priemerná čítanosť článkov: 5925x

Autor blogu

Kategórie